X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Gorące mamuśki 🤰❤️
Odpowiedz

Gorące mamuśki 🤰❤️

Oceń ten wątek:
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9094 15242

    Wysłany: 6 maja, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja, 21:27

    Ulaa lubi tę wiadomość

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8461 18563

    Wysłany: 6 maja, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, przychodzę się pochwalić 🥰
    Wiem, że patrząc na grupę to żaden wyczyn, bo Olek jest tutaj ostatnim "starszakiem ", ale od 3 dni jest odpieluchowany 🥳🥳🥳

    Verita, a Tobie chciałam napisać: miałaś rację!!
    Pamiętam jak pisałaś jak przebiegało odpieluchowanie Ani, że daliście jej czas i jak była gotowa, to udało się z dnia na dzień. I u nas w sumie tak poszło 🤭
    W ostatnim czasie Olek opanował słowa "kupka " i "sisi ", czasami wychodził w trakcie kąpieli z wody i mówił, że chce siku, więc już kolejne oznaki gotowości mogłam odhaczyć. W sobotę rano zamiast pampersa zapytałam czy założymy te nowe super gatki z psim patrolem, zgodził się (przy wcześniejszych propozycjach potrafił z płaczem prosić o założenie pampersa) I sukces 😅 albo wołał "Mama sisi " I kazałam mu biec na nocnik, albo leciał sam nawet nie wiem kiedy i wołał pokazać, że już zrobił. W sobotę zaliczył dwie wpadki (jednana placuzabaw, drugapodczaskolacji), w niedzielę jedną podczas zabawy a potem pół dnia był u dziadków i nic, a dzisiaj bez wpadki mimo że był w przedszkolu I ze mną na zakupach w galerii 🥳
    Zakładam mu pampersa na noc i poprosiłam panie w przedszkolu żeby zakładały mu na drzemkę, zobaczymy jak sytuacja się rozwinie 😊

    Zulugula, Iryska, Inga28, KarolinaMaria, Annia, Ladyo, Nowastaraczka lubią tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Ulaa Autorytet
    Postów: 6748 9537

    Wysłany: 6 maja, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulugula wrote:
    Ula chyba Cię myślami przywołałam, bo myślami bylam w sopocie🏖
    Ale ślicznie wyglądaliście 😍 zajrzę na to milulove, dziękuję! A Twoja sukienka skąd? Te rękawy !

    Dziękuję ❤️

    Właśnie gdzieś mi mignęło ostatnio, że wybierałaś się do Sopotu? Ale nie wiem czy to dopiero nastąpi czy już przegapiłam 🙈

    Moja sukienka nie pamiętam skąd, ale sprawdzę i jutro Ci napiszę 😘

    15.10.2013 syn 💙
    21.10.2015 syn 💙
    06.2020 💔
    28.08.2021 syn 💙
    21.02.2023 córeczka 💗

    age.png
  • Zulugula Autorytet
    Postów: 9094 15242

    Wysłany: 7 maja, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja, 21:27

    Ulaa lubi tę wiadomość

    💙 20.11.2020
    💗 10.11.2023
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2145 1841

    Wysłany: 7 maja, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia super gratuluje !

    Ja z dwójka dzieci mam takie właśnie doświadczenia, ze jak jest gotowość to jest to z dnia na dzień bez żadnych wpadek nawet….
    Spróbuj iść za ciosem i odpieluchowac go od razu na noc. U nas Bartkowi zdarzało sie ze miał pełna pieluchę rano a jednak jak mu jej po prostu nie założyłam to odkad sie odpieluchowal posikal sie dwa razy w nocy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja, 09:10

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2323 4493

    Wysłany: 7 maja, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas pogorszenie, Gaja w nocy i rano temperatura 39,2 więc kurde już sama nie wiem od czego :/ bo przy wirusowym chyba nie ma takich wysokich gorączek? Mąż maksymalnie miał 38 ja tylko wczoraj 37,7 ale dzisiaj już mi nic nie jest.

    Gaja w sumie zachowuje się normalnie, bawi się, ma apetyt tylko ciągle ma właśnie dość mocny katar… idziemy dzisiaj jeszcze raz do lekarza już do naszej do której zawsze chodzimy

    age.png

    age.png
  • Lalia Autorytet
    Postów: 8461 18563

    Wysłany: 7 maja, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita, z tym nocnym odpieluchowaniem jeszcze się ciutke wstrzymam, bo muszę wyjaśnić jeszcze temat 💩😅 normalnie Olek robił 1-2 dziennie, ale odkąd ma gatki zamiast pampersa to jest tak dziwnie, bo niby w sobotę zrobił trochę do nocnika, w niedzielę nie robił wcale, a wczoraj dwa razy wołał że chce po czym niby fałszywy alarm i zrobił do pampersa już przed samym spaniem. I muszę wyczaić czy czasem nie wstrzymuje i nie czeka na założenie tego pampersa wieczorem, a nie chce żeby mi się jakiś zaparć nabawił . To dopiero trzy dni, więc może to całkowity przypadek z tą kupą, ale muszę wybadać temat 😅

    Zulu, zapas tronów zrobiony 😁

    Zulugula lubi tę wiadomość

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14118 20585

    Wysłany: 7 maja, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga28 wrote:
    A u nas pogorszenie, Gaja w nocy i rano temperatura 39,2 więc kurde już sama nie wiem od czego :/ bo przy wirusowym chyba nie ma takich wysokich gorączek? Mąż maksymalnie miał 38 ja tylko wczoraj 37,7 ale dzisiaj już mi nic nie jest.

    Gaja w sumie zachowuje się normalnie, bawi się, ma apetyt tylko ciągle ma właśnie dość mocny katar… idziemy dzisiaj jeszcze raz do lekarza już do naszej do której zawsze chodzimy
    Przy bostonce są takie. A może zum? Wtedy też są takie wysokie temp? Powtórzyłabym też test na grypę, czasami nie wychodzi od razu. Na ospę szczepilas? Teraz jest sezon ospowy i objawem na poczatku jest właśnie wysoka gorączka, potem wysypuje na ciele.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja, 13:17

    age.png

    age.png
  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2323 4493

    Wysłany: 7 maja, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety po raz kolejny poszło jej na uszy 😩

    age.png

    age.png
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3778 4457

    Wysłany: 7 maja, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 20:00

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2323 4493

    Wysłany: 7 maja, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iryska wrote:
    Ojej 😕 A co z wyjazdem w takim przypadku?

    Mówiła że może lecieć bo to jeszcze kilka dni to antybiotyk zadziała. Przepisała nam dwa opakowania żebyśmy jedno na świeżo przygotowali już na wakacjach. Jeszcze pójdziemy w piątek na kontrolę zobaczyć jak sytuacja

    age.png

    age.png
  • Iryska Autorytet
    Postów: 3778 4457

    Wysłany: 7 maja, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 20:00

    Inga28, Zulugula, Ladyo, KarolinaMaria, Annia, Lalia, Nowastaraczka, emdar lubią tę wiadomość

    12.10.2020 ❤️
    14.05.2024 ❤️
  • Inga28 Autorytet
    Postów: 2323 4493

    Wysłany: 7 maja, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irysko ostatnia prosta 😍 teraz to w sumie w każdej chwili już może się zacząć poród ❤️

    Iryska lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14118 20585

    Wysłany: 7 maja, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inga28 wrote:
    Mówiła że może lecieć bo to jeszcze kilka dni to antybiotyk zadziała. Przepisała nam dwa opakowania żebyśmy jedno na świeżo przygotowali już na wakacjach. Jeszcze pójdziemy w piątek na kontrolę zobaczyć jak sytuacja
    Przy antybiotyku po tygodniu bedxie biegać jak nowa. Macie wykupione ubezpieczenie zdrowotne? Dokup jeśli nie macie gdyby się coś podziało

    Wow Irysko, Michałek już na dniach będzie tulić braciszka 😍

    Iryska lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14118 20585

    Wysłany: 7 maja, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wczoraj sąsiadka dała pieniądze żebym zapłaciła za prezent dla nauczyciela bo dziś jedzie do porodu. Ale nie byłam pewna jak jej syn ma na imie. Więc siedzę wieczorem i pytam "Martusiu, czyja mama ma dzidziusia w brzuchu?" A Marta bez mrugnięcia okiem "Antosia!!!". I problem się rozwiązał 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja, 16:45

    age.png

    age.png
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2145 1841

    Wysłany: 7 maja, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia wrote:
    Verita, z tym nocnym odpieluchowaniem jeszcze się ciutke wstrzymam, bo muszę wyjaśnić jeszcze temat 💩😅 normalnie Olek robił 1-2 dziennie, ale odkąd ma gatki zamiast pampersa to jest tak dziwnie, bo niby w sobotę zrobił trochę do nocnika, w niedzielę nie robił wcale, a wczoraj dwa razy wołał że chce po czym niby fałszywy alarm i zrobił do pampersa już przed samym spaniem. I muszę wyczaić czy czasem nie wstrzymuje i nie czeka na założenie tego pampersa wieczorem, a nie chce żeby mi się jakiś zaparć nabawił . To dopiero trzy dni, więc może to całkowity przypadek z tą kupą, ale muszę wybadać temat 😅

    Zulu, zapas tronów zrobiony 😁

    Jasna sprawa. Ania miała dość długo problem z kupa. Zakładaliśmy pampersa tylko na kupę. Trwało to jakoś z 2 miesiące.

    Lalia lubi tę wiadomość

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Annia Autorytet
    Postów: 6012 9652

    Wysłany: 7 maja, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalia gratulacje dla Olka! :) Jak u was, wróciłaś już do pracy? Pamiętam, że pisałaś, że masz dostać bardziej odpowiedzialne stanowisko?

    Inga, kciuki żeby mała wyzdrowiała. Ja myślałam, że z chorym uszkiem nie można latać, bo zmiana ciśnień itp. Ale to dobrze, że można!

    Dzięki Wam zmobilizowałam się kupić sandały. Wczoraj przyszły. Dzisiaj było już 15 stopni maksymalnie. 🤣🤣🤣

    Irysko, na kiedy masz termin CC? :) Michałek się cieszy na brata?

    Lalia lubi tę wiadomość

    Mikołaj 💗 07.09.2020
    Adam 💗28.05.2023
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14118 20585

    Wysłany: 7 maja, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szybko Ci przyszły. Mi z eobuwia nadal nie wysłali :( tak samo z limango i zalando

    age.png

    age.png
  • Ounai Autorytet
    Postów: 14118 20585

    Wysłany: 7 maja, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogóle Marta już tak mnie zmęczyła wspólnym spaniem, że wkurzyłam się i przeniosłam ją do jej łóżka. I od niedawna zasypia u siebie a ja siedzę na krześle i rozmawiamy albo czytam im książki

    age.png

    age.png
  • Ladyo Autorytet
    Postów: 2195 6088

    Wysłany: 7 maja, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla Marty :) U nas Mela zasypia sama w swoim pokoju, ale w nocy do nas przychodzi. Wczoraj z nią zagadałam, że może by spróbowała przespać całą noc w swoim łóżku. Oczywiście i tak do nas przyszła. Ale rano jak się obudziliśmy to mówi: „wiesz mamo, musiałam do Was przyjść w nocy żeby sprawdzić czy Zosia nie płacze” 😂!

    Lalia, KarolinaMaria lubią tę wiadomość

    age.png
    👧🏻 2008 👧🏼2021 👧🏼2024
‹‹ 5801 5802 5803 5804 5805 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ