X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe, świąteczne testowanie
Odpowiedz

Grudniowe, świąteczne testowanie

Oceń ten wątek:
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhydra wrote:
    Olka to nie zawsze jest tak, że niski progesteron powoduje poronienia...czasami po prostu coś jest nie tak z zarodkiem (najczęściej jakaś duża wada genetyczna) i wtedy implantacja jest uposledzona- beta hcg nie rośnie prawidłowo i to w następstwie daje sygnal do ciałka żółtego, które przestaje wydzielać progesteron i zanika... Na pewno u Ciebie ten poziom 7dpo jest do sprawdzenia, niemniej jednak na dzień dzisiejszy nikt nie jest w stanie powiedzieć na 100% dlaczego Cię to spotkało.
    Wiem , ale chyba i tak ten prog jest stanowczo za niski... z reszta 8msc staralam sie o dziecko i nic. Nagle dostalam duphaston, bralam po 1 tabl. I zaskoczylo dwa razy pod rzad. Wiec mysle ze cos z tym progiem jest nie tak... raz badalam po owu i mialam wynik 15 a to juz chyba dobrze, chodz nienajlepiej.

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    A ok. Przepraszam, nie wiedziałam. Zbadaj w nadchodzącym cyklu może proga 7dpo. Bo wynik ponizej 1 nawet jak na kończaca się ciąże to moze być mało.
    Nie mam mozliwosci tak go zbadac niestety... laby tu w Uk te jakos blizej mnie, czyli min. 1h jazdy sa otwarte tylko w niedziele.. :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka5 wrote:
    Nikodemka, powiem Ci, ze ja juz sie ciesze, ze Ci sie udalo :) Jak Ty wierzysz, to ja tez wierze, ze to Twoj szczesliwy cykl!

    Teraz czuję się zobowiązana! :D Najwyżej będę Wam płakać w forumowy "rękaw" :)

    Sasanka5, Nona lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, jakaś taka jestem spokojna i mało nakręcona w tym cyklu. Dłuży się obecna część, to fakt. Ale nie biegam z termometrem, nie wpisuje żadnych objawów do flo. Chociaż dzisiaj znalazłam sobie nową atrakcję i pierwszy raz sprawdzałam szyjkę - była wysoko, ledwo dotknelam (chociaż na początku to nie wiedziałam czego szukam haha) i taka jak czubek nosa, czyli chyba twarda i zamknięta (poprawcie jeśli się myślę). Ale już więcej nie sprawdzam. Jajnik dzisiaj dał popalić. Takich cyrków nie było nigdy.
    Jakiś mam taki spokój. Bardzo wyprowadziła mnie z równowagi pewna sprawa (Tzn powinna była wyprowadzić), a ja przeklnęłam sobie kilka razy i powiedziałam "walić to, nie będę się przejmować" i olałam faktycznie. Co do mnie niepodobne-zawsze wałkuję i przeżywam i się nakręcam.
    Tak jak obiecałam naszej Domi (czy jesteś już mężatką, czy to dopiero ten weekend?) - w tym cyklu warto u mnie zamieszkać. Kocham siebie i innych i tej miłości mam tyle, że chętnie obdarzę nią jakaś mikroskopijną istotkę.
    Chcę mocno wierzyć w magię świąt. W to, że dostaniemy najpiękniejszy prezent i że taką będziemy kiedyś opowiadać historię naszemu dziecku.
    - Mamo, a skąd ja się wzięłam/wziąłem?
    - Spod choinki :)

    Anhydra, Wik89, Nona, Ola31 lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami, to piękne i bardzo inspirujące, że tak się czujesz <3 Myślę, że w grudniu naprawdę działa magia Świąt. I życzę Ci najpiękniejszego prezentu, żebyście mogli opowiadać swojemu dziecku tą cudną historię!
    Właściwie idealnie opisałaś to, jak ja się teraz czuję. Też jestem spokojna, jak nigdy. Nie miałam w grudniu ani jednego depresyjnego dnia, które często mi się zdarzają. I tak jak Ty wierzę, że się udało. Najwyżej się zawiodę, ale wierzę i jak o tym myślę, to aż się sama do siebie uśmiecham. W poprzednich cyklach starania przyprawiały mnie o pewnego rodzaju smutek. Teraz wszystko jest inne- ja, seks, moje nastawienie...Mam nadzieję, że tak zostanie :)

    Nona, Lami, Ola31 lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko ja Ci pogratuluje za 2 tygodnie, tak oficjalnie już :D czasami takie rzeczy na prawdę się czuje :)
    Lami <3 mam dokładnie ten sam spokój w tym cyklu ,dokładnie ten sam spokój i cierpliwość(nawet większą cierpliwość do Poli jak robi Entego fikołka albo opowiada coś przy usypianiu-a to wyczyn :D !) . Czy mam przeczucia? haha,nie wiem- ciężko się nie nakręcać gdy boli mnie od wczoraj jajnik (piecze i rozciąga), ale uspokajam się po tych ostatnich cyklach gdzie czułam ciąże a jej nie było. A tekst spod choinki <3 Mega :D aczkolwiek Polka zaraz sprostuje-mamy za sobą rozmowe o cc, porodzie i pytanie"skąd się weźmie dzidziuś w brzuszku i jak sie wydostanie? :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2018, 20:43

    Nona, Lami, Ola31 lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami i Przedszkolanko - kiedy testujecie? :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:30

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga a jakie sa twoje wersje ? :P tez wlasnie przerabiamy dzieciowe tematy :p poki co u nas jest wersja tylko rodzenia poprzez cc i jeszcze przez kilka lat taka bedzie :p

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [Q/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:30

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko, moja wczoraj w biedrze widziala sanki i wszystkim klientom oznajmila ze to dla siostry kupuje.. :0

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2018, 20:53

    Nona, przedszkolanka:), Agagusia, Ola31 lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:30

    Lami lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:30

    Meggs, Lami, Wik89, przedszkolanka:), gosix, Anhydra, Ola31 lubią tę wiadomość

  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona, Ty jesteś dla nas wzorem postępowania: zrobiłam wszystko, co się dało, teraz trzeba czekać. Tak zawsze nam mówisz. Trzymam mocno kciuki za noworoczne dzieciątko!

    Nikodemko, 10dpo wypada w Wigilię. Wtedy też zatestuję. Najwyżej, skoro nie będzie biało za oknem, to na teście :D Będę rano sama w domu, później zajmę się gotowaniem. A później to już jakoś pójdzie. Chociaż zamiast gotowania, wolałabym pędzić gdzieś na betę i wymyślać, jak tu zapakować prezent pod choinkę :D

    Meggs, Nona, Ola31 lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko, Przedszkolanko - niech ten spokój nas nie opuszcza, ani na chwilę :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach, ale bym chciała, żeby się nam tu jeszcze w grudniu posypały kreseczki!
    Lami - dobre podejście! Jak biało to zamiast śniegu, a jak się uda, to pod choinkę :)

    Zazdroszczę, że większość z Was jest już tyle dni po owulacji, a ja dopiero 1dpo, jeszcze tyle czekania :D

    Lami lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Ach, ale bym chciała, żeby się nam tu jeszcze w grudniu posypały kreseczki!
    Lami - dobre podejście! Jak biało to zamiast śniegu, a jak się uda, to pod choinkę :)

    Zazdroszczę, że większość z Was jest już tyle dni po owulacji, a ja dopiero 1dpo, jeszcze tyle czekania :D

    Lepiej tak niż nie mieć owulacji, uwierz ;)

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza - niestety doskonale znam to uczucie... trzymam kciuki, może jednak Cię zaskoczy!

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Najmłodsza - niestety doskonale znam to uczucie... trzymam kciuki, może jednak Cię zaskoczy!

    To dodaj sobie do tego fakt, ze miała być z droznej strony i nie wiem, kiedy będzie znowu taka okazja ;) depresja murowana :p

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3785 5602

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka ja jakies 2-3 dpo i juz mi sie dłuży mega;) dobrze ze ida Swieta to troche odwroca uwage:D
    Bede testowac chyba w Sylwestra..

    Agusia92 dopiszesz mnie prosze?:)

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ