X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe, świąteczne testowanie
Odpowiedz

Grudniowe, świąteczne testowanie

Oceń ten wątek:
  • BumBum23 Przyjaciółka
    Postów: 102 27

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka ale ja bym w ten sposób nie pisala,tu niby razem się wspieramy w tym a jak się udało nawet słowa gratulacje nie było albo że się cieszy że super. Cieszyła bym się z jej ciąży bo wiedziała bym że i nam się uda przez by mi nie przeszło żeby dziwne testy walić

    Córka 2015 <3
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2019, 05:33

    Nikodemka, Sasanka5 lubią tę wiadomość

  • BumBum23 Przyjaciółka
    Postów: 102 27

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    Ja już bym sobie darowała tę koleżankę. .. bardzo słabo się zachowuje. Żeby nawet nie pogratulować... to już nie wiem ile trzeba mieć w sobie jadu. Pewnie jevli zaraz zajdzie to do Ciebie pierwszej przyleci się pochwalić, że nie jest gorsza. Łajza.
    Po tym 500+ już jej nie odpisałam.
    Z pewnością nawiązała do tego bo swego czasu pisałyśmy o tym z nutką zazdrości że inne mają a my nie.
    Z bezrobociem tak samo,pisałam że wiele kobiet wychowuje dzieci i po 30 odnoszą sukces zawodowy odpowiedziała że jedna na mion,tak jak by we mnie nie wierzyła Do niej nawet nie dociera że mój czas na rodzeństwo dla córki jest krótszy ze względu na ten brak narządów. Już się nie odzywam do niej zobaczę jaki temat podciągnie jak się odezwie.
    Nie wiem czy tak z ironią też napisałaś o tych gratulacjach ale no zabolało mnie bo radości z jej strony zero tylko na pierwszy ogień atak byl.Do jakiejś patologii nie należę, mimo że nie pracuje i nie mam tych pieniędzy na córkę to mamy życie na standardowym poziomie i nie żyjemy tzw od 1 do 1

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2018, 15:59

    Córka 2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, jestem tutaj nowa, właśnie zaczęliśmy się z mężem starać o drugie dziecko, będziemy testować pierwszy raz 26 grudnia, chciałabym się do Was przyłączyć

    kalcia64, Nona, Vella83, Wik89 lubią tę wiadomość

  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy ktoras z was uzywa tego czego dupacka czy jak to sie tam nazywa ze wzgledu na niski progesterone. Polski ginekolog mi powiedzial ze z tym progesteronem nie wie czy tak dokonca jest zle bo nie mam plamien miedzy cyklani. Postaram sie pogadac zeby mi to angielski lekarza mi przepisal hormon. a jesli nie co myslicie o urzyciu go na plasma reke.

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • BumBum23 Przyjaciółka
    Postów: 102 27

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duphaston, czytając dziewczyny z UK wątpię że ci przepiszą Zrób badania progesteronu. Nie trzeba plamić aby wiedzieć że się ma go za mało.
    Na własną rękę bym nie brała.

    Córka 2015 <3
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BumBum23 wrote:
    Duphaston, czytając dziewczyny z UK wątpię że ci przepiszą Zrób badania progesteronu. Nie trzeba plamić aby wiedzieć że się ma go za mało.
    Na własną rękę bym nie brała.
    no w tym cyklu juz robilam wyniuk 22 nmol/l granica normy to 30. Patrzec na moje wykresy pomiar temperatury to mam owulacje nawet bylam na monitoringu gdzie byly w tym cyklu 2 jajeczka odpowiednich wymiarow ktore pekly. Nawet wrzucilam zdjecie z monitoringu I ponoc bylo widac ciezko zolte. od 3 miechow chodze p.o. lekarzach robie badania. teraz nadal czekam na Amh.

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym Kalcia jednak w następnym cyklu udała się na progesteron ok 7.00, nie po południu.

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami wrote:
    Ja bym Kalcia jednak w następnym cyklu udała się na progesteron ok 7.00, nie po południu.
    jak dostane kolejne skierowanie

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko wlaśnie o to mi chodzilo- co cykl czuje tylko lewego..

    Kalcia ja nie plamię a duphaston mam.

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Natalia1992 Autorytet
    Postów: 510 250

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BumBum23 wrote:
    Po tym 500+ już jej nie odpisałam.
    Z pewnością nawiązała do tego bo swego czasu pisałyśmy o tym z nutką zazdrości że inne mają a my nie.
    Z bezrobociem tak samo,pisałam że wiele kobiet wychowuje dzieci i po 30 odnoszą sukces zawodowy odpowiedziała że jedna na mion,tak jak by we mnie nie wierzyła Do niej nawet nie dociera że mój czas na rodzeństwo dla córki jest krótszy ze względu na ten brak narządów. Już się nie odzywam do niej zobaczę jaki temat podciągnie jak się odezwie.
    Nie wiem czy tak z ironią też napisałaś o tych gratulacjach ale no zabolało mnie bo radości z jej strony zero tylko na pierwszy ogień atak byl.Do jakiejś patologii nie należę, mimo że nie pracuje i nie mam tych pieniędzy na córkę to mamy życie na standardowym poziomie i nie żyjemy tzw od 1 do 1


    Ale koleżanka ... Skoro ona jest w ciąży to w ogóle nie rozumiem jak może się nie cieszyć z Twojej :/ jedni chcą najpierw zająć się karierą inni macierzyństwem, to każdego wolny wybór:)

    https://ovufriend.pl/wykres,ce5b54ce7246b7e383e1a71a090364df.html

    Staramy się o drugiego maluszka, karmiąc starszaka.
  • BumBum23 Przyjaciółka
    Postów: 102 27

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1992 wrote:
    Ale koleżanka ... Skoro ona jest w ciąży to w ogóle nie rozumiem jak może się nie cieszyć z Twojej :/ jedni chcą najpierw zająć się karierą inni macierzyństwem, to każdego wolny wybór:)
    Im się nie udało,miała urojone smaki albo tylko tak mówiła

    Córka 2015 <3
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeeest śluz płodny!!! Strasznie się cieszę! Pomyślicie, że jestem nienormalna, ale nie widziałam go od czerwca.
    Ilość nie powala, ale jest! Ulżyło mi :)

    Nona, Arashe, przedszkolanka:), Beti82, Domi_tur, Lami, Izaw, Iga66, Szczęściara, Sasanka5, k878, Agagusia, Wik89, Anhydra, patuniek86 lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • BumBum23 Przyjaciółka
    Postów: 102 27

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    jak dostane kolejne skierowanie
    W którym cyklu badania robiłaś?
    Wiem że robią 3 i 5 oraz 21 i 23 lekarz zlecał mi na 21 i 23 też norma była do 30 a mi wyszło 10 z hakiem to był cykl w którym zaszłam w ciążę i dostałam duphaston do 12 tygodnia ciąży

    Córka 2015 <3
  • BumBum23 Przyjaciółka
    Postów: 102 27

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Jeeeest śluz płodny!!! Strasznie się cieszę! Pomyślicie, że jestem nienormalna, ale nie widziałam go od czerwca.
    Ilość nie powala, ale jest! Ulżyło mi :)
    Ważne że jest super działajcie

    Córka 2015 <3
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BumBum23 wrote:
    W którym cyklu badania robiłaś?
    Wiem że robią 3 i 5 oraz 21 i 23 lekarz zlecał mi na 21 i 23 też norma była do 30 a mi wyszło 10 z hakiem to był cykl w którym zaszłam w ciążę i dostałam duphaston do 12 tygodnia ciąży
    7 dniu p.o. owulacji czyli 20 dniu cyklu. a miesiac wczesnie w 23 dniu a wtedy bylo jeszcze mniej

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Niezapominajko wlaśnie o to mi chodzilo- co cykl czuje tylko lewego..

    Kalcia ja nie plamię a duphaston mam.
    a stosujesz go bo masz niski prog.

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:14

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko super!

    Kalcia mam stymulacje clo+ dupek ;)
    Edit: jak szukacie prezentu dla dziadków to mam w ofercie jaśki specjalne- na stronie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2018, 18:31

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Nikodemko super!

    Kalcia mam stymulacje clo+ dupek ;)
    Edit: jak szukacie prezentu dla dziadków to mam w ofercie jaśki specjalne- na stronie ;)

    Kochana, przypomnij nazwę na fanpage'a, moja siostra akuart szuka prezentu :)

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ