X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe, świąteczne testowanie
Odpowiedz

Grudniowe, świąteczne testowanie

Oceń ten wątek:
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    Ten polski ginekolog uwaza ze niepotrzebuje chwilowo extra kuracji progesteronu. Sprubuje jeszcze to skonsultowac to z nim przy nastepnej wizycie. ale moge w srode miec z polski ten caly dupka ale z drugiej strony boje sie brac to be wlasna reke.
    Powiem ci tak. Ja w tym.momencie biore na wlasna reke. Moja gin w Pl powiedziala zwbym brala dupka od 16 do 25dc przy moich 50dniowych cyklach. To jest nielogiczne... jesli owuluje to ok 35,40dc... wiec branie go wczesniej blokowalo by lub calkowicie uniemozliwialo owulacje.
    Jesli znasz swoj organizm, mierzysz temp itd to wiesz kiedy jest owu i liedy go wziac. Ja tak zrobilam. Wzielam 2 dni po owu w 45dc :-) i wyszly dwie kreski. Co prawda poronilam ale zaszlam! Po 8msc. Teraz wzielam tak samo po owu i w czwartek testuje. :-)
    Poczytaj sobie troche na ten temat. duphaston sie nazywa.

    10.09.2019 Marcel
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    do londynu centralnego transportem miejskim 45 min
    ogolnie nie sraczkowala bym tak sory za wyrazenie ale as 2 lata stuknie mi 40 I czas mnie goni. jesli cos jest nietak zemna musze dzialac w tym kierunku. Dlatego mam stresa ze dokonca nie wiem co zrobic zeby podwyzszyc szanse na dzieco. gdyby nie dziewczyny z forum I czytanie na internecie dalej by mi wciskano kity ze z czsem zajde w ciaze. dzieki forum porobilam badania itd. znam swoj organizm I zawsze na zawolanie zacjodzilam w ciaze wiem ze cos jest zemna nie tak i dlatego niedaje sobie kitow wciskac przez angielskich gp.

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Powiem ci tak. Ja w tym.momencie biore na wlasna reke. Moja gin w Pl powiedziala zwbym brala dupka od 16 do 25dc przy moich 50dniowych cyklach. To jest nielogiczne... jesli owuluje to ok 35,40dc... wiec branie go wczesniej blokowalo by lub calkowicie uniemozliwialo owulacje.
    Jesli znasz swoj organizm, mierzysz temp itd to wiesz kiedy jest owu i liedy go wziac. Ja tak zrobilam. Wzielam 2 dni po owu w 45dc :-) i wyszly dwie kreski. Co prawda poronilam ale zaszlam! Po 8msc. Teraz wzielam tak samo po owu i w czwartek testuje. :-)
    Poczytaj sobie troche na ten temat. duphaston sie nazywa.
    ja przed staraniami mialam spirale miedziana od czerwca sie staramy. cykle powoli sie normuja znowu wracaja do 28 dni. lekarz powiedzial ze faktycznie znam swoje cialo przed monitoringiem powiedzialam mu nawet ze na dniach bedzie owulacja I ze z prawego jajnika. I tak bylo w poniedzialek bylam na wizycie a w srode juz jajeczka pekly. jedynie co nie wiedzialam ze w lewym tez byl gotowy pecherzyk.

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    ogolnie nie sraczkowala bym tak sory za wyrazenie ale as 2 lata stuknie mi 40 I czas mnie goni. jesli cos jest nietak zemna musze dzialac w tym kierunku. Dlatego mam stresa ze dokonca nie wiem co zrobic zeby podwyzszyc szanse na dzieco. gdyby nie dziewczyny z forum I czytanie na internecie dalej by mi wciskano kity ze z czsem zajde w ciaze. dzieki forum porobilam badania itd. znam swoj organizm I zawsze na zawolanie zacjodzilam w ciaze wiem ze cos jest zemna nie tak i dlatego niedaje sobie kitow wciskac przez angielskich gp.
    Amh maleje Z wiekiem. Moze faktycznie poczekaj na wyniki. Nienchce Cie martwic alw jesli jesat zbyt male to sama rozumiesz... nie odbierz tego zle ale ja tylko doradzam. :-)
    A tak ww ogole jesli moge zapytaac, co sklanie ze staracie sie o 5te dzidzi? To super ze jeszcE sa kobiety ktore chca miec liczna rodzine. :-) moj maz ma jednego chlopca z poprzedniego zwiazku, ze mna chce dwojke, chod nie ukrywam ze za pare lat po 30tce chce namowic go na 3cie :-) sama mam trojke rodzenstwa :-) ale wszystko z czasem, najpier by Bòg dal jedno chociAz :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    ja przed staraniami mialam spirale miedziana od czerwca sie staramy. cykle powoli sie normuja znowu wracaja do 28 dni. lekarz powiedzial ze faktycznie znam swoje cialo przed monitoringiem powiedzialam mu nawet ze na dniach bedzie owulacja I ze z prawego jajnika. I tak bylo w poniedzialek bylam na wizycie a w srode juz jajeczka pekly. jedynie co nie wiedzialam ze w lewym tez byl gotowy pecherzyk.
    No widzisz! A mierzysz temperature?
    Moze faktycznie to kwestia progesteronu... naprawde jest dosc slaby zeby zarodek mogl sie zagniezdzic.

    Ja mam Amh 8,56. Nie wiem czy ro kwestia tegoz ze bralam anty 7lat czy tego ze podejzewaja u mnie pcos... choc malo na to wskazuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2018, 22:36

    10.09.2019 Marcel
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Amh maleje Z wiekiem. Moze faktycznie poczekaj na wyniki. Nienchce Cie martwic alw jesli jesat zbyt male to sama rozumiesz... nie odbierz tego zle ale ja tylko doradzam. :-)
    A tak ww ogole jesli moge zapytaac, co sklanie ze staracie sie o 5te dzidzi? To super ze jeszcE sa kobiety ktore chca miec liczna rodzine. :-) moj maz ma jednego chlopca z poprzedniego zwiazku, ze mna chce dwojke, chod nie ukrywam ze za pare lat po 30tce chce namowic go na 3cie :-) sama mam trojke rodzenstwa :-) ale wszystko z czasem, najpier by Bòg dal jedno chociAz :-)
    lekarz mysli ze te amh nadal jest ok bo ja mam dalej wysokie libido ha ha. od dziecka chcialam piatke dzieci mam 4rech synow I marzy mi sie corka. ale w obecnej sytuacji bede szczesliwa jesli zajde w ciaze I urodze zdrowa dzidzie. Ja mysle ze to problem prodesteronu lekarz powiedzial ze jestem stworzona do rodzenia dzieci moja szyjka nawet nie wyglada jak by byla p.o. dwoch porodach.

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    No widzisz! A mierzysz temperature?
    Moze faktycznie to kwestia progesteronu... naprawde jest dosc slaby zeby zarodek mogl sie zagniezdzic.

    Ja mam Amh 8,56. Nie wiem czy ro kwestia tegoz ze bralam anty 7lat czy tego ze podejzewaja u mnie pcos... choc malo na to wskazuje.
    tak temperatura testy owulacyjne w tym cyklu monitoring. wejdz no moj wykres.

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    lekarz mysli ze te amh nadal jest ok bo ja mam dalej wysokie libido ha ha. od dziecka chcialam piatke dzieci mam 4rech synow I marzy mi sie corka. ale w obecnej sytuacji bede szczesliwa jesli zajde w ciaze I urodze zdrowa dzidzie. Ja mysle ze to problem prodesteronu lekarz powiedzial ze jestem stworzona do rodzenia dzieci moja szyjka nawet nie wyglada jak by byla p.o. dwoch porodach.
    A znasz juz wynik amh?
    Po twoich stwierdzeniach i wyniku proga mysle ze na 100% duphaston lub luteina by pomogly. Jesli to jest 5te dziecko, wczesniej nie.mialas problemow a teraz tak niski wynik progwsteronu to mysle ze to to.
    Ja mam 3trzy siostry. Moja mama byla nawet kiedys u wrozki x lat temu i powiedziano jej ze 6te bedzie syn bo bardzo chciala. Ale juz nie probuje :-)

    10.09.2019 Marcel
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    A znasz juz wynik amh?
    Po twoich stwierdzeniach i wyniku proga mysle ze na 100% duphaston lub luteina by pomogly. Jesli to jest 5te dziecko, wczesniej nie.mialas problemow a teraz tak niski wynik progwsteronu to mysle ze to to.
    Ja mam 3trzy siostry. Moja mama byla nawet kiedys u wrozki x lat temu i powiedziano jej ze 6te bedzie syn bo bardzo chciala. Ale juz nie probuje :-)
    czekam na wynik mam nadzieje ze jutro bedzie gotowy

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    A znasz juz wynik amh?
    Po twoich stwierdzeniach i wyniku proga mysle ze na 100% duphaston lub luteina by pomogly. Jesli to jest 5te dziecko, wczesniej nie.mialas problemow a teraz tak niski wynik progwsteronu to mysle ze to to.
    Ja mam 3trzy siostry. Moja mama byla nawet kiedys u wrozki x lat temu i powiedziano jej ze 6te bedzie syn bo bardzo chciala. Ale juz nie probuje :-)
    a ile masz lat I ile mieszkasz w UK. no mam nadzieje ze to tylko problem z progesteronem I ze ogarne to niedlugo. my podobnie cykle mamy. ja wstepnie okres na wtorek sroda

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    a ile masz lat I ile mieszkasz w UK. no mam nadzieje ze to tylko problem z progesteronem I ze ogarne to niedlugo. my podobnie cykle mamy. ja wstepnie okres na wtorek sroda
    24 lata. W uk ponad 5 lat.
    Ja @ mam madzieje ze nie dostane tak jak i ty :-( a jesli bedziee to nie wiem kiesy bo jesli test bd.negaryw to dupka odstawiam we czwartek. A cykle to watpie ze podobnie. Moje sa po ok. 50dni :-)
    Daj znac jutro jak amh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2018, 23:11

    10.09.2019 Marcel
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dam ci znac. trzymaj sie do jutra przyjemnej nocy xx

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    24 lata. W uk ponad 5 lat.
    Ja @ mam madzieje ze nie dostane tak jak i ty :-( a jesli bedziee to nie wiem kiesy bo jesli test bd.negaryw to dupka odstawiam we czwartek. A cykle to watpie ze podobnie. Moje sa po ok. 50dni :-)
    Daj znac jutro jak amh
    podobnie testujemy x

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • NiespełnionaMama Ekspertka
    Postów: 170 57

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu nie testuje. Temperatura mocno spada. Już tylko 36,86 wiec @ idzie :(

    Patryk ur. 17.01.2011
    Aniołek [*] 6-7 tc- 15.10.2015
    Lilianka [*] 11 tc- 11.09.2018

    Graves Basedow -Nadczynność tarczycy/niedoczynność / PAI1 4G heterozygota / MTHFR 677C-T homozygota / ANA1 graniczny / ANA2 graniczny, typ świecenia: ziarnisty
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    Ale to, że nie czujecie jajnka bardziej oznacza, że on nie pracuje, niedrożności nie da się chyba wyczuć. Ja czuję tylko lewy, mówiłam o tym lekarzowi, ale tak naprawdę dopóki na monitoringu ze 3 cykle pod rząd nie wyjdzie, że owu ciągle z tego jednego jest, to nikt nie może mieć pewności. Tylko dziwne, że dolegliwości nasilają się koło owulacji ;)

    Anhydra w którym dpo testowalaś pierwszy raz?

    Edit: źle sformułowałam zdanie :) to nie jest tak, że jak się nie czuje jajnika, to on nie pracuje :) ale jeśli już się czuje i to ciągle ten sam (w okresie plodnym) to już może dać do myślenia co do tego drugiego.


    Pierwszy test robiłam 13 dni po ovitrelle i 10 dni po owulacji- blada różowa kreska. Na drugi dzień była wyraźniejsza.

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ;)
    Temperatura mocno poleciała,mam nadzieję że to już na owu niebawem :D dzisiaj 11dc ale wczoraj jak zamawialam materiały to zdałam sobie sprawe ile mam roboty do świąt ,że te dwa tyg.mi po prostu przeleca.

    Jadziemy niedługo na fit mame,sprawy pozałatwiać więc ten dzien teź zleci.
    A Wy jakie plany?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Natalia1992 Autorytet
    Postów: 510 250

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew na betę oddana! Trzymajcie kciuki :)

    przedszkolanka:), Anhydra, kalcia64, Agagusia, Arashe, RudaAnna, patuniek86, Izaw, NiespełnionaMama, SylwiaLu lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/wykres,ce5b54ce7246b7e383e1a71a090364df.html

    Staramy się o drugiego maluszka, karmiąc starszaka.
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia kciuki ;)

    Dziewczyny na nasienie daktyle! Taka porada dzisiaj na owu ;)

    Wik89 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przesadzilam wczoraj z praca przy komputerze, wstalam z takim bolem karku, ze nie moge ruszyc glowa, a dzis intensywny, pracujacy dzien :(

    Z samego rana duuzo rozciagliwego sluzu, ale białego. Taki też można uznać za płodny?

    Wczoraj złapałam się na tym, że przejrzałam juz chyba wszystkie zakamarki Internetu, czytajac o objawach ciazy, chorobach, staraniach, badaniach... i nie mialam juz co wpisac :D To dobry znak, moze uda mi sie jeszcze bardziej uwolnic mysli.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:16

‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ