X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe, świąteczne testowanie
Odpowiedz

Grudniowe, świąteczne testowanie

Oceń ten wątek:
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Kochana, przypomnij nazwę na fanpage'a, moja siostra akuart szuka prezentu :)
    Topominki :)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe
    OlivkowaMama
    Sung

    Pozdrawiam ! ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2018, 19:22

    karolajnakj, Sung lubią tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko czy to Ty właśnie tam polubiłaś? :D

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak...:) Coming out :D

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Katti, jak się czujesz? Jak się ma dzidzia? ;) już na półmetku

    Kattii lubi tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Nikodemko super!

    Kalcia mam stymulacje clo+ dupek ;)
    Edit: jak szukacie prezentu dla dziadków to mam w ofercie jaśki specjalne- na stronie ;)
    ty masz stymulacje owulacji. a jam owulacji ale zewzglendu na obnizony progesteron przypuszczam ze mam niewydolnosci cialka zoltego. Niewiem czy dobrze mysle czytam ostatnio na te tematy. Bo jak ide to do tych angielskich lekarzy to ja musze ciagle naprowadzac ich na tropy. Mam nadzieje ze uda mi sie namowic lekarke na dupka. bo nie wiem czy te clo potrzebuje:)

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Tak...:) Coming out :D
    zapraszam Cię :D

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    ty masz stymulacje owulacji. a jam owulacji ale zewzglendu na obnizony progesteron przypuszczam ze mam niewydolnosci cialka zoltego. Niewiem czy dobrze mysle czytam ostatnio na te tematy. Bo jak ide to do tych angielskich lekarzy to ja musze ciagle naprowadzac ich na tropy. Mam nadzieje ze uda mi sie namowic lekarke na dupka. bo nie wiem czy te clo potrzebuje:)
    Nie dostaniesz tutaj nic na progesteron. Zapomnij. Zadnego dupka ani luteiny. Dopiero po roku,dwoch skieruja cie na jakiekolwiek badania i jesli cos wyjdzie to laskawie skieruja cie do kliniki leczenia nieplodnosci. Ale wczesniej zapomnij. Wiem, bo tu mieszkam. Tak samo z ciaza. Nie dostaniesz nic na podtrzzymanie nawet jesli krwawisz do 12 tyg ciazy.

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    no w tym cyklu juz robilam wyniuk 22 nmol/l granica normy to 30. Patrzec na moje wykresy pomiar temperatury to mam owulacje nawet bylam na monitoringu gdzie byly w tym cyklu 2 jajeczka odpowiednich wymiarow ktore pekly. Nawet wrzucilam zdjecie z monitoringu I ponoc bylo widac ciezko zolte. od 3 miechow chodze p.o. lekarzach robie badania. teraz nadal czekam na Amh.
    Twoj wynik jest baardzo slaby. Przeliczajac na inna jednostke to masz ok.7ng. A ponizej 10 to nawet czasami nie wskazuje na to ze owu byla. Proponuje udac sie do Pl i zalatwic dupka. :-)

    10.09.2019 Marcel
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wam wspolczuje zagranicznej opieki. U nas tez szalu nie ma i w wiekszosci musisz sama wszystko badac ale przynajmnirj na podtrzymanie sie cos dostaje i sie walczy o utrzymanie ciazy od poczatku.

    Sasanka5 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Ja wam wspolczuje zagranicznej opieki. U nas tez szalu nie ma i w wiekszosci musisz sama wszystko badac ale przynajmnirj na podtrzymanie sie cos dostaje i sie walczy o utrzymanie ciazy od poczatku.
    U nas jest zalozenie ze jesli dzidzia ma przetrwac to sama przetrwa. Troche to glupie bo nieraz dzidzia jest zdrowa a wina lezy po stronie matki. Debilny kraj pod tym wzgledem. Ale coz, nikt nas nie zmusza do siedzenia tutaj, taka prawda. Dopiero po 3im poronieniu sie toba interesuja. :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2018, 21:19

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja np. Mam lekarke w Pl ktora dupka wypisze mi od reki. Ale fakt, on nie zawsze pomaga. Wiem to po sobie. Wiec tez z drugiej strony rozumiem NHS ang. Sluzbe zdrowia.... nie udowodniono magicznego dzialania duphastonu na wszystko... nie zawsze wina lezy po stronie progesteronu, ale zawsze mozna rozszerzYc diagnostyke. Tutaj to robia... mna.sie zajeli ale niestety bylo za pozno by cokolwiek zmienic.

    10.09.2019 Marcel
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Twoj wynik jest baardzo slaby. Przeliczajac na inna jednostke to masz ok.7ng. A ponizej 10 to nawet czasami nie wskazuje na to ze owu byla. Proponuje udac sie do Pl i zalatwic dupka. :-)
    Bylam u polskiego lekarza ktory robil mi monitoring I mam owulacje. Czekam teraz na wynik AMH ktory on mi zlecil I poszlam do lekarki angielskiej I dostalam zlecenie na te badanie darmowo. w czwartek mam wizyte z partner ktory dostanie zlecenie badania nasienia. a lekarka ktora mna obecnie sie zajmuje powiedziala ze jesli drugie badanie progesteronu wyjdzie znowu slabe to wysle mnie do kliniki nieplodnosci. naprawde trafila mi sie fajna babka.ja juz mam czworke dzieci ostatnie ma 4 latka .

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    Bylam u polskiego lekarza ktory robil mi monitoring I mam owulacje. Czekam teraz na wynik AMH ktory on mi zlecil I poszlam do lekarki angielskiej I dostalam zlecenie na te badanie darmowo. w czwartek mam wizyte z partner ktory dostanie zlecenie badania nasienia. a lekarka ktora mna obecnie sie zajmuje powiedziala ze jesli drugie badanie progesteronu wyjdzie znowu slabe to wysle mnie do kliniki nieplodnosci. naprawde trafila mi sie fajna babka.ja juz mam czworke dzieci ostatnie ma 4 latka .
    No to cudownie ze tak sie toba zajmuja.
    Ja tylko mowie ze progesteron jest slaby. :-( niestety kazda dziewczyna Ci to powie. Ale powodzenia.
    Skad jestes z Uk?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2018, 21:37

    10.09.2019 Marcel
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    Hej Katti, jak się czujesz? Jak się ma dzidzia? ;) już na półmetku
    Dziękuję bardzo dobrze ;) Jutro mam połówkowe :) A jak u ciebie ?

  • maarti__ Debiutantka
    Postów: 14 7

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekanie najgorsze... tez myśle nad tym, żeby pójść po coś, co wspomoże, gdyby w tym cyklu się nie udało, a jeszcze 4 dni do @ (oby nie przyszła). Czuje intensywnie jajnik i co jakiś czas cmi mnie jak na okres. Miejmy nadzieje, ze się udało. Za Was tez trzymam kciuki! :)

  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    No to cudownie ze tak sie toba zajmuja.
    Ja tylko mowie ze progesteron jest slaby. :-( niestety kazda dziewczyna Ci to powie. Ale powodzenia.
    Skad jestes z Uk?
    Ja probuje wszystkiego zrobilam wszystkie mozliwe badania progesterone wyszedl niski. prolaktyna 210 mu/L norma miedzy (109-557) .oestradiol 178 pmol/L norma (77- 921) Lh 5.3 ( 1.8 - 11.8) . Fsh do dupy 12.3 (norma 3-8)ale je zrobilam w 5 dniu cyklu I moze byc niewiarygodne I jest do powtorki . testosteron 1.0 nmol/L norma (0.4-2.0) t4 11.9 norma (9.0- 20.0) Tsh 1.24 mu/L cukier w normie witamine b12 I zelazo tez . Mieszkam w Waltham Abbey Essex. niedaleko Enfield. A ty skad

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    Ja probuje wszystkiego zrobilam wszystkie mozliwe badania progesterone wyszedl niski. prolaktyna 210 mu/L norma miedzy (109-557) .oestradiol 178 pmol/L norma (77- 921) Lh 5.3 ( 1.8 - 11.8) . Fsh do dupy 12.3 (norma 3-8)ale je zrobilam w 5 dniu cyklu I moze byc niewiarygodne I jest do powtorki . testosteron 1.0 nmol/L norma (0.4-2.0) t4 11.9 norma (9.0- 20.0) Tsh 1.24 mu/L cukier w normie witamine b12 I zelazo tez . Mieszkam w Waltham Abbey Essex. niedaleko Enfield. A ty skad
    Ojeeej to moze tak, jak daleko od np. Londynu?
    Ja okolice Nottingham.

    10.09.2019 Marcel
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    No to cudownie ze tak sie toba zajmuja.
    Ja tylko mowie ze progesteron jest slaby. :-( niestety kazda dziewczyna Ci to powie. Ale powodzenia.
    Skad jestes z Uk?
    Ten polski ginekolog uwaza ze niepotrzebuje chwilowo extra kuracji progesteronu. Sprubuje jeszcze to skonsultowac to z nim przy nastepnej wizycie. ale moge w srode miec z polski ten caly dupka ale z drugiej strony boje sie brac to be wlasna reke.

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Ojeeej to moze tak, jak daleko od np. Londynu?
    Ja okolice Nottingham.
    do londynu centralnego transportem miejskim 45 min

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ