X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe, świąteczne testowanie
Odpowiedz

Grudniowe, świąteczne testowanie

Oceń ten wątek:
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko to jak ja ;) u mnie krechy są ale jeszcze negatyw wiec jeszcze kilka dni,ale mężowi sie tak wczoraj podobalo ze dzisiaj tez chce,wiec moze mu zrobie przyjemnosc:D
    Niby mówią ze lepiej co drugi,ale jak ma się udać to przecież codziennie nie zaszkodzi ;) ja tak co drugi planuje,ale to ze wzgledu że moje libido nie jest szalowe ;p

    Nona, Wik89 lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:14

  • BumBum23 Przyjaciółka
    Postów: 102 27

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka z mężem dzisiaj jak rozmawiałam po teście to sobie przypomnieliśmy pierwsze starania w których się udało, dosłownie jak króliki 7 dni rano i wieczorem na każdy sposob,byłam obtarta a mojego już bolało hahaha teraz podeszliśmy na luzie i przed owulacją 2 razy tylko było i wystarczyło więc nie ma reguły

    Nona lubi tę wiadomość

    Córka 2015 <3
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona - trzymam kciuki, zebys w styczniu i lutym liczyla juz dni ciazy, a nie staran :)

    Lami, chyba masz racje,wieczorem moze byc juz mega pozytyw.

    https://zapodaj.net/9adbb11009239.jpg.html



    Niby sie ciesze, ze ta owulacja tak wczesnie, bo kiedys byla okolo 20dc, ale z drugiej strony boje sie o zbyt cienkie endometrium. Miesiac temu w 10dc mialo tylko 4mm...

    Nona, przedszkolanka:), Izaw lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:14

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas się dwa razy udało przy jednorazowym staraniu w dzień owulacji , przy czym pierwsze kończy niebawem dwa lata a drugie nie było dane. Teraz też co dwa dni, bo codziennie by mi się nie chciało tak jak Wam :P

    przedszkolanka:), Nona lubią tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka, nie martw się niepotrzebnie. Po owu masz kilka dni żeby endo wspomóc :) b complex, orzechy, słonecznik i dynia no i twoje winko, którego już upilaś kilka(naście :p) kieliszków. Spoko, nie martw się. Działajcie i rano i wieczorem. Jeden tylko potrzebny jest :)

    przedszkolanka:), Nona lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko pozytyw ;)
    Mam te same obawy,więc popoludniu moi do filmu popcorn a ja migdaly ;p
    A duphaston wspomaga endo?

    Bum bum podziwiam;p dla mnie rekord to dwa dni pod rzad ;p

    Nona, Lami lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2019, 05:32

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko - chyba wspomaga, więc u Ciebie zwiększy szanse, ja trzymam się postanowienia i odstawiam lutkę :)


    Lami - więc zaopatrzam się we wszystko co wypisałaś :) (oprócz wina, bo tego mam zapas po weselu :D)

    Właśnie wpierdzieliłam pół paczki orzechów brazylijskich i coś mnie tknęło, żeby wpisać w google ile powinno się ich jeść. 3 dziennie max! Przy zjedzeniu 11-12 moze wystąpić zatrucie selenem :O Tak więc czekam na rozwój sytuacji haha :D

    przedszkolanka:), Wik89 lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko to od tego bana nie zapomnij za tydzień wpasc z dwiema krechami :D

    Nikodemko brawo za lutke ;)
    Co do orzechow to 1-2 to dzienne zapotrzebowanie. Ja selen w tabletce biorę na tarczyce i tez slyszalam,że nie wolno przedawkowac. Więc przerzuc sie na pestki dyni(cynk) i awokado bo tez dzialają dobrze na endo ;)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Kurcze, a nawet testowa robi sie ciut ciemniejsza od kontrolnej... Czyli bedzie powtorka z tamtego miesiaca i pewnie owu w 12-13 dc.
    Dzialamy! Powiedzcie mi, czy codzienne starania maja sens? To prawda, ze wtedy jakosc nasienia jest obnizona i lepiej robic to co 2 dni?

    Nikodemka, dzień dobry :-) U mnie seksy co 2-3 dni zawsze i cóż... Nici. Ale kiedy się zaparłam i powiedziałam, koniec liczenia! Seksy codzienne, czasami 2 razy ;-) I co? Jutro pełne 26 tygodni :-) A za tydzień trzeci trymestr :-)
    Więc działaj Dziewczyno, nie przejmuj się tym wszystkim, nie myśl "dzisiaj nie, bo... Ale jutro musimy" :-)

    Powodzenia! :-)

    Nona, Lami, przedszkolanka:), Arashe lubią tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, to teraz pij dużo, żeby ten selen wypłukać :D

    Niezapominajka, ja też czasami się naczytam, to aż się boję i jestem pewna, że się nie uda bez przejrzenia się od stóp do głów. Ale chyba faktycznie nie można dać się zwariować jeszcze na początku i faktycznie trzeba dać chwilę organizmowi na przerzucenie trybu na "planowanie ciąży". Chociaż oczywiście nie krytykuję tego, że się badamy. Bo każda z nas "czuję" swój organizm najlepiej. Ja np po tych modyfikacjach wprowadzonych w ostatnich dwóch miesiącach już czuję zmiany.

    Robię teraz wielkie przedświąteczne sprzątanie. Wczoraj byłam cały dzień w pracy, a w tygodniu nie będzie czasu. Zajrzałam na jakiś wątek i cofnelam go do początku. Jedna z ovufriendek napisała rok temu w grudniu, że tak byłoby cudownie za rok spędzać święta z maluszkiem, ale że tyle czasu się nie udaje i zaczyna w to wątpić. A na jej pasku jest iformacja, że bobo niedawno się urodziło. Więc marzenia się spełniają, szczególnie te świąteczne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2018, 15:06

    Izaw, Agagusia, Wik89 lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja na 90% jestem pewna,že mam prawy niedrożny. Jeszcze nigdy go nie czulam od tych starań.
    Jak się nie bedzie udawac to podpowiem lekarzowi by go obejrzal. Póki co dzisiaj wykorzystam meza a jutro pasujemy i we wtorek powtarzamy :D

    Lami lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • BumBum23 Przyjaciółka
    Postów: 102 27

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Bum bum, ile dni przed owu było u Was? Dawaj nam swoje patenty :)
    U nas tylko 21 i 23 listopada były sexy a owulacja 24 nie wiem co mi z tym 23 jakieś dziury mózgowe mam chyba.

    Szczerze powiedziawszy po pisaniu tutaj o czerwonym winie na endo mam wrażenie że to naprawdę działa bo nie oszukując w listopadzie trochę winka piłam,wydaje mi się też że pozycja na pieska dużo bardziej pomaga od tej jak mąż na żonie nie wiem jak ta pozycja się nazywa.Nie wiem co więcej bo jakoś ekstra starań nie było.

    Troszkę się zawiodłam i to jest ta chwila gdy wyczuwam zazdrość internetowej przyjaciółki,w skrócie poznalysmy się na jakiejś grupie z dziećmi,ona rodziła w sierpniu ja we wrześniu dzieci mają 3 lata a my codziennie coś piszemy :)

    Dużo o sobie wiemy i chyba aż za dużo.
    We wrześniu pisała że chcą się starać o drugie dziecko,przed miesiączką fiksowalam równie jak inna teraz,widziała objawy ciążowe i zajadała sobie słodkie z mięsem ( fuj) ale okazywało się że okres nadchodził,ma sporą nadwagę i tak zwróciłam uwagę że mogła by co nie co schudnąć bo też może nadwagą blokować,było wszystko ok.
    Kibicowała żeby nam się udalo,ja kibicuję in. Nawet pisałyśmy że fajnie by było gdybyśmy razem były w ciazy, różnica w cyklach to tylko tydzien.
    No i aż dzisiaj zwątpiłam w jej kibicowanie, wczoraj jeszcze pisała że super by było a jak zobaczyła zdjęcie 2 kresek to się wysypała lawina pytań,jak sobie poradzę bo przecież jestem bezrobotna,że powinnam najpierw prace poszukać,kredyt za mieszkanie mamy na glowie,a ostatnie na które już jej nie odpisałam czego bym się nie spodziewała a co używają ludzie od 2 lat,500+ no tutaj troszkę przegiela,napisała że w końcu 500 dostanę,o co nawet się nie starałam bo nam nie jest potrzebne i że chodziło o to aby dostawać 1000 za urodzenie na kredyt będzie.
    Przykro mi się zrobiło bardzo

    Nona lubi tę wiadomość

    Córka 2015 <3
  • BumBum23 Przyjaciółka
    Postów: 102 27

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    A ja na 90% jestem pewna,že mam prawy niedrożny. Jeszcze nigdy go nie czulam od tych starań.
    Jak się nie bedzie udawac to podpowiem lekarzowi by go obejrzal. Póki co dzisiaj wykorzystam meza a jutro pasujemy i we wtorek powtarzamy :D
    A lewy czujesz?
    Szczerze mówiąc ja przed usunięciem lewych narządów nigdy nie czułam że to są dni płodne,któregoś razu ginekolog powiedział że ich nie mam,chodziłam do niego kilka lat ,nic z tym nie zamierzał robić więc poszłam do innego.

    Córka 2015 <3
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli owulacja jest naprzemiennie raz z jednego, raz z drugiego jajnika, to u mnie niestety w tym miesiącu wychodzi na to, że będzie z lewego, a część lewego jajowodu przysłania mięśniak :/ Muszę go ładnie poprosić, żeby się przesunął, bo jak chce to potrafi ;)

    Lami - dodałaś nadziei tą historią! Ja też trochę wierzę w magię Świąt. W ogóle uwielbiam grudzień. Za 10 dni mam urodziny, później Święta...Kocham ten czas. Dlatego jestem tak pozytywnie nastawiona na starania w tym cyklu.

    przedszkolanka:), Nona lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • BumBum23 Przyjaciółka
    Postów: 102 27

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chcę w żaden sposób straszyć ale z tego co pamiętam to również niedrożność narządów prowadzi do ciąży pozamacicznej

    Córka 2015 <3
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak,lewego czuje zawsze, dzisiaj daje w kośc i z niego bedzie owu. Prawy śpi.

    Ja też uwielbiam ten czas <3 co prawda teraz czeka mnie 2 tygodnie zapuerdzielu w firmie i generalka w domu ale pozniej mozna świętowac ;)
    Bum bum co do kolezanki to pewnie ją zabolalo stąd taka reakcja obronna.

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2019, 05:33

‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ