X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudniowe, świąteczne testowanie
Odpowiedz

Grudniowe, świąteczne testowanie

Oceń ten wątek:
  • alis132 Autorytet
    Postów: 620 186

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę z wami mimo wszystko zostać? Już bez napiny :) jak będzie za rok będzie jak za dwa to też:) ale jakoś mi z Wami dobrze :)

    Iga66, Nona, Wik89 lubią tę wiadomość

    7a819b979390c103fc0c3a675af9e29c.png
  • maarti__ Debiutantka
    Postów: 14 7

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiespełnionaMama wrote:
    Mi dziś śniło się ze mówię synowi ze będzie miał brata. Ostatnio jak śniło mi się w ciąży ze maleństwo zabiorą ode mnie siła to straciłam ciąże. Oby ten dzisiejszy sen był proroczy

    Coś w tym jest...oby!!! Życzę nam powodzenia:)

    NiespełnionaMama lubi tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis132 - no pewnie! Chociaz mam nadzieje, ze za rok zadnej z Nas juz tu nie bedzie :)

    Beti82, RudaAnna, madziorek86 lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 15 dc, a test clearblue nie pokazuje nawet zwiększonej płodności :( a ostatnio od zwiększonej płodności do owu było jeszcze z 5 dni. Od mojego 21 dc już seksu nie będzie, bo musi być abstynencja przed badaniem. Mam nadzieje, ze się z owu wyrobie. Jutro gin, ciekawe co mi powie. No i jak owu będzie z prawej strony to w sumie bez różnicy kiedy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2018, 11:07

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:13

    Lami lubi tę wiadomość

  • BumBum23 Przyjaciółka
    Postów: 102 27

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anhydra wrote:
    Ta kreska jest całkiem wyraźna. Który to dpo?
    To dzień po owulacji? Pokazywało mi na 23 listopada czyli dzisiaj 15

    Córka 2015 <3
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, ja po porannych staraniach;) u mnie 9 dc i mialam wyluzowac ale oczywiscie im blizej polowy cyklu tym trudniej;)
    W tym cyklu zamienilam Folik na Inofem i biore Castagnus, oraz pierwszy raz bede robic testy owulacyjne. Zamierzam zaczac od jutra mam nadzieje ze wykryją owu

    Nona, Lami, NiespełnionaMama, kalcia64 lubią tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:14

    Lami lubi tę wiadomość

  • Julia93 Autorytet
    Postów: 911 967

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogłaby któraś z bardziej doświadczonych powiedzieć jaki powinien być śluz przed miesiączką, a jaki wskazujący na ciążę? aktualnie mam bardzo dużo takiego białego, ale nie ciągnącego. Nigdy wczesniej się nie obserwowałam a zastanawiam się czy to nie przypadkiem jakas infekcja.

    Nona lubi tę wiadomość

    p19ulbetrms0c424.png
    01/2017 - 8tc[*] 06/2018 - 10tc [*] Hashimoto, nadpłytkowość, PAI1 hetero, Mthfr homo, ANA(+)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 14:14

  • BumBum23 Przyjaciółka
    Postów: 102 27

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona też jestem tego pewna bo i smaki się zmienily.


    Julia mleczny i ciągnący jak sorry glut z nosa przy katarze,no tak mi się skojarzył śluz ostatni który mialam.

    Przed miesiączką nie miałam takiego,był raczej lepki,infekcje jak miałam kiedyś kiedyś to śluz wyglądał jak twaróg

    Nona lubi tę wiadomość

    Córka 2015 <3
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona, jacy Wy skrupulatni i dokladni :D I teraz dużo spokoju, niech się jajeczko zadomowi :) My się też postaramy dzisiaj, wtorek i czwartek.

    U mnie chyba przed @ progesteron bardzo spada i rosną estrogeny, bo mam taki jak w płodne, ale mniej rozciągliwy.

    Nona lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga wspieram :* i powiem Ci tak-placz i wyrzuć zlosc. Pomaga ;)

    Monia czyli luzik? I w rakim momemcie Cię ciaza zaskoczy,kiedy chorujecie,wizytujecie itp.

    Sporo nas luzuje ;)

    Nikodemko ja testuje ok.12:30 a Ty?;)
    Nona odliczamy!
    Alis zostan,z nami raźnej ;)

    alis132, Iga66 lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia93 wrote:
    Mogłaby któraś z bardziej doświadczonych powiedzieć jaki powinien być śluz przed miesiączką, a jaki wskazujący na ciążę? aktualnie mam bardzo dużo takiego białego, ale nie ciągnącego. Nigdy wczesniej się nie obserwowałam a zastanawiam się czy to nie przypadkiem jakas infekcja.

    Tak jak pisze Nona- z tym wczesnociążowym to rożnie. Ja zazwyczaj przed @ mam dni dość suche, a w cyklu ciążowym mialam dużà ilość białego śluzu (o nieco gęstej konsystencji niż typowy plodny)...czasami było go tyle, że panikowałam że @ przyszla. Niemniej jednak uważam że śluz to słaby parametr określający ciazę. W sensie mało specyficzny.

    przedszkolanka:), Nona lubią tę wiadomość

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BumBum23 wrote:
    Nona też jestem tego pewna bo i smaki się zmienily.


    Julia mleczny i ciągnący jak sorry glut z nosa przy katarze,no tak mi się skojarzył śluz ostatni który mialam.

    Przed miesiączką nie miałam takiego,był raczej lepki,infekcje jak miałam kiedyś kiedyś to śluz wyglądał jak twaróg


    Bumbum bo Ty nasz tutaj zmylilas pojęciem cienia na teście. A więc "cień- to ledwo widoczna kreska, najczęściej widziana pod różnymi kątami, trudna do sfotografowania, której obecność należy potwierdzić u koleżanek z forum ". ;)
    U Ciebie moja droga to nie cień a porządna kreska! Intensywnością bym się nie ptzejmowala bo wystarczy, że dzień wcześniej więcej wypijesz i stężenie bety w moczu jest bardziej rozcieńczenia. Zrób betę z krwi. Trzymam kciuki!

    Nona, kalcia64 lubią tę wiadomość

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry Kochanie. Mam nadzieje ze milo spedzacie weekend. Dzis ja peklam I mnie pokusilo na testowanie oczywiscie piekna biel. Dwa dni temu zaliczylam spadek temperatury wczoraj I dzisaj skok dzis dobilo do 36.95. A pokusilo mnie bo wczoraj mialam dosc mocne skorcze w podbrzuszu jak nigdy nawet przy okresie nie miewam bolu. wczoraj musialam w ciagu dnia popoludniu I poznego wieczoru dwie tabletki przeciw bolowe. Niewiem poco sobie glowe tym testowaniem zaprzatam ja dobrze wiem przy moim wyniuk progesteronu nikle szanse na ciaze. No ale coz nadzieja matka glupich jak to mowie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2018, 12:40

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko - ja tez zawsze robie owulaki okolo 13.00 :) Wlasnie zrobilam i sa dwie takie same krechy, czyli owu tuz za rogiem! Szkoda tylko, ze zadnego sluzu nie ma ;((

    Lami lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Kurcze, a nawet testowa robi sie ciut ciemniejsza od kontrolnej... Czyli bedzie powtorka z tamtego miesiaca i pewnie owu w 12-13 dc.
    Dzialamy! Powiedzcie mi, czy codzienne starania maja sens? To prawda, ze wtedy jakosc nasienia jest obnizona i lepiej robic to co 2 dni?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2018, 12:56

    kalcia64 lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 9 grudnia 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka, działajcie, nie zdziwiłabym się, jakby wieczorem była mega ciemna. Owu może być nawet jutro.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2018, 13:01

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ