X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne GRUDNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

GRUDNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • LenaAnna Ekspertka
    Postów: 146 129

    Wysłany: 29 listopada 2017, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung, nie martw, ja właśnie w tym cyklu co się tak przejmowałam, że nie mam objawów zaszłam w ciąże... Także tego:) Uszy do góry!

    Sung lubi tę wiadomość

    I IUI 12.2018 :(
    Aniolki 6tc (**), cp blizniacza lipiec 2017
    Aniołek 6tc(*) maj 2018
    MTHFR homozygota
    Hiperhomocysteinemia
    Hiperprolaktynemia czynnosciowa,
    Nawracające polipy macicy
    Mąż super :)
    "Nienarodzone dzieci nie odchodza, one tylko zmieniaja swoja date przyjscia na swiat"
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 29 listopada 2017, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mało pisze, bo brak czasu, ale podczytuje regularnie. U mnie wielkimi krokami zbliżają się płodne;) i jak co cykl zastanawiam się, czy lepiej ❤️ codziennie, czy co dwa dni? Wypróbowałam już obie wersje i nic, a nie pamietam jak to było przy pierwszym dziecku....hmmm. Mój gin powiedział kiedyś, jak zakłuje w dole brzucha to nic tylko seks, seks i seks, czyli zrozumiałam wtedy, ze trzeba zakasać rękawy i robić dzidziusia co chwilę:p a jak wasi gin polecają?

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 29 listopada 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie jedna mówiła że codziennie a druga że co 2,3 dni ... i bądź tu człowieku mądrym :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 29 listopada 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zapisana na grudzien, ale bylam u gin i chyba też nie tym razem :(

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • kasienka1188 Przyjaciółka
    Postów: 80 23

    Wysłany: 29 listopada 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa wrote:
    Cześć dziewczyny, mało pisze, bo brak czasu, ale podczytuje regularnie. U mnie wielkimi krokami zbliżają się płodne;) i jak co cykl zastanawiam się, czy lepiej ❤️ codziennie, czy co dwa dni? Wypróbowałam już obie wersje i nic, a nie pamietam jak to było przy pierwszym dziecku....hmmm. Mój gin powiedział kiedyś, jak zakłuje w dole brzucha to nic tylko seks, seks i seks, czyli zrozumiałam wtedy, ze trzeba zakasać rękawy i robić dzidziusia co chwilę:p a jak wasi gin polecają?

    Mi gin powiedział, że co dwa dni

    29 lat, starania wstrzymane na kilka miesięcy

    fc6fd5c0d922ecc4903d1293fd003df1.png
  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 29 listopada 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa wrote:
    Cześć dziewczyny, mało pisze, bo brak czasu, ale podczytuje regularnie. U mnie wielkimi krokami zbliżają się płodne;) i jak co cykl zastanawiam się, czy lepiej ❤️ codziennie, czy co dwa dni? Wypróbowałam już obie wersje i nic, a nie pamietam jak to było przy pierwszym dziecku....hmmm. Mój gin powiedział kiedyś, jak zakłuje w dole brzucha to nic tylko seks, seks i seks, czyli zrozumiałam wtedy, ze trzeba zakasać rękawy i robić dzidziusia co chwilę:p a jak wasi gin polecają?

    Ja stosowalam metode co 2 dni i codziennie.
    W tym cyklu bedzie tylko raz dzien po pozytywnym tescie ovu.

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 29 listopada 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaa wrote:
    Cześć dziewczyny, mało pisze, bo brak czasu, ale podczytuje regularnie. U mnie wielkimi krokami zbliżają się płodne;) i jak co cykl zastanawiam się, czy lepiej ❤️ codziennie, czy co dwa dni? Wypróbowałam już obie wersje i nic, a nie pamietam jak to było przy pierwszym dziecku....hmmm. Mój gin powiedział kiedyś, jak zakłuje w dole brzucha to nic tylko seks, seks i seks, czyli zrozumiałam wtedy, ze trzeba zakasać rękawy i robić dzidziusia co chwilę:p a jak wasi gin polecają?

    Mi też gin. co, że co 2 dni. W dniach płodnych też mam dylemat czy kochać się codziennie czy tak jak pow.gin.

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 29 listopada 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL - ważne, że jesteś pod kontrolą, wszystko będzie dobrze! :*

    Ja też słyszałam, że najlepiej co 2 dni, wtedy nie ma szansy na przegapienie owulki.

    Ja sobie zaczęłam analizować teoretyczną owulację w tym miesiącu i coś mi się nie zgadzają te dni... Śluz płodny miałam w sumie już 2 dni po okresie (przez 3-4 dni), a w teoretycznych dniach płodnych zero śluzu rozciągliwego, sam kremowy.

    Dziwne to wszystko...

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 29 listopada 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewka1990 wrote:
    Kal wpisz mie prosze na 20 grudnia .
    Kal tule najważniejsze że lekarka dała ci leki na wywołanie owulacji one działaja cuda .Ja miałam cykle bezowulacyjne po 6 miesiącach leczenia clo i luteina i bromegeronem pojawiła się u mie owulacja a w 5 miesiacu starań po zakonczeniu leczenia zaszłam w ciąże .
    W grudniu ide na monitoring sprawdzić czy mam owulacje i czy znowu trzeba bedzie ja wywoływać lekami

    Ewka, wpisałam Cię!
    Jeśli kogoś mam jeszcze dopisać, to piszcie pod tym postem z jakimi datami Was wpisać!

    Może ktoś by chciał też dostęp do tabeli?

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 29 listopada 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madame_butterly wrote:
    KAL - ważne, że jesteś pod kontrolą, wszystko będzie dobrze! :*

    Ja też słyszałam, że najlepiej co 2 dni, wtedy nie ma szansy na przegapienie owulki.

    Ja sobie zaczęłam analizować teoretyczną owulację w tym miesiącu i coś mi się nie zgadzają te dni... Śluz płodny miałam w sumie już 2 dni po okresie (przez 3-4 dni), a w teoretycznych dniach płodnych zero śluzu rozciągliwego, sam kremowy.

    Dziwne to wszystko...

    Czasem tak się zdarza, że okres płodny wypada w trakcie okresu i owulacja jest np. ok. 3 dni po okresie. Dlatego najlepiej kochać Cię co dwa dni przez cały cykl ew. od dwóch dni po miesiączce do ok. 23 dc. :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 29 listopada 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Czasem tak się zdarza, że okres płodny wypada w trakcie okresu i owulacja jest np. ok. 3 dni po okresie. Dlatego najlepiej kochać Cię co dwa dni przez cały cykl ew. od dwóch dni po miesiączce do ok. 23 dc. :)

    Zaczęliśmy praktycznie zaraz po okresie, jak tylko zauważyłam śluz, ale im "głębiej w las" tym gorzej z tym było :D Albo brak czasu, albo złe samopoczucie... W sumie kochaliśmy się 4 razy w ciągu tych teoretycznych płodnych, mam nadzieję, że jakimś cudem wystarczy :D Dzisiaj jeszcze muszę chłopa dopaść, wykorzystać te ostatki xD
    No i wielkie czekanie... Najgorsza część miesiąca. :)

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 29 listopada 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madame, faktycznie czekanie to największa zmora. Jeszcze jakby człowiek wiedział na 100%, że @ nie przyjdzie to byłoby co innego ;)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 29 listopada 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    Madame, faktycznie czekanie to największa zmora. Jeszcze jakby człowiek wiedział na 100%, że @ nie przyjdzie to byłoby co innego ;)

    Dokładnie :D

    Najgorsze jest dopatrywanie się pierwszych objawów :D
    Miałam nie świrować, ale się nie udaje :D

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 29 listopada 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madame_butterly wrote:
    Dokładnie :D

    Najgorsze jest dopatrywanie się pierwszych objawów :D
    Miałam nie świrować, ale się nie udaje :D

    Ja mam za sobą dopatrywanie się objawów, przynajmniej na jakiś czas. 2 cykle temu co rusz coś szukałam na necie, sprawdzałam itp. I co? Ta wredota i tak przyszła. Jeszcze nigdy się tak nie wkurzyłam i postanowiłam, że skończę z tymi moimi urojeniami. Na dzień dzisiejszy mi się udaje ;D

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 29 listopada 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madame_butterly wrote:
    Dokładnie :D

    Najgorsze jest dopatrywanie się pierwszych objawów :D
    Miałam nie świrować, ale się nie udaje :D

    Ja do 2.12 jeszcze działam - udaje nam się od 8dc, co dwa dni :)
    A czekanie... tego się boje najbardziej, tym bardziej, że to 1cykl, w którym tak się pilnowaliśmy i przyłożyliśmy do serduszek. No i 1 cykl z żelem C+

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2017, 12:22

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 29 listopada 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alegzi wrote:
    Ja mam za sobą dopatrywanie się objawów, przynajmniej na jakiś czas. 2 cykle temu co rusz coś szukałam na necie, sprawdzałam itp. I co? Ta wredota i tak przyszła. Jeszcze nigdy się tak nie wkurzyłam i postanowiłam, że skończę z tymi moimi urojeniami. Na dzień dzisiejszy mi się udaje ;D

    Zazdroszczę! Ja miałam bardzo silne postanowienie, że nie będę nic na siłę wynajdowała. Pojawi się @ - trudno, nie pojawi się - testujemy.
    No, ale zagłębiłam się w czeluściach forum i przepadłam :D

    Dobrze, że chociaż teoretyczne przypuszczenia zostawiam dla siebie. Mój T. uznałby mnie chyba za wariatkę :D

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 29 listopada 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Ja do 2.12 jeszcze działam - udaje nam się od 8dc, co dwa dni :)
    A czekanie... tego się boje najbardziej, tym bardziej, że to 1cykl, w którym tak się pilnowaliśmy i przyłożyliśmy do serduszek. No i 1 cykl z żelem C+


    Mi 23dc wypada 2.12., więc pójdę za Twoją radą i też na razie nie odpuszczam :D
    Trzymam kciukasy żeby serduszkowanie było jak najbardziej skuteczne! :D

    Ooo, testujesz dzień po mnie! :D

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 29 listopada 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Ja do 2.12 jeszcze działam - udaje nam się od 8dc, co dwa dni :)
    A czekanie... tego się boje najbardziej, tym bardziej, że to 1cykl, w którym tak się pilnowaliśmy i przyłożyliśmy do serduszek. No i 1 cykl z żelem C+

    My też zazwyczaj zaczynamy od 7-8 dc i co 2 dni :)

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 29 listopada 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madame_butterly wrote:
    Zazdroszczę! Ja miałam bardzo silne postanowienie, że nie będę nic na siłę wynajdowała. Pojawi się @ - trudno, nie pojawi się - testujemy.
    No, ale zagłębiłam się w czeluściach forum i przepadłam :D

    Dobrze, że chociaż teoretyczne przypuszczenia zostawiam dla siebie. Mój T. uznałby mnie chyba za wariatkę :D

    Też tak miałam, więc wiem co czujesz :D Ja teraz skupiam się bardziej na wykresach innych staraczek i przynajmniej na razie nie analizuję swojego. Codziennie nanoszę temp. i to wsio. Jakoś trzeba sobie radzić :D U mnie najgorzej jest jak P zapyta „jak tam temp.”. No i jak zobaczy, że powyżej 37 to przepadł w butach… Nakręca się, że się udało.

    Roza86 lubi tę wiadomość

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Majaaa Autorytet
    Postów: 1050 773

    Wysłany: 29 listopada 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja zrobię tak, teraz co dwa dni, a w tym okresie najbardziej płodnym codzienne, bo do tej pory zawsze używamy żelu C+ i nic z tego nie wychodziło.

    Eve25 lubi tę wiadomość

    010ipc0zeibgq4gv.png

    Naturalny Cud - 2015 rok ❤

    Starania o rodzeństwo
    Słabe nasienie
    AMH 1,24
    Kir AA

    W planach in vitro - lipiec/sierpień 2021 - tylko dwie komórki, obie nie przetrwały doby.

    Decyzja o AZ💚
    Transfer 21 sierpnia: 5dpt 32hcg, 7dpt 92hcg, 9dpt 192hcg, 12 dpt 820hcg🍀
    Wierzę, że będzie dobrze...

    Każdy dzień przybliża nas do spełnienia marzenia.
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ