X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się bardzo boję rozczarowania w tym cyklu, choć wiele z Was powie - to przecież dopiero 3 cykl starań, co Ty możesz wiedzieć o rozczarowaniu. To prawda, ale pierwszy - wiadomo- był pierwszy, więc w ogóle nie liczyłam, że się uda. Drugi - kompletnie szalony, z chorobami, przesuniętą owulacją, wydłużony, z małą liczbą <3 przez ciągłe choroby. A teraz - wszystko się zgadza - płodny śluz, szyjka, pozytywne testy owu, seks kiedy trzeba. I tak bardzo się boję, że mimo to nie wyjdzie.

    I jeszcze to testowanie w Święta. Bardzo boję się rozczarowania i jeszcze tego, że ten świąteczny czas, na który tak czekam, będzie przerypany. :(

    Może mi doradzicie. Miałam testować 26.12, ale owulacja miała być w tę środę, czyli w 16 dc (cykle mam z reguły 26-28 dniowe, ale zdarzają się też dłuższe i krótsze). Wydaje mi się, że owulka była wczoraj, więc przy założeniu 11-12 dni fazy lutealnej, okres wypada na Wigilię. Myślicie, że jest sens testować 22-23.12? Zdążyłabym się nastawić w przypadku negatywu i może w Święta nie byłoby takiej kichy.

    Wiem, że martwię się na zapas, bo nie wiadomo jak będzie z temperaturą, czy potwierdzi tę wczorajszą owulację itd. Ale nie mogę przestać o tym myśleć. Tak się boję tych przeryczanych Świąt.

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Najmlodsza kochana a powiesz mi jak sie czułaś ? Miałaś bóle brzucha jak na @ przed testowaniem?

    Ogólnie od owulacji bolały mnie sutki. Później przestały i zaczęły mnie boleć piersi ( lewa z boku przy dotyku i pod prawą przy dotyku) + powiększyła mi się lewa pierś - do tego stopnia, że mi uciekała ze stanika :P

    Poza tym byłam strasznie śpiąca, dalej zresztą jestem. Zmieniło się jedynie to, że wcześniej leżałam i zamulałam, a teraz kładę się po zajęciach i śpię spokojnie 2-3 godziny.

    Bóle okresowe miałam dość mocne + silne rwanie i ciągnięcie jajnika dzień przed pozytywnym testem, dosłownie zginałam się w pół.. ale trwało to chwilę i puszczało. I tak kilka razy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2016, 10:47

    Karola555 lubi tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzepakowepole
    to widzę że będziemy testować podobnie...
    Ja owulacje miałam w 33 dniu cyklu, tj. jakoś 09.12..i zamierzam testować 21.12...
    I też mi isę wszystko z teorią zgadzatj: śluz, bol podbrzusza, przytulanka i tgemperatura i boje sie że cykl na straty, choć to moj dopiero 2 cykl a pierwszy taki już sumienny...

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam ovu 9 grudnia. W tym cyklu wyjątkowo późno. Testować będę od 19 czyli od 10 dpo :D tylko ja jestem szalona pod tym względem no i musze wiedzieć czy dalej brać dupka czy nie ;) hehe w tym miesiącu mam wymowke dla mojego szaleństwa :D

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia :) wrote:
    Dziewczyny ... a ja albo owu nie miałam albo w ogóle jej nie zauważyłam... sama nie wiem co myśleć... zero jakichkolwiek objaóww (zawsze było kłucie jajników).
    Może po hsg były jakoś zmienione i nie bolały? :-\

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2016, 13:10

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • MalutkieLove Przyjaciółka
    Postów: 77 25

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie negatyw, ale dobrze ze sie nie nastawialam:) W piatek beta.

    MiniMini
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś podpowie jak dodać wykres do podpisu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2016, 11:00

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Mamao Ekspertka
    Postów: 160 123

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzepakowepole ja mam termin @ na 18.12 a gin kazał mi zrobić betę w piątek 16.12. Nie wiem czy test ciążowy cos pokaże tak wcześnie, wię może lepiej poczekaj :)

    W 11cs udało się !!! :)
    aligoastenoteratozoospermia:(
    Teraz już tylko teratozoospermia, ale chłopacy dali radę :)
    thgfflw1344684dz.png
  • Mamao Ekspertka
    Postów: 160 123

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkieLove betujemy razem w piątek :D

    W 11cs udało się !!! :)
    aligoastenoteratozoospermia:(
    Teraz już tylko teratozoospermia, ale chłopacy dali radę :)
    thgfflw1344684dz.png
  • MalutkieLove Przyjaciółka
    Postów: 77 25

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamao wrote:
    MalutkieLove betujemy razem w piątek :D
    No to ciesze sie :)

    Mamao lubi tę wiadomość

    MiniMini
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 13:59

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuch tak w sumie sobie ćmi, ale czasami łapia takie mocne skurcze i za moment puszczają. Takie typowo jak podczas miesiączki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Weszlam tu ostatni raz :P
    Milejdi zachowujesz sie jak Lekarz kurwa mac bez przesady! Straszycie sie nawzajem!kazda jest inna!!!! Brak objawow to tez moze byc ciaza. Jak beda dwie kreski to beda. Nie mozna tak!trzeba miec nadzieje!a beta to jest jeden z najgorszych pomyslow!zaden Lekarz jej nie zleca I mie Poleca! OnA robi tylko sieke z mozgu. Robimy testy sa dwie ok! Po tyg idziemy do lekarza I zyjemy dalej! Noon stop dziewczyny pisza o poronieniach tak!! One wystepuje w 15% ponizej 30 roku zycia, ale ile jest kobiet na swiecie! Gdyby nasze babki matki to uslyszaly to padlyby! !! A wiecie czemu traci sie ciaze (miedzy innymi) bo sie czlowiek tego boi tragicznie!! Nie mamy na nic wplywu Co ma byc to bedzie! Przestancie juz!! Blagam. Uff ulozylo mi I nie chcialam nikogo urazic! Miliony miliardy kobiet za chodzi w ciaze I rodza zdrowe dzieci! Pesymizm w niczym nie pomag! A porownanie sie do innych jest bez sensu!! Zyc cieszyc sie sexem/ciaza !a wszystko bedzie dobrze :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2016, 11:21

    evve, AiCha4811, Annie1981, Molyx, Dag_Mara lubią tę wiadomość

  • Fruska Ekspertka
    Postów: 223 320

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje serdecznie dziewczyny :-) ja dzis tez testowalam i biel niestety :-( to jest 11 lub 12 dpo. Najmlodsza staraczka a te testy z 11 i 12 dpo o jakiej czulosci robilas? Pozdrawiam



    4c3tgov3htj00qv5.png

    mhsv20mmqsk09uwr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, dawno mnie tu nie było :) Trochę chorowałam, i przez tą chorobę chyba mi się coś rozregulowało, i dostałam @ przedwcześnie. łudziłam się kilka dni, że to może plamienie, ale spadająca temperatura to podstawieniu luteiny sprowadziła mnie na ziemię. Jestem już w piątym dniu cyklu. Dziewczyny, gratuluję wszystkim, które ujrzały dwie kreseczki i życzę tego widoku wszystkim pozostałym :)

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczyny:)trzymam kciuki za nowe ciazunie i wizyty:) Mam pyatnie..czy mozliwy jest wyrzut LH dwa razy w cyklu?z czego pierwszy raczej nie oznacza owulki?nosz juz ktorys raz robie testy i wychodza pierwszy raz z poczatku cyklu dosc mocne a potem jeszcze mocniejesze.Nie wiem o co tu chodzi:(moze to lh to przygotowanie do owulki?tak wygladaly wczoraj

    mchqcjgjdu64_t.jpg

    cookiemonsterka lubi tę wiadomość

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 13:59

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Olciuska kochana sama się bardzo stresowałaś i miałaś chwile zwątpienia jak testy zawodziły. To jest trudne. każda przeżywa inaczej i nie ma sie co denerwować.:) Tym bardziej w Twoim stanie:)
    Co do bety to ja sama jestem jej przeciwnikiem. Mnie tez ona bardzo stresuje, ale nie zgodzę sie do jednej rzeczy. Bardzo często dziewczyny maja zalecaną betę przez lekarza.
    Nie stresuj sie i dbajcie o siebie:*:*
    Tak kochanie masz racje, ale to dopiero jak cos widac nie pokojacego na usg. Musimy myslec pozytywnie. I wiara do samej @ czy mi cuda!!! :) nie chcialam was urazic bardzo Wam kibicuje. Tylko mie lubie porownywan bo kazda jest inna. Mozna sie pytac itd. Ale jednak brac wszystko z dystansem. Bo wszystkie bedziemy mamami! Predzej czy pozniej. A Ty skarbie w tym miesiacu :D I mam nadzieje ze reszta tez.

    dobuska, AiCha4811, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krzyczenie na innych, zwłaszcza jak ma się to szczęście spojrzeć z dystansu, naprawdę wydaje mi się nie na miejscu. Ktoś się dzieli swoją wiedzą czy intuicją, tak jak Ty dzielisz się swoją (na przykład o tym, że lekarze nie polecają bety, co też budzi wątpliwości).

    Nie unikniemy porównań, wątpliwości, zmartwień. Nie wiem, co Mi Lejdi takiego złego napisała - martwi się dziewczyna jak my wszystkie. I naprawdę mniejszym złem wydaje mi się dzielenie swoimi zmartwieniami niż niepotrzebne nakręcanie się wzajemnie. A to ostatnie ma tu miejsce chyba nawet częściej.

    Każdy chce dla siebie jak najlepiej, a dla innych raczej też nie chce źle.

    mi_lejdi, Annie1981 lubią tę wiadomość

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika1987 wrote:
    hej Dziewczyny:)trzymam kciuki za nowe ciazunie i wizyty:) Mam pyatnie..czy mozliwy jest wyrzut LH dwa razy w cyklu?z czego pierwszy raczej nie oznacza owulki?nosz juz ktorys raz robie testy i wychodza pierwszy raz z poczatku cyklu dosc mocne a potem jeszcze mocniejesze.Nie wiem o co tu chodzi:(moze to lh to przygotowanie do owulki?tak wygladaly wczoraj

    mchqcjgjdu64_t.jpg

    Ani jeden ani drugi nie jest jeszcze pozytywny. Jeśli ten z początku cyklu był taki sam lub słabszy, to nie oznaczał wyrzutu LH.

    ex2bvcqgjnvonbri.png
‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ