X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzepakowepole. Ja nie bede na Ciebie krzyczec, ze dopiero 3 cykl. Ja najgorzej znioslam 2cs, wtedy byl najwiekszy ryk i nie interesowalo mnie, ze to tak wczesnie. Od tamtej pory staram sie troche luzowac, zeby znowu nie przechodzic przez taka traume ;)
    Ja na Twoim miejscu testowalabym przed swietami, zeby nie miec zepsutej Wigilii. Jezeli zrobisz to wczesniej to juz troche sie oswoisz z ewentualnym negatywnym wynikiem do swiat.

    Mika. A Ty przypadkiem nie masz PCOS, bo wtedy LH jest zaburzone? Te pierwsze testy to byly pozytywy? Moze sie tak zdarzyc, ze organizm przygotowuje sie do owu, testy pozytywne, ale cos sie stanie (np stres czy choroba) i do niej nie dojdzie. Potem jest drugie podejscie i znowu testy pozytywne.

    Olciuska. Takiej Ciebie jeszcze nie widzialam, chyba to ciaza ;)

    Dobuska. Ciesze sie, ze moje slowa Ci pomogly :) Tylko kochana postaraj sie jeszcze nastawic, ze jak nie teraz to innym razem, zeby w razie czego nie bylo tak trudno. Ja nad tym pracuje, zobaczymy jak wyjdzie ;)

    Najmlodsza. Trzymam kciuki. Nie odchodz od nas, my sie tez z Toba zzylysmy :)

    Ktos tu pytal jak wstawic wykres. Pod wykresem musisz kliknac w 'udostepnij wykres' i tam w zakladkach zaznaczasz czy chcesz, zby byl widoczny dla wszystkich czy chcesz linka do stopki. To tak z pamieci, bo na tel jestem.

    rzepakowepole, Olciuska lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz ja mam pytanie do Was, drogie Panie :)
    czy po samym wykresie temperatur mozna z cała pewnością stwierdzić, ze owu była ?
    Nie chodziłam na monitoring, wiec "namacalnie" nie zostalo to sprawdzone. Rzućcie okiem na moj wykres proszę. Wiem, ze wykres jest stosunkowo krótki, ale moze cos mi powiecie :-)

    Najmłodsza, chcesz to pisz i na fioletowej - ale nas nie zostawiaj ! :D Kichaj i prychaj na nas ;-) Daj znać jak po wizycie :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2016, 14:33

    rzepakowepole lubi tę wiadomość

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha4811 wrote:
    Dziewczynki co to są za kłótnie za świątecznym wątku? ? :-P :-P :-P
    Zmienię temat i spokojnie , ją też mam dzisiaj wscieklizne, W pracy mnie szlag trafia ale musimy zachować pozytywne nastawienie dla naszych ewentualnych fasolek! Ps zerknijcie na listę czy kogoś nie pominęłam bo ciężko nadrabiać i uzupełniać Z telefonu

    Nikt sie nie kloci to tylko PMS/przed/pociazowe humorki ;)

    Ja rozumiem, ze ktos moglby mi zarzucic po cholere kobito ta szyjke badasz, to masz babo placek!

    Ale powiem Wam że w tym cyklujak nigdy moja szyjka byla twarda i zamknieta, tak mi sie podobala :) wierzylam ze tak zostanie naprawdę. Dlatego dziś tak zle przyjelam zmiane frontu,nie spodziewalam sie tego.

    A wczoraj M jeszcze glaskal moj brzuszek i mowilam mu o fasolce. Tak ze staram sie jakmoge myslec pozytywnie, tylko czasem nie wszystko jest tak jak sobie wyobrazamy. Niestety to nie czary a szkoda :)

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh ... dziewczyny a ja się teraz zastanawiam jak ustalić czy ovu była i czy są jakiekolwiek szanse w tym miesiącu... Testy ovu negatywne... cholera wie co myśleć...

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Mamao Ekspertka
    Postów: 160 123

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzepakowepole i Annie, myślę że wcale nie do końca to jest tak że gdy ktoś stara się 10 czy 20 cykl to może dopiero pocierpieć. Każdy jest inny , i pamiętam że właśnie mi było najtrudniej na początku, byłam w szoku, że jak to nam się nie udaje???
    Każdy ma prawo do przeżywania niepowodzeń po swojemu i mi pomaga gdy czasem troszkę popłaczę i wyrzucę z siebie złe emocje ;)Tylko kot z psem chodzą zdziwione co mi jest?? :D

    W 11cs udało się !!! :)
    aligoastenoteratozoospermia:(
    Teraz już tylko teratozoospermia, ale chłopacy dali radę :)
    thgfflw1344684dz.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 13:57

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molyx. Niestety po wykresie nie mozna stwierdzic czy owu na pewno byla. Nawet jak jest skok to pecherzyk mogl nie peknac i tego nie bedziesz wiedziala. USG jest bardziej prawdopodobne, ale tez sie myli. W grudniu mamy jedna ciaze, gdzie gin na USG stwierdzil, ze owu nie bylo, takze nie ma 100% metod ;)
    Jak tempka skacze to trzeba wierzyc, ze owu byla :)

    Mamao. Zgadzam sie z Toba w zupelnosci. Wlasnie o tym pisalam, ze mamy prawo cierpiec zarowno w 2 jak i 20 cs.

    Dobuska. Zgadzam sie. Jeden dzien smutku to cos normalnego przy tego typu rozczarowaniach. Chodzi tylko o to, zeby sie w miare szybko otrzasnac i isc dalej, tak jak Ty to robisz :)

    dobuska lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamao ja tez mam załamke przy każdej@ raz lepiej raz gorzej. Bo to boli ale cierpienie będzie wynagrodzone moim zdaniem :-)
    A co do profertilu no to pół roku od rozpoczęcia powinniście powtórzyć badania i jak nie będzie wyraźnej poprawy to chyba szkoda przepłacać i kupić jakiś inny suplement, a i tak zawsze trzeba uzupełniać te same rzeczy, ja teraz zamówiłam ubichinol za namową najmłodszej.
    Właśnie! Najmlodsza zostań i nas zarazaj :-) :-) :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2016, 15:31

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też niby "dopiero" 2cs, pierwszy znioslam dzielnie, smutno mi sie na chwile zrobiło - ale w sumie nie robiłam testów ovu, nie mierzyłam temp. Teraz mam nadzieje, ze zaszłam, ze na Wigilię będzie piękna niespodzianka. Ale też wiem, ze juz dużo gorzej zniosę porażkę.

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta wigilijna porażka chyba byłaby moja najgorszą....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JednazWielu wrote:
    Dziewczyny miałabym pytanie: Czy miała któraś lub słyszała o czymś takim: drugi cykl w połowie przez trzy, cztery dni kłuje mnie jajnik prawy lub lewy.
    Będę wdzięczna za odpowiedź.
    Pozdrawiam i jestem z Wami :)

    Ponawiam pytanie Kochane. Wiem, że nowa i nie bardzo kulturalna, że się wtracam w znane już sobie towarzystwo, ale przepraszam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molyx
    Dobuska
    Totalnie rozumiem, tyle razy widziałam negatywny test, ale w grudniu to jednak najbardziej boli czy w jakieś konkretnej dacie ( taki świetny prezent by był itp.)

  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JednazWielu wrote:
    Ponawiam pytanie Kochane. Wiem, że nowa i nie bardzo kulturalna, że się wtracam w znane już sobie towarzystwo, ale przepraszam.
    Nie przepraszaj, po prostu nie bardzo wiemy, co napisać. Jajniki czasem kluja, zwłaszcza w połowie cyklu. Moze to owulacja? Ja je zwykle czuję od owu aż prawie do okresu.

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JednazWielu wrote:
    Molyx
    Dobuska
    Totalnie rozumiem, tyle razy widziałam negatywny test, ale w grudniu to jednak najbardziej boli czy w jakieś konkretnej dacie ( taki świetny prezent by był itp.)
    Ja się staram do tego nie podchodzić w kategoriach prezentu pod choinkę.

    To po prostu taki rodzinny czas, refleksyjny. I ta myśl, że rok możemy być już we trójkę...

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rzepakowepole wrote:
    Ja się staram do tego nie podchodzić w kategoriach prezentu pod choinkę.

    To po prostu taki rodzinny czas, refleksyjny. I ta myśl, że rok możemy być już we trójkę...

    O coś takiego mi chodziło, źle się wyraziłam, przepraszam.
    Będzie dobrze :) Musi kiedyś :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2016, 15:04

  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co i jeszcze sobie wkręcam, ze to taki mój Adwent, oczekiwanie... a w Boże Narodzenie może być moje najpiękniejsze święto... smutno mi dzisiaj...

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź. Dopiero 2 cykle tak miałam i się zastanawiałam czy coś znaczy :)

  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JednazWielu wrote:
    O coś takiego mi chodziło, źle się wyraziłam, przepraszam.
    Będzie dobrze :) Musi kiedyś :D
    No coś Ty, nie ma za co. ;-)

    JednazWielu lubi tę wiadomość

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzepakowe, mam na mysli to, ze swieta to rodzinny czas, a wiem ze porażka spowoduje smuytek, zadume.. no ale przecież trzeba mysleć pozytywnie! Jeżeli kropek jest, to od początku musze byc pozytywnie nastawiona! :D

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 13 grudnia 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_80 wrote:
    Ja miałam dwa wyrzuty i lekarz stwierdził ze pierwszy to niekontrolowany wyrzut i on moze odpowiadać za brak ciazy bo niszczy komórki jajowe. Jeśli sytuacja sie powtarza to skonsultuj to z lekarzem. Pojedynczy przypadek to zwykle jak piszą dziewczyny sytuacja, ze do owulki miało dojść ale nie doszło z jakiegoś powodu i będzie za 2 razem.
    KOchana a mowil Ci gin co sie z tym robi?leczy sie to jakos?

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ