X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Agula92 Ekspertka
    Postów: 174 118

    Wysłany: 17 listopada 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha, ja też dzisiaj 8dc ;D a tu jeszcze jakieś 8 dni do owulacji, no chyba, że mi się coś przyspieszy po ovarinie


  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 17 listopada 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam załamke... mowilam wczoraj mezowi ze jeszcze chyba nie bylo owu bo nie mam skoku i pokazalam mu ze chce sie kochac, zajelismy soe kolacja i przeszlo bez echa, dzisiaj rano nie zdazylismy bo cos sie zaczelo a dzis wieczorem powiedzialam mu ze wg ovufriend mam nadal plodne, on zaprosil mnie abysmy dzis wczesniej sie polozyli spac wiec pomyslalam no w koncu akcja i jeszcze mowil ze masaz mi zrobi, polozylismy sie i wlasnie on spi a ja pisze tu wkurzona juz na maksa, taki mamy romantyczny wieczor, ani masazu ani <3 ... i on sie potem dziwi ze ja nie zachodze, mam czasem dosc tego starania ;(

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Tynastka Przyjaciółka
    Postów: 70 69

    Wysłany: 17 listopada 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bodajże wczoraj prosiłam o dopisanie na testowanie na 17.12, ale chyba umknęło - proszę zatem raz jeszcze :)

    Aicha, budz dziada! :D

    16udugpjjujddjxo.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 17 listopada 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha4811. Rozumiem Twoją frustrację. Może zapytaj co z tym masażem ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Justya85 Autorytet
    Postów: 714 401

    Wysłany: 17 listopada 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha4811 wrote:
    ja mam załamke... mowilam wczoraj mezowi ze jeszcze chyba nie bylo owu bo nie mam skoku i pokazalam mu ze chce sie kochac, zajelismy soe kolacja i przeszlo bez echa, dzisiaj rano nie zdazylismy bo cos sie zaczelo a dzis wieczorem powiedzialam mu ze wg ovufriend mam nadal plodne, on zaprosil mnie abysmy dzis wczesniej sie polozyli spac wiec pomyslalam no w koncu akcja i jeszcze mowil ze masaz mi zrobi, polozylismy sie i wlasnie on spi a ja pisze tu wkurzona juz na maksa, taki mamy romantyczny wieczor, ani masazu ani <3 ... i on sie potem dziwi ze ja nie zachodze, mam czasem dosc tego starania ;(
    Wspolczuje moj maz ma zapowiedziane co dwa dni ale w sumie spoko:) sluchaj a moze sprobuj go obudzic jakos:) na mojego czasem dzialla:)

    Panie Boże chroń tą małą istotkę i pozwól nam ją kochać...synuś!
    9ewnskjogh9me2fr.png
    29.11.2017 mamy serduszko!
    Córeńka 5 latka (2013)
    Aniołek [*] hbd10 (w 7 przestało bić serduszko:() (11.05.2017)
    hashimoto, podwyższona prl, homa-r 1,66-dietka
  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 17 listopada 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ten cykl idzie na straty bo mojego nie bedzie w plodne a i tak cos widze ze temp za wysoka wiec prawdopodobnie bez owu :(
    Przy dobrych wiatrach @ powinna byc 6-7.12,swoją drogą niezły prezent na Mikołajki ;) wiec w grudniu juz nie zatestuje bo nastepny termin mam ok 5.01.Ale czy to pasuje juz zalozyc styczniowy wątek?

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
  • MyszelPyszel Koleżanka
    Postów: 41 52

    Wysłany: 17 listopada 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha4811 wrote:
    ja mam załamke... mowilam wczoraj mezowi ze jeszcze chyba nie bylo owu bo nie mam skoku i pokazalam mu ze chce sie kochac, zajelismy soe kolacja i przeszlo bez echa, dzisiaj rano nie zdazylismy bo cos sie zaczelo a dzis wieczorem powiedzialam mu ze wg ovufriend mam nadal plodne, on zaprosil mnie abysmy dzis wczesniej sie polozyli spac wiec pomyslalam no w koncu akcja i jeszcze mowil ze masaz mi zrobi, polozylismy sie i wlasnie on spi a ja pisze tu wkurzona juz na maksa, taki mamy romantyczny wieczor, ani masazu ani <3 ... i on sie potem dziwi ze ja nie zachodze, mam czasem dosc tego starania ;(
    Nie przejmuj się...też czasem tak mam. Następnego dnia mąż mnie pyta czy moze spróbujemy dzisiaj?? A javwyedy jestem już zła jak osa, ze wszystkiego mi sie odechciewa ;) na szczęście szybko mi to mija ;)

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 17 listopada 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha budź starego!!! :)

  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 18 listopada 2016, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justya85 wrote:
    Wspolczuje moj maz ma zapowiedziane co dwa dni ale w sumie spoko:) sluchaj a moze sprobuj go obudzic jakos:) na mojego czasem dzialla:)

    No właśnie problem w tym ze jak ma zapowiedziane to sie "stresuje" i ciężko potem żeby coś wyszło, sam nie.bardzo sie wykaże a ja mam już trochę dosyć latania wokół niego, bielizn ,cudowania żeby go pobudzić, ciągle to ja muszę się starać żeby bylo współzycie. Mimo ze wcale nie jestem brzydka ani gruba, inni faceci się oglądają za mną a mój maz śpi. Nie mam serca go budzić poza tym taki zaspany i tak nic by z tego nie wyszło. Tzn akurat teraz ma ciezki i męczący czas w pracy więc daje mu trochę na luz rozumiem ze mize nie miec ochoty ale heloł to nie moja wina ze akurat teraz mam płodne, a on bardzo marzy o dziecku,juz nie raz razem płakaliśmy, ale co z tego jak ciężko z mobilizacją, a no niestety tak jak facet może zaradzić gdy kobiecie sie nie chce tak.kobieta nie wiele może kiedy jemu sie nie chce, wiecie co mam na myśli. .. :-(

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 18 listopada 2016, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiemy slonce wiemy
    Dziendobry
    Dziś moj 15 dc.jakos specjalnie n ic sie ze mnaa nie dzieje

    Jade do robity pocieszajaca mysl taka ze jutro sie w koncu wyspie ;-)

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 18 listopada 2016, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tynastka wrote:
    Bodajże wczoraj prosiłam o dopisanie na testowanie na 17.12, ale chyba umknęło - proszę zatem raz jeszcze :)

    No gdzieś się zawieruszylo ! Witam i juz wpisuje :-*

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 18 listopada 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha. Moze pogadaj z nim i wytlumacz jak wazne jest przytyulanie w dni plodne. Skoro on tez tak bardzo chce dziecka, to moze wezmie sobie to do serca.
    Niby te rzeczy sa oczywiste, ale dla facetow jednak nie. A nawet jezeli, to warto przypomniec ;)
    Moj tez nie jest przyzwyczajony co dwa dni i ma problemy z pobudzeniem. W takie dni wspomagamy sie filmikami, ja wcale kolo niego nie skacze ;)

    KarolaFasola. Ale w cale dni plodne go nie bedzie? Moze przed tez sie uda. Poza tym one zawsze moga sie przesunac w dwie strony, wiec ja bym cyklu na straty nie spisywala. Juz widzialam tu takie ciaze, ze niby facet wyjezdzal i nic nie mialo prawa wyjsc, a jednak :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mnie dziś rwie jajniki pachwina sama nie wiem. Ból niesamowity. Przeżyje te bolesci tylko niech to będzie sygnał że zbliża się owulka wczoraj był seksik przedwczoraj mam nadzieję że nie za często :)

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 18 listopada 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka. To super, ze byl seksik, oby na owulke szlo :) Poprawila Ci sie ochota czy dalej robisz to z przymusu? Jak nie chcesz to nie odpowiadaj, jestem ciekawa po prostu ;)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/846b7c57f449.jpg.html u mnie dziś 18 dc i tak mam.


    Szczerze to się nad tym annie nie zastanawiam. Mąż chce to działamy jakbym się zastanawiała to pewnie by było z przymusu. Trochę automatycznie do tego zaczęłam podchodzić. Nie myślę nie zastanawiam się poprostu

    Basik83 lubi tę wiadomość

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 18 listopada 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka sloncr sproboj znaleźć cos pozytywnego w sexie oprócz plodzenia potomka
    Pomysl ze.w ten sposób min.okazujecie sobie milosc.

    stokrotka92 lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co myślicie o tym dzisiejszym teście? To jeszcze negatyw?

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 18 listopada 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha4811 wrote:
    ja mam załamke... mowilam wczoraj mezowi ze jeszcze chyba nie bylo owu bo nie mam skoku i pokazalam mu ze chce sie kochac, zajelismy soe kolacja i przeszlo bez echa, dzisiaj rano nie zdazylismy bo cos sie zaczelo a dzis wieczorem powiedzialam mu ze wg ovufriend mam nadal plodne, on zaprosil mnie abysmy dzis wczesniej sie polozyli spac wiec pomyslalam no w koncu akcja i jeszcze mowil ze masaz mi zrobi, polozylismy sie i wlasnie on spi a ja pisze tu wkurzona juz na maksa, taki mamy romantyczny wieczor, ani masazu ani <3 ... i on sie potem dziwi ze ja nie zachodze, mam czasem dosc tego starania ;(

    Skad ja znam takie akcje :D Jeszcze z poltorarocznym dzieckiem czasami wyglada to tak ze lezymy wieczorem na kanapie i noga i reka nie chce nam sie ruszyc, spac sie chce, nie wspominajac o <3 :D Tak bywa - podejdz do tego z humorem.

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 18 listopada 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Co myślicie o tym dzisiejszym teście? To jeszcze negatyw?

    Zatestuj jeszcze dzis np ok 16 i jutro i porownaj. Mam taka sama sytuacje. Dzis wyszla mi dosc mocna kreska ale nie wiem czy to juz szczyt czy jeszcze i mam zamiar powtorzyc test. Wczoraj bylo <3 wieczorem ale dzis Maz wyjechal i wraca jutro wieczorem dopiero. Troche jestem zalamana :( Nie wiem czy to starczy czy cykl na straty pojdzie przez ten wyjazd :/

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Zatestuj jeszcze dzis np ok 16 i jutro i porownaj. Mam taka sama sytuacje. Dzis wyszla mi dosc mocna kreska ale nie wiem czy to juz szczyt czy jeszcze i mam zamiar powtorzyc test. Wczoraj bylo <3 wieczorem ale dzis Maz wyjechal i wraca jutro wieczorem dopiero. Troche jestem zalamana :( Nie wiem czy to starczy czy cykl na straty pojdzie przez ten wyjazd :/


    Tak zrobię :) no u nas było wczoraj i przedwczoraj i może jeszcze dziś będzie . Nie wiem czy to nie za często. Ale chce wykorzystać szanse do max

‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ