X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 24 listopada 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, wiem że można zdawać po 16 razy, i się zastanawiam skąd ludzie na to kasy mają. My się już zapożyczyliśmy u 3 osób, a R chciał dziś u 4 osoby się zapożyczyć, bym mogła iść na ten egzamin w grudniu, mówię mu by dał sobie spokój najpierw spłaćmy te 3 osoby a potem znowu pożyczymy, masakra ile to pieniędzy, czasu a przede wszystkim zdrowia zabiera. Stres niemiłosierny.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Dag_Mara Koleżanka
    Postów: 60 81

    Wysłany: 24 listopada 2016, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) Przenosze sie do Was z Listopadowego testowania. Prosze o wpisanie mnie na 23 Grudnia.

    relgh371ryeoev03.png
    Aniolek [*] 23.06.2017 9 tc Aniolek [*] 13.10.2017 11 tcf2wlx1hpws6fekb6.png
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 25 listopada 2016, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez. Bleee. Nawet juz chyba jestem na liscie.

    Annie, InBlue, znowu idziemy rowniutko, melduje plamionko dzisiaj, jutro @. Jakos tak.
    Obiecuje nie sikac przed czasem tym razem. I shall resist!!
    ...bo mi tu ktos ostatnio grozil nakopaniem w dupsko :P

    AiCha4811, InBlue lubią tę wiadomość

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • nadey Przyjaciółka
    Postów: 135 38

    Wysłany: 25 listopada 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady- niestety prawo jazdy to są koszta. Ale to nic, w porownaniu z kupnem samochodu, paliwa, oplat auta :D Mogliście najpierw trochę kasy naskladac, bo takie pożyczanie pieniedzy w nieskończoność... Życzę szybkiego zdania egzaminu :)

    10 cs
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 25 listopada 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate. Przykro mi, ze sie nie udalo, ale ciesze sie, ze jestesmy razem ;)

    Kat83 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, rzadko piszę ale jestem w sumie na bieżąco w wątku. Ja też wierzę w wizualizację, ale w przeznaczenie też wierzę ;) Film Sekret oglądałam i siła przyciągania do mnie przemawia. Czasami to stosuje, ale jak na razie z marnym skutkiem, być może robię to za rzadko? Ale w ten cykl mocno wierzę, miałam chwilę załamki, ale już się ogarnęłam :)
    Jeśli chodzi o prawko zdałam za pierwszym razem, ale w sumie miałam trochę farta bo popełniłam jeden błąd na rondzie i egzaminator mógł mnie oblać, ale mi darował :)
    Karola - każda śmierć jest smutna, nawet jak mieliśmy żal do zmarłego. Ale dobrze że mu wybaczyłaś. Życzę Ci abyś szybko wróciła do równowagi, a z tymi staraniami to jak piszą dziewczyny - może taki spontan jest lepszy i uda Wam się bez tej spiny ;)

    Annie1981, Kea06, mi_lejdi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestemplodna.pl :)- super artykuły, dzięki. Nie czytam nic poza ovufriend jeżeli chodzi o ciążę żeby się nie nakręcać ale z tej stronki pokorzystam :D

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kea06 wrote:
    jestemplodna.pl :)- super artykuły, dzięki. Nie czytam nic poza ovufriend jeżeli chodzi o ciążę żeby się nie nakręcać ale z tej stronki pokorzystam :D


    Jestem tego samego zdania :) Dzięki za link Annie ;)

    Kea06, Annie1981, AiCha4811 lubią tę wiadomość

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 25 listopada 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( a u nas grypa bostońska, właśnie ją odebrałam z źłobka :( rano zaprowadzasz małe do żłobka po 3 godzinach odbierasz i wygląda strasznie, cała jest obsypana taką ropną wysypką :(

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 25 listopada 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez bardzo podoba sie sie ta stronka. Staranie sie o ciaze z psychologicznego punktu widzenia, tego mi wlasnie brakowalo. Teraz zaczytuje sie tym i trzeba oczywiscie cwiczenia zaczac wdrazac w zycie :)

    LadySavage. Nie znam tej choroby, ale okropna jest skoro piszesz, ze objawy tak szybko sie pojawiaja. Zdrowka zycze.

    Kea06 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,witam w kolejnym cyklu. Proszę o wpisanie mnie na listę ba 21 grudnia :)

    Kat83 ha ha na pewno i rowniutko zobaczymy 2 kreseczki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć melduję się po chwili bez "testowania" na 8.12 można by mnie wpisać? Będzie to 14 dni od podania ovitrelle :)

    Najmłodsza_staraczka lubi tę wiadomość

  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 25 listopada 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie Annie, że podjęłaś ten temat. Ja na razie pozytywnie się nakręciłam. Przy czym przynajmniej na razie nie robię tych wizualizacji tak sztywno, robię to raczej intuicyjnie. Czuję się teraz tak, jakbym z czułością odnosiła się do swojego ciała, macicy itd. Wiem, że spisze się najlepiej jak potrafi.
    Testy trochę psują, widzę negatyw i jest chwila stresu "kiedy ten pozytyw".


    OF trochę przesadza. Wpisałam wodnisty śluz i już "dzień płodny". A ja mam wrażenie, że u mnie taki długo się utrzymuje. Bo jak za przeproszeniem, mam mokrą plamę na bieliźnie i przy badaniu szyjki mam jakby wodę na palcu, to jak to inaczej opisać. Niedoskonałe są te określenia moim zdaniem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2016, 16:22

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 25 listopada 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LadySavage bostonka to niewdzięczny paszkwil. Gorączkuje? Szybkiego powrotu do zdrowia dla małej!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2016, 16:24

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 25 listopada 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wróciliśmy od lekarza, i u nas to nie bostonka, mała przechodzi ospę

    stokrotka92 lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    wróciliśmy od lekarza, i u nas to nie bostonka, mała przechodzi ospę

    ja bym chyba wolała tą ospę niż ta bostonkę. Nie wiem jak wy :)

    Lady Savage lubi tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 25 listopada 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiLejdi. Ja tez czuje sie pozytywnie nakrecona :)
    Moj T wczoraj powiedzial, ze mozemy razem zaczac robic te cwiczenia oddechowe, ktore tam polecaja na usuniecie napiecia :)
    Dzis znalazlam medytacje plodnosci, mysle ze to bedzie lepsze :)
    Ja juz nie raz czytalam o dobroczynnym wplywie medytacji, ale zawsze mialam przed tym opor, bo to wydaje mi sie takie dziwne i krepujace ;)
    Cos mi sie wydaje, ze starania spowoduja, ze sie w koncu przelamie :)
    Dzis pierwszy raz dotykalam brzucha. Czuje sie dziwnie, ale malymi kroczkami bede sie oswajac :)
    Fajnie, ze wymyslilas swoj wlasny sposob. Wazne, zeby czuc sie z tym komfortowo :)
    Jezeli chodzi o sluz plodny, to on moze sie pojawic nawet do 6 dni przed owu, wiec mysle, ze wszystko w porzadku ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2016, 18:44

    Kea06, AiCha4811 lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 25 listopada 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny

    A ja sie rozchorowalam na amen.

    Chyba mam zapalenie drog oddechowych kaszle jak jakis porąb.

    Do tego mega gil.i goraczka.

    Wlasnie siedze w.pracy ja nie wiem jak ja jutro tu wytrzymam
    Dzis 22dc.

    Nie mam zadnych objawow oprocz klucia prawego jajnika. Nawet cycki mnie w tym cyklu tak nie bolą.

    Mialam kilka skurczow macicy.i koniec

    Dwa dni temu tak sie nie dobrze zrobilo ze szok.no ale to moze byc wina choroby.

    Nawet nie mam jak isc do lekarza.

    A jak tam u was?

    ktory dc?jakies objawy?

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 25 listopada 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Witam się :) Proszę mnie wpisać na 18 grudnia. Niestety w listopadzie się nie udało. Mam nadzieje, że zrobię prezent mężowi :)

    Kea06 lubi tę wiadomość

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 25 listopada 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83, wiem co przeżywasz, ja w poprzednim cyklu byłam chora w podobnym czasie. w końcu musiałam przyspieszyć test ciążowy, wziąć antybiotyk i zwolnienie. Szybkiego powrotu do zdrowia!


    A ja dziś w końcu zrobiłam badania przed pracą. Na razie spłynęły online 2 wyniki.
    TSH 1,16
    PRL 11,25
    Na razie pięknie <3

    Jeszcze czekam na morfo, rózyczkę, Toxo itp.

    Kea06, Annie1981 lubią tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ