X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie
Odpowiedz

Grudzień 2016 - najcudowniejszy Bożonarodzeniowy prezent - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Judi22. Wydaje mi sie, ze testowa jednak jest jasniejsza niz kontrolna, wiec to chyba nie pozytyw, chociaz fotka troche rozmazana.

    Karoolcia. Siemie i Castagnus bierze sie caly cykl. Ten drugi przez 3 miesiace i potem sie robi przerwe.

    Dziekuję za info :) Będe brała :d Siemie mam w postaci tabletek :D

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha4811 wrote:
    zapraszam tych którzy rozpoczynają a także tych którzy przeskoczyli z listopada :) niech moc tych rodzinnych świąt i Boże błogosławieństwo sprzyja nam wszystkim w staraniach
    Wiem że podobny wątek istnieje ale jest sprzed okolo dwóch lat i mogłoby być niewygodnie szukać aktuallnej listy a tak bedzie zawsze na pierwszej stronie :)

    1. Cookiemonsterka@, AiCha4811@
    2. AnnaManna, Magroz26, Basik83
    3. Agnieszka93, Kasiula09
    4. odrobinacheci, Anet85, Lovi89 <3
    5. zFolwarku
    6. Meli92
    7. Judi22
    8. santoocha, SusannaDean
    9. Agula92, toreadorek
    10. stokrotka92, Bella1412, NajmlodszaStaraczka Kaan,Justya85, Veni, marta95, kaka470
    11. Pikselka
    12. Karola555
    13. barbarah, kasiakasia11, karolka22
    14. Biala_Azlia
    15. cajafuerte, roślinka, Asieńka_86
    16. Kinga1185, Fruska, Existenz
    17. Migracja, Tynastka, Kea06, dobuska
    18. Karola Mama Julci i... , lilka1984, Katiś
    19. Annie1981, Hopeless
    20. Ania83_NS, nadey
    21. Sylwia_80, InBlue
    22. Papierowka, Kat83, karo_la, Skrzydlata
    23. Dag_mara
    24. Dariaa, BitterSweetSymphony, evve, Meginka, anciaa
    25. Potforzasta
    26. Lady_savage, rzepakowepole
    27.
    28. Lola83, ktosiowa
    29. Basik83
    30. Aicha4811
    31. KarolaFasola, hops, Karooolcia:)

    W grudniu mamy... 1 prezencik :)
    Legenda:
    Ciąża: <3
    Okres:@
    Czy można mnie zapisać na 24.12.2016 Zgóry dziękuję :-)

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooolcia. Siemie w postaci tabletek? Pierwsze słyszę :) Ciekawe czy też działa na śluz. Stosował ktoś?

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooo to już nas jest 6 sztuk :) na Wigilijne testowanie :) czyli będzie 12 kresek :) tak jak 12 potraw na wigilijnym stole :) Ładnie sobie wymyśliłam, co? ;D

    karo_la, dobuska, Basik83, stokrotka92, -Monika-, AiCha4811, Annie1981 lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    oooo to już nas jest 6 sztuk :) na Wigilijne testowanie :) czyli będzie 12 kresek :) tak jak 12 potraw na wigilijnym stole :) Ładnie sobie wymyśliłam, co? ;D
    dobre!:D

  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Stokrotka i Lola coż to za smutne informacje z rana....
    Aczkolwiek stokrotko pamiętaj, że spadki w ciąży również się zdarzają.:)

    Ja zaczynam się źle czuć po duphastonie, okropne mdłosci mnie dopadają. Ehhh...:( A jeszcze dzisiaj hormon tarczycy zaaczęłam brać.

    a jakie tabletki przyjmujesz ? miałaś badany poziom prolaktyny ? ja dopiero jak trafiłam do nowego endo to zrobił mi poziom PRL a juz ponad pol roku wtedy sie staralismy i nikt nas nie poinformowal o potrzebie zbadania tego. ech ci lekarze po prostu... Mnie poprzedni endo tez powiedzial ze mam wielce hashimoto juz mi suplementy na to wciskał (hashiforte) ale zmienilam endo przez przypadek (dostalam z pracy ubezpieczneie prywatne) i sie okazalo ze bardzo slusznie. moj nowy endo uwaza ze to cale hashimoto to jest wymysł przemysłu medycznego żeby sprzedac wiecej euthyroxu letroxu itd i że wcale nie nalezy sie tym jakos zytnio przejmowac, tylko starac sie utrzymywac odp dla tarczycy diete i przyjmowac leki i kontrolowacc poziom we krwi ot i juz.

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aicha ja tez mam @pisalam 30-ego ;-)

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny potwornie Was przepraszam za wszelkie opóźnienia na liście, przespałam ostatnie dni, potwornie się czuję natomiast własnie nadganiam wątek, prosze o wyrozumiałosć i przypominanie sie raz dziennie jesli ktos nie został wpisany

    Bardzo gratuluje naszym pierwszym zafasolkowanym !!

    Basik83 lubi tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aicha kochana co Ci dolega ? Chora jesteś?

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2021, 14:06

  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowka kochana mi po antybiotyku lepiej jutro do pracy.
    Dzis bylam w szkole moja bidna Madziunia zostala ofiara przemocy w.szkole.w koncu ktos to dostrzegl mimo ze zglaszalam dzis ktos z nauczycieli wzial sie w.garsc madzia byla dzis popychana i wyzywana :-(

    Moja biedna dziewczynka :-(

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    Zdrowka kochana mi po antybiotyku lepiej jutro do pracy.
    Dzis bylam w szkole moja bidna Madziunia zostala ofiara przemocy w.szkole.w koncu ktos to dostrzegl mimo ze zglaszalam dzis ktos z nauczycieli wzial sie w.garsc madzia byla dzis popychana i wyzywana :-(

    Moja biedna dziewczynka :-(
    Bieeedna, te dzieciory teraz w szkole są okropne!

  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Karooolcia. Siemie w postaci tabletek? Pierwsze słyszę :) Ciekawe czy też działa na śluz. Stosował ktoś?

    W aptece powiedzieli , ze jest ok :) kobitka była na tyle miła, że jeszcze probki całkiem fajnych żeli mi dała :)

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    Zdrowka kochana mi po antybiotyku lepiej jutro do pracy.
    Dzis bylam w szkole moja bidna Madziunia zostala ofiara przemocy w.szkole.w koncu ktos to dostrzegl mimo ze zglaszalam dzis ktos z nauczycieli wzial sie w.garsc madzia byla dzis popychana i wyzywana :-(

    Moja biedna dziewczynka :-(


    O kurde... dzieciaki serio sa teraz straszne :( Niestety córkę mojej siostry również wyśmiewali, bo odróżniała się od innych (najwyższa z klasy, szybko się rozwija). Moja siostra chodziła do szkoły kilkanaście razy i prosiła nauczycieli aby zainterweniowali, żeby z tymi dzieciakami pogadali itp ale nic nie dawało rady... W końcu ja z nią poszłam do szkoły któregoś razu (jakieś przedstawienie było) koleżanka przy mnie zaczęła jej dogryzać, to bez ceregieli powiedziałam, przy jej matce, ze tak właśnie są wychowane złe dzieci... aż kobita poczerwieniała... i od razu do dyrektorki, ze jak nie pogadają z dzieciakami to zgłoszę dalej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2016, 20:28

    dobuska, Annie1981 lubią tę wiadomość

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wy też co miesiąc sprawdzacie potencjalną datę porodu? Mi wypada na 24 sierpnia:D

    Meginka lubi tę wiadomość

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik83 wrote:
    Zdrowka kochana mi po antybiotyku lepiej jutro do pracy.
    Dzis bylam w szkole moja bidna Madziunia zostala ofiara przemocy w.szkole.w koncu ktos to dostrzegl mimo ze zglaszalam dzis ktos z nauczycieli wzial sie w.garsc madzia byla dzis popychana i wyzywana :-(

    Moja biedna dziewczynka :-(

    Boze co Ty piszesz?! Co Jej zrobili? To podstawowka czy starsza? Matko, przerazaja mnie takie sprawy... Tez mam Corke...

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Trzeba sobie jakoś humor poprawić ;)

    jakiś specjalny powód takiej zmiany ze aż suwaczek? :D jakiś pozytywny monitoring, nowe suple, czy po prostu dla motywacji w duchu przyciągania ciaży? :)

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Dziewczyny czy Wy też co miesiąc sprawdzacie potencjalną datę porodu? Mi wypada na 24 sierpnia:D
    Za każdym razem i za każdym razem dostaję okres, ale w tamtym cyklu się wycwaniłam i zobaczyłam jeszcze na następny cykl, wychodzi mi na 4 września. Popijam teraz winko na moje endo i zagryzam orzeszkami.


    Dzieciaki są straszne, naprawdę. :-( Dobrze że póki co w grupie przedszkolnej u mojego syna jest spokojnie.

    dobuska lubi tę wiadomość

  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Za każdym razem i za każdym razem dostaję okres, ale w tamtym cyklu się wycwaniłam i zobaczyłam jeszcze na następny cykl, wychodzi mi na 4 września. Popijam teraz winko na moje endo i zagryzam orzeszkami.


    Dzieciaki są straszne, naprawdę. :-( Dobrze że póki co w grupie przedszkolnej u mojego syna jest spokojnie.


    Ja też zaczęłam popija winko i wcinać orzechy :) jak mój D. zobaczył, że winko otwieram to pytał czy to czas załamania czy ma się cieszyć :D

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też winko i orzechy!:D:D

‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ