X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, nie zrobilam tego progesteronu. Planuje jutro. Wszystko było nie tak, nawet jedna rzecz mi nie sprzyjała. Mam nadzieję że jutro to nie będzie już za późno. Jestem jakaś roztargniona. Jeszcze jak czytam na forum ile ja rzeczy nie wiem to jestem przerażona. Zamówiłam termometr, to teraz znowu przeszukuje forum o tym jak badać... Jestem zielona to mało powiedziane. Eh

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    Cześć, nie zrobilam tego progesteronu. Planuje jutro. Wszystko było nie tak, nawet jedna rzecz mi nie sprzyjała. Mam nadzieję że jutro to nie będzie już za późno. Jestem jakaś roztargniona. Jeszcze jak czytam na forum ile ja rzeczy nie wiem to jestem przerażona. Zamówiłam termometr, to teraz znowu przeszukuje forum o tym jak badać... Jestem zielona to mało powiedziane. Eh
    najlepiej w 21 dc, ja robiłam w 25dc i chyba było za późno. Jak coś to lepiej poczekaj do następnego cyklu.

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    Cześć, nie zrobilam tego progesteronu. Planuje jutro. Wszystko było nie tak, nawet jedna rzecz mi nie sprzyjała. Mam nadzieję że jutro to nie będzie już za późno. Jestem jakaś roztargniona. Jeszcze jak czytam na forum ile ja rzeczy nie wiem to jestem przerażona. Zamówiłam termometr, to teraz znowu przeszukuje forum o tym jak badać... Jestem zielona to mało powiedziane. Eh
    Hej. Poziom wiedzy nie wpływa na długość starań ;-) Są tu dziewczyny, które niby wiedzą wszystko, mierzą temp., robią wykresy, badają szyjkę i starają się latami, a ja starając się opierwsze dziecko nic nie robiłam, nie brałam, nie mierzyłam, nie czytałam i zaszłam w pierwszym miesiącu starań. Wystarczyło przytulanko dwa razy w momencie płodnego śluzu. Także się nie martw.

    Ja termometr mam geratherm bezrtęciowy. W opisie metody Rotzera pisze, że wykluczone są wszelkie termometry elektroniczne. Ja się tym kierowałam i jestem zadowolona.

    U mnie temp. ładnie w górze, ale muli mnie brzuch i już czuję okres w powietrzu :-/ Dzis rano wstalam spocona, a tak ostatnio mam 2 lub 3 dni przed okresem. Też tak macie?

    czekamynadzidzie, Adry lubią tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Kuzmoni Przyjaciółka
    Postów: 66 21

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki. Jesli mozna to bede tu czasem zagladac i szukac wsparcia.
    Ja tez jestem totalnie zielona jesli chodzi i badanie organizmu itp. Od tego cyklu zaczelam tak naprawde mierzyc temp, próbuje badac szyjke macicy ale nie umeiem tego robic. Sluzu mam dosc malo wiec tez ciezko tutaj wykazac sie wiedza (zaczelan brac wiesiolka zeby pomoglo ale tez od tego cyklu i na razie nie widze poprawy) .
    Dzis mam pierwsza wizyte u innego gina wiec jestem poddenerwowana :(
    Mam 29 lat, maz tez. Zawsze marzylan aby urodzic dZiecko przed 30 ale jesli w tym lub przyszlym cyklu sie nie uda to stracone :P. Startamy sie od roku.
    Maz ma slabe nasienie (morfologia 2 %, slaba ruchliwość) zaczal brac suplemety. W przyszlym miesiacu znow zbada.
    Ja mialan ostatnio pierwszy raz badana prolaktyne i tsh. Wyniki tsh 1.99 a prolaktyna 26.1 więc trochę podwyższona. Jakieś rady o co mam pytac lekarza?

    Ponadto bardzo często mam problemy z pecherzem i nie wiem co brać żeby nie przeszkadzało w próbach ;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2018, 11:29

    Adry lubi tę wiadomość

    Zaczynam 12 cs o 1 dziecko.
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boje się tak strasznie że nie będę mogła mieć dzieci że chyba świruje. Staram się myśleć cały czas o tym że jedziemy na termy w tym tygodniu, że za miesiąc będę w piękniej hiszpani. Ale mimo to że cieszy mnie to wszystko gdzieś w środku czuje lęk i pustkę. Gin mi powiedziała że mam luzować, nie używać testów owulacyjnych bo się jeszcze bardziej stresuje. Dość że boje się że wogole nie będę miała dziecko to że jeszcze będzie upośledzone ruchowo lub umysłowo. Moja praca z tymi dziećmi spowodowała że tak prędko nie chciałam mieć dziecka a teraz jak patrzę na takie dzieci to się rozczulam.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    Zamówiłam termometr, to teraz znowu przeszukuje forum o tym jak badać... Jestem zielona to mało powiedziane. Eh
    Temperaturę badaj codziennie rano, najlepiej w godzinach 6-7 (staraj się zawsze o tej samej porze), przed wstaniem z łóżka, przed zjedzeniem czegokolwiek, po prostu od razu po przebudzeniu. Badać można w pochwie, albo - w buzi (przyjemniejsze :D). I zależy jaki masz termometr. Jeśi elektroniczny, to wkładasz do buzi czy tam do pochwy i czekasz aż zapika, wyjmujesz i notujesz tempke. Jesli masz bezrtęciowy to ja trzymam 10 minut w buzi (lub pochwie) i potem notuję temperaturę. Ważne, żeby zawsze badać w tym samym miejscu (czyli jak wybierzesz ze będziesz mierzyc w buzi to cały czas mierz w buzi). I jeśli mierzysz w ustach to najlepiej pod językiem za przednimi zębami :D tyle. Chyba więcej wiedzieć nie trzeba :) aaa! i polecam aplikację 'mój kalendarzyk' na komórkę - bardzo prosta i tam sobie można wpisywać temperatury i wykres się sam pojawia :)

    a długo się już staracie? No naprawdę trochę musisz zluzować bo się wykończysz. Ja widzę po sobie, że jest mega ciężko, im dłużej się nie udaje tym gorzej, i tym psychicznie jest mi coraz bardziej źle. A nie nakręcam się nie wiadomo jak tylko staram się trzymać jakoś w garści. Mąż mi na początku pomagał, ale teraz chyba traci do mnie cierpliwość, zresztą staram się go nie zamęczać. Nigdy nie wiadomo czy się uda mieć dziecko. A to czy będzie zdrowe - każda kobieta się tego boi, ale ważne, żeby mieć nastawienie że w razie czego i tak się będziesz tym dzieckiem opiekować, nawet jeśli będzie chore, czy niepełnosprawne. Tego nie przewidzisz, tego nigdy nie wiesz. Co będzie to będzie. Nie martw się na zapas. W razie czego jest in vitro itp. Dużo kobiet ma po prostu problemy z hormonami i stąd problemy z zajściem w ciążę. Nie martw się, nikomu nie jest lekko. WIem, że ciężko o tym nie mysleć, tym bardziej, jeśli sie widzi tyle dzieci wokół :( sama mam gorsze dni, ale staram się jakos trzymać. Najgorzej jest chyba w dniu miesiączki kiedy ta nadzieja opada całkowicie :( a wy jestescie na początku leczenia dopiero?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2018, 11:53

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 wrote:
    Hej. Poziom wiedzy nie wpływa na długość starań ;-) Są tu dziewczyny, które niby wiedzą wszystko, mierzą temp., robią wykresy, badają szyjkę i starają się latami, a ja starając się opierwsze dziecko nic nie robiłam, nie brałam, nie mierzyłam, nie czytałam i zaszłam w pierwszym miesiącu starań. Wystarczyło przytulanko dwa razy w momencie płodnego śluzu. Także się nie martw.
    ale odwrotnie już tak czyli długość starań wpływa na poziom wiedzy ;)
    Lavende86 wrote:
    Ja termometr mam geratherm bezrtęciowy. W opisie metody Rotzera pisze, że wykluczone są wszelkie termometry elektroniczne. Ja się tym kierowałam i jestem zadowolona.
    dokładnie, ja też to czytałam i tez się tym kierowałam i mogę powiedzieć, że naprawdę jest dużo dokładniejszy. Bo pomiary robione 3x pod rząd różnią się jedynie +/-0,1, a tego elektronicznego sie różniły niestety o 0,4 :/
    Lavende86 wrote:
    U mnie temp. ładnie w górze, ale muli mnie brzuch i już czuję okres w powietrzu :-/ Dzis rano wstalam spocona, a tak ostatnio mam 2 lub 3 dni przed okresem. Też tak macie?
    ja też się dzisiaj obudziłam spocona, aż się musiałam wykąpać, a jestem przed owulką, może to coś w powietrzu? :P

    Adry lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:

    a długo się już staracie? A wy jestescie na początku leczenia dopiero?

    Staramy się dokładnie od 15 grudnia. Na początku tylko bralam euxtyrox 50 a od 14 marca na 0.5 TAB. Bromergonu i zamiast euxtyrox dostałam letrox 50. W tym miesiącu zaczynam monitoring. Mam nadzieję że uda się to ogarnąć przez weekendem majowym bo później wyjeżdżamy.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Kuzmoni Przyjaciółka
    Postów: 66 21

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez zaintrygowalam sie tym termometrem. Mam zwykly elektroniczny, niby wszystko ok ale pewnie jakies wahania sa ktore ciezko wyłapać

    Adry lubi tę wiadomość

    Zaczynam 12 cs o 1 dziecko.
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie mam cykle nieregularne choć jak to mój Gin i Endokrynolog twierdzą bromergon i obniżenie prolaktyny ma to wyregulować. Mam nadzieję też że owulacja będzie ok.

    Dziewczyny a pytanie o o suplementy dla mężczyzn? Żeby wzmocnić Jego ścigaczy cos polecacie?

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Kuzmoni Przyjaciółka
    Postów: 66 21

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj bierze fertilman plus, lekarz jescze polecal profertil. I mace zazywa.

    Zaczynam 12 cs o 1 dziecko.
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W opisie metody Rotzera pisze, że takim termometrem jak mój mierzy się 5 min. W instrukcji termometru pisze, że 4 min. Ja mierzę zawsze 5 min. i wynik jest ok. 10 min. to chyba lekka nadgorliwość ;-)
    Zazwyczaj mierzę zanim mała wstanie. A jak wstanie to albo mąż się nią zajmuje, a gdy go nie ma to mała sama do mnie przychodzi i mnie zagaduje, a ja leżę i mierzę ;-) Ona nawet nie zauważa co robię :-)

    Mnie też dziś troche nawiedził smutek bo wiosna przyszła i naokoło mnie istny baby boom! Dziś dowiedziałam się o kolejnej ciąży. Już ciężko mi policzyć ile osób wśród znajomych, w pracy, w rodzinie itd jest w ciąży albo właśnie urodziło. A u mnie lipa i nic więcej. Jeszcze to czekanie na okres... Brzuch mnie męczy a zostało mi jeszcze chyba z 2 dni do terminu. Smuteczek :-( Dla wszystkich jest to takie łatwe, a dla nas niewykonalne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2018, 16:22

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakby ktoś potrzebował to termometr nazywa się GERATHERM BASAL termometr owulacyjny bezrtęciowy. Taki z różowym kolorem.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierze temp. bardziej z ciekawości bo cykle mam regularne i dni płodne rozpoznaję. Tyle że po tempce też można zobaczyć czy nie ma np. niedomogi ciałka żółtego i innych nieprawidłowości. No i dzieki wykresowi wiedzialam kiedy badać progesteron. Chwytam się już wszystkiego.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 wrote:
    W opisie metody Rotzera pisze, że takim termometrem jak mój mierzy się 5 min. W instrukcji termometru pisze, że 4 min. Ja mierzę zawsze 5 min. i wynik jest ok. 10 min. to chyba lekka nadgorliwość ;-)
    całkiem możliwe :P bo gdzieś czytałam, że wystarczą 4 minuty, gdzieś ktoś pisał, że mierzy 7,a potem któś mówił, że najlepiej to 10 więc mierzę 10 :D ale to na pewno dłużej w porównaniu do elektronicznego gdzie 30 sekund wystarczy albo i krócej ;)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 wrote:
    Ja mierze temp. bardziej z ciekawości bo cykle mam regularne i dni płodne rozpoznaję. Tyle że po tempce też można zobaczyć czy nie ma np. niedomogi ciałka żółtego i innych nieprawidłowości. No i dzieki wykresowi wiedzialam kiedy badać progesteron. Chwytam się już wszystkiego.
    U mnie wykres był idealny, skok temp pokaźny a i tak nic z tego nie było, bo się okazało, że owulki brak, więc przestałam wierzyć w te pomiary. ALe z drugiej str teraz moja nowa dr pytała sie o temperaturę czy mierzę i pomyślałam, że w tym cyklu pomierzę, żeby nie było :P z drugiej strony - nie ma innej lepszej metody na sprawdzenie domowym sposobem kiedy mogła nastąpić owulacja, jedynie temp, śluz i testy owu.

    Adry lubi tę wiadomość

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może i pytanie głupie ale jak to mówią nie ma głupich pytań. Czy piersi są bardziej tkliwe przed czy po owulacji albo przed miesiączką?

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Lavende, również myślę, że czasem warto sobie pomierzyć z czystej ciekawosci, zeby sprawdzić czy wszystko w miare dobrze fukncjonuje.

    czekamynadzidzie 15 sekund, 15 sekund, :D nie wiem gdzie mierzysz, ale ja bym nie wyleżała z termometrem w pipce przez 10 minut :D
    haha ja też bym nie dała rady :P ale ja w ustach mierzę i wtedy mam jeszcze dodatkowe 10 minut takiej niby drzemki, tylko muszę pilnować, żeby mi termometr z ust nie wypadł, bo czasem tak mi się zdarzy jak zasnę za mocno :P nie mam dzieci to na taki luksus sobie mogę pozwolić póki co ;)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Nie ma głupich pytań :) Według mojej wiedzy i doświadczen przed miesiączką, w okolicach owulacji nie słyszałam.
    ja do tej pory też nie słyszałam, ale uwaga uwaga! mam tkliwe piersi przed owulacją ! nie jakoś bardzo, ale czuję różnicę! I to tak od kilku cykli! Nigdy wcześniej tak nie miałam, zawsze miałam mega tkliwe przed miesiączką - nie dało mnie się dotknąć, nawet noszenie stanika to była udręka. Ale od jakiegoś czasu minęła ta tkliwość piersi, było długo spokój i teraz taka niespodzianka. Dziwna sprawa (?)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Małuk Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 00:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Kochana bedziemy Cię motywować jak tylko umiemy najlepiej :) Witaj w naszym gronie. Opowiedz coś o sobie :) Ile masz lat, ile się staracie, czy jakieś badania juz robiłas?
    Dziękuję wam dziewczyny :*
    Mam 22 lata i staram się już rok. Cykle mam 26/27 dni. Badań szczególnie nie miałam. Tylko USGw którym po małych ekscesach już jest wszystko dobrze.
    Podłamalam się bo od dwóch cykli nie bolą mnie w ogóle jajniki w okresie owulacji. A zawsze bolały bardzo, szczególnie prawy, mam wrażenie że mam cykle bezowulacyjne.
    Lekarz do którego chodziłam kazał tylko lykac kwas foliowy i czekać, szukam innego dobrego, a jak Na razie strasznie mi przykro że w tym cyklu nie mogę mieć nawet nadzieji. Serduszkowanie było w dni płodne i gdyby ta owu jednak była to teraz jest 8dpo. Dobrej nocy dziś i miłego jutrzejszego dnia <3
    Edit: śluz wg mnie był plodny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2018, 00:52

    Małuk
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ