X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiulka1082 wrote:
    Dziewczyny głowy do góry. Ja zaszłam w ciążę kiedy się poddałam i przestałam starać. Nie miałam pojęcia o ciąży bo miałam "okres", potem cały czas lekko plamiłam i nadal plemię, i to mnie skłoniło do wizyty u lekarza a tam bijące głośno serduszko! Objawów prócz tego plamienia i czasami bólu jak na okres to nie mam żadnych. No i zmęczenie, ale walczę z tarczycą, więc zmęczenie mi nie obce.
    to gratulacje!!! super, że komuś się wreszcie udało! :) a jakie miałaś problemy? hormonalne czy coś innego? bo widzę z podpisu, że jednak trochę się leczyliście

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiulka1082 wrote:
    Dziewczyny głowy do góry. Ja zaszłam w ciążę kiedy się poddałam i przestałam starać. Nie miałam pojęcia o ciąży bo miałam "okres", potem cały czas lekko plamiłam i nadal plemię, i to mnie skłoniło do wizyty u lekarza a tam bijące głośno serduszko! Objawów prócz tego plamienia i czasami bólu jak na okres to nie mam żadnych. No i zmęczenie, ale walczę z tarczycą, więc zmęczenie mi nie obce.

    Gratulacje!:)

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    dziewczyny ja mam jakiś spadek formy, było mi wieczorem tak słabo, że prawie zemdlałam. Nie wiem co jest grane, może to przemęczenie :/

    Może dopadło Cię przesilenie wiosenne? Zdarza się dość często. Wypocznij i zrób coś dla siebie. Zregeneruj siły;D

    Adry lubi tę wiadomość

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry ja też biorę Falvit i myślę, że jest super. Biore też kwas foliowy, magnez, wit D3, ale to zawsze brałam.

    U mnie ciężko z katarem i gardłem, a do tego do wieczora walka z chorym dzieckiem. Pokonało nas totalnie. A jeszcze jutro okres. Będzie wesoło.

    Adry lubi tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    to gratulacje!!! super, że komuś się wreszcie udało! :) a jakie miałaś problemy? hormonalne czy coś innego? bo widzę z podpisu, że jednak trochę się leczyliście

    Miałam niedomogę lutealną, okazało się, że choruję na Hashimoto, trochę bałaganu w hormonami, po drodze się jeszcze torbiel krwotoczna pojawiła, mąż na początku miał tragiczne wyniki nasienia, później troszkę się poprawiły

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Boże dziewczyny....weszłam na fb...
    Kurwa a tam nekrolog... te 3 dziecko mojej kuzynki...To z zespołem Downa...synek
    .aż nie wiem co napisać...Jestem w szoku. Z tego co wiem miał mieć operację w kwietniu. A co się stało to nie wiem...jak...

    Bardzo mi przykro...

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Dziewczyny, pytanie z innej beczki, czy poza ziołami bierzecie jakies kompleksy witamin? Polecacie cos szczegolnie? Chodzi mi o takie witaminy, w ktorych jest wszystko. Aktualnie biorę Falvit, ale może jest cos lepszego
    Adry mamaginekolog polecała ostatnio wpis jakiegoś farmaceuty właśnie na temt witamin i suplementów i on tam ładnie rozpisał co w jakim preparacie jest i w jakich ilościach i jak powinno być! poszukaj sobie koniecznie bo artykuł jest bardzo konkretny!

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Boże dziewczyny....weszłam na fb...
    Kurwa a tam nekrolog... te 3 dziecko mojej kuzynki...To z zespołem Downa...synek
    .aż nie wiem co napisać...Jestem w szoku. Z tego co wiem miał mieć operację w kwietniu. A co się stało to nie wiem...jak...
    :( :( :( :( :(

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Boże dziewczyny....weszłam na fb...
    Kurwa a tam nekrolog... te 3 dziecko mojej kuzynki...To z zespołem Downa...synek
    .aż nie wiem co napisać...Jestem w szoku. Z tego co wiem miał mieć operację w kwietniu. A co się stało to nie wiem...jak...


    Współczuję:(

    Moimi pacjentami właśnie są generalnie dzieci z zespołem downa oraz z upośledzeniem umysłowym. Dzieci z z. Downa są mocno obciążone kardiologicznie i naczyniowo. Maluszek musiał nie dać sobie rady wydolnościowo.
    Niesprawiedliwość tego świata jest tak ogromna że pojęcie tego jest niemal nie możliwe.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multi - przykro mi... to okropne :-(

    U mnie nadal choroba w pełni i rano przyszła @ i to konkretna. Temperatura oczywiście spadła. Tak jak myślałam. Wyszło iealnie 14 dni FL. Tak jak w zeszłym miesiącu. Czyli ovufriend bardzo fajnie wyznacza mi owulację.

    Dziewczyny, jak tu mieć nadzieję po 9 nieudanych cyklach ;-( Ktoś może powie, że to tylko 9, ale w 1. ciążę zaszłam od razu :-( Czy jestem bezpłodna? Czekam na histero, a potem biorę się za inne badania bo już mam dość.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 wrote:

    U mnie nadal choroba w pełni i rano przyszła @ i to konkretna. Temperatura oczywiście spadła. Tak jak myślałam. Wyszło iealnie 14 dni FL. Tak jak w zeszłym miesiącu. Czyli ovufriend bardzo fajnie wyznacza mi owulację.

    Dziewczyny, jak tu mieć nadzieję po 9 nieudanych cyklach ;-( Ktoś może powie, że to tylko 9, ale w 1. ciążę zaszłam od razu :-( Czy jestem bezpłodna? Czekam na histero, a potem biorę się za inne badania bo już mam dość.

    Do nie płodności to jeszcze daleka droga jak to mój gin powiedziała. Sama w to nie wierzę ale cierpliwość, mniej stresu i oczekiwania a będzie kwiatuszek

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ma sens robienie progesteronu? Dziś ma być @. Wczoraj wieczorem niewielkie naprawdę malutkie plamienie dziś nic. Zakładając że owulację miałam w czwartek lub we wtorek ma sens robię tego badania by zobaczyć czy owulacja była?

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem nie ma to sensu. Przed okresem będzie niski. Progesteron najlepiej robić 7 dni po owulacji. Wtedy jest najwyższy. Teraz wyjdzie Ci niski i to nic nie powie czy owu była bo mogła być, ale progesteron już spadł przed okresem, a mogło i nie być.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śmierć zawsze jest smutna.

    Dziwne że lekarz nie poinformował o zespole...

    Chyba muszę przestać się już łudzić. Krwawienie zaczyna byc. Łudzę się że to przez siłownię. Ale no cóż w końcu to dzień @.

    Płakać mi się chce. Liczyłam tak bardzo że to właśnie to.

    Myślę żeby iść dziś do kościoła. Nie chodzę tam ale czuję jakaś wewnętrzną potrzebę. Dobrze że mojego nie ma to płakać można w spokoju. Eh.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 wrote:
    Multi - przykro mi... to okropne :-(

    U mnie nadal choroba w pełni i rano przyszła @ i to konkretna. Temperatura oczywiście spadła. Tak jak myślałam. Wyszło iealnie 14 dni FL. Tak jak w zeszłym miesiącu. Czyli ovufriend bardzo fajnie wyznacza mi owulację.

    Dziewczyny, jak tu mieć nadzieję po 9 nieudanych cyklach ;-( Ktoś może powie, że to tylko 9, ale w 1. ciążę zaszłam od razu :-( Czy jestem bezpłodna? Czekam na histero, a potem biorę się za inne badania bo już mam dość.
    witaj w klubie u mnie również 9 cs, na razie jestem w okolicach owu (może już po? dziś temp 36,8 więc kto wie :P). Ale ginekolog raczej skreśliła ten cykl, więc możemy się przywitać w 10cs za chwilę. Tyle, że my się staramy o 1 maleństwo :( i też są dni kiedy tracę nadzieję :( najgorzej jest tuż przed okresem i jak już się pojawi i zdaję sobie sprawę, że nic z tego :(

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    Śmierć zawsze jest smutna.

    Dziwne że lekarz nie poinformował o zespole...

    Chyba muszę przestać się już łudzić. Krwawienie zaczyna byc. Łudzę się że to przez siłownię. Ale no cóż w końcu to dzień @.

    Płakać mi się chce. Liczyłam tak bardzo że to właśnie to.

    Myślę żeby iść dziś do kościoła. Nie chodzę tam ale czuję jakaś wewnętrzną potrzebę. Dobrze że mojego nie ma to płakać można w spokoju. Eh.
    Znam to. Już nie płaczę i nieźle się trzymam od zeszłego cyklu ale każdy okres to czas lekkiego zawodu i smutku. Dziś pomyślałam, że gdybym zaszła od razu tak jak poprzednio to już bym miała to dzecko teraz. Ech... Mojej małej trzeba rodzeństwa. Nudzi się sama. Moja siostra rodzi za 1,5, a później się starała ode mnie. Takie życie. Nie można mieć wszystkiego.

    Mam poczucie winy bo powinnam się cieszyć, że mam już wymarzoną córkę... i cieszę się. Teraz jeszcze bardziej to doceniam i dziękuję za nią każdego dnia. No ale i takjestem mega zawiedziona i smutna, że się nie udaje. Czuję się jakaś wybrakowana... :-(

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    witaj w klubie u mnie również 9 cs, na razie jestem w okolicach owu (może już po? dziś temp 36,8 więc kto wie :P). Ale ginekolog raczej skreśliła ten cykl, więc możemy się przywitać w 10cs za chwilę. Tyle, że my się staramy o 1 maleństwo :( i też są dni kiedy tracę nadzieję :( najgorzej jest tuż przed okresem i jak już się pojawi i zdaję sobie sprawę, że nic z tego :(
    Doķładnie. Ja do tego stopniastraciłam nadzieję, że wszystkie rzeczy, które trzymałam dla drugiego dziecka oddałam siostrze... Nie chcę żeby się marnowały.Po co się łudzić.

    A czemu gin skreśliła cykl?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2018, 17:08

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 wrote:
    Znam to. Już nie płaczę i nieźle się trzymam od zeszłego cyklu ale każdy okres to czas lekkiego zawodu i smutku. Dziś pomyślałam, że gdybym zaszła od razu tak jak poprzednio to już bym miała to dzecko teraz. Ech... Mojej małej trzeba rodzeństwa. Nudzi się sama. Moja siostra rodzi za 1,5, a później się starała ode mnie. Takie życie. Nie można mieć wszystkiego.

    Mam poczucie winy bo powinnam się cieszyć, że mam już wymarzoną córkę... i cieszę się. Teraz jeszcze bardziej to doceniam i dziękuję za nią każdego dnia. No ale i takjestem mega zawiedziona i smutna, że się nie udaje. Czuję się jakaś wybrakowana... :-(

    nie martw się, w końcu i Tobie się uda :* mój mąż mówi, że nie można mieć wszystkiego naraz, niekiedy trzeba na pewne rzeczy poczekać - wtedy się bardziej docenia to co się dostanie ;) uda nam się w końcu, grunt to się nie poddawać! ;)

    a jakie badania już robiłaś? Może bym zgapiła coś od CIebie, co by jeszcze zrobić w końcu jesteśmy niemalże na równi jeśli chodzi o długość starania się.

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende86 wrote:
    A czemu gin skreśliła cykl?
    bo pęcherzyk nie urósł. W 14dc miał tylko 15mm i powiedziała, że już raczej nie urośnie tyle ile powinien, a nawet jesli to nie zdąży pęknąć (za późno), tym bardziej, że mam regularne cykle i mi się nie opóźnia (więc FL będzie króciutka :/). Oczywiście mam nadzieję, że się myli - ale nie wiem czy jest sens się oszukiwać ;)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    nie martw się, w końcu i Tobie się uda :* mój mąż mówi, że nie można mieć wszystkiego naraz, niekiedy trzeba na pewne rzeczy poczekać - wtedy się bardziej docenia to co się dostanie ;) uda nam się w końcu, grunt to się nie poddawać! ;)

    a jakie badania już robiłaś? Może bym zgapiła coś od CIebie, co by jeszcze zrobić w końcu jesteśmy niemalże na równi jeśli chodzi o długość starania się.
    Mąż dobrze prawi :-) W pierwszą ciążę zaszłam od razu i nie doceniałam tego. Cieszyłam się, ale też narzekałam dużo i śmiałam się, że nie chciałam zajść tak od razu. Nie spodziewałam się, że tak szybko pójdzie. Kiedy zobaczyłam test to nie było radości w pierwszej chwili tylko SZOK. Teraz to bym chyba wyła z radości i nigdy nie narzekała na mdłości, wymioty i złe samopoczucie ;-)

    Badań nie robiłam jeszcze. Chciałamczekać do roku. Robiłam progesteron i prolatyne tak z własnej ciekawości i wyszły ok. Cykle mam regularne i wygląda na to że owulacje mam. Moja pani dr nie widzi narazie konieczności badań. Twierdzi, że wszystko wygląda ok.

    Histero będę miała bo miałam polipa i nie wiadomo czy mi wszystko usunęli, no i w celu poprawy blizny po cesarce bo mam koło niej taką kieszonkę gdzie może zbierać się krew i dlatego czasem mam plamienia.

    Ogólnie to boję się, że coś może mi się popsuło po cc. Mogę mieć np. jakiej zrosty. W sumie narazie przyczyna nie jest znana.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ