X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek
Odpowiedz

Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek

Oceń ten wątek:
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 7 marca 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnesa beta Bhcg to badanie krwi z którego można wykryć ciążę.

    Ciąża. Ja też siedzę w pracy :/

    Martm może spróbuj u innego gina?

    Agnesa700 lubi tę wiadomość

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 7 marca 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Ja wreszcie odkopalam sie spod stosu papierow. Terminy na wyslanie raportow mijaja dzis i ufff zdazylam:)

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 7 marca 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martm27 wrote:
    Hej dziewczyny:) byłam dzisiaj u ginekologa z wynikami badania nasienia męża, powiedziała że z mężem jest ok, wyniki ma dobre, ale nie najlepsze, jednak zdolny jest do posiadania potomstwa:) zdziwiło mnie, że nic nie przepisała na poprawę nasienia, a mi natomiast przepisała clostilbegyt na wywołanie owulacji, bo może mimo tego ze mam owulację potwierdzoną monitoringiem to uznała, ze wspomóc ją można tymi tabletkami, więc zobaczymy co z tego wyjdzie w tym cyklu

    Gdzies czytalam, ze facetowi dobrze jest podawac witamine C, ze ona podobno dobrze dziala na nasienie.
    Natomiast 2 godziny przed stosunkiem mozna partnerowi dac cole do wypicia. Cola pobudza ruchliwosc zolnierzykow.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 7 marca 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś dopadł mnie PMS, jestem nabuzowana i najlepiej nie wchodzić mi z drogę.
    Tak mnie to podłamało, że najlepiej siadłabym w kącie i zaczęła ryczeć. Ale nie chcę martwić męża, on niczemu nie jest winien:(
    Kolejny cykl starań idzie się pierniczyć... miałam nadzieję, zawsze ją mam licząc, ze tym razem Bóg przychyli się do naszych próśb... jednak znów wystawia nas na próbę.
    :( :( :( :( :(

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Martm27 Koleżanka
    Postów: 137 13

    Wysłany: 7 marca 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam za słowa otuchy:) własnie planuję zmienić gina, ale juz z mężęm rozmawiałam i uzgodniliśmy, ze skoro z nami ok to może warto by tak na 2 miesiace odpuścić i już nie nakręcać się na ciążę i nie biegać non stop do gina tylko działać na spontanie, a może nam się uda, bo jak narazie to już od 7 cykli miesiąc w miesiąc żyjemy upragnioną ciążą i o tym rozmawiamy, a byle jakie objawy choćby ból piersi czy smaki na jakieś potrawy to ja już wariuję, że to może ciąża:D Mój mąż sam jest już tym zmęczony i mówi,że ja chodzę jakaś nieobecna i myślami jestem gdzie indziej i na naszym związku ta moja frustracja w związku z niepowodzeniami się odbija:/ myślę, aby już trochę wyluzować, a jak nadal nic nie będzie tak do maja to coś konkretniej zadziałamy, zrobię jakieś badania dokładne, zmienię gina i zobaczymy co będzie.

  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 7 marca 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny

    wróciłam od lekarza pęcherzyk lichy 12mm a dzisiaj 12 dzień cyklu.
    Clo od następnego cyklu i monitoring.

    age.png
  • Octavia_ Przyjaciółka
    Postów: 86 30

    Wysłany: 7 marca 2017, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi hihi chyba miałaś na myśli, że cisza. A wyszło ciąża :P to już wiadomo o czym się myśli cały czas ;)

    Ja dzisiaj byłam tak padnięta i ogólnie jestem jakaś rozdrazniona dzisiaj :/

    Dzoana89 a kto powiedział, że pms nie może być i przed ciąża? ;)

    U was jest takie mocno odczuwalne pms? U mnie to różnie. Czasami bardziej a czasami wcale. Nie wiem od czego to zależy

    Welonka a jaki powinien być mniej więcej już pęcherzyk? W tym cyklu też masz monitoring?

    Martm a ty pisałaś coś o tabletkach clo. Bierzesz je od tego cyklu czy od kolejnego? Może warto też im dać szansę? :)

    Dobranoc

    ifATp2.png6b9f6f43cb4d3c0d4fc5e412d478e9b0.png
  • Octavia_ Przyjaciółka
    Postów: 86 30

    Wysłany: 8 marca 2017, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet a ja przy okazji częstuje was jeszcze wirtualnie tortem :) :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2017, 23:27

    ifATp2.png6b9f6f43cb4d3c0d4fc5e412d478e9b0.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 8 marca 2017, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Octavia_ wrote:

    Welonka a jaki powinien być mniej więcej już pęcherzyk? W tym cyklu też masz monitoring/QUOTE]

    18mm-20 mm. Nie w tym cyklu nie mam monitoringu .

    age.png
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 8 marca 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Octavia, wewnętrznie czuję, że to PMS świadczące o zbliżającym się okresie. Już trochę poznałam swój organizm, i niektóre objawy.
    Nie chcę sobie robić złudnych nadziei.
    Ten cykl jest już stracony.


    Wszystkiego co najsłodsze z okazji dnia kobiet! :*

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • paaulik_ Koleżanka
    Postów: 114 13

    Wysłany: 8 marca 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego nalepszego Kobietki :)

  • Martm27 Koleżanka
    Postów: 137 13

    Wysłany: 8 marca 2017, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Octavia biorę clo od tego cyklu,ale wątpię czy pomoże,bo owulację mam i pęcherzyk w zeszłym cyklu ładnie urósł do 26mm i pękł,ale nic z tego nie wyszlo a czytałam ze clo wywołuje owulacje,a ja mam owulacje wiec nie wiem w czym on ma mi pomoc

  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 8 marca 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego :*

    Octavia 100lat :* które to urodzinki? ;)

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    mogę do Was dołączyć? Byłam już kiedyś na forum, ale stwierdziłam, że za bardzo nakręcam się pisaniem tutaj i usunęłam konto. Teraz chciałabym podejść do tego trochę inaczej, bo jednak z Waszym wsparciem jest łatwiej.

    Dziś idziemy z mężem na badanie nasienia. Staramy się 7 m-cy.

    Octavia_ lubi tę wiadomość

  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 8 marca 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniczko wrote:
    Hej Dziewczyny,

    mogę do Was dołączyć? Byłam już kiedyś na forum, ale stwierdziłam, że za bardzo nakręcam się pisaniem tutaj i usunęłam konto. Teraz chciałabym podejść do tego trochę inaczej, bo jednak z Waszym wsparciem jest łatwiej.

    Dziś idziemy z mężem na badanie nasienia. Staramy się 7 m-cy.
    Cześć moniczko. Zapraszamy serdecznie :)
    Trzymam kciuki za wyniki. A co mówi lekarz?

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 8 marca 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego :)

    age.png
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 8 marca 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniczko wrote:
    Hej Dziewczyny,

    mogę do Was dołączyć? Byłam już kiedyś na forum, ale stwierdziłam, że za bardzo nakręcam się pisaniem tutaj i usunęłam konto. Teraz chciałabym podejść do tego trochę inaczej, bo jednak z Waszym wsparciem jest łatwiej.

    Dziś idziemy z mężem na badanie nasienia. Staramy się 7 m-cy.

    Hej Moniczko!
    Witamy w naszym babskim gronie. 7 miesięcy starań to jeszcze nie jest tak długo i nie ma się co denerwować.
    Czy na badanie nasienia sami się zgłosiliście czy kieruje Was lekarz?

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 8 marca 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak świętujecie dzisijesze nasze święto?
    Ja po wyjściu po pracy mam wyjśćie z dziewczynami z pracy - jedziemy dobrze zjeść, pośmiać się i zrelaksować.
    Bardzo mi się to przyda, bo złapałam lekką deprechę wczoraj i sobie popłakałam. Dzisiaj już lepiej, ale do ideału ciągle daleko...

    Muszę dziś mężowi wynagrodzić mój wczorajszy zły Humor...

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 8 marca 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie mąż gdzieś zabiera. Jakaś niespodziankę szykuje ale nie wiem co :P a ja nie lubię niespodzianek. Lubię mieć wszystko zaplanowane i wiedzieć co i jak.

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi, Dżoana89, ze strony ginekologicznej (cytologia, usg, hormony) lekarz mówi, że wszystko jest dobrze i trzeba się starać. Tyle, że od roku przed każdą @, jakieś 7-8 dni mam brązowe plamienia i tego już lekarz jakoś nie umie wyjaśnić, bo progesteron jest ok. No cóż, byłam u zwykłego ginekologa, który nie jest specjalistą ws. niepłodności. Jak będziemy mieli wyniki męża to wybiorę się na monitoring owulki.

    Gin pytał też o wyniki badania nasienia, bo przed dalszą diagnostyką kobiety i mężczyzny po roku starań to się podobno robi w pierwszej kolejności :) zatem zrobimy, cena nie jest zawrotna, a będziemy coś wiedzieli.

    Idziemy do kliniki niepłodności Invimed, żeby mieć back up na potem, a poza tym jest tam androlog, gdyby trzeba było się skonsultować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2017, 14:55

‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ