X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek
Odpowiedz

Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek

Oceń ten wątek:
  • paaulik_ Koleżanka
    Postów: 114 13

    Wysłany: 1 marca 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj Dżoana89 :) dobrze, że znalazłaś dobrego ginekologa, to najważniejsze :)

    Dżoana89 lubi tę wiadomość

  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 1 marca 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam zrobić to badanie prolaktyny ale nie wiedziałam jak mam liczyć dni w tym cyklu także zrobię w przyszłym jak gin zaleci . W piatek idę robić tsh, bete (czy już całkiem spadla),
    I wieczorem do gina. Z resztą badań poczekam i nie robię na własną rękę. Najpierw chce to z nim skonsultować

    Jestem padnięta po pracy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2017, 19:57

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 1 marca 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paaulik, endometrioza z dużym prawdopodobieństwem jest dziedziczna. Mogą być jedynie różne jej stadia.

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • paaulik_ Koleżanka
    Postów: 114 13

    Wysłany: 1 marca 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoana89 wrote:
    Paaulik, endometrioza z dużym prawdopodobieństwem jest dziedziczna. Mogą być jedynie różne jej stadia.


    tego się właśnie obawiam..

  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 1 marca 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzoana89 grunt to być pod opieką dobrego gina. Ja do tego w piątek idę pierwszy raz i nie wiem jaki będzie.

    Dziewczyny a co sądzicie o liście staraczek? :) Octavia dałabyś radę zrobić?

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 1 marca 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale nie martw się na zapas. przy pierwszych stadiach choroby można bez problemu zafasolkować, przy odpowiednich lekach.

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Martm27 Koleżanka
    Postów: 137 13

    Wysłany: 1 marca 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paaulik myślę, ze jak już się decyduje na staranie o dzidzie i sie liczy z tym, ze mozna zajśc w ciąże w danym cyklu to się człowiek podświadomie sam nakręca i to nieuniknione, bo chce zobaczyc rezultat działań i się cieszyć upragnioną ciązą:)

    Dżoana89 ja biorę 2x dziennie po jednej tabletce, jedną rano i jedną wieczorem, ale nic mi to nie pomaga, ani w zajściu w ciążę ani na te plamienia. A ty brałaś duphaston z powodu plamień, czy tak profilaktycznie?

  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 1 marca 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Gigi daj znać jak było. Bądź dobrej myśli, i opowiedz mu o wszystkich swoich obawach.

    Gigi lubi tę wiadomość

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • paaulik_ Koleżanka
    Postów: 114 13

    Wysłany: 1 marca 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoana89, staram się nie zamartwiać, ale z miesiąca na miesiąc to coraz trudniejsze :)

    Martm27, święta prawda :)

  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 1 marca 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martm27 wrote:
    Paaulik myślę, ze jak już się decyduje na staranie o dzidzie i sie liczy z tym, ze mozna zajśc w ciąże w danym cyklu to się człowiek podświadomie sam nakręca i to nieuniknione, bo chce zobaczyc rezultat działań i się cieszyć upragnioną ciązą:)

    Dżoana89 ja biorę 2x dziennie po jednej tabletce, jedną rano i jedną wieczorem, ale nic mi to nie pomaga, ani w zajściu w ciążę ani na te plamienia. A ty brałaś duphaston z powodu plamień, czy tak profilaktycznie?


    Z powodu plamień przez dwa cykle z taką samą dawką jak Ty. I też mi to nie pomogło. Dlatego zmieniłam lekarza, który zlecił mi serię badań i dopiero na podstawie wyników będziemy się zastanawiać jakie leczenie obrać...
    Poza plamieniami przy okresie pojawiają mi się też skrzepy.

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • paaulik_ Koleżanka
    Postów: 114 13

    Wysłany: 1 marca 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem niedoinformowana chyba, skrzepy są złe podczas @? Wspominałam o tym lekarce, ale olała temat..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2017, 20:10

  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 1 marca 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zależy jakie są to skrzepy i czy występują zawsze. Jeśli temat powtarza się co miesiąc i skrzepy te są b. duże to na pewno nie jest to prawidłowe krwawienie. Ja nie musiałam o tym wspominać, o razu mnie o to lekarz zapytał.

    Małymi, nielicznymi skrzepami się nie przejmuj, one mogą pojawiać się przy obfitej miesiączce.

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 1 marca 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam takie skrzepy chyba od zawsze. Ale nie są duże.
    Przeważnie na 3dc zawsze miałam i taki jeden nieduży się zdarza na cały okres
    W tym cyklu to co innego ale lekarz kazał się na to przygotować

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2017, 20:14

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • paaulik_ Koleżanka
    Postów: 114 13

    Wysłany: 1 marca 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, obrzydzę Wam trochę wieczór, ale ja czasem mam same wielkie skrzepy.. i to co miesiąc jest taki jeden dzień.. Przeważnie 2-3 dc.

  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 1 marca 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gigi, a tak z ciekawości zapytam jeśli mogę.
    Jak wygląda krwawienie po biochemicznej, tzn czym się różni od normalnego?

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 1 marca 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulik_ wrote:
    Wiecie co, obrzydzę Wam trochę wieczór, ale ja czasem mam same wielkie skrzepy.. i to co miesiąc jest taki jeden dzień.. Przeważnie 2-3 dc.

    Ja właśnie mam podobnie, ale nigdy tak nie miałam. Dopiero od momentu pojawienia się plamień pprzed okresem. wraz z plamieniami pojawił się skrzepy.

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 1 marca 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoana89 wrote:
    gigi, a tak z ciekawości zapytam jeśli mogę.
    Jak wygląda krwawienie po biochemicznej, tzn czym się różni od normalnego?
    Przede wszystkim u mnie akurat trwa dłużej. Już 7 dzień a normalnie mam @ 5dni i potem już plamienie. Jest bardziej obfity. I właśnie te skrzepy. Jest ich więcej. Nie jakieś ogromne ale większe i więcej ich jest niż miał kiedykolwiek...

    Ale jak czytałam o innych to dziewczyny pisały niejednokrotnie, że było taki sam jak zwykła @ i tak samo krótkie

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • paaulik_ Koleżanka
    Postów: 114 13

    Wysłany: 1 marca 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoana89, u mnie to się zaczęło po 'medycznej menopauzie'. I też plamienia wtedy się pojawiły, okropny PMS i bolące okropnie piersi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2017, 20:21

  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 1 marca 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się czy jak tak dalej będę krwawic czy gin tam cokolwiek zobaczy na usg w pt?

    U mnie z piersiami różnie wygląda przed @.czasami nie bolą mnie wcale, czasami kilka dni wcześniej albo i tydzień wcześniej. A kiedyś miałam takie cykle, że po owulacji praktycznie całe 2tyg bolały :O

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • paaulik_ Koleżanka
    Postów: 114 13

    Wysłany: 1 marca 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi ja tak mam teraz, to jakaś porażka z tym bólem! Wydaje mi się, że krwawienie aż tak nie przeszkadza, mi też robił podczas krwawienia żeby sprawdzić torbiele, i wszystko było 'widoczne'

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ