X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek
Odpowiedz

Jest nadzieja dopóki @ nie ma - Pogaduchy Staraczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola trzymam kciuki!

    Dżoana powodzenia w nowym cyklu :*

    Dżoana89 lubi tę wiadomość

  • Martm27 Koleżanka
    Postów: 137 13

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja w tym cyklu odpuszczam monitoring,bo mialam 3 cykle z rzędu i w sumie pęcherzyk rosl i pekal,wiec mysle ze w tym cyklu sobie odpuszczę.Pojde jedynie w piatek zbadac prolaktyne,bo jeszcze nie badalam a mam plamienia przed @ wiec moze to wina wysokiej prolaktyny.Pozdrawiam was :)

  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki co dzisiaj tak cicho? Nie ma opierdzielania! Pisać mi co tam u Was? :)
    Ja w sumie mam kocioł w pracy, jak wrócę do domu to będe doglądac postępów na budowie, ale jestem myślami z Wami.

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Martm27 Koleżanka
    Postów: 137 13

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę Dzoana89 ze ty po pracy masz takie samo zajecie jak ja:) tez oglądam postepy na budowie i w sumie teraz chociaż myśli mam zajete czym innym i jakos nie nakrecam sie narazie na ten cykl i moze wyjdzie mi to na dobre:)

    Dżoana89 lubi tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. Ja w pracy dzis do wieczora i tak się zastanawiam jak często uprawiacie przytulanie w okresie okoloowulacyjnym??

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chilla wrote:
    Cześć Auricomka! :)

    Dałaś mi do myślenia swoim postem...

    Też mam cykle 28-dniowe i wydaje mi się, że moja owulacja również jest wcześniejsza niż ten wszędzie sugerowany, 14dzień... Właśnie pomiędzy 10tym a 12tym dniem, daje mi się odczuć jajnik aktywny w danym cyklu - ból nie jest jakiś bardzo mocny, ale promieniujący na plecy...

    Staramy się z narzeczonym o potomka dopiero pierwszy miesiąc. Jestem bardzo ciekawa czy coś z tego będzie. :)
    Też właśnie mam taki ból. Może spróbuj pomierzyc temperaturkę mi ona dużo dała i pokrywa się właśnie z tym bólem:)

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:)
    ja własnie się pzrerpowadzam i już mnie wkurza ten bałagan:) a pozatym jak zawsze po rozczarowaniu angazuje się w parcę.
    Podobno powinno się pzrytulac co dwa dni , zeby plemniczki się ożywiły, ale ja zazwyczaj codziennie bo wtedy też większe zapotzrebowanie mam:)

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Martm27 Koleżanka
    Postów: 137 13

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dziewczyny moja gin powiedziała,ze niby najkorzystniej starac sie co drugi dzień,ale my dzialalismy co drugi dzień i dzialalismy tez codziennie i dalej nic nie zaskoczylo

  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi lekarz w poprzednim cyklu kazał codziennie . A działamy zazwyczaj co drugi dzień albo jak mamy ochotę .

    Dżoana89 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martm27 wrote:
    Widzę Dzoana89 ze ty po pracy masz takie samo zajecie jak ja:) tez oglądam postepy na budowie i w sumie teraz chociaż myśli mam zajete czym innym i jakos nie nakrecam sie narazie na ten cykl i moze wyjdzie mi to na dobre:)

    A na jakim etapie jesteście? My dopiero fundamenty kończymy, więc początek.

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Martm27 Koleżanka
    Postów: 137 13

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzoana 89 my juz kończymy,teraz to juz sprawy wykończeniowe,kladzenie płytek,malowanie,itp.wiec teraz to takie zadania typowo kobiece przede mną jak wystrój wnętrz:)

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na @ bo miał być dziś

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm... ja właśnie nie wiem jak to się przytulać. Gin mówi, że co drugi dzień a ja sie stresuje że to za mało... eh.
    Dziewczyny które budujecie domy macie super :) My gnieździmy sie w niedużym mieszkaniu, ale na razie nie mamy potrzeby zmieniać. Oby się taka pojawiła :)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 01:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi może nie pzryjdzie:) Ja tez buduje dom ale to troche droga przez mękę. narazie ciesyzmy się bo przeprowadzilismy się od rodziców do małego mieszkanka:)
    Mam umówioną wizyte do nowego ginekologa ( moja rodzi o ironio) :)

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Budowa domy wymaga mega cierpliwości i wielu rzeczy nie da się przewidzieć.
    My na szczęście nigdzie się nie spieszymy, więc powolutku własnymi siłami mam nadzieję, że damy radę.

    Rucola lubi tę wiadomość

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Martm27 Koleżanka
    Postów: 137 13

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj mialam zly humor,bo jakoś tak wieczorem wzięło mnie na smutki z powodu tego bezskutecznego starania o maluszka.Moj mąż sie juz aż tym zdenerwował i powiedzial,ze ja juz się załamuje i poddaje,ze nie mogę nakręcać się ciągle na ciążę,tylko żyć normalnie,a nie tylko wysiadywać w Internecie i szukac co rusz to nowych powodów do zmartwien.Twierdzi,ze to moje nakręcanie i stres z tym związany jest powodem naszych niepowodzeń.Moze ma troche racji,ale jak tutaj sie nie martwic i nie nakręcać:(

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auricomka wrote:
    Ewi może nie pzryjdzie:) Ja tez buduje dom ale to troche droga przez mękę. narazie ciesyzmy się bo przeprowadzilismy się od rodziców do małego mieszkanka:)
    Mam umówioną wizyte do nowego ginekologa ( moja rodzi o ironio) :)
    Przyjdzie ale pytanie kiedy dziś mam 29 dc a zazwyczaj mam cykle 26-27 dni.jakas animalnia normalnie.w ciąży nie jestem bo nie miałam meza przez cały miesiąc

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • sylwia1986 Autorytet
    Postów: 524 112

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi a bierzesz jakieś leki,które mogłyby opóźnić @?
    Martam27 wiem jak to jest z tym nakrecaniem,sama tez zawsze doszukuje sie jakichs objawow innych niz zwykle przed @

    01.2020. Hsg- jajowod prawy ok, lewy niedrożny:/
    Starania od 12.2015,
    plamienia przed okresem
    Hashimoto - Euthyrox 25
    27.12.2017 - ciąża pozamaciczna (laparoskopia )
  • Auricomka Autorytet
    Postów: 1216 276

    Wysłany: 12 kwietnia 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martm27 wrote:
    Dziewczyny wczoraj mialam zly humor,bo jakoś tak wieczorem wzięło mnie na smutki z powodu tego bezskutecznego starania o maluszka.Moj mąż sie juz aż tym zdenerwował i powiedzial,ze ja juz się załamuje i poddaje,ze nie mogę nakręcać się ciągle na ciążę,tylko żyć normalnie,a nie tylko wysiadywać w Internecie i szukac co rusz to nowych powodów do zmartwien.Twierdzi,ze to moje nakręcanie i stres z tym związany jest powodem naszych niepowodzeń.Moze ma troche racji,ale jak tutaj sie nie martwic i nie nakręcać:(
    wiesz ma troche racji - psychika ma gigantyczny wpływ na nasz organizm.

    hrqoyx8d84qsxxuk.png
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Jak tam nastroje przed świętami? :)

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ