X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ma weekend jakiesc ciasto upieke maz lubi slodkie wiec dla niego zawsze na weekend cos pieke heh

  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 23 listopada 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zupy jem codziennie u teściowej na obiad: pomidorowa, buraczkowa, ogórkowa, pieczarkowa, koperkowa itp.

    W weekend w domu robię rybę na obiad.

    Polecam chińskie danie, często robię dla męża:
    zalewam gorącą wodą makaron z zupek chińskich Vifon, nadmiar odsączam
    filet z kurczaka kroję w kostkę, obsypuję przyprawą gyros i smażę
    oddzielnie smażę warzywa na patelnię
    na koniec wszystko łącze, zasmażam i doprawiam.

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • najra88 Autorytet
    Postów: 484 298

    Wysłany: 23 listopada 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zupy KOCHAM :) moj maz niestety nie i czescie robimy bardziej ze tak powiem stale jedzenie.
    Uwielbiam rosol, krupnik, kapusniak (o ile moge zaliczyc go do zup), buraczkowa, toskanska zupe z pomidorami i bazylia, kalafiorowa, pomidorowa, ogorkowa, pieczarkowa, zreszta chyba kazda :D
    Poza tym to roznie czesto sa dania typu schabowy z ziemniaczkami czy mielony, uwielbiam krolika zapiekanego w kapuscie, losos z pesto, pomidorami i serem mozzarella, oboje strasznie lubimy roznego rodzaju zapiekanki i gulasze ;)

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 23 listopada 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś nie lubiłam zup, mogły być tylko drugie dania, mój mąż też nie przepada za zupami :) Jutro sobota to mogę posiedzieć w "garach". A ciasto też chyba jakieś zrobię. Rybkę to ostatnio piekłam pstrągi całe z cytryną w soli i pieprzu cytrynowym - były pyszne :) Kupiłam brokuła w tygodniu i brokułową chciałam zrobić ale jak sobie o nim przypomniałam to już się nie nadawał :/

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 23 listopada 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona te danie chińskie też dość ciekawe, nigdy nie jadałam:)
    Najra jak robisz tą toskańską zupę?:) Mi na jutro po głowie chodzi ogórkowa lub kalafiorowa a na drugie coś wykombinować muszę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj jedyna zupe jaka zje to w formie kremu z ptysiami i rosol ale reszta niee .

    Ja lubie cos kombinowac jakies nowe pomysly wymyslac..

    Wgl mam przepis na fajne sniadanko dobre i bardzo proste.

    RoZgniatacie banana i jedno jajko roztrzepac i wymieszac to i upiec placuszki ;)

    Dwa skaldniki a mega pyche ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo pomysl na obiad mi bardzo smakuje: nalesniki z pieczonym kurczakiem szpinakiem suszone pomidorki do tego.

    Mniam ;P

  • najra88 Autorytet
    Postów: 484 298

    Wysłany: 23 listopada 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI przyjde do domu to Ci wrzuce przepis. Bo z glowy go nie pamietam :D

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 23 listopada 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok :) Ja to za szpinakiem nie bardzo szpinak, suszone pomidory, oliwki, bazylia, oregano to jakoś nie moje klimaty :)

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 23 listopada 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gotuje prawie codziennie. Zup nie robie bo nie ma chętnych na jedzenie. Mój Mały je w przedszkolu a Duży jak pod nos nie podstawie to nie umie znaleźć w lodówce. Schowana w garnku nie widać.
    Raz zrobiłam pomidorówke, wchodze do kuchni, a mój mąż je zupkę chińską. Myślałam ze go strzele. Nie widział zupy. UKRYTA BYŁA W WNĘTRZU LODÓWKI

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje podniebienie znow uwielbia ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedys wgk byla propozycja ze jeden tydz gotujemy my a drugi tesciowa zeby wiecie nie gotowac dwa razy.

    Ale tak tesciowa ma jakas manie gotowamia tlusto i duzo na talerz.

    Moje.zdrowe dania.uwarzla ze nie da.sie tym pojesc hehe

    No i skonczylo sie na tym ze kazdy sobie gotuje ;)

    Ale nie ma jak obiadki mojej mamusi.
    To kucharka wiec no cuda tworzy ;)

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 23 listopada 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha mój nie przepada za zupami jedyna jaką lubi to pomidorową z ryżem, strogonow, flaczki i fasolkę po bretońsku jeśli zaliczyć ją do zup :) I ogólnie jest przyzwyczajenia do podania wszystkiego pod nos i spod nosa zabrać więc doznał szoku po ślubie jak razem zamieszkaliśmy :) Ale byłam dumna bo udało mu się nawet karkówkę upiec i ziemniaki ugotować:D Do wprawy doszedł i ziemniaki gotował jak zimą był w domu codziennie a ja wracałam z pracy heheh

  • najra88 Autorytet
    Postów: 484 298

    Wysłany: 23 listopada 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezle Konieczynka, masz tajna skrytke na zupy :P

    Moj na szczescie jakos sobie radzi samodzielnie w kuchni ;) Gotowac potrafi i czesto jak jest wczesniej z pracy to on robi obiad ale Jezusie jaki on syf robi w kuchni wtedy jakby conajmniej 10 roznych dan gotowal :D

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj tez lubi pichcic w weekendy jesli jest w domu to gotuje;)

    Ma prace zmianowa wiec jak po nocy sie wyspi to tez cos tam upichci;)

    Wiec jeli o to chodzi to nie ma problemu:)

    Tyle ze mnie cieszy jak cos zrobie a jeszcze jak wyjdzie i komus smakuje to juz wogole duma :D

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 23 listopada 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A już oficjalnie mogę. Bo nie oficjalnie to już wczoraj nie wytrzymałam hi hi hi

    npV2p1.png
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 23 listopada 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój ostatnio ugotował przepyszną ogórkową. Łyżka staje w niej. Zarzeram się nią z przyjemnością.

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesu was zostawić na chwilę to zdarzycue wpasc w depresję i z niej wyjść...

    Ja obowiązki domowe Pranie i takie tam a wieczorem do szwagra na urodziny Pelno dzieci

    Ja Wam powiem że jakiś mimo wszystko mam spokój Wiem że nadal cos jest nie tak ze mną i wie m że jak tylko to znajdę i naprawie to sue uda heh

    Poza tym biorę się za siebie Staram się dbać o zdrowie i żyć jak gdyby nigdy nic
    Planować narty wyjazdy bieganie i oczywiście sex...

    Najgorsze chwilę mam jak widzę no jak mój mąż bawi się z dziećmi Albo dowiaduje się że ktoś zaliczył wpadkę Chyj mnie strzela że im się trafia cud a mi nie pyka..

    Ale wypieram

    Rozkładam nogi
    Przechylam kieliszek
    I otwieram książkę
    Albo zakładam buty słuchawki na uszy i spiedalam...

    W ogóle forum też pomaga Bo yk znaczy że nie tylko ja jestem do dupy tylko jestem taka jak wy.. Tzn nie ze Wy do dupy tylko że to jest normalne że baby maja problemy I jakby mój stary wybrał inaczej to mógłby trafić na którąś z was i też szału by nie było heh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam kucharza w domu xD
    Wszystko zalezy jak pracujemy...
    Teraz prawie 2 tyg on gotowal bo na zwolnieniu ;)

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 23 listopada 2018, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hi hi hi. Wszystkie łaski zaciążycie. Ja wam to mówię - będę was wtedy zasypywać "dobrymi radami" ;)

    npV2p1.png
‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ