X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak sie wam oswiadczyli wasi mezowie?

    U nas bylo tak ze w krk jest takie miejsce kopiec kosciuszki z niego widac caly krk;)

    Zabral mnie tam wieczorem. Wogole to takie nasze miejsce czesto lubimy tam sie zjawiac zwalszcza wieczorami gdy widac caly oswietlony krakow ;)

    No i pewnego takiego wieczoru bylismy tam, moj teraaz obecny maz w pewnym momencie stanal za mna objal mnie tak mocno od tylu powiedzial : co powiesz gdybysmy sie wybrali na wesele w roli panstwa mlodych?

    I rozluznil raczki obrocil mnie do siebie przodem otworzyl pudeleczko i powiedzial : to co? Na forever?

    Tak sobie teraz wspominam rozne rzeczy i mysle jakie mnie szczescie spotkalo ze go mam <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wgl ostatnio lezymy sobie po seksie maz na mnie i dotyka mi oczy nos usta i mowi wtedy przy dotykaniu:
    Niech nasz dzidzius ma.twoj nosek
    Twoje usta
    Twoje oczka.i tak mowi i jezdzi mi po twrzy
    A ja ze a po tobie co bedzie mialo?

    A on jak bedzoe chlopak to moze miec po mnie fiuta hahaha

    Taki maz :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twój to prawdziwy romantyk hehe

    mój oświadczył się w Pradze ;) bez takich fajerwerek, zwłaszcza, że ja bardzo się spodziewałam :) przetrzymał mnie 3 dni chyba i oświadczył się w ostatni :P

    No i oświadczył mi się w hotelu, więc zaraz sprawdzaliśmy jak to jest w narzeczeństwie.. czy tak samo, lepiej czy gorzej :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ja wiem czy romantyk :D
    Raczej wariat :D:P

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wariat na Twoim punkcie hehehe

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój oświadczył mi się na plaży, ale nie nad morzem, tylko w takim małym ośrodku wypoczynkowym. Jak jechaliśmy tam, to domyślałam się, co będzie, więc zaskoczenia nie było.
    Co jakiś czas wypominam mu, że zamiast zabrać mnie do Krakowa czy Pragi, to pofatygował się jakieś 30 kilometrów na plażę przy jeziorku. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko bałam się jaki mi pierścionek kupi :P bo on średnio zawsze trafia w mój gust.;/ tzn raz na jakiś czas mu się uda..

    ale zrobiłam przedbieg wcześniej, że jak będzie mi się oświadczał, to ja chcę taki pierścionek jak z bajki.. zwykły z oczkiem :P bez żadnych rupieci i wynalazków.. Jedno oczko.. Jak w bajkach :)
    I taki dostałam. Nawet z Apartu :P jedyna rzecz z Apartu jaką mam..
    Nawet mam certyfikat do niego

    Z kupowaniem też było śmiesznie, bo mąż zabrał mi pierścionki z domu.. ale wszystkie miały kształt jaja - bo ja je sobie spłaszczałam, żeby nie spadały, bo trudno na mnie kupić bo ja mam rozmiar 8-9.
    No i mierzyli te jaja i wzięli za duży :P I musieliśmy zmniejszać :)

  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka, przy Twoim mistrzowskim poziomie w seksie, to nie dziwię się, że mąż wariuje na Twoim punkcie.

    Nefre_ ms, Żanetka93 lubią tę wiadomość

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hi hi hi ja to nie miałam taki klasycznych oświadczyn. Pierścionka też nie mam. My kilka razy rozmawialiśmy o ślubie ale nigdy tej rozmowy nie kończyliśmy. Jednak w pewnym momęcie tuż po tym jak okazało się że przepisy się zmieniły i nie odziedziczymy 2 milionów długu po zmarłym ojcu mojego ukochanego rozmowepę dokończyliśmy, wyznaczyliśmy datę ślubu i zarezerwowaluśmy termin w urzędzie stanu cywilnego. Dwa dni później w chińskiej knajpce mój uświadomił sobie że zapomniał mnie zapytać czy za niego wyjdę. Zapytał a ja z indykiem w ustach powiedziałam "tak". Tydzień później były 2 kreseczku na teście.
    Można powiedzieć że to wszystko bardzo mało romantyczne ale wspominam to bardzo miło.

    Nefre_ ms, Iza-K, Żanetka93 lubią tę wiadomość

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbel

    Nie musi być fajerwerek :)
    Ja w ogóle nie oczekiwałam jakiś super oryginalnych pomysłów. Znam swojego męza i wiem, że fantazja to nie jest jego najlepsza strona :)
    Ale kocham go właśnie takiego :) Zwłaszcza, że ma dużo innych zalet :)

    My byliśmy parą 7 lat przed ślubem, I u nas to była formalność :)
    oboje śmialiśmy się, że 7 rok to kryzysowy, pary się rozstają..
    I trzeba się albo w lewo albo w prawo będzie określić :)

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz najśmieszniejsze jest to że mój tak naprawdę jest romantykiem ale w taki specyficzny, spokojny sposób - jest bardzo rodzinny. Jak podczas wigilii pracowej dyrektor składał mu życzenia -spełnienia marzeń - to mąż pomasował mnie po brzuszku i powiedział "tu jest moje największe marzenie", obją mnie i i dodał "i tu".

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2019, 15:24

    Nefre_ ms, Iza-K, Żanetka93 lubią tę wiadomość

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No no mezczyzni to jednak uczuciowi sa :D

    Moj na poczatku jak sie poznalismy to mi podpadl:D

    Ogolnie pierwsze slowa o nim to bylo : jako kurwa cwniak. Przystojny ale cwaniak:D

    Ale pozniej juz poszlo :P

    Co do poziomu to wiesz szkole sie caly czas :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie mi wyslal sms : dzis tez sciagniesz majteczki dla mezusia?


    No taki typ romantyka tez musi byc:D

    No i oczywiste ze sciagne:P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2019, 16:05

  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś mi się wydaje, że Żanetka to by mogła seks-warsztaty dla nas zorganizować. Takie pod tytułem: "Jak doprowadzić męża do stanu, kiedy nawet w najdzikszych fantazjach widzi w głównej roli tylko swoją żonę, bo kochanka i tak nie dałaby rady". :) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma problemu zadnego :D

    Dziki seks to moje hobby :D

    Na dzis proponuje :
    Stancie przed mezem kreccie pupa i powoli sciagajcie z siebie majteczki :D
    Ale bardzo bardzo powoli:D

    Pozniej.sie.odwroccie i to samo.zrobcie ze staniczkiem.:D

    Taka gra pachnie mi dzikim.seksem:D

    Ja.dzis mam.zamiar do takiego doprowadzic:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś po fitnesie to sue z tego nie będę raczej seksi rozbierać heh do wanny i potem do łóżka haha i jeszcze nie wiem gdzie śpimy bo mąż łóżko maluję

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ide zrobic dobrze mezowi :D

    Takze goodbye do jutra :P

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka mój taki scenariusz uwielbia. A jeszcze lepiej jak jestem w koszulce i coś więcej widać gdy się schyle. Koszulka też musi być zdejmowana baaardzo powoli.

    Ps. Witam się w klubie z IO. Homa 1,8 :)

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie maz wyruchal wykapal nabalsamowal a teraz robi kolacje :D

    Zyc nie umierac :D


    Ps. W tych czasach to chyba juz kazdy ma IO
    Ale niezly wynik nie jest zle ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2019, 21:02

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) moj maź to tez romantyk, ale fantazja nie grzeszy, ale oświadczyny wymyslil mistrzowskie. Oświadczył mi się 1 kwietnia, w prima aprilis w dolinie chochołowskiej, przy schronisku wśród morza krokusów. Ja głupia myślałam że to taki spontaniczny wyjazd w gory a wszystko mial juz zaplanowane w styczniu. :D pierścionek tez dostałam wymarzony. Z szafirem i brylantami. Taki a'la księżna kate :P

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
‹‹ 197 198 199 200 201 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ