X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobacz ile szczęścia, jak się ma takiego faceta obok :)

    CO tych butów.. ja mam za grubą nogę w stosunku do wielkości stopy:) Ja mam rozmiar 34.. więc jak znajdę zimowe 35 to z luzem mogę chodzić.. Tylko one zwykle mają już takie wąskie cholewki, że nigdy się nie dopinają mi w łydce. A nie mam łydki takiej wielgaśnej znowu, tylko normalna. Ale nie chuda:> A jakbym miała jeszcze to na udo wsunąć, to nawet nie chcę myśleć co dalej..
    Dlatego mam głównie botki.. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja je lubie zakladac do sukienek :D

    Wogole cos mi sie przypomnialo jeszcze co do mezczyzny w wieku 35 lat co nie ma laski:D
    Mam kuzyna w tym wieku kiedys go ciotka zapytala : czemu ty nie masz jeszcze zony?
    A on na to : zadna mi jeszcze dobrze nie obciagla wiesz zadna nie kleczala przede mna tak dobrze zebym ja chcial kleknac przed nia haha :D

    Jasno prosto i na temat :D

    Konieczynka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha co za ludzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka

    Test dobry, ale. chyba bardziej zart niz prawda ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak oczywiscie ze w kwesti zartu ;)
    Ogolnie dobry chlopak tylko w milosci sie nie uklada :D

    Dzis piateczek pora cos zaszalec:D
    Ja mam ochote na jakies kregle i piwko :D

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 12 października 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas postanowione. Jedziemy jutro na podlasie do małej miejscowości nad jeziorkiem, byliśmy już parę razy. Blisko i przyjemnie :) Ja sobie pochodzę z kijami mąż połowi ryby a wieczorem coś na pewno wymyślimy :)

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam takich dwóch kolegów, co uczepili się mnie i mojego męża hih

    Jeden ma 27 lat, drugi 31 lat i obydwoje samotni.
    Nawet doszło już do tego, że jak dostajemy zaproszenie z tym co ma 31 lat, to on już nie bierze osoby towarzyszącej, bo uważa, że mój mąż się mną podzieli, jakby się nic nie znalazło ciekawego wśród gości.. Więc chodzimy sobie na wesela w trójkę :)

    Ale ogólnie, fajne chłopaki, niezależne finansowo, samodzielni.. Dowcipni , weseli i nie brzydcy jacyś - tacy normalni. A tu dupa. Samotni. I nie wiadomo czemu. A z wiekiem się nowych ludzi jednak mniej poznaje..

    Mówię im zawsze, że jak wychodzą z nami na piwo, to tak dupy nie znajdą..Nie poznają nikogo nowego jak będą piwo zamawiać przy barze.. A oni się tylko czepiają tego, że ja nie mam normalnych koleżanek, albo jak są normalne, to zajęte.. I to oczywiście moja wina, że oni są sami :)

  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 12 października 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja lubię takie buty bo ogólnie patrząc na moją sylwetkę to mam szczupłe nogi (do tego boczki i szerokie ramiona)
    sąsiadka powiedziała że mi zazdrości bo jak założe luźniejszą sukienkę która trochę zatuszuje to z takimi nogami wyglądam szczupło ;)

    Nefre myślę że w tym żarciku może być rąbek prawdy

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona

    Co do żarciku - najwięcej buczy ta krowa co daje najmniej mleka :) Więc wątpie :D

    No ja teraz jak schudłam to nogi mi się poprawiły ładnie, uda trochę jeszcze za mocne, ale wg pomiarów w normie.. Ogólnie lepiej niż było..

    Gdyby jeszcze bęben spadł to bym się tych ud nie czepiała :)

    Tylko z tymi butami naprawde jest tak, ze szerokosc cholewki jest zalezna od rozmiaru.. I duzo lasek co ma 36 rozmiar, a sa szczuple nogi, ale mają jakis mięsien a nie takie chude patyki, to mają problemy z kupieniem kozaków. Jak ktos ma 38 to juz problemu nie ma.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja osobiscie naprawde znam kilka osob co sa mega fajni ulozeni zaradni serducha maja dobre a jakos w milosci szczescia nie maja. Ale jak to sie mowi jak sie ma miekkie serce to trzeba miec twarda dupe.
    A czasme takie za przeproszeniem skur***yny maja niby "rodzinki" zwiazki itp.
    Nie mowie ze wiekszosc ale naprawde sie
    zdarza.
    No life is brutal i tyle :)

    Ale ja osobiscie rowniez wolalabym byc sama niz byc z kims tyle dlatego ze wypada;)

    Sam a samotny to nie to samo nieraz ci wolni sa bardziej happy niz ci w zwiazkach
    No roznie bywa
    Zalezy tez jakie kto ma priorytety itp ;)


    Ja mam nadzieje ze po cwiczeniach mi wlasnie noga cos sie wysmukli nie da grube normalne ale chcialabym cos z udami zrobic wolalabym zgrabniejsze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niektórzy nie mają szczęścia..

    ja zawsze sobie wtedy mówię, że fajnie mieć z kim to dziecko zrobić, bo już jeden trudny problem z głowy :)

    Na szczupłe uda polecam rozciąganie :) oczywiscie samo nie przyniesie rezultatów, bo tłuszcz się od tego nie spali i mięśnie nie zbudują, ale się "wysmuklają".

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja np nie jestem ze wielka w sumie mam 162 wzrostu i waze 53 kg ale uda mam jakies takie no kiedys byly lepsze :D
    Byl czas ze wazylam 48 kg mega sie wtedy czulam no ale pozniej sienie przyplatala niedoczynnosc tarczycy i strasznie mi waga skacze raz spada raz rosnie i tak wkolo nie moge cos zbic mimo ze uwazam co jem u ruszam sie .
    Ja ogolnie lubie sport od zawsze cos tam cwiczylam wiec dla mnie cwiczenia to tak z checi nie z przymusu lepiej sie czuje jak sie poruszam chociaz im czlowiek starszy tym checi mniej haha:D

    Dobrze ze seks tez sie zalicza do sportu :D w sumie kalorie spala no dobre cardio :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka

    Ja kiedys ważyłam 45 kg przy 158 cm.. Ale uważam, że byłam wtedy za chuda..
    Potem rozpasłam się i kilka razy odchudzałam - jak przekroczyłam 60 kg to pierwszy raz.. Ostatni - jak przekroczyłam 70.
    teraz ważę 63 kg i czuję się zajebiście, mimo, że to jest więcej niż jak zaczęłam odchudzać się pierwszy raz :P

    Ogólnie uważam, że Ty masz wagę idealną :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2018, 13:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znaczy wiesz ja nie narzekam nie nie jestem zadowolona tylko przy tarczycy mam tak ze np musze sie pilnowac bo jak bym sobie pofolgowala itp to od razu lece w gore i to naprawde sporo i szybko a dawniej z tym nie bylo problemu moglam zrec slodkie itp i nic mi nie bylo hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2018, 13:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi np idzie jakos w nogi i smieszne to wtedy wyglada haha :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    Znaczy wiesz ja nie narzekam nie nie jestem zadowolona tylko przy tarczycy mam tak ze np musze sie pilnowac bo jak bym sobie pofolgowala itp to od razu lece w gore i to naprawde sporo i szybko a dawniej z tym nie bylo problemu moglam zrec slodkie itp i nic mi nie bylo hehe

    hehe starzejesz się i metabolizm zwalnia :) lepiej nie będzie :D :D

    Ja mam marzenie kobiety - idzie zawsze w cycki.. We wszystko też, ale najwięcej w cycki.. A jak schudłam - to w cyckach zostało :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2018, 13:43

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski przestańcie ....
    Waga 53 czy 63 to jest moim zdaniem okej...
    I nie wiem z czego wy sie chcecie odchudzac...
    Widzisz a nie grzmisz hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia, jakie Ty masz wg do wzrostu? :)

    Musimy na coś narzekać :) Ja bęben mam to wiem nie przesdzam, Badanie tez potwierdza :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nie mowi o odchudzaniu tylko o tym ze latwo sie teraz tyje gdyby sie nie zadbalo hehe :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2018, 15:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e tam ja bym 5 kg jeszcze chciała zjechać. Z brzucha :) bo naprawdę nie wygląda to super ;)

    A zanetka ma racje - trzeba się pilnować, co się je, bo się można obudzić grubym i chorym.. A im więcej do zrzucenia tym trudniej.
    Ja się obudziłam jak zobaczyłam 70 kg na wadze po raz ostatni :) Budzilam sie tak jeszcze jak 60 kg wazylam :) Ale po 70, w koncu doszlam do 72 chyba nawet.. stwierdzilam ze to byl ostatni raz :) Powinnam miec 5 z przodu i poza ciaza nie przekroczyc 60 kg.

‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ