X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka

    Myślę, że skoro on jest taki doświadczony, to powinien sobie hmm.. dziewczynę wychować w łóżku. Chyba można się nawzajem dużo nauczyć..

    Nie wiem co to znaczy,że im się nie układa w łóżku- tu by trzeba było rozwinąć temat.

    Może ma za wysokie oczekiwania, bo się naoglądał różnych rzeczy, a może wszystkie porównuje z jakaś laską z przeszłości?

    No i myślę, że nie było tej iskry. :) bo jak się w kimś zakochasz to on Ci się podoba i w łóżku i w ogóle.. nawet jak nie jest w Twoim typie :)

    A widocznie go nie ciśnie nic, żeby z rozsądku związek kontynuować..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2018, 08:21

  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 12 października 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się melduję u Was z ranka
    wczoraj mnie nie było bo byliśmy w klinice
    owulacja potwierdzona rano na usg więc zadziałaliśmy szybko bo na co tu czekać ;)

    zgadzam się z Nefre
    jeśli ktoś Ci się podoba to układa się w miarę wszystko
    piszę w miarę bo niektóre rzeczy można z czasem ogarnąć np. tak jak w moim przypadku że ciągle się czegoś uczę w łóżku, stałam się bardziej odważna

    ale u nas ta iskra była od samego początku i może tego u nich zabrakło

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2018, 08:37

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona

    Jak Ci się mąż podoba to się wszystkiego nauczysz :)
    Ja sama widzę po sobie..
    A częsty sex wzmaga pożądanie. Po orgazmie wydzielają się takie hormony, które na początku powodują, że nie masz ochoty na następny numerek ( zwłaszcza u facetów), ale jak ich poziom spada to organizm odczuwa ich brak i marzysz o następnym numerku :D :D Czysta biologia:)

    A ten kuzyn może się znudził. Sex im spowszedniał, albo w ogóle go zaczęło brakować..

    Mi się zawsze wydawało, że brak seksu to jest powszechny problem.. zwłaszcza po ślubie. Moi biedni koledzy z pracy wszyscy uprawiają seks za rzadko.. :>
    Ale na tym forum to ja sobie myślę, że jednak jak dwoje ludzi się kocha, to mogą być okresy mniejszej aktywności, ale ogólnie pożądanie w końcu wygra :)

    Ja nie wiem, czemu tak się dzieje, czy laski biorą hormony i to im libido zmniejsza, czy czują się nie atrakcyjne w łóżku, czy facet nie umie ich zadowolić, więc nie sprawia im to przyjemności.. To są problemy, ale.. każdy z nich można rozwiązać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie, że my wszystkie mamy owu w podobnym czasie? :) KOnieczynka, Iwona i ja :P hih

    Konieczynka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do dopasowania.
    Jak mial pol miasta to chce miec mega dobra laske w lozku...
    Chlop poczul co dobre hehe

    Ale kobiete idzie wszystkiego nauczyc wystarcza tylko checi xD

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wszystkie... Hehe bo nie ja

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Nie wszystkie... Hehe bo nie ja

    Pominęłam Cie, bo byłaś zajęta i nieobecna ;)

    Nawet nie pytam co się działo :) i czy ciasto smakowało hieheheh :)


  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 12 października 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Wiecie, że my wszystkie mamy owu w podobnym czasie? :) KOnieczynka, Iwona i ja :P hih
    słyszałam o tym że jak kobiety spędzają dużo czasu razem to ich cykle mogą sie synchronizować
    miałam tak z koleżankami, z którymi mieszkałam w jednym pokoju, w internacie, czasy liceum
    ale żeby na forum to też tak działało to jestem w szoku ;)

    idę robić kawkę, która sobie jeszcze życzy?
    przy kawce lepiej się pisze na takie tematy

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 12 października 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Już i ja się melduję :) Haha coś z tą owu chyba jest bo i u mnie wczoraj o dziwo test owu prawie pozytywny tylko wykres jakiś taki dziwnie niski, może odbije haha chociaż ja w ten cykl nie wierzę. Czekam na stymulację clo :) Mąż napisał smsa żebym poszukała jakiegoś wyjazdu na weekend... Mam nadzieję że uda mi się jeszcze na szybko coś znaleźć :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona

    Raczej przypadek niż synchronizacja :)

    Ja w sumie nie wiem czy w ogole mam owulacje, bo lekarz tego nie potwierdil :)

    ABI

    Działaj, działaj :D mi lekarz ciągle mówi, że mamy se gdzieś wyjechać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2018, 09:11

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 12 października 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre właśnie u mnie raczej nie ma owu jak była to była cb a teraz przez cykle nie miałam dlatego na ten cykl nie liczę czekam na kolejny z clo. Ale co tam sexić się można a nawet trzeba a jeszcze w miłym otoczeniu hehe tylko szukać mi się jakoś nie chce... :)

  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 12 października 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi doktorek w klinice potwierdził
    powiedział że z moimi wynikami hormonów i badaniem nasienia męża powinnam być w ciąży co drugi miesiąc a tu dupa blada
    czeka mnie histerolaparoskopia bo mogę mieć jakieś zmiany lub endometriozę których na usg nie widać
    prywatnie, kasa niemała więc nici z wyjazdów w najbliższym czasie, odkładamy ;/

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre bo ciacho smakowalo i to bardzo xD

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90

    przez starania dużo małżeństw cierpi na to, że seks nie jest ten sam, że tylko rozpłodowy itp.

    U mnie narazie jest hardkor, bo seks sie zmienił ale na dużo lepszy. Głównie dlatego,że jest go częściej :) a przez to więcej odkrywamy :) No i kochamy się bez względu na dni płodne .. tzn przed @ ja już mam mniej ochoty, bo plamie i mnie to bardziej krepuje .. ale jak leki zadziałaja, to bede statystyki Polakom poprawiac przez cały cykl :)

    Też mi się wydaje, że ja się mega zmieniłam, po poronieniu. Patrzę na swoje ciało inaczej, wiem co jest nie tak, mam masę zastrzeżeń, ale.. nie wstydzę się tego ciała tak bardzo, jak kiedyś, bo widzę jak ono działa na mojego męża.. :)
    Fakt, że też schudłam trochę, nawet się śmieje czasami, że może przez ten seks :)
    Ale dobry i częsty seks naprawdę podnosi samooocenę ;)

    Co do owu - 100 % gwarancją, że była owu jest tylko ciąża :)

    I mój lekarz polecił mi korzeń Maca, tzn kazała o tym poczytać, ona chyba za bardzo wierzy w naturę..
    Ale zamówiłam to maca i będziemy żarli dropsy we dwoje :) bo podobno dobrze działa na męskie nasienie ;) Podnosi męskie libido też, więc kto ma męża lenia, to może też warto kupić :)

    Iwona

    czasami nie trzeba kupe kasy, żeby gdzieś wyjechać.
    Można jedną noc gdzieś spędzić po kosztach.. Różne są hotele, okazje, promocje.. Nie wiem jak bardzo oszczędzacie, ale noc w hotelu do 100 zł, do tego kebab albo pizza na obiad 30 zł.. A na śniadanie i kolacje no to wiesz.. musicie najeść się miłością :D :D
    Nawet jakbyś kanapki robiła w hotelu, to takie śniadanie do obcego łóżka lepiej smakuje ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2018, 10:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przypadek przypadkiem ale ja tez wlasnie na plodnosci :D o jak dobrze ze akurat weekend mozna poszalec :D

    A co do faceta ? Pol miasta zaliczyl to zostalo mu jeszcze drugie pol moze w tej drugiej polowce go cos zauroczy :D :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2018, 10:07

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 12 października 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja takie ciśnienie na <3 mialam po poronieniu. Teraz jest luz wiadomo ze teoretyczne dni plodne dzialaja na podswiadomosc. Ale in czesciej jest przytulanko tym mniej stresu i jest jakis taki luz i harmonia. Bronilam sie przed monitoringiem zeby wlasnie nie bylo tak że lekarz poda haslo: bzykać się i wtedy do akcji, ale powiedział ze jak stymulacja to i mo itoring no to coż, trzeba :-) w koncu zaraz stuknie nam rok starań.

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 12 października 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie co, dzisiaj zmienialam soczewki i zalozylam w jednym oku nową na starą haha pochodzilam i sobie myślę że cos nie tak. Tkneło mnie i wyjmuje a tam 2in1 :-D taka zaspana bylam :-D

  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 12 października 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 ale z Ciebie krejzolka
    noszę soczewki od 4 lat ale tak jeszcze mi się nie zdarzyło ;)

    mam kochanego męża bo wczoraj jak wyszliśmy z tej kliniki to zabrał mnie na zakupy
    i kupił mi piekne długie kozaczki na obcasie, powiedział że wyglądam w nich tak sexi że musimy je kupić

    to ja bardziej czuję potrzebę oszczędzania bo nie wiadomo jakie jeszcze koszty leczenia przed nami

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogolnie my mielismy takie parcie jak unormowalam sobie hormony. Nie wiem czloeiek chyba myslala ze skoro wyniki ok to bedzie juz zaraz. A tu jednak zycie pokazalo ze niee :D

    Narazie soboe odpuscilam i monitoringi i mierzenie temp i wogole te wszystkie cuda jaja :D

    Nie zaskoczy to maz na obciagnko do kliniki haha :D

    Narazie luz luz i luz seks to zdrowie :D

    Ale nie powiem jak sie widzi plodne to lampka sie zaswieca :D

    Ja ogolnie mam gorsza ochote wna drugiej fazie ale to nie dlatego ze chodzi o strania tylko jestem wtedy jakas taka tam ze tak powiem obolala :P
    Niby wtedy maz wie o tym zeby bylo delikatniej ale mimo wszystko inaczej kiedys mi powiedzial : cos ciasniejsza jestes jak ci to jajko peknie haha :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj mi wczoraj powiedzial zebym zafundowala sobie jakies kosmetyki z, rosamana na tej promocji:D
    Smialam sie ze czy to jego dobre serce czy moze jakas sugestia ze mam sie lepiej podmalowac haha

    Nie no ogolnie zloty facet jest dba o zonke a na punkcie takich wysokich butkow tez oszalal:D
    One ogolnie sa mega sexy sama sie w nich czuje jakas taka atrakcyjniejsza :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2018, 10:36

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ