X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona

    Kokardka na szyję i leżysz.
    Bardzo prosty prezent.
    Zmieścisz się w 5 zł. :D

    Taki symboliczny drobiazg :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2018, 11:15

  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 8 listopada 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Iwona

    Kokardka na szyję i leżysz.
    Bardzo prosty prezent.
    Zmieścisz się w 5 zł. :D

    Taki symboliczny drobiazg :D
    Bomba!
    wiedziałam że mogę na Was liczyć ;)

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije przy je drugim sniadaniu a druga saszetke przy kolacji ;)

    Tez wlasnie szukam prezenciku chcialabym zaskoczyc czyms seksi a nie skarpetami haha

    Mysle tez nad jakim fajnym strojem mikolajki hmm coz w sumie to bylby taki prezent dla mnie dla meza zawartosc ;);)

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

  • najra88 Autorytet
    Postów: 484 298

    Wysłany: 8 listopada 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ja moge miec w temacie Just sex do Was pytanie?
    Maz mi ostatnio zasugerowal ze chcialby sprobowac bardziej ostrego seksu wiadomo nie jakies sado-maso ale nie chodzilo mu tez o rzeczy w stylu klepniecie w pupe. Sama nie wiem jak mam podejsc do tematu bo z jednej strony chcialabym sprobowac ale z drugiej sie boje. Tylko sama nie wiem czy bardziej tego ze mi sie nie spodoba czy ze spodoba mi sie za bardzo :D:D

    Edit:
    Oczywiscie pytania nie zadalam. Co sadzicie o takim skesie? Jesli juz bylo w temacie to sorry bo nie przeczytalam wszstkich stron jeszcze ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2018, 11:19

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewentualnie może się jeszcze sprawdzić strój Mikołajki..
    Najlepiej sama czapeczka ;D

    Oj żanetka masz takie same kosmate myśli jak ja ;D :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2018, 11:19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I obsyp sie cukierkami :D:D

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najra88 wrote:
    A czy ja moge miec w temacie Just sex do Was pytanie?
    Maz mi ostatnio zasugerowal ze chcialby sprobowac bardziej ostrego seksu wiadomo nie jakies sado-maso ale nie chodzilo mu tez o rzeczy w stylu klepniecie w pupe. Sama nie wiem jak mam podejsc do tematu bo z jednej strony chcialabym sprobowac ale z drugiej sie boje. Tylko sama nie wiem czy bardziej tego ze mi sie nie spodoba czy ze spodoba mi sie za bardzo :D:D

    Zapomniałaś zadać pytanie ;)

    Sex jest dla ludzi.
    Jeżeli zgadzają się na coś obie strony, nie robi to uszczerbku na zdrowiu fizycznym i psychicznym, to wszystko jest ok.
    Nawet jeśli Ci się spodoba to co w tym złego.. Po Grey to chyba już przestało być takim tematem tabu i wcielonym złem. Kiedyś sado maso to się kojarzyło mi z poprzebieranymi w skóry grubymi azjatami.. - nie wiem czemu.
    A teraz kojarzy się bardziej z Anatastazja Steel i maską z koronki na twarzy :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    I obsyp sie cukierkami :D:D

    Kurcze teraz sobie tak pomyślałam, że zmarnowałam haloowen przez @.
    Mogłam się ubrać ładnie w koronkę i wołać "numerek albo psikus" ;D

  • najra88 Autorytet
    Postów: 484 298

    Wysłany: 8 listopada 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Zapomniałaś zadać pytanie ;)

    Sex jest dla ludzi.
    Jeżeli zgadzają się na coś obie strony, nie robi to uszczerbku na zdrowiu fizycznym i psychicznym, to wszystko jest ok.
    Nawet jeśli Ci się spodoba to co w tym złego.. Po Grey to chyba już przestało być takim tematem tabu i wcielonym złem. Kiedyś sado maso to się kojarzyło mi z poprzebieranymi w skóry grubymi azjatami.. - nie wiem czemu.
    A teraz kojarzy się bardziej z Anatastazja Steel i maską z koronki na twarzy :D

    Dopisalam pytanie ;)
    To ja jestem tym dziwnym okazem ktory tych ksiazek nie czytal i filmu nie ogladal.
    Dla mnie chyba problem polega na tym ze maz nie chce powiedziec bardziej jasno o co mu chodzi, byly tylko sugestie, zapytany wprost zaczal sie motac i stwierdzil ze niewazne. A ja nie tyle ze mam cos przeciw tylko dla komfortu psychicznego chioalabym wiedziec zanim mi wyskoczy w sypialni z jakims biczem czy czyms takim bo nie wiem czy psychika by mi wtedy dala rade ;)

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 8 listopada 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg mnie musicie się nauczyć ze sobą rozmawiać o tym.
    Ty potrzebujesz wiedzieć wprost, lubisz jasne sytuacje a on nie potrafi tego powiedzieć i chyba tu jest problem.

    Każda z nas jest inna.
    Ja np często lubię element zaskoczenia.
    Ale z mężem znamy się na tyle że oboje wiemy na ile możemy sobie pozwolić nie mówiąc tego wprost.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2018, 11:37

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najra


    Brakuje mi tu Wrobel, ona na pewno by coś na temat więcej wiedziała :) I zrobiłaby Ci wykład o rozmawianiu o seksie z mężem.. :D I miałaby rację ;D :D

    Jak jest taki cwaniak, że nie umie odważnie powiedzieć, to raczej od razu na mega poziom sado-maso nie wjedzie ;)

    A generalnie, w seksie czujesz, że jesteście raczej tacy monotonni czy lubicie czegoś nowego próbować?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona27091991 wrote:
    Wg mnie musicie się nauczyć ze sobą rozmawiać o tym.
    Ty potrzebujesz wiedzieć wprost, lubisz jasne sytuacje a on nie potrafi tego powiedzieć i chyba tu jest problem.


    Hahaha
    Już to widzę :)

    Ja próbowałam z mężem rozmawiać.. Słabo. Ja tam jakieś żarciki insynuacje.. Półsłówka.. żeby trochę odważniej było, ale nic.. Wstydziuszek większy niż ja..

    Chcialam się dowiedziec jak lubi najbardziej i mówie mu do ucha.. Weź mnie tak jak lubisz najbardziej.. :> A on mi mówi, że on wszystko lubi.. ;)

  • najra88 Autorytet
    Postów: 484 298

    Wysłany: 8 listopada 2018, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzicie bo moj maz jest dosc specyficzny generalnie rozmawiamy o wszystkim, nawet moj najbardziej krwawy okres go nie rusza, rozmowa o tym czy o milionie innych rzeczy ktore mnie szybciej skrepuja niz jego ale o seksie niby rozmawiamy ale czesciej z jego strony to sa jakies niejasne sugestie wlansie a ja wole kawe na lawe i przejsc do reazlizacji jesli oboje bedziemy za :)

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • najra88 Autorytet
    Postów: 484 298

    Wysłany: 8 listopada 2018, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Najra


    Brakuje mi tu Wrobel, ona na pewno by coś na temat więcej wiedziała :) I zrobiłaby Ci wykład o rozmawianiu o seksie z mężem.. :D I miałaby rację ;D :D

    Jak jest taki cwaniak, że nie umie odważnie powiedzieć, to raczej od razu na mega poziom sado-maso nie wjedzie ;)

    A generalnie, w seksie czujesz, że jesteście raczej tacy monotonni czy lubicie czegoś nowego próbować?

    Dawniej bardziej szalelismy byly akcje jak seks w miejscach publicznych, przebieranki i takie tam. Odkad staramy sie o dziecko maz mi sie zacial... :( Nie jest jak dawniej a jeszcze dodatkowo ciezko z nim o tym gadac. Zdazaja sie jeszcze super fajne spontaniczne sytuacje gdzie sa jakies elementy do rozwiania rutyny ale sa bardzo nieliczne.
    Chyba maz teraz sam probowal sie przelamac tymi sugestiami ale jakby w polowie zrezygnowal ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2018, 11:42

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najra

    ciężka sprawa, żeby to załatwić bez słów..
    Jak go znasz, to teoretycznie powinnaś się spodziewać "poziomu" jaki chce Ci zaproponować.. Chociaż z nimi to nigdy nic nie wiadomo..
    Odczuwam, że Ciebie też to ciągnie..
    Może chcę Cię tylko związać i zasłonić oczy? Nie wiem.

    Warto ustalić hasło bezpieczeństwa - to wiem z książek i filmów, których Ty nie czytałaś :D

    A może od tego trzeba wyjść.. Kup se książkę.

  • najra88 Autorytet
    Postów: 484 298

    Wysłany: 8 listopada 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Najra

    ciężka sprawa, żeby to załatwić bez słów..
    Jak go znasz, to teoretycznie powinnaś się spodziewać "poziomu" jaki chce Ci zaproponować.. Chociaż z nimi to nigdy nic nie wiadomo..
    Odczuwam, że Ciebie też to ciągnie..
    Może chcę Cię tylko związać i zasłonić oczy? Nie wiem.

    Warto ustalić hasło bezpieczeństwa - to wiem z książek i filmów, których Ty nie czytałaś :D

    A może od tego trzeba wyjść.. Kup se książkę.

    Nefre przy kup se ksiazke poplakalam sie ze smiechu.
    Mysle ze masz racje ze mnie do tego ciagnie i niby wiem gdzie moglaby byc granica, ale chyba bym chciala zeby wreszcie ze mna o tym pogadal albo po prostu sprobowal i zobaczyl jak zareaguje a nie cos tam wspomni, cos mruknie a potem udaje ze tematu nie bylo ;)

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej gdybyście o tym porozmawiali, byłoby najprościej :)
    KOnieczynka taka fajną grę miała ;) to na początek potrafi hm odczarować strefę rozmowy o seksie..

    Ale oczywiście ja cwaniara jestem, gry nie kupiłam jeszcze i nie rozmawiam o tym wprost :D Ale kiedyś będę.. :D

    Jeżeli już wiesz, że jego to kręci i chciałby spróbować...
    To może sama zaaranżuj sytuację, która będzie pod Twoją kontrolą..
    Nie mówię od razu o biczach.. Ale przebierz się skoro masz w co, zwiąż go i ukaraj tak jak Tobie sprawi to przyjemność..
    Pokażesz mu jaki poziom wchodzi w grę i następnym razem on Cię ukarze :D

  • najra88 Autorytet
    Postów: 484 298

    Wysłany: 8 listopada 2018, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre chyba faktycznie trzeba wziasc sprawy w swoje rece bo jak bede czekac to sie nigdy nie doczekam :D
    Widze ze mamy podobna sytuacje w sensie ze partner "wszystko lubi" i ciezko zrozmowa w tym temacie ;)

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
  • Iwona27091991 Autorytet
    Postów: 865 475

    Wysłany: 8 listopada 2018, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najra88 wrote:
    Dawniej bardziej szalelismy byly akcje jak seks w miejscach publicznych, przebieranki i takie tam. Odkad staramy sie o dziecko maz mi sie zacial... :( Nie jest jak dawniej a jeszcze dodatkowo ciezko z nim o tym gadac. Zdazaja sie jeszcze super fajne spontaniczne sytuacje gdzie sa jakies elementy do rozwiania rutyny ale sa bardzo nieliczne.
    Chyba maz teraz sam probowal sie przelamac tymi sugestiami ale jakby w polowie zrezygnowal ;)
    Najra mój też ostatnio jest jakiś na nie.
    Staram się zrozumieć że przytłaczają go długie starania ale nie poddaję.
    Działam.
    Momentami mam wrażenie że to tylko ja mam ochotę na sex ale to mnie nie zniechęca.
    Niech tylko wydobrzeje po zabiegu, bo teraz nie mogę za bardzo szaleć to narobię mu ochoty ;)

    starania od 09.2017
    03.2018 naturalny cud [*] 8 tydz. pjp
    1 IVF 03.2019 [*] 8 tydz.
    2 IVF 08.2019 beta ;(
    3 IVF 12.2019 brak zarodków
    4 IVF 02.2020 beta ;(
    5 IVF 07.2020 cb
    09.2020 naturalny cud cb
    02.2021 naturalny cud
    relgh371njgbr087.png
  • najra88 Autorytet
    Postów: 484 298

    Wysłany: 8 listopada 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona27091991 wrote:
    Najra mój też ostatnio jest jakiś na nie.
    Staram się zrozumieć że przytłaczają go długie starania ale nie poddaję.
    Działam.
    Momentami mam wrażenie że to tylko ja mam ochotę na sex ale to mnie nie zniechęca.
    Niech tylko wydobrzeje po zabiegu, bo teraz nie mogę za bardzo szaleć to narobię mu ochoty ;)
    Mojego chyba jego wlasne wyniki przytloczyly bo cos mi tam raz czy dwa napomknal ze on to nawet dziecka zrobic nie moze :/
    Ale pojde za rada genialnej Nefre ;) i wezme sprawy w swoje rece. Musze tylko obmyslic dokladnie jak chce zeby sytuacja wygladala i wkraczam do akcji najpozniej w weekend :D Juz sie dosc naczekalam ;)

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od 2014 z przerwą między 2019 i 2023

    ♀️ PCOS, mięśniaki macicy, niewydolność ciałka żółtego; pomniejszony i słabo funkcjonujący lewy jajnik po operacji

    12/2017 i 06/2023 cb

    07/09/2023 – otwarta miomektomia (usunięte dwa mięśniaki ~6cm) i cystektomia (usunięta torbiel endometrialna lewego jajnika ~9cm)

    ♂️ 2018 - morfologia nasienia 2% prawidłowych; 2023 - morfologia 4%

    Start IVF/ICSI kwiecień 2024

    ▫️02/04 - start stymulacji 💉
    ▫️12/04 - punkcja; pobrano 30 🥚; ryzyko OHSS
    ▫️18/04 - mamy 8❄ 🥰

    FET maj ⏳
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ