X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli kochana spełnienia marzeń!
    Edka zawsze się znajdzie sposób ♡♡♡
    Ja że względu na niemałe zamieszanie w życiu odkładam starania ...

    Seli lubi tę wiadomość

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5330 6197

    Wysłany: 13 lutego 2019, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak nagle? Dziś? A co się stało?

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 lutego 2019, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag dlaczego? :(

    Edka u nas podobnie, mały śpi z nami ale dlatego, że ja nie mogę spać bez niego... A on spokojnie zasypia sam w łóżeczku :P i mam jakieś wyrzuty, że powinien spać sam i że go uczę i w ogóle... Ale tak bardzo lubię go tulić i mieć obok, a jak on śpi sam to ja nie mogę spać i cała noc siedzę jak głupia nad jego łóżeczkiem....

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodatkową praca itd. Zobaczymy jak to będzie ale raczej będę chciała ja utrzymać

  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 13 lutego 2019, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo, to jak tak stawiasz sprawę to za dwa dni wyjdą dwie krechy. Najpóźniej w kolejnym cyklu :)

    Seli, Magduullina, farmaceutka77 lubią tę wiadomość

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • Havana3 Autorytet
    Postów: 274 245

    Wysłany: 14 lutego 2019, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widziałam dziś klucze kaczek czy gęsi :-D wiosna tuż tuż :-D

    Wszystkiego najwalentynkowego !!!!❤❤❤❤

    edka85, Magduullina, k878, Seli lubią tę wiadomość

    👱‍♀️2004
    👱‍♀️2008
    cb 04.2016
    puste jajo 9t*
    👱‍♂️2018
    cb 8.2019, 11.2019,4.2020,9.2020
    cp 11.2020 6t💔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5330 6197

    Wysłany: 14 lutego 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj mam wychodne z mężem, mama zostaje z małym, tak więc poczuję się jak za dawnych starych czasów. M zasugerował też jakieś miłe zakończenie wieczoru, trzeba będzie zatem zamknąć się w łazience :)

    Magduullina, Seli lubią tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2019, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej taka mam @ że szok zalewa mnie w zdluz i wszerz.. Dawno takiej nie miałam ..tak miało być teraz stawiam na pracę może coś kiedyś jakoś ale będę was odczytywać bo trochu mi się trafiło jak ślepej kurze ziarnko :D także co będzie to będzie Wam kibicuje z całego serduszka

    edka85, Seli, Havana3, k878 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z okazji Walentynek duuuuzoooo miłości!!! ♡♡♡♡♡♡♡♡♡
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/266f2caa02bc.jpg

    edka85, Havana3, Seli, k878 lubią tę wiadomość

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5330 6197

    Wysłany: 14 lutego 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wszystkie dzisiejsze plany zrealizowane ;) Ale mam pewną zagwostkę. Zostawiłam rozmrożony pokarm i mama miała nakarmić małego z butelki. I podobno był armagedon i bunt, nie chciał, rzucał się i w ogóle. Efekt był taki, że czekał głodny na mój powrót. Nie ukrywam, że mnie to mało pocieszyło... No i zastanawiam się, czy trafiła się taka "próbka" zamrożonego pokarmu, która mu akurat nie odpowiadała? Czy w ogóle mrożone mleko jest dla niego bee (podobno zmienia się smak w bardzo niskiej temp.)? Czy po prostu odrzuca butlę? Dodam, że dwa miesiące temu udało się mamie go nakarmić z butelki i pokarm był wtedy także rozmrażany. Od tamtej pory nie było jednak okazji do karmienia butelką. Co się zatem dzisiaj stało...? Muszę przeprowadzić śledztwo.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2019, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    U nas wszystkie dzisiejsze plany zrealizowane ;) Ale mam pewną zagwostkę. Zostawiłam rozmrożony pokarm i mama miała nakarmić małego z butelki. I podobno był armagedon i bunt, nie chciał, rzucał się i w ogóle. Efekt był taki, że czekał głodny na mój powrót. Nie ukrywam, że mnie to mało pocieszyło... No i zastanawiam się, czy trafiła się taka "próbka" zamrożonego pokarmu, która mu akurat nie odpowiadała? Czy w ogóle mrożone mleko jest dla niego bee (podobno zmienia się smak w bardzo niskiej temp.)? Czy po prostu odrzuca butlę? Dodam, że dwa miesiące temu udało się mamie go nakarmić z butelki i pokarm był wtedy także rozmrażany. Od tamtej pory nie było jednak okazji do karmienia butelką. Co się zatem dzisiaj stało...? Muszę przeprowadzić śledztwo.
    Powiem tak "skąd ja to znam" nieeeeee porostu chce mieć ciepłego cyca i ssać wtedy czuję się bezpieczny przy mamie.... Butelka to nie cycus.... Mój syn ma 2lata i 2 mać i dalej woli mama daj cycus bo nie chcem parówki kochana:) wiedz że poprostu synuś będzie mamusin i tyle :) wiem że czasem to uprzykrza życie mamy ale wiem że my mamy na tym etapie jesteśmy całym życiem naszego dziecka. Z pierwszym żałowałam że nie chciał cyca ale był za słaby ( urodził się niedotleniony, podawali mu glukoze itd przez butelkę więc nie był id początku przy mnie dostał tylko siare i to z butli) a teraz drugi od początku bez problemu nawet pamiętam jak mu smarowałam siara wokół ust żeby nic mu nie dawały bo obcieraja dzieci w szpitalu :) zawsze było jak było :) ciesz się ta więzią kochana :) pomysł sobie o kupowaniu mleka, robieniu go 15=20min gdzie dzieciacEk wrzeszczy a tak wyciągasz i zasypiacie dwa w jednym matka śpi dziecko najedzone :)

    Havana3, edka85 lubią tę wiadomość

  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 15 lutego 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robienie mleka 15-20 min??? Bez jaj, nawet nie minutę! Dłużej się odgrzewa odciągnięte z lodówki. Nam się jeszcze czajnik Epsul i kupiliśmy taki z termometrem, wyświetla jaka woda ma temp. Jak ugotujemy przed pójściem spać, to o pierwszej jak mała się budzi ma idealnie 40-45 stopni, ze nie trzeba nawet podgrzewać. Być może przy noworodku trzeba bardziej zwracać uwagę na świeżość wody i stopień wygotowania, ale przy takim dużym dziecku? Które już wylizalo cały dom i to niejeden plus miejsca publiczne?
    Oczywiście ze rozpięcie stanika jest dużo szybsze, ale np teraz to mąż karmi :P a ja smacznie śpię, ewentualnie przewracam się na drugi bok. Wiadomo, gdybym miała mleko to bym świństwa nie podała, ale tez nie ma co demonizować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2019, 11:03

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2019, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodziło mnie o pierwszego syna :) od małego miał mm i trzeba było w nocy wstać wodę gotować później ostudzić było to 5lat temu :) .... Tego teraz nie zna smaku mm od roku je wszystko co my nawet wcześniej ale i tak cyc na 1miejscu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K878 heh ja tam nie mówię nic co do karmienia ale jednak pierś to wygoda :) jakby nie patrzeć .. Ja zaś z pierwszym mleko miałam a nie chwycił cyca

    Havana3 lubi tę wiadomość

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 15 lutego 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam wczoraj wizyte, jest 1cm dziecia, serduszko ladnie bije, zarodek w macicy, wiec jestem ciut spokojniejsza, ale tylko ciut, bo rozlozyla mnie grypa..

    k878, Seli, edka85, Havana3, Annie1981, Casjopea, Magduullina lubią tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 15 lutego 2019, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i wg om tp wychodzi na 25 wrzesnia, wg ovu na 5 pazdziernika, mowilam gin ze owulka byla pozno i pewnie bedziemy korygowac , ale wg usg wychodzi idealnie 6 tydzien, czyli tak jak wg om . Albo mi sie szykuje duzy dziec, albo ciaza jest starsza, ale nie mam pojecia jakim cudem moze byc starsza :o

    k878, Havana3 lubią tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 15 lutego 2019, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może wczesne zapłodnienie, żołnierzyki już czekaly gotowe i od razu się zabrały :)

    Havana3 lubi tę wiadomość

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5330 6197

    Wysłany: 15 lutego 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh, mój mały dziś obudził się z mokrym kaszlem. Wizyta w przychodni potwierdziła przeziębienie. Na razie to niewielka infekcja i mam nadzieję, że nie przerodzi się w coś poważnego :/

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 15 lutego 2019, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogoda teraz zdradliwa. Nie wiadomo jak się ubrać. Na termometrze wysoko, w słoneczku super, jak zawieje zimno. Nie wymrozilo zarazy jak trzeba.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2019, 12:56

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • Marcia84 Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 16 lutego 2019, 02:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmie syna piersia 12 miesiac, teraz jest moj trzeci cykl staran o drugie szczescie. Okres po porodzie dostalam dosc szybko bo juz po trzech miesiacach. Tak chcialabym miec dzieci z mala roznica wieku.

‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ