X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5339 6208

    Wysłany: 16 lutego 2019, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcia, a dostałaś @ po 3 miesiącach karmiąc tylko piersią, czy w systemie mieszanym?

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Holibka Autorytet
    Postów: 1154 874

    Wysłany: 16 lutego 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewuszki!

    Farmaceutka niech zdrowo rośnie, może duży się szykuje bobas :) Jakoś pomyślałam od razu że to będzie syn :D

    Ja czekam na testowanie, jeszcze 8 dni. Ale czuję że w tym cyklu nici i jeśli nie zaskoczy to odpuszczamy na jakiś czas starania, mąż ma problemy zdrowotne i zawodowe, czekają nas duże zmiany w stylu życia i w jego pracy oraz opiece nad synkiem. No po prostu za dużo wszystkiego naraz się skumulowało.

    Mój mały to też cycuś, stety i niestety. MM w ogóle mu nie wchodzi, jedną puszkę na początku mieliśmy i wszystko oddaliśmy bo w ogóle tego nie przyjmował, butelki w ogóle, smoczka... upierdliwe to, ale potwierdzam że chyba chodzi raczej o bliskość, o tego ciepłego i miękkiego cycusia ;)

    Havana3, Magduullina lubią tę wiadomość

    tb733e5eif1wqjv8.png
    7u22gox1v9tgg7rg.png
    13.03.2019 7t0d jest serduszko :)
  • MrsKiss Autorytet
    Postów: 462 408

    Wysłany: 17 lutego 2019, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej na szybko się witam, długo nie zagladalam... W ciąży nie jestem, chociaż ostatni okres mi się sześć dni spóźnił. Ale teraz sobie wymyśliłam że chce mieć bobaska na lato nie na zimę, więc mi się nie spieszy :P poza tym ostatnie miesiące ciągle się borykamy z chorobami, mała nam ze żłobka przynosi wszystko co się da. Ona choruje dwa dni, a my starzy później tygodniami. Ja mam kolejny antybiotyk w ciągu półtora miesiąca. I tak sobie myślę... Tyle się u mnie w życiu ostatnio działo, i to tak dziwnych zbiegów okoliczności, że co ma być to i tak będzie. Nie świruje :P

    Havana3, Magduullina lubią tę wiadomość

    lJ4Sp2.png
    tDtKp2.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 17 lutego 2019, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcia. Witaj i powodzenia.

    Havana3 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 17 lutego 2019, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    A i wg om tp wychodzi na 25 wrzesnia, wg ovu na 5 pazdziernika, mowilam gin ze owulka byla pozno i pewnie bedziemy korygowac , ale wg usg wychodzi idealnie 6 tydzien, czyli tak jak wg om . Albo mi sie szykuje duzy dziec, albo ciaza jest starsza, ale nie mam pojecia jakim cudem moze byc starsza :o
    U mnie jest dokładnie taka sama sytuacja. I tp mam z om, a przecież głowę bym sobie dała obciąć, że owu była przynajmniej o tydzień później.. Ciekawe o co kaman. Ja raczej nie obstawiam dużego dziecia, moja pierworodna miała 3240g w 38tc, więc bez szału.

    Havana3 lubi tę wiadomość

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 18 lutego 2019, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    U mnie jest dokładnie taka sama sytuacja. I tp mam z om, a przecież głowę bym sobie dała obciąć, że owu była przynajmniej o tydzień później.. Ciekawe o co kaman. Ja raczej nie obstawiam dużego dziecia, moja pierworodna miała 3240g w 38tc, więc bez szału.
    O to ciekawe o co kaman:) moja miala urodzila sie punkt tp miala 3880 i 60cm wiec byla duza :)
    Iga tez jest z wrzesnia i jak male sie urodzi w tp to bedzie między mnimi rowno 7 dni roznicy , miedzy om identycznie 7dni roznicy:)

    Havana3 lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 18 lutego 2019, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TP przesuwają do usg jak jest co najmniej dwa tygodnie różnicy , przynajmniej tak mi gin tłumaczyła. U mnie z usg ciąża 5-6 dni młodsza, tak tez obstawiam owu, a tp z OM

    Magduullina lubi tę wiadomość

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5339 6208

    Wysłany: 19 lutego 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mały ma katar i kaszel, byłam z nim u pediatry i dał skierowanie do szpitala. Stwierdził szmery przy osłuchiwaniu i że przy takim małym dziecku lepiej niech w szpitalu obejrzą. Czy tak właśnie wygląda procedura, że jedzie się z podejrzeniem zapalenia oskrzeli do szpitala? Czy zostawią małego na obserwacji z tego powodu czy tylko dadzą leki? Któraś miała taką sytuację?

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 19 lutego 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może nie był pewien co do płuc? Z zapaleniem płuc u takiego malucha bankowo hospitalizacja, z oskrzelami nie pomogę, koleżanka miała u 7 miesięcznego, byli w domu, ale to jednak większy dzieciak

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2019, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Mój mały ma katar i kaszel, byłam z nim u pediatry i dał skierowanie do szpitala. Stwierdził szmery przy osłuchiwaniu i że przy takim małym dziecku lepiej niech w szpitalu obejrzą. Czy tak właśnie wygląda procedura, że jedzie się z podejrzeniem zapalenia oskrzeli do szpitala? Czy zostawią małego na obserwacji z tego powodu czy tylko dadzą leki? Któraś miała taką sytuację?
    Oj ile razy dostawałam skierowania do szpitala.... Wiesz z takim dzieckiem jest tak że szybko katar spływa na oskrzela. Dlatego się lekarz boi ... Ja zawsze inhalowalam +oklepywanie wtedy moi aż wymiotowali flegma... (tylko akurat umiem to robić braciszka mam astmatyka i był podejrzewany o mukowiscydoze) też że starszym synem byłam w Rabce to pokazywali

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2019, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka daj znać co z małym?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz ten czas jest okrutny i zdradliwy dla takich choróbsk mój młody też mi zaczął okropnie kaszleć i chyba pojadę jutro do lekarza ich osluchac .... Zawsze jakoś trzeba dać rade moja p doktor jest pediatra i pulmologiem więc jej ufam gdzie jak jej np nie ma inni lekarze też coś gdzieś tylko to od razu do szpitala kierują choć czasem trzeba sprawdzić

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5339 6208

    Wysłany: 19 lutego 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety, zapalenie oskrzeli. Hospitalizacja. Pytałam jak długo. Podobno około tygodnia. Oczywiście, jestem przyjęta z dzieckiem.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 19 lutego 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę, szybkiego powrotu do zdrowia i do domu!

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 19 lutego 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez seria nieszczęść. W niedziele odcielam sobie kawał skory z lewego kciuka (bo po co komu deska), mam lewa rękę w zasadzie nieczynną. W poniedziałek mała mi dała nura z kanapy na głowę u nie zdążyłam jej złapać. Odwiedziliśmy SOR ale puścili nas ze wszystko Ok, mamy obserwować. A dziś mąż coś jelitowego złapał.

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 19 lutego 2019, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, ale się wszyscy porozkladali :( Moja mała też była chora, miała zapalenie oskrzeli (była chora pierwszy raz w życiu - oczywiście obwinialam odstawienie od piersi), ale wyzdrowiala w tydzień i obeszło się bez antyb. także super. Inhalacje, inhalacje i i jeszcze raz inhalacje :) Twarda z niej sztuka, po równo 7 dniach wróciła do żłobka.

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 19 lutego 2019, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    O to ciekawe o co kaman:) moja miala urodzila sie punkt tp miala 3880 i 60cm wiec byla duza :)
    Iga tez jest z wrzesnia i jak male sie urodzi w tp to bedzie między mnimi rowno 7 dni roznicy , miedzy om identycznie 7dni roznicy:)
    Moja miała tylko 51cm <3 Farmaceutka77 że tak spytam.. Rodziłas sn? :D

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 19 lutego 2019, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ludzie z września są super. Wiem co mówię, bo sama się we wrześniu urodziłam :D :D

    k878, Magduullina lubią tę wiadomość

  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 19 lutego 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nieszczęścia cd. Mała zwymiotowała i teraz nie wiem czy to samo dxiadostwo co mąż czy panikować i jechać na SOR :/

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5339 6208

    Wysłany: 19 lutego 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak. Mój mały też z września i jest super :) u nas inhalacje i już po pierwszej dawce poprawa.

    Magduullina lubi tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ