X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... Pochwale sie choc sie boje. Jest blada krecha druga 😱 pierwsze podejscie, raczej luzne bo nie wierzylam, ze sie uda. Krotka faza, jakies bole. Na razie trudno mi uwierzyc. Zastanawiam sie czy to nie biochem czy cos...

    MrsKiss, farmaceutka77, PLPaulina, Annie1981, edka85 lubią tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Shas91 Ekspertka
    Postów: 158 158

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trzymamy kciuki, żeby kreseczka ciemniała i było wszystko ok ;)

    Fajnie, że zaczyna się z powrotem coś tu dziać :)

    MrsKiss gratki :)

    Annie, trzymam kciuki, żeby Twoja cierpliwość została w końcu wynagrodzona :) wierzę w to z całych sił, musi być dobrze!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2019, 08:05

    Seli, Annie1981 lubią tę wiadomość

    f2w3vfxmy8valaii.png

    Adaś 💙 22.04.18, 38tc, 52cm, 3140g, 14 miesięcy kp 🤗
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro pojde na bete ;)
    Niby od wczoraj pociemniala

    Shas91, MrsKiss lubią tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozsiewaj bakcyla ❤❤❤❤ daj znac jak beta!

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 27 sierpnia 2019, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety 😪 w sobote i w niedziele ladne bladziochy a w poniedzialek niemal biel i beta ponizej 5... juz dostalam okres.
    Cos sie zadzialo... mam 10.09 ginekologa, parametry tarczycowe mam tez wysokie wiec wracam do brania euthyroxu i od tego cyklu probujemy juz na "powaznie" bo na ten cykl nawet nie liczylismy to bylo takie "bedzie co ma byc" ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za kciuki. W klinice pobrali krew na hormony i AMH, mąż dostał skierowanie na badanie nasienia. Jeżeli będzie ok to wezmą się za mnie, jak złe to skierują na in vitro.
    Z dobrych wiadomości to dowiedziałam się, że przysługuje nam refundacja in vitro, więc nie będziemy ponosić żadnych kosztów 🙂
    Lista oczekujących jest długa, więc mam nadzieję, że do tego czasu uda nam się naturalnie a IVF będzie jako plan B.
    Oczywiście lekarz pojęczał na temat KP, ale na razie staram się tym nie przejmowac 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2019, 09:40

    Seli lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • ola_g89 Autorytet
    Postów: 1235 1282

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Czy można dołączyć? Jestem mamą 11-miesięcznej córeczki. Chcielibyśmy starać się o kolejnego maluszka, nadal kp. Miesiąc temu odstawiłam Limetic, od 3 dni robię testy owulacyjne - żeby sprawdzić czy wróciła mi płodność po porodzie. I tu zagadka - od 3 dni testy są pozytywne. Ostatnio taka sytuacje miałam w ciąży :) zgłupiałam i zrobiłam test ciążowy - biało. Dodatkowo dzisiaj zaczęło się plamienie. Czy to możliwe żeby owulacja pokryła się z miesiączka? Organizm aż tak oszalał po porodzie? :)

    klz9i09k40pp4fu3.png
    qb3ci09ktod8alpu.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;) po ciazy a moze dodatkowo po hormonach moglo zawirowac ;)

    Ja oficjalnie rozpoczynam 6 cykl, przeciagnelo mi sie wszystko mimo brania luteiny i odstawienia jej... 5 dni po odstawieniu lutki dopiero okresu dostalam 🙄 Mnie moje zawirowania oslabiaja juz, nie mam cierpliwosci.
    Umowilam sie do ginekologa i zobaczymy co mi powie 😁

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5339 6208

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję powrót @! Nagle, niespodziewanie. Nareszcie coś się zaczęło dziać i będę mogła dołączyć do starających się!

    Seli, Annie1981, MrsKiss, Shas91 lubią tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierwsza 🐒 przyszła na kilka dni przed skończeniem 11 Msc Hani.. 👏

    Cieszylam się..
    A ciąży nadal brak.. 😑

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5339 6208

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina, rozumiem cię. Najpierw człowiek cieszy się z @, a już w każdym kolejnym miesiącu zaczyna się nią irytować. Jestem w ogóle ciekawa, ile czasu potrzebuje mój organizm na wyregulowanie cyklu i czy będą owulacyjne. Dopóki nie będzie owu, to nie ma mowy o staraniach.

    Poza tym zauważyłam, że z tym wpływem kp na powrót @, to taki pić na wodę. Od jakichś 3 miesięcy mam stałe kp: średnio raz dziennie i milion razy w nocy. Czasami zdarzały się odstępstwa, tj. więcej niż raz dziennie albo w ogóle. A ostatnio to nawet zwiększyłam kp w dzień z uwagi na upały. No i nagle @.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina to mialas z trzy juz?

    Edka te pierwsze 2-3 moga byc dziwne i ze slabymi owulacjami. Ja pierwsze 3 mialam dluzsze, krotsza II faza. Teraz leci szósty 😁 a karmie nadal baaaardzo duzo ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka. Super, że @ wróciła. Pamiętam jak cieszyłam się z mojej ;)
    Może rozszerzanie diety miało wpływ na powrót @, może mały zaczął więcej jeść.
    U mnie równo miesiąc po rozszerzeniu diety wróciła @, a KP było na stałym poziomie.

    Olga. Witaj i powodzenia.

    ola_g89, edka85 lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 🐒 pojawiła się wraz ze zwiększeniem kp. 🤦🏻‍♀️
    Zęby szły i stale pokarmy stały się bleeeee.

    Miałam już 3🐒. Na wykresie niby owulacja się pojawia.. Ale nie wiadomo jaka 🤷🏻‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2019, 08:29

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    U mnie 🐒 pojawiła się wraz ze zwiększeniem kp. 🤦🏻‍♀️
    Zęby szły i stale pokarmy stały się bleeeee.

    Miałam już 3🐒. Na wykresie niby owulacja się pojawia.. Ale nie wiadomo jaka 🤷🏻‍♀️
    Te trzy mogly byc slabe, dopiero sie regulowac ;)daj sobie czas, przeciez normalnie pary staraja sie do roku a my jestesmy po zawirowaniach hormonalnych 😉

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5339 6208

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli dobrze mówi.

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi zostało 5 cykli starań..
    A potem Hania zostaje jedynaczką 😊😊

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    Mi zostało 5 cykli starań..
    A potem Hania zostaje jedynaczką 😊😊

    Dlaczego?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Dlaczego?
    Hania idzie do żłobka gdy skończy 18 Msc.
    Ja muszę zmienić pracę. Zanim dostanę sensowna umowę to minie duuuuzo czasu.
    Potem chcemy się budować..

    I gdy to się ogarnie to niestety będzie już tak spora różnica wieku że się na takie późne macierzyństwo nie pisze.

  • Shas91 Ekspertka
    Postów: 158 158

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina, spokojnie, masz jeszcze troszkę czasu. U mnie zaskoczyło w 5 cyklu, może u Ciebie ten też będzie szczęśliwy? I to w zasadzie w cyklu, w którym ❤ było tylko 2 razy i nie liczyłam, że coś się tam utrzyma :)

    Seli, PLPaulina lubią tę wiadomość

    f2w3vfxmy8valaii.png

    Adaś 💙 22.04.18, 38tc, 52cm, 3140g, 14 miesięcy kp 🤗
‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ