X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • Kinga13 Autorytet
    Postów: 1888 1709

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy normalny gin powie, że zęby w ciąży trzeba leczyć, a dentyści się boją xD

    08.09.2017 - Staś <3
    24.02.2019 - Aniołek [*] 7tc
    18.05.2020 - Lilka i Nelka <3 <3

    konflikt serologiczny w układzie białek zgodności tkankowej
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociarka jeśli tylko znieczulenie wystarczy to najlepiej leczyć od razu i zazwyczaj tak jest :) Co do leczenia pod mikroskopem to ja jestem bardzo za, czasem nawet głębokie ubytki opracowuję w mikroskopie. Solidne powiększenie robi swoje, także dla mnie niezależnie od anatomii zęba mikroskop jest wskazany :)

    Kociarka, Kinga13 lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Kociarka Ekspertka
    Postów: 125 66

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Kociarka jeśli tylko znieczulenie wystarczy to najlepiej leczyć od razu i zazwyczaj tak jest :) Co do leczenia pod mikroskopem to ja jestem bardzo za, czasem nawet głębokie ubytki opracowuję w mikroskopie. Solidne powiększenie robi swoje, także dla mnie niezależnie od anatomii zęba mikroskop jest wskazany :)
    Paracetamol i okłady z waleriany poległy przy tym bolu i czekam w kolejce do stomatologa:/ Pojechałam w ciemno na pogotowie stomatologiczne i czekam.. 8 w kolejce 😯 Myślałam czy nie wspomnieć w recepcji o ciąży, ale kurczę jakoś głupio wpychac się przed tak samo cierpiących ludzi 🤔 To sobie z 2h posiedzę ..

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociarka wrote:
    Paracetamol i okłady z waleriany poległy przy tym bolu i czekam w kolejce do stomatologa:/ Pojechałam w ciemno na pogotowie stomatologiczne i czekam.. 8 w kolejce 😯 Myślałam czy nie wspomnieć w recepcji o ciąży, ale kurczę jakoś głupio wpychac się przed tak samo cierpiących ludzi 🤔 To sobie z 2h posiedzę ..
    Kociarka kciuki ogromne, daj znać czy udało się opanować sytuacje

    Kociarka lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Kociarka Ekspertka
    Postów: 125 66

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Kociarka kciuki ogromne, daj znać czy udało się opanować sytuacje
    Dzieki Rucola :*
    Już po. Co za ból:/ 3 razy poprawiała znieczulenie, bo myślałam, że się rozplacze na tym fotelu :) Nie wiem czy przez ciążę taka nadwrqzliwa się zrobiłam czy faktycznie było tak źle z tym zębem. Mam oczyszczone kanały (chyba) i lekarstwo na 2 tygodnie. Coś wspominała o zapaleniu miazgi i że stwardniala, stąd ten ból. Jaka ulga teraz :)

    Rucola, edka85 lubią tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociarka wrote:
    Dzieki Rucola :*
    Już po. Co za ból:/ 3 razy poprawiała znieczulenie, bo myślałam, że się rozplacze na tym fotelu :) Nie wiem czy przez ciążę taka nadwrqzliwa się zrobiłam czy faktycznie było tak źle z tym zębem. Mam oczyszczone kanały (chyba) i lekarstwo na 2 tygodnie. Coś wspominała o zapaleniu miazgi i że stwardniala, stąd ten ból. Jaka ulga teraz :)
    Bardzo się cieszę, że znalazła się dobra dusza i Ci pomogła :-)

    Kociarka lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5347 6221

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juuupi, Kociara!! I tak jak myślałam, ulga natychmiastowa. Wystarczyło oczyścić kanał. A za 2 tyg to już na luzie leczenie.

    Kociarka lubi tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Kinga13 Autorytet
    Postów: 1888 1709

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, że udało się ogarnąć ;)

    Ja nie wiem czy wszystko spakowałam. Ogólnie czuję się mega nieogarnięta, nie jestem gotowa na ten szpital, liczę wrócić jutro do domu :P

    08.09.2017 - Staś <3
    24.02.2019 - Aniołek [*] 7tc
    18.05.2020 - Lilka i Nelka <3 <3

    konflikt serologiczny w układzie białek zgodności tkankowej
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga13 wrote:
    Super, że udało się ogarnąć ;)

    Ja nie wiem czy wszystko spakowałam. Ogólnie czuję się mega nieogarnięta, nie jestem gotowa na ten szpital, liczę wrócić jutro do domu :P
    ja tez licze, ze wrócisz!! Twoja ciąża leci mi bardzo szybko ;) jedziesz z synkiem?

    Kociarka lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga powodzenia <3

    Kociarka dobrze,że się udało pomóc i trafił się ktoś sensowny :)
    Ja muszę w końcu się zapisać na przegląd i usuwanie kamienia bo mam na jednym boku trochę... a tak się nie mogę zebrać ;/

    Kociarka lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5347 6221

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga, idziesz już do szpitala? Jakbyś tam się nudziła, to ja zamawiam te fajne gatki :)

    Kociara, a czemu cie nie ma na fiolecie?

    Kinga13 lubi tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Kociarka Ekspertka
    Postów: 125 66

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Kinga, idziesz już do szpitala? Jakbyś tam się nudziła, to ja zamawiam te fajne gatki :)

    Kociara, a czemu cie nie ma na fiolecie?
    Przyjdę przyjdę, ale jeszcze chwilkę. Nie uwierzę dopóki nie zobaczę fasoliny na monitorze ;)

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny!!!
    Kociarka jak ząb? Kiedy masz wizyte u gina?
    Ja dziś upuściłam krew na proga i po południu będa wyniki, ale jakoś tak czuję w środku, ze szału nie bedzie. No ale poczekamy :)
    Kinga daj znać po wizycie, trzymam kciuki za najlepszy i najbezpieczniejszy rozwój sytuacji!

    Kinga13 lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Kociarka Ekspertka
    Postów: 125 66

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Dzień dobry Dziewczyny!!!
    Kociarka jak ząb? Kiedy masz wizyte u gina?
    Ja dziś upuściłam krew na proga i po południu będa wyniki, ale jakoś tak czuję w środku, ze szału nie bedzie. No ale poczekamy :)
    Kinga daj znać po wizycie, trzymam kciuki za najlepszy i najbezpieczniejszy rozwój sytuacji!
    Dzień dobry :) Wczoraj wieczorem jeszcze pobolewal, ale dziś już jest ok. Życie znowu jest piękne;)
    Wizyty mam umówione dwie tak dla pewnosci ;) 29.01 i 04.02. Zaszalalam bo to i tak z ubezpieczenia ;) Wg moich obliczeń dziś jest 4t 6d, więc myślę czy ta wcześniejsza wizyta już coś pokaże.. Może zostanę przy tej lutowej.
    Trzymam Rucola kciuki za wyniki.
    Kinga, mam nadzieję ze wszystko pójdzie dobrze i już dziś będziecie z powrotem w domu.

    Kinga13 lubi tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki proga, niestety tylko 10,7 NG/ml. Chyba bez stymulacji nie mam szans na ciążę :(

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie najgorzej, znam przypadki, ze z takim zachodzily, ewentualnie dobieraly dupka/luteine

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kociarka Ekspertka
    Postów: 125 66

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Mam wyniki proga, niestety tylko 10,7 NG/ml. Chyba bez stymulacji nie mam szans na ciążę :(
    Jeśli dwucyfrowy to jest ok (wynioslam to z tego forum:)) I świadczy, że owulacja była. Kolezanka, która zaszła teraz w ciążę w 5 tyg miała prog 11 . Więc jak dla mnie nie jest źle. A Ty w pierwszej ciąży miałaś stymulacje? Sorki jeśli już wspominałaś, ale nie mogę sobie przypomnieć..

    Rucola, tym_janek lubią tę wiadomość

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kociarka wrote:
    Jeśli dwucyfrowy to jest ok (wynioslam to z tego forum:)) I świadczy, że owulacja była. Kolezanka, która zaszła teraz w ciążę w 5 tyg miała prog 11 . Więc jak dla mnie nie jest źle. A Ty w pierwszej ciąży miałaś stymulacje? Sorki jeśli już wspominałaś, ale nie mogę sobie przypomnieć..
    Tak, byłam długo stymulowana. Najpierw clo a potem letrozol i na letrozolu zaszłam.
    Zatem nie tracę nadziei :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2020, 20:33

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • veritaa Autorytet
    Postów: 2112 1805

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola ja bym nie przesadzala. To nie jest zły prog a na pewno nie taki ze nie ma szans na ciążę :)

    Rucola lubi tę wiadomość

    Corka wrzesien 2018 18 cykl staran
    Poronienie listopad 2019 7tc
    Synek styczeń 2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 20 stycznia 2020, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaa wrote:
    Rucola ja bym nie przesadzala. To nie jest zły prog a na pewno nie taki ze nie ma szans na ciążę :)
    Dziękuję;* jestem kurcze słabej wiary :( chyba potrzebuję kopa w dupę ;)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
‹‹ 183 184 185 186 187 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ