X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • Natalia1992 Autorytet
    Postów: 510 250

    Wysłany: 3 stycznia 2021, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Snowflake, wpadaj tu do nas czasami :) jak się czujesz w ogóle ?

    https://ovufriend.pl/wykres,ce5b54ce7246b7e383e1a71a090364df.html

    Staramy się o drugiego maluszka, karmiąc starszaka.
  • Snowflake Autorytet
    Postów: 1070 785

    Wysłany: 3 stycznia 2021, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2021, 13:10

    BaEUp1.png

    oIFmp1.png

    IsHfp2.png
  • Anulka1992 Autorytet
    Postów: 526 294

    Wysłany: 3 stycznia 2021, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie od popołudnia dopadły bóle okresowe... Potok śluzu białego. Także chyba muszę się szykować na @ zamiast ⏸️☹️

  • Natalia1992 Autorytet
    Postów: 510 250

    Wysłany: 3 stycznia 2021, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bóle okresowe to ja miałam też w cyklu ciążowym. Pamiętam jak co chwilę latałam że stresem do łazienki bo miałam wrażenie że jednak przyszła @.

    https://ovufriend.pl/wykres,ce5b54ce7246b7e383e1a71a090364df.html

    Staramy się o drugiego maluszka, karmiąc starszaka.
  • Anulka1992 Autorytet
    Postów: 526 294

    Wysłany: 3 stycznia 2021, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak miałam 🤦 nAwet po pozytywnym teście i becie latałam co chwila do łazienki żeby sprawdzac czy to jednak nie pomyłka. Było identycznie jak przed okresem j cały czas mokro. Ale wiesz jakoś teraz nie umiem myślec że to dobry znak...

  • Julkaaa Przyjaciółka
    Postów: 82 125

    Wysłany: 3 stycznia 2021, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy można dołączyć? Mamy z mężem rocznego synka, właśnie nieśmiało zaczęliśmy starania :-) Cc nas trochę blokowało ale mamy zielone światło ;-) Dziś 7 dpo, czuję się jakoś inaczej od kilku dni i już się nakręcam 🙈 Życzę Wam wszystkim upragnionych dwóch kresek 😊

    26.03 11dpo II🍀
    27.03 12dpo Beta 85
    29.03 14dpo Beta 195, przyrost 130% 😄
    15.04 ❤


    12.2019 synek
    2 cykl starań o rodzeństwo
    Pierwszy cykl z NAC

    m3sx43r8h0r2r2hl.png
  • Anulka1992 Autorytet
    Postów: 526 294

    Wysłany: 4 stycznia 2021, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Julkaaa 😉 rozgosc się śmiało😉 nie jesteśmy może za bardzo aktywne na wątku ale zawsze można się wygadać 😉 jak coś to służymy pomocą i dobrym słowem. 😊 Też mam synka ma 13msc jestem również po CC. już 4cykle starań i na razie nic. Ja jestem 11dpo i nic nie czuję innego oprócz boli okresowych... I mam dużo śluzu. Ehh... Coś czuję że tym razem nic z tego. Ale co do nakręcania to nie martw się ja też tak zawsze mam hehe. Mam milion objawów ... Z wyjątkiem tego cyklu nie wiem w sumie dlaczego . Jakoś wyluzowalam. Ale miejmy nadzieję że twoje objawy to nie tylko nakręcanie się a prawdziwa ciąża 😊🤞 trzymam kciuki 🤞 jak miło by było jak by ci się tak szybciutko udało😊

  • Natalia1992 Autorytet
    Postów: 510 250

    Wysłany: 4 stycznia 2021, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julkaaa witaj! Rozgość się :) fajnie że ktoś dołącza, w więcej zawsze raźniej .

    Anulka ja mam dobre przeczucia co do Ciebie. Ale nie nakręcam Cię bo wiem jak potem jest ciężko :(
    Jaki masz plan z testowaniem ? Czekasz do dnia @ czy jeszcze dłużej ?

    https://ovufriend.pl/wykres,ce5b54ce7246b7e383e1a71a090364df.html

    Staramy się o drugiego maluszka, karmiąc starszaka.
  • Julkaaa Przyjaciółka
    Postów: 82 125

    Wysłany: 4 stycznia 2021, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Niby czuję się inaczej niż zwykle ale w sumie dopiero co wrócił mi cykl po tylu miesiącach, że pewnie nawet nie pamiętam czy przypadkiem podobnie się nie czułam zanim byłam w ciąży ;-)
    Tyle, że teraz nawet miałam 7 dpo dziwne jednorazowe plamienie i oczywiście już wkręcanie 🙈

    26.03 11dpo II🍀
    27.03 12dpo Beta 85
    29.03 14dpo Beta 195, przyrost 130% 😄
    15.04 ❤


    12.2019 synek
    2 cykl starań o rodzeństwo
    Pierwszy cykl z NAC

    m3sx43r8h0r2r2hl.png
  • Anulka1992 Autorytet
    Postów: 526 294

    Wysłany: 4 stycznia 2021, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam do @ wcześniej nie robię szkoda kasy i nerwów. Jak 8.01 nie przyjdzie to wtedy może zrobię albo 9 01 bo zawsze może być ten jeden dzień w te albo w te. A ty Natalia kiedy testujesz? Julkaaa takie plamienie to może implantacyjne😊🤞🤞🤞

  • Natalia1992 Autorytet
    Postów: 510 250

    Wysłany: 4 stycznia 2021, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czekam, nie mam w domu testu więc mam nadzieję że wytrzymam do niedzieli/poniedziałku :)

    https://ovufriend.pl/wykres,ce5b54ce7246b7e383e1a71a090364df.html

    Staramy się o drugiego maluszka, karmiąc starszaka.
  • Anulka1992 Autorytet
    Postów: 526 294

    Wysłany: 4 stycznia 2021, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też nie mam testu w domu😊 specjalnie nie kupowałam. Chociaż właśnie wracam z zakupów z mężem i tak strasznie mnie korciło żeby kupić jakiś ale byłam twarda i nie kupiłam😁 jestem z siebie dumna😂

    Natalia1992 lubi tę wiadomość

  • Blanka1988 Autorytet
    Postów: 460 692

    Wysłany: 4 stycznia 2021, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka1992 wrote:
    Cześć Julkaaa 😉 rozgosc się śmiało😉 nie jesteśmy może za bardzo aktywne na wątku ale zawsze można się wygadać 😉 jak coś to służymy pomocą i dobrym słowem. 😊 Też mam synka ma 13msc jestem również po CC. już 4cykle starań i na razie nic. Ja jestem 11dpo i nic nie czuję innego oprócz boli okresowych... I mam dużo śluzu. Ehh... Coś czuję że tym razem nic z tego. Ale co do nakręcania to nie martw się ja też tak zawsze mam hehe. Mam milion objawów ... Z wyjątkiem tego cyklu nie wiem w sumie dlaczego . Jakoś wyluzowalam. Ale miejmy nadzieję że twoje objawy to nie tylko nakręcanie się a prawdziwa ciąża 😊🤞 trzymam kciuki 🤞 jak miło by było jak by ci się tak szybciutko udało😊

    Kochana ja mam synka niespełna 12 miesięcy, teraz miałam 4cs i się udało. I w tym cyklu po owu też miałam dużo śluzu.
    Powodzenia Ci życzę! 😍🍀💚

    A ja mam pytanie takie techniczne. Karmię syna jedną piersią od 6 miesięcy, bo z drugą miałam problem. Pewnie niedługo go odstawię. Jak wyglądało u Was odstawianie w ciąży? Bo ja w pierwszej ciąży miałam spore dolegliwości ze strony piersi. Miałyście jakieś problemy?

    🙋33🤵31
    💚19dpo HCG 1309,92
    thgfs65gxmx9kgs4.png

    qdkke6ydl3jfmmh3.png
    Rodzę 16 października
  • Anulka1992 Autorytet
    Postów: 526 294

    Wysłany: 4 stycznia 2021, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blanka1988 wrote:
    Kochana ja mam synka niespełna 12 miesięcy, teraz miałam 4cs i się udało. I w tym cyklu po owu też miałam dużo śluzu.
    Powodzenia Ci życzę! 😍🍀💚

    A ja mam pytanie takie techniczne. Karmię syna jedną piersią od 6 miesięcy, bo z drugą miałam problem. Pewnie niedługo go odstawię. Jak wyglądało u Was odstawianie w ciąży? Bo ja w pierwszej ciąży miałam spore dolegliwości ze strony piersi. Miałyście jakieś problemy?
    Dziękuję za pocieszenie...trochę nadzieji dałaś😁 jakieś inne objawy masz? A w ogóle ogromne gratulacje!! 🥰 mój synuś sam się odstawił od piersi w dzień już nie wolał więc ja mu nie wciskałam na siłę a w nocy max 2 razy jeszcze 5min pociągnie . Także problemu z nim nie mam. A jeszcze 2 miesiące temu tak myślałam jak ja to zrobię żeby go odstawić jak cycus to było dla niego całe życie. Także tak sobie myślę że dzieciaki chyba same " dorastają" do tego. Choć pewnie co dziecko to inna historia. Za dużego doświadczenia nie mam.

  • Mamabobasa Koleżanka
    Postów: 44 78

    Wysłany: 4 stycznia 2021, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzieś się na poprzedniej stronie witalam ale chyba zaginęłam wśród postów ;)
    Strasznie mnie wysypało na twarzy po tym niepokalanku, biore trzeci tydzień... zastanawiam się czy go nie odstawić bo nie widzę różnicy ani w śluzie ani w jakimś kluciu jajników, tylko twarz wyglada najgorzej...

    Babydreamer lubi tę wiadomość

    ckai3e3kvr63wdgl.png

    3jvz3e5e0yh19n0i.png
  • Aishha Autorytet
    Postów: 2179 721

    Wysłany: 4 stycznia 2021, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy to normalne, że mam już 9 dzień śluz płodny? Tzn wiem, że nie tylko czy normalne przy kp zanim unormują się cykle. W poprzednim miałam podobnie i temp wzrosła bardzo późno, aktualnie 19dc i nadal nic 😔
    Karmiliśmy się już bardzo mało, teraz będzie jeszcze mniej bo już wróciłam do pracy i mam zamiar karmić z jednej po powrocie i z drugiej na noc.
    Ograniczyłam w zasadzie ze względu na brak okresu ale widzę że teraz jest z owu problem

    m3sx3e3krfnotded.png

    f2wl3e5e9cqikmzp.png
  • Babydreamer Przyjaciółka
    Postów: 98 62

    Wysłany: 5 stycznia 2021, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabobasa wrote:
    Gdzieś się na poprzedniej stronie witalam ale chyba zaginęłam wśród postów ;)
    Strasznie mnie wysypało na twarzy po tym niepokalanku, biore trzeci tydzień... zastanawiam się czy go nie odstawić bo nie widzę różnicy ani w śluzie ani w jakimś kluciu jajników, tylko twarz wyglada najgorzej...
    A ja widziałam Twój post tylko nie miałam kiedy napisać, a jesteśmy w trochę podobnej sytuacji:)
    W moim przypadku było tak, że karmię piersią obecnie już ponad rok, pod koniec listopada byłam tak z ciekawości u ginekologa podglądnąć czy tam w środku się może już co dzieje i powiedział mi wtedy że endometrium linijne, nie widać żeby okres szybko miał powrócić, zachęcał do odstawienia piersi i wtedy szybko wszystko ruszy...Trochę mnie to zmartwiło ale jednak stwierdziłam, że czekam dalej na spokojnie i nie odstawię mojego Skarba jeszcze bo za wcześnie dla mnie po tak udanej od początku drodze mlecznej...
    opłaciło się!:) już w połowie grudnia wróciła owulacja równo po roku:) potwierdził mi to już mój lekarz, potem pojawił się okres, trochę inny bo szybko przyszedł i skąpy był...dziś mam wizytę monitoringową to dam znać co i jak :) Nic dodatkowo nie brałam, po prostu samo wróciło, ale karmienia nocne mamy już najwyżej dwa i bardzo krótkie, a w ciągu dnia tez niewiele już się domaga

  • Mamabobasa Koleżanka
    Postów: 44 78

    Wysłany: 5 stycznia 2021, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to będę czekać @babydreamer co powie lekarz :)
    Fajnie ze u Ciebie już wróciło!
    My mieliśmy duuuuzo karmien nocnych, dzienne odstawiliśmy w okolicach roczku bez żadnego problemu. Jeszcze 3 tygodnie temu tych karmien nocnych to potrafiło być 7-8... a od niedawna synek zaczął sam zmniejszać ilość, najpierw 3-4 a teraz od 4 dni karmimy się do zaśnięcia (20:00) później o 4:00 (8 godzin potrafi przespać ciągiem) i dzisiaj o 7:30. Wiec 3 karmienia na dobę nam wychodzą.
    Z tym niepokalankiem to w sumie żałuje ze zaczęłam, mogłam spokojnie czekać na rozwój wypadków. Ale wiadomo ze by się chciało teraz już ;) chyba go odstawię na razie.
    Na ostatniej wizycie gin mi dał tabletkę na wywołanie okresu, ale jeszcze nie jestem na to gotowa. Wezmę dopiero jak mimo odstawienia okres się nadal nie pojawi...

    ckai3e3kvr63wdgl.png

    3jvz3e5e0yh19n0i.png
  • Anulka1992 Autorytet
    Postów: 526 294

    Wysłany: 5 stycznia 2021, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś znów czuje się okresowo. Brzuch ćmi caly czas jestem słaba śpiąca. Może to też ta okropna pogoda tak wpływa. Czuję się jak by za chwilę miał przyjsc@. Co trochę latam i sprawdzam . Jeszcze 2/3 dni i wszystko się okaże... Jeżeli to na@ to będzie mega mega ciężki... Witaj mamabobasa. 😊 Nie brałam niepokalanka więc nic nie pomogę w tym temacie niestety.

    Mamabobasa lubi tę wiadomość

  • Julkaaa Przyjaciółka
    Postów: 82 125

    Wysłany: 6 stycznia 2021, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziś 10 dpo no i korci mnie niesamowicie żeby zatestować, nie wiem nawet kiedy @ ma przyjść żeby czekać bo to pierwszy cykl..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2021, 08:50

    26.03 11dpo II🍀
    27.03 12dpo Beta 85
    29.03 14dpo Beta 195, przyrost 130% 😄
    15.04 ❤


    12.2019 synek
    2 cykl starań o rodzeństwo
    Pierwszy cykl z NAC

    m3sx43r8h0r2r2hl.png
‹‹ 232 233 234 235 236 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ