X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 4 października 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sobren wrote:
    cześć
    Karmię synka 14 miesięcy i z mężem zdecydowaliśmy się że będziemy sie starać o kolejne bobo. O pierwsze dziecko staraliśmy sie prawie dwa lata, okazało się najpierw, że mam za dużą prolaktynę, a potem za mało progesteronu. co myślicie o braniu INOFENU podczas karmienia piersią?


    Ja też piję Inofem, wcześniej Symfolic. Też uważam, że nie zaszkodzi a u mnie mam poczucie, że chyba trochę pomogło.

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 4 października 2018, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1988 wrote:
    Matko.... Weź mnie nie strasz... :-( my na razie mamy tylko dolne jedynki.
    Mam szykować się na armgedon ? :-/

    U nas dwójki górne idą, ale obywa się bez dramatu.. Jedynki górne w ogóle był luz, natomiast przy dolnych trochę się działo ;)

    Dziewczyny udało się! 7 dni i okresu ani widu, ani słychu :D

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 5 października 2018, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie przeryłam cały telefon i odkryłam, że przy pierwszej ciąży test wyszedł mi pozytywny już 10 dni od owu, ale druga kreska była ledwo widoczna. Profilaktycznie nie mam żadnych testów w domu, ani ciążowych, ani owu, ale jeśli jeszcze przez 3 dni nie dostanę @ to nie ma takiej siły, która by mnie powstrzymała przed robieniem testów codziennie :D

    smegg lubi tę wiadomość

  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 5 października 2018, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    U nas dwójki górne idą, ale obywa się bez dramatu.. Jedynki górne w ogóle był luz, natomiast przy dolnych trochę się działo ;)

    Dziewczyny udało się! 7 dni i okresu ani widu, ani słychu :D


    To mój pierwszy okres przyszedł 7dpo. Mam nadzieję, że to jednorazowy wybryk...

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 5 października 2018, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1988 to i tak nieźle! Myślę, że następny cykl będzie już u Ciebie lepszy :)

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 5 października 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1988 wrote:
    To mój pierwszy okres przyszedł 7dpo. Mam nadzieję, że to jednorazowy wybryk...
    Opowiedz jaka jest pierwsza @ po porodzie:) bardzo boli?;)
    No dwa dni goraczki, marudzenie, potok sliny. Teraz zostala tylko slina i lekkie marudzenie, ale za ro nic nie chce jesc , tylko cycy

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 5 października 2018, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia. Gratuluję @ :)

    Moja pierwsza @ była zupełnie bezbolesna, aż byłam w szoku, że leci. Druga za to mega bolesna. Potem wróciło do normy i jest znośnie.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 5 października 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zasadzie moja pierwsza pierwsza była 8 tyg po porodzie i była bezbolesna, ale bardzo obfita. Następna (którą traktuję jako pierwszą) była dosyć bolesna, ale za to bardzo skąpa i trwająca jeden dzień.

  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 5 października 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Opowiedz jaka jest pierwsza @ po porodzie:) bardzo boli?;)
    No dwa dni goraczki, marudzenie, potok sliny. Teraz zostala tylko slina i lekkie marudzenie, ale za ro nic nie chce jesc , tylko cycy

    Moja pierwsza @ zdecydowanie mniej bolesna jak przed ciażą. Zawsze pierwszego dnia musiałam brać tabletki przeciwbólowe i mialam dodatkowo skurcze jelit. Teraz leciutkie ćmienie i nic więcej. Jest też mniej obfita. Zaczęła się zdecydowanie, nie miałam wątpliwości. Wczesniej mialam dwa dni plamień i dopiero się rozkręcała. Takie @ mogę mieć. Zobaczymy jaka będzie następna. Może znowu bedzie mi dawała w kość, jak zawsze :-/

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 5 października 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Natalia. Gratuluję @ :)

    Moja pierwsza @ była zupełnie bezbolesna, aż byłam w szoku, że leci. Druga za to mega bolesna. Potem wróciło do normy i jest znośnie.

    Dziękuję :-)
    Zobaczymy, jaka u mnie bedzie tendencja.

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 5 października 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Opowiedz jaka jest pierwsza @ po porodzie:) bardzo boli?;)
    No dwa dni goraczki, marudzenie, potok sliny. Teraz zostala tylko slina i lekkie marudzenie, ale za ro nic nie chce jesc , tylko cycy


    Ja normalnie już się emocjonalnoe szykuję na te zęby, bo jakoś wolno mu wychodzą. Tylko dwie dolne jedynki i nic wiecej. Wydaje mi się, że roczne dzieci standardowo mają już wiecej ząbków. Boje się, że jak ruszy reszta to bedzie masakra...

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 6 października 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasze zęby to chyba trzydniowka :o dzis wysypka jak 150. Slinic tez sie troche slini, apetyt taki sobie, ze najlepszy cyc.

    Laski chyba jest! Pierwsza @ sie rozkreca:o czuje sie jak nastolatka , jakbym dostala pierwsza @ i wkroczyla w doroslosc xD

    Casjopea, Natalia1988, smegg, Annie1981 lubią tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 6 października 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Farmaceutka77 moje gratulacje :D
    U mnie szyjka mega twarda, zamknięta i wysoko, więc raczej okresu to nie zwiastuje.. :) Jestem pełna nadzieji.

    farmaceutka77, Natalia1988, smegg lubią tę wiadomość

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 6 października 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie twarda wysoko ale otwarta :)

    Kiedy testujesz?:)

    Poki co to sa takie nitki krwi w sluzie :) w koncu inny sluz :D

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 6 października 2018, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    U mnie twarda wysoko ale otwarta :)

    Kiedy testujesz?:)

    Poki co to sa takie nitki krwi w sluzie :) w koncu inny sluz :D


    Dziwne uczucie, co nie?
    Jedna @ niech nam wystarczy :-)

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 6 października 2018, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    Farmaceutka77 moje gratulacje :D
    U mnie szyjka mega twarda, zamknięta i wysoko, więc raczej okresu to nie zwiastuje.. :) Jestem pełna nadzieji.

    Trzymam kciuki za dwie kreseczki :-)

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • smegg Znajoma
    Postów: 19 16

    Wysłany: 6 października 2018, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Farmaceutka, a może to plamienie implantacyjne? :>

    Casjopea, kiedy testujesz? :> Ja miałam nie mierzyć temperatury, ale wzielam taki bezdotykowy termometr dla dziecka :P No i z ciekawości dziś rano zmierzyłam i miałam 37. Kiedyś nim mierzyłam to pokazywał na czole tyle samo co mój owulacyjny w ustach, ale czasem co 5 minut zmienia zdanie i nie wiem czy mogę mu wierzyć :P w każdym razie w połączeniu z kremowym śluzem i dzisiejszym osłabieniem zaczęłam sobie znowu wkręcać ciąże :D po powrocie w czwartek chyba sobie siknę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 października 2018, 23:41

    Casjopea, farmaceutka77 lubią tę wiadomość

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 7 października 2018, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaryzykuje 10 dni po owu czyli 9.10., ale tak "prawdziwie" to 13.10. :)

    farmaceutka77, smegg lubią tę wiadomość

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 7 października 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cos nie moze sie rozkrecic...szyjka wysoko twarda i jakby zamknieta :o o co tu kaman ?:o

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 7 października 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Farmaceutka może implantacja? :D

    smegg lubi tę wiadomość

‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ