X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 9 października 2018, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Jest mi troche smutno, ale czegóż się spodziewalam... :)

    Wcale się nie dziwię, że Ci smutno.


    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 10 października 2018, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea, moze ida zęby? U nas tez tak bylo, ale przeszlo.

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 10 października 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Casjopea, moze ida zęby? U nas tez tak bylo, ale przeszlo.
    Ledwo co dwójki jej wyszły..

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 10 października 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze jeszcze swedza. Mojej jak dwojka szla, to gryzla mnie nawet po ręce.

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 10 października 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W nocy o 4 jak wstawalam na siku zatestowalam i nawet całkiem wyraźny, ale wciąż cień pozytywny. Koło 9 już krwawienie, ból brzucha.. Szyjka wciąż wysoko i długa, ale na pewno @ się rozkręci

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 10 października 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No chyba, że miałam omamy. Tak to wygląda teraz: https://zapodaj.net/403f52cc8b698.jpg.html

    smeg lubi tę wiadomość

  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 10 października 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Moze jeszcze swedza. Mojej jak dwojka szla, to gryzla mnie nawet po ręce.

    Mój, jak go zęby męczą to szuka czegokolwiek by gryźć. Też mnie gryzł po ręce, wbijał się w kolano. Jak zombie :-p

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 10 października 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    No chyba, że miałam omamy. Tak to wygląda teraz: https://zapodaj.net/403f52cc8b698.jpg.html

    Coś widać, ale ja u siebie już tyle razy widziałam jakieś cienie, że nie jestem obiektywna... :-/

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • sobren Nowa
    Postów: 5 3

    Wysłany: 10 października 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed pierwszą ciążą ciągle widziałam 2 kreski i zaraz dostawałam miesiączkę i okazało eis za mam za mało progesteronu. Jak kolejny raz zobaczyłam 2 kreski od razu do laboratorium zrobiłam progesteron i do lekarza. dostałam tabletki i zaszczyki i teraz moje szczęście ma już 14 miesięcy.

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 10 października 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jakby cieb cienia cienia byl

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 10 października 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę cień :) na plus że jest taki gruby!

    My dziś o 3 wylądowaliśmy w Polsce, o 5 rano dotarliśmy do domu, mała dała pospać do 10 :p powtórzyłam test w domu, ale wyszedł biały :( więc chyba nic z tego :( chociaż zaczynają mnie szczypać piersi przy karmieniu, a przy seksie ich dotykanie jest nieprzyjemne, gdzie do tej pory było wręcz przeciwnie. Niby nie bolą, ale coś się dzieje. Może jeśli nie ma dwóch kresek, to będzie chociaż @ ;)

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 10 października 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smeg wrote:
    Widzę cień :) na plus że jest taki gruby!

    My dziś o 3 wylądowaliśmy w Polsce, o 5 rano dotarliśmy do domu, mała dała pospać do 10 :p powtórzyłam test w domu, ale wyszedł biały :( więc chyba nic z tego :( chociaż zaczynają mnie szczypać piersi przy karmieniu, a przy seksie ich dotykanie jest nieprzyjemne, gdzie do tej pory było wręcz przeciwnie. Niby nie bolą, ale coś się dzieje. Może jeśli nie ma dwóch kresek, to będzie chociaż @ ;)
    Powodzenia! Odblokuj wykres :P

    smeg lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 10 października 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam odblokowany na koncie „smegg”, ale skończyło mi się darmowe premium i nie chcę na razie płacić 29 zł :P Chyba jeszcze jutro zatestuję znowu, nie dają mi spokoju te sutki i sikam co godzinę :P ehh, próbowałam sobie nie wkręcać tym razem, ale nie da się :D

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 11 października 2018, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no tak :) u mnie duzy spadek...wiec chyba idzie @

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 11 października 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea jak tam sytuacja?;)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 11 października 2018, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    A tak z innej nieco beczki to pani w aptece mnie zaskoczyła, że są już nawet takie testy, które pokazują w którym tygodniu ciąży się jest :o I kosztują 45zł.
    W UK takie są już od dawna, używałam ich. Teraz przyszły do Polski. Tutaj jednak one zastępują betę, bo czego takiego nie można zrobić. W Polsce chyba beta wyjdzie taniej niż taki test.

    Smeg. Trzymam kciuki, może coś jeszcze na teście wyjdzie :)

    U mnie owu wczoraj albo przed wczoraj, ale trochę inny ten cykl niż zwykle. Ból owulacyjny miałam aż 2 dni. Do tego dziś tempka zamiast rosnąć, to trochę spadła i trochę mnie zdezorientowała.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 11 października 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    W UK takie są już od dawna, używałam ich. Teraz przyszły do Polski. Tutaj jednak one zastępują betę, bo czego takiego nie można zrobić. W Polsce chyba beta wyjdzie taniej niż taki test.

    Smeg. Trzymam kciuki, może coś jeszcze na teście wyjdzie :)

    U mnie owu wczoraj albo przed wczoraj, ale trochę inny ten cykl niż zwykle. Ból owulacyjny miałam aż 2 dni. Do tego dziś tempka zamiast rosnąć, to trochę spadła i trochę mnie zdezorientowała.

    Mi się wydaje, że widziałam nawet reklamę tych testów w tv.

    W UK nie można sobie pójść i prywatnie zrobić bety?

    Ja pamiętam, że jak zaszlam w ciażę z synem to wszystko jakieś takie inne było od owulacji (nie prowadziłam wtedy wykresu).

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 11 października 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1988 wrote:
    Mi się wydaje, że widziałam nawet reklamę tych testów w tv.

    W UK nie można sobie pójść i prywatnie zrobić bety?

    Ja pamiętam, że jak zaszlam w ciażę z synem to wszystko jakieś takie inne było od owulacji (nie prowadziłam wtedy wykresu).
    Ja tez w szczesliwym cyklu nie prowadzilam wykresu :) jeden dzien 4lub 5dpo krecilo mi sie w glowie i juz wiedziałam ze to to :) za 2dni cien cienia cienia na tescie, cien ten mocnial z dnia na dzien :) bylam wtedy bardziej senna i miglam jesc karkowke i golonke w kazdej postaci xD

    Dzis mam mega slabe samopoczucie. Mdli mnie, chxe mi sie spac, @ wisi na wlosku.

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 11 października 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Ja tez w szczesliwym cyklu nie prowadzilam wykresu :) jeden dzien 4lub 5dpo krecilo mi sie w glowie i juz wiedziałam ze to to :) za 2dni cien cienia cienia na tescie, cien ten mocnial z dnia na dzien :) bylam wtedy bardziej senna i miglam jesc karkowke i golonke w kazdej postaci xD

    Dzis mam mega slabe samopoczucie. Mdli mnie, chxe mi sie spac, @ wisi na wlosku.

    Haha mnie tak od 4, 5 dpo strasznie bolały wszystkie zęby przez 2 tyg. Nawet w pracy narzekałam, kolega z pracy kazał mi do dentysty iść :-p za kilka dni, jak zrobiłam test dowiedziałam się czemu. Nawet do męża mówiłam, że zdziwie sie, jak nie bedzie dwóch kresek. Jak studiowałam to zawsze po sesji, mnie od zmęczenia bolały zęby. Widać tak manifestowało się moje pierwsze ciążowe zmęczenie.

    Także ten... czekam, z utęsknieniem na ten symptom.

    U mnie owulaki blade, śluzu brak także jeszcze pare dni poczekam na płodne...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2018, 20:22

    farmaceutka77 lubi tę wiadomość

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 11 października 2018, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie prawdziwy potop.. No masakra jakaś! Takiego okresu to ja jeszcze nie miałam :/ Także cóż.. Nowy cykl, nowe nadzieje ;) Zaczęłam znów łykac wiesiołek i jedyne o czym teraz myślę to nasz poniedziałkowy przelot samolotem z małą :D

‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ