X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 7 października 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dopadło przeczucie, że w tym cyklu się nie udało :( Nie wiem dlaczego. W pierwszej ciąży jakoś od razu wiedziałam, że się udało, nawet żadnych testów nie robiłam jak opętana, dopiero pierwszy 10 dni po owu na wyraźne życzenie męża.

    Moja szyjka twarda, długa i zamknięta, dziś jakby niżej trochę. Może jednak @ nadciąga? W sumie jestem zadowolona, ale wiecie jak to jest ;) Pamiętam moją szyjke we wczesnej ciąży, na pewno była inna.
    Śluz też inny, nie taki biały lepki już tylko jakby bardziej rozciągliwy, aczkolwiek wciąż biały. I jest go znacznie mniej.

  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 7 października 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    U mnie cos nie moze sie rozkrecic...szyjka wysoko twarda i jakby zamknieta :o o co tu kaman ?:o

    Co to się tam u Ciebie wyprawia? Może jednak się ktoś tam mości :-)

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • smegg Znajoma
    Postów: 19 16

    Wysłany: 8 października 2018, 02:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie wstałam w nocy na siku, co mi się rzadko zdarza. Tu jest tak gorąco, że na początku wyjazdu chodziłam siku dwa razy dziennie, a od dwóch dni dużo częściej. No i jakieś przeczucie mnie bierze na „jestem w ciąży”... tylko ciekawe na jakiej podstawie, jak wszystkie owulaki były negatywne i w ogóle nie wiem czy była jakaś owulacja, bo nie doczekałam się skoku temperatury przed wyjazdem :P w środę zatestuję i się okaże. Nie chcę się nastawiać, bo już dwa razy od porodu tak sobie wkręciłam, że aż byłam na becie mimo negatywnych testów :D ale jakoś nie mogę przestać o tym myśleć...

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 8 października 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smegg wrote:
    A ja właśnie wstałam w nocy na siku, co mi się rzadko zdarza. Tu jest tak gorąco, że na początku wyjazdu chodziłam siku dwa razy dziennie, a od dwóch dni dużo częściej. No i jakieś przeczucie mnie bierze na „jestem w ciąży”... tylko ciekawe na jakiej podstawie, jak wszystkie owulaki były negatywne i w ogóle nie wiem czy była jakaś owulacja, bo nie doczekałam się skoku temperatury przed wyjazdem :P w środę zatestuję i się okaże. Nie chcę się nastawiać, bo już dwa razy od porodu tak sobie wkręciłam, że aż byłam na becie mimo negatywnych testów :D ale jakoś nie mogę przestać o tym myśleć...
    Ooo w koncu jakies emocje na tym watku!:) testuj kochana i sikaj dwoma kreskami!:)

    smegg lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 8 października 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1988 wrote:
    Co to się tam u Ciebie wyprawia? Może jednak się ktoś tam mości :-)
    Nie wiem o co kaman, caly czas czuje jakbym miala zaraz dostac @:) a szyjka wysoko. Nie umiem okreslic czy zamknieta czy otwarta i czy miekka bo po ♡ zawsze jest jakby rozmiekczona i otwarta albo sredniootwarta :/
    W kazdym razie z plamienia zostala taka kawa z mlekiem jakby resztki .

    smegg lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 8 października 2018, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie szyjka znowu wysoko. Objawów ciąży zero. Dostanę na pewno okres idealnie na przelot samolotem i wyczekany urlop :(

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 9 października 2018, 04:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    U mnie szyjka znowu wysoko. Objawów ciąży zero. Dostanę na pewno okres idealnie na przelot samolotem i wyczekany urlop :(
    Nie pitol ;D dostaniesz fasola :D

    Casjopea lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 9 października 2018, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Nie wiem o co kaman, caly czas czuje jakbym miala zaraz dostac @:) a szyjka wysoko. Nie umiem okreslic czy zamknieta czy otwarta i czy miekka bo po ♡ zawsze jest jakby rozmiekczona i otwarta albo sredniootwarta :/
    W kazdym razie z plamienia zostala taka kawa z mlekiem jakby resztki .

    Będziesz testować?

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 9 października 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymałam do powrotu i poszłam do portugalskiej apteki :P test kosztował 10 euro! :o a kupiłam dwa... więc jeśli się okaże że zasikałam 80 zł na marne, to się wkurzę :D z wieczornego nic nie wyszło, a rano jakby cień... widzicie coś? Tylko boję się, że to błąd testu, bo zawsze w pierwszej chwili po zasikaniu zalewa się takim czerwonym barwnikiem i dopiero po chwili robi biały. A ten się nie zalał od razu, dopiero jakoś po nasiąknięciu rozlało się to czerwone. W piątek będę w przychodni, to zrobię betę przy okazji.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/834c6be54a83.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2018, 09:30

    Casjopea, farmaceutka77 lubią tę wiadomość

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 9 października 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ledwo, bo ledwo, ale ja coś widzę!! :D

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 9 października 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak z innej nieco beczki to pani w aptece mnie zaskoczyła, że są już nawet takie testy, które pokazują w którym tygodniu ciąży się jest :o I kosztują 45zł.

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 9 października 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos jakby przebijalo :)

    U mnie negatyw :)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 9 października 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Farmaceutka, a robiłaś z porannego moczu? U mnie wczoraj wieczorem biel wizira, a dziś rano ten cień cienia.

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 9 października 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Cos jakby przebijalo :)

    U mnie negatyw :)

    Szkoda :-(

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • Natalia1988 Przyjaciółka
    Postów: 93 27

    Wysłany: 9 października 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smeg wrote:
    Nie wytrzymałam do powrotu i poszłam do portugalskiej apteki :P test kosztował 10 euro! :o a kupiłam dwa... więc jeśli się okaże że zasikałam 80 zł na marne, to się wkurzę :D z wieczornego nic nie wyszło, a rano jakby cień... widzicie coś? Tylko boję się, że to błąd testu, bo zawsze w pierwszej chwili po zasikaniu zalewa się takim czerwonym barwnikiem i dopiero po chwili robi biały. A ten się nie zalał od razu, dopiero jakoś po nasiąknięciu rozlało się to czerwone. W piątek będę w przychodni, to zrobię betę przy okazji.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/834c6be54a83.jpg

    Cos tam widać...

    52Cpp2.png
    SK2np2.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 9 października 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    Cos jakby przebijalo :)

    U mnie negatyw :)

    :(

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 9 października 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest mi troche smutno, ale czegóż się spodziewalam... :)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 9 października 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smeg wrote:
    Farmaceutka, a robiłaś z porannego moczu? U mnie wczoraj wieczorem biel wizira, a dziś rano ten cień cienia.
    Nie, robilam jak przyszlam z pracy o 18.

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 9 października 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    A tak z innej nieco beczki to pani w aptece mnie zaskoczyła, że są już nawet takie testy, które pokazują w którym tygodniu ciąży się jest :o I kosztują 45zł.
    Tak sa clearblue;) na allegro kupe tansze :)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 9 października 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas problem. Od kilku dni mała zaczęła mnie podgryzac, ale jakoś tak jeszcze do przeżycia. Robiła to zwykle rano jak już budziła się na dobre, więc uważałam, żeby na moim śpiku jej cyca do buzi nie podawać. A dzisiaj niespodzianie obudziła się dwie godz wcześniej, więc dałam jej pierś, a ta ugryzła mnie do krwi. Potem jeszcze kilka razy łapala i gryzla czekając na moją reakcję. No a ja nie byłam w stanie powstrzymać reakcji wyrwania tej piersi.. I efekt jest taki, że teraz mała chce pierś, ale jakby się boi.. Płacze, wyrywa się itd. A jak w końcu weźmie to znowu gryzie i czeka na reakcję. Dałam jej butlę i też gryzla, ale końcu się uspokoiła, zaczęła przysypiac, więc ją przerzucilam na cyca i było ok.
    Powiecie, że może dobry moment na odstawienie, ale nie chcę kończyć tego taką trauma dla szczególnie dla niej, ale nie ukrywam że i też dla mnie, bo zwyczajnie zaczynam się bać jak ona ssie, że zaraz znowu mnie upitoli :(

‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ