X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5687 6618

    Wysłany: 17 października, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vilka wrote:
    Na spokojnie bym chciała :) Dzisiaj mija 7 dpo. Miałam dzisiaj mocne ciągnięcie podbrzusza, w pierwszej ciąży nie odczuwałam w ogóle implantacji. Ale mam nadzieję że to to :) nawet spadek temperatury odnotowalam dziś. Zobaczymy czy jutro podskoczy. Ale ja się nie nastawiam na nic. A test... Hmm mogłabym za trzy dni, ale raczej poczekam.
    Ja to bym nie wytrzymała dłużej. U mnie tradycyjnie 9dpo zawsze testowanie 😁

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
  • Vilka Autorytet
    Postów: 1062 700

    Wysłany: 17 października, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura nie podskoczyła tylko jeszcze trochę spadła 😁 ale mam szalone nocki z córką na piersi... Milion pobudek. Więc to mierzenie temp to tak ...

    Oboje 1992
    👰🤵 2021
    👶 08.2023
    08.2024 początek starań o drugie
  • Liliowa Autorytet
    Postów: 361 388

    Wysłany: 17 października, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie negatyw 11 dpo, trzymam za twoje dwie kreseczki vilka, ja sie juz nastawiam na nastepny cykl. Cos slabo z moja plodnoscia po poronieniu, sluzu plodnego brak, jakbyn miala malo estrogenow. Chyba wybiore sie do gina i niech zobaczy jak tam z moja owulacja

    👩35🧔‍♂️34
    starania od 07.24r.-3cs
    Mutacja Mthr(C677)-homozygota
    Mutacja Pa-1 heterozygota
    Czynnik V R2-heterozygota
    Na stanie trójeczka dzieci i jeden Aniołek ( 20tyg ciazy;()
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3626 7191

    Wysłany: 17 października, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vilka a wy wspolspicie z córą, nie? Dopóki nie wstajesz z łóżka to same te pobudki nie muszą jakoś specjalnie mieszac w temperaturze. Ja w tym ostatnim cyklu w fazie lutealnej też miałam fatalne nocki z wiszeniem na cycu a mimo to temperatura się trzymała. No ale wiaodmo, co kobieta to inaczej może być. Tak czy inaczej to o niczym nie przesądza, trzymam kciuki żeby jednak to był ten cykl! 🤞

    Liliowa podgladnelam twój wykres i tak myślę czy przypadkiem owulacja nie była jednak trochę później i wcale nie jest 11dpo tylko wczesnjej? Widzę że robisz testy owu, ale z nimi to też różnie bywa - czasem organizm się przygotowuje do owulacji, na teście pik, ale nic z tego nie wychodzi i ponowna próba jest po kilku kolejnych dniach. No ale żeby to wyłapać trzebaby pewnie robić je cały cykl :/
    Przynajmniej tak by wynikało stricte z zasad wyznaczania owulacji na podstawie wykresu temperatur - za wzrost powulacyjny uznaje się dopiero te temperaturę która jest wyższa niż 6 poprzednich, a ktory to wzrost utrzymuje sie przynajmniej przez 3 dni. W twoim przypadku to by był dopiero ten wzrost na 36,90 w 5 dpo - choć to też z założeniem że w tym dniu oznaczonym jako 2dpo coś zaburzylo temperature, bo jesli nie to bazując tylko na tych zasadach nie możnaby było w ogóle wyznaczyć owulacji w tym cyklu :/ Ale też zawsze trzeba zestawić dwa parametry - bo jeszcze obserwacja sluzu jest istotna. Na pewno warto zweryfikować u gina, przynajmniej będziesz pewna czy wstrzelacie się w dobry czas staraniowo 🤞

    U mnie 12 dzień cyklu i zero śluzu, zero oznak zbliżającej się owu 😅 Mam nadzieję że ten powrót płodności nie był tylko pojedynczą jaskółką co wiosny nie czyni 😆

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października, 21:11

    15.06.2023 - 40+0, 3490 g, 56 cm Gabriel 🩵
    age.png
  • Vilka Autorytet
    Postów: 1062 700

    Wysłany: 17 października, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, córka śpi z nami, przy mnie, a czasem się rozwali w poprzek łóżka 😂 już nawet ojciec się skarży że mu miejsce zabiera. A łóżko mamy duże ... Nadal nie widzę sensu ciągłego odkładania jej do jej łóżka, mimo że kupiliśmy podłogowe specjalnie dla niej. Myślałam że będzie tam spać, no ale cóż, budziła się tam równiez, a ja nie mam siły wstawać tysiąc razy w nocy, nosić jej, odkładać i tak się bawić. Mąż również, zresztą on wstaje rano do pracy i nie możemy się tak katować.
    Jeszcze się pomęczymy razem. Choć w ostatnich nocach widzę pewna zmianę, mianowicie gdy się córka budzi i szuka cycka, to mówię do niej stanowczo rzeczy typu "skarbie śpij, nie dam ci cycka, zaśnij bez niego, potrafisz, daj mi już trochę spokoju" i ona normalnie usypia 😁 Uznaje to za ogromne postępy. Wierzę głęboko że w końcu to zasypianie bez cycka przyjdzie naturalnie, bez stresu dla nas obu, bez przyspieszania, czy zabierania cyca na chama. Jak już płacze lub widzę że nie odpuści, nie da rady beze mnie, to jej oczywiście daje cycka.

    Namisa, bardzo lubię czytać Twoje komentarze w różnych miejscach forum, sprawiasz wrażenie (i z pewnością nią jesteś) bardzo inteligentnej kobiety. 😉😉
    Jestem ciekawa co ci przyniesie bieżący cykl, informuj nas! Planujesz jakieś testy owu czy tylko obserwacje śluzu ?

    Oboje 1992
    👰🤵 2021
    👶 08.2023
    08.2024 początek starań o drugie
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5687 6618

    Wysłany: 17 października, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vilka wrote:

    Namisa, bardzo lubię czytać Twoje komentarze w różnych miejscach forum, sprawiasz wrażenie (i z pewnością nią jesteś) bardzo inteligentnej kobiety. 😉😉
    Bo Namisa to naprawdę mądra babka. Wiem, co mówię, a trochę ją znam z tego forum 😉

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "Potomstwo moje będzie Mu służyło, przyszłemu pokoleniu opowie o Panu" Ps 22,31
‹‹ 384 385 386 387 388
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ