Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3837 7352

    Wysłany: 3 marca 2025, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wenka wrote:
    Są wyniki:
    beta 991 mIU/ml
    prog 10,73 ng/ml

    Dzisiaj nie zauważyłam już plamienia, ale ten prog nie powala.

    Ja i Edka miałyśmy takie progi w naszych ciążach, obie szczęśliwie donoszone 😊 Jesli chcesz to oczywiście możesz skonsultkwać z lekarzem dla spokoju w głowie i ewentualnie włączyć Luteinę, ale prog powyżej 10 jest w porządku 🫶 A beta już wysoko, nie ma sensu pewnie badać już przyrostu bo powyżej tysiaca zwalnia.

    Wenka lubi tę wiadomość

  • Monk@ Autorytet
    Postów: 5035 7927

    Wysłany: 3 marca 2025, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namisa wrote:
    Ja i Edka miałyśmy takie progi w naszych ciążach, obie szczęśliwie donoszone 😊 Jesli chcesz to oczywiście możesz skonsultkwać z lekarzem dla spokoju w głowie i ewentualnie włączyć Luteinę, ale prog powyżej 10 jest w porządku 🫶 A beta już wysoko, nie ma sensu pewnie badać już przyrostu bo powyżej tysiaca zwalnia.
    Podpisuję się. U mnie prog był nieco wyższy, bo jakoś 13, ale też nie na poziomie 20-30, jak u niektórych. I taki niski się utrzymywał też później, bo pod koniec I trymestru badałam i też nie rósł jakoś specjalnie.

    Namisa, Wenka lubią tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3837 7352

    Wysłany: 3 marca 2025, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawkowykompot wrote:
    A dziewczyny robicie miesiąc przerwy w staraniach żeby wskoczyć na nowy rok, czy grudniowe też wam pasuje? Wiem, trochę kontrowersyjny temat, jak ktoś się stara kilka lat to nie wybrzydza w temacie , kiedy będzie to będzie, ale pytam całkowicie luźno, proszę się o to nie burzyć ❤️

    Ja przestałam karmić, młoda zaraz skończy rok i będziemy się starać od kwietnia jakby się udało w tym roku to będzie 2 lata różnicy. Trochę przeraża mnie wizja bycia znowu w ciąży i porodu, a z drugiej strony to moje wielkie Marzenie 🥹

    Ja w takim kontekście raczej nie myślałam o planowaniu miesiąca porodu, ale ogólnie preferowałybym wiosne/wczesne lato 😁 Z tym że to bardziej pod kątem ominięcia sezonu chorobowego w okresie noworodkowym + możliwość leżenia z noworodkiem na kocu na łonie natury i duzej ilosci dlugich spacerów z wozkiem, super to wspominam 😊 No i plus tez taki ze jeszcze nie jest turbo gorąco i ta końcówka ciąży nie daje się tak we znaki przez upały. No dla mnie to top moment na poród, wiec starania najlepiej końcówka lata/wczesna jesień 😁 Ale dobry moment też od wielu innych czynników zależy, więc ostatecznie to i tak mało ważne się pewnie okazuje😅

  • Wenka Autorytet
    Postów: 1011 1763

    Wysłany: 3 marca 2025, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, nic już nie badam. Czekam na rozwój wydarzeń i wizytę u gina 😁

    Namisa, Monk@, Agni97 lubią tę wiadomość

    Mama kp
    💙 2022
    💜 2024
    ⏸️ 04.10.2025

    preg.png
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 5035 7927

    Wysłany: 3 marca 2025, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czekam na malucha! Jutro prawdopodobnie podłączą mi oksytocynę, trzymajcie kciuki 🤩

    Wenka, Agni97, Namisa, BillieJean, edka85, eM 🌺, Vilka lubią tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Wenka Autorytet
    Postów: 1011 1763

    Wysłany: 3 marca 2025, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ kciuki zaciśnięte ☘️🤞 Czekamy na wieści!

    Monk@ lubi tę wiadomość

    Mama kp
    💙 2022
    💜 2024
    ⏸️ 04.10.2025

    preg.png
  • Agni97 Autorytet
    Postów: 1025 1527

    Wysłany: 3 marca 2025, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    A ja czekam na malucha! Jutro prawdopodobnie podłączą mi oksytocynę, trzymajcie kciuki 🤩
    Trzymam kciuki! 🤞🥹

    Monk@ lubi tę wiadomość

    👩🏻 29 👱🏼‍♂️30 🐶 4

    👶🏻💙 03.2024
    👶🏻🩷 10.2025
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3837 7352

    Wysłany: 3 marca 2025, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    A ja czekam na malucha! Jutro prawdopodobnie podłączą mi oksytocynę, trzymajcie kciuki 🤩

    Powodzenia!🫶🤞🍀

    Monk@ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2025, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Monk@ kciuki za dobry poród 🤞
    @Wenka, trzymam kciuki za pierwszą wizytę, szybko zleci do 20.03. 🤞

    Wenka, Monk@ lubią tę wiadomość

  • BillieJean Autorytet
    Postów: 1136 1677

    Wysłany: 3 marca 2025, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    A ja czekam na malucha! Jutro prawdopodobnie podłączą mi oksytocynę, trzymajcie kciuki 🤩
    Kochana trzymam mocno kciuki ❤️🙏 już za moment będziecie się razem tulić ! Dawaj znać !

    Gratuluję wszystkim dziewczynom, którym udało sie ostatnio zajść w ciążę i mocno kibicuję wszystkim tym, które dalej się starają, marzą i planują - doczekacie się ❤️ ja karmiąc piersią starałam się rok i dopiero się udało a już za chwilę i ja się rozpakuje pewnie z synkiem :) chciałabym już urodzić serio …
    Dostałam zielone światło do Domu Narodzin na Żelaznej w Warszawie, rodziłam tam córkę i mam nadzieję że i tym razem się uda, zobaczymy co będzie - czekamy 🙏

    Agni97, Monk@, Wenka, Namisa lubią tę wiadomość

    Rocznik 92

    🩷Córka 08.2022 (1cs)
    🩵Syn 03.2025 (12cs)

    🧑‍🧑‍🧒‍🧒 Marzec 2026 - Starania o 3 dziecko wciąż karmiąc piersią 🤱🏻

    Maj 2026 ⏸️ 🙏

    preg.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 3 marca 2025, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ja miałam prog w okolicach 10-12ng i bez suplementacji wszystko było ok. Myślę, że taki poziom może być z powodu pierwszej owulki, która zazwyczaj nie jest jakaś super jakościowo. Właśnie mi taki niski prog wypadł jak zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu po porodzie - zupełnie jak u ciebie Wenka, więc o nic się nie martw.

    Monko, koniecznie dawaj znać jak rozwija się sytuacja. Kurcze, wy już rodzicie, a ja jeszcze nawet nie zaczełam ciąży 😄

    Monk@, Wenka lubią tę wiadomość

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
  • BillieJean Autorytet
    Postów: 1136 1677

    Wysłany: 3 marca 2025, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:

    Monko, koniecznie dawaj znać jak rozwija się sytuacja. Kurcze, wy już rodzicie, a ja jeszcze nawet nie zaczełam ciąży 😄

    To teraz będziemy zwalniać brzuchy :) może się załapiesz ❤️ życzę Ci tego !

    Monk@ lubi tę wiadomość

    Rocznik 92

    🩷Córka 08.2022 (1cs)
    🩵Syn 03.2025 (12cs)

    🧑‍🧑‍🧒‍🧒 Marzec 2026 - Starania o 3 dziecko wciąż karmiąc piersią 🤱🏻

    Maj 2026 ⏸️ 🙏

    preg.png
  • Wenka Autorytet
    Postów: 1011 1763

    Wysłany: 3 marca 2025, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku dzięki Edka! 😘

    Mama kp
    💙 2022
    💜 2024
    ⏸️ 04.10.2025

    preg.png
  • eM 🌺 Autorytet
    Postów: 1239 2511

    Wysłany: 3 marca 2025, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskawkowykompot, ja tak jak i dziewczyny wyżej, nie robię przerwy. Co ma być to będzie. 😊

    Wenka, piękna beta ❤️ będzie dobrze. Nie ma co też się stresować na zapas. Beta rośnie i to najważniejsze. ❤️ Może tak być, że lekarz na wizycie włączy zapobiegawczo progesteron.

    Monka 😭😭😭 czekamy na wieści 🤞❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2025, 20:59

    Wenka lubi tę wiadomość

    👩'95 👨'94
    👦08.2020 👼07.2022👦02.2024

    ⏳01.2025 starania o 👶
    ⏸️18.08.2025 (10dpo)
    🤰19.08.25 - beta - 14.3, prog 20
    🤰21.08.25 - beta - 55,4
    🤰23.08.25 - beta - 148
    🤰27.08.25 - beta - 848, prog 12
    🤰04.09.25 - 6+0 - 0,288 cm z serduszkiem ❤️
    🤰18.09.25 - 8+0 - 1,59 cm 🫛
    🤰15.10.25 - 11+6 - 5,5 cm 👶
    🤰21.10.25 - prenatalne, 7 cm zdrowy dzidziuś 👶
    🤰12.11.25 - wstydzioch 🫣
    🤰10.12.25 - córeczka 🥹🌸
    🤰16.12.25 - połówkowe - 418g dziewczynki 🦋
    🤰11.02.26 - 28+6 - 1500g 🦋
    🤰24.02.26 - USG III trymestru ❤️
    __________________________
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy, niewydolność ciałka żółtego.

    preg.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 3 marca 2025, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BillieJean wrote:
    To teraz będziemy zwalniać brzuchy :) może się załapiesz ❤️ życzę Ci tego !
    Oczywiście, że się załapię 😁

    BillieJean lubi tę wiadomość

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 5035 7927

    Wysłany: 3 marca 2025, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Billie, a jak u Ciebie sytuacja?

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Vilka Autorytet
    Postów: 1867 2554

    Wysłany: 4 marca 2025, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ trzymam mocno kciuki i dawwj znać ✊✊✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2025, 07:02

    Monk@ lubi tę wiadomość

    👰🤵 2016 married
    👶🩷 .17.08.2023
    18.10.2024 ⏸️
    Niedoczynność tarczycy - letrox 100

    Wizyta 7.11 0,5cm
    Wizyta 19.11 1,54cm ❤️169ud/min
    Wizyta 26.11 2,25cm
    Wizyta 21.12 6,74cm
    Prenatalne 23.12 6,9cm🩷 girl 164ud/min
    07.01 wizyta 9,79cm🩷
    04.02 wizyta 295g🩷
    17.02 połówkowe 388g🩷
    04.03 wizyta 590g🩷
    25.03 wizyta 965g
    22.04 wizyta 1800g
    23.04 prenatalne 1600g🩷
    22.05 wizyta 2,5kg
    03.06 wizyta 2,9kg
    17.06 wizyta 3,4kg
    24.06 wizyta 3,5kg
    01.07 wizyta 3,9kg

    age.png
  • Wenka Autorytet
    Postów: 1011 1763

    Wysłany: 4 marca 2025, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj znowu delikatne plamienie i jeszcze jakiś mały skrzep, który kształtem przypomina mi zarodek. Jakoś mam mieszane uczucia co do tej ciąży, może to jednak za szybko.

    Mama kp
    💙 2022
    💜 2024
    ⏸️ 04.10.2025

    preg.png
  • Agni97 Autorytet
    Postów: 1025 1527

    Wysłany: 4 marca 2025, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wenka wrote:
    Dzisiaj znowu delikatne plamienie i jeszcze jakiś mały skrzep, który kształtem przypomina mi zarodek. Jakoś mam mieszane uczucia co do tej ciąży, może to jednak za szybko.
    Kurczę Wenka, mam nadzieję, że to nic poważnego 😩🤞

    Wenka lubi tę wiadomość

    👩🏻 29 👱🏼‍♂️30 🐶 4

    👶🏻💙 03.2024
    👶🏻🩷 10.2025
  • edka85 Autorytet
    Postów: 6484 8590

    Wysłany: 4 marca 2025, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wenka, może być krwiak. Masz już betę w okolicach 1000, więc można iść spokojnie na usg, żeby zobaczyć pęcherzyk.

    Wenka lubi tę wiadomość

    age.png

    5️⃣Córka 11.2025
    4️⃣Córka 06.2023
    3️⃣Synek 04.2022
    2️⃣Córka 08.2020
    1️⃣Synek 09.2018
    "Ty utkałeś mnie w łonie mej matki. Dziękuję Ci, że mnie stworzyłeś tak cudownie, godne podziwu są Twoje dzieła" (Ps139)
‹‹ 412 413 414 415 416 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ