Promocja!

Wykup abonament OvuFriend, a otrzymasz od nas prezent!

Przy zakupie abonamentu Premium na:

1 miesiąc - otrzymasz 15 dni w prezencie

3 miesiące - otrzymasz 1 miesiąc w prezencie

12 miesiący - otrzymasz 2 miesiące w prezencie

Jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend – niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 30.11.2018.

Wykup abonament Zamknij
Odpowiedz
Forum > Starając się - ogólne > karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Dowiedz się czym jest OvuFriend i w jaki sposób pomoże Ci zajść w ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

kkaczuszka
Znajoma
18

Wysłany: 5 listopada, 07:34
Cytuj | (4) | Zgłoś
Nie wytrzymałam i zrobiłam dziś testa. Zobaczyłam dziś II piękne kreski 11 dpo. Jestem taka happy :) to był 4 cs odkąd @ wróciła. Trzymam za Was moooocno kciukasy :*

farmaceutka77, Casjopea, smeg, Annie1981 lubią tę wiadomość

farmaceutka77
Autorytet
498

Wysłany: 5 listopada, 07:43
Cytuj | (0) | Zgłoś
kkaczuszka napisała:
Nie wytrzymałam i zrobiłam dziś testa. Zobaczyłam dziś II piękne kreski 11 dpo. Jestem taka happy :) to był 4 cs odkąd @ wróciła. Trzymam za Was moooocno kciukasy :*
Kocham takie wiadomosci ♡♡♡ jakies specjalne objawy?:)

Casjopea...tez mam dzis juz lekkie zalamanie, bo tempka lekko spadla, poprzednio jak mialam tako wzrost i niby owulke, to.wlasnie zaczela w tym dniu spadac i doopa. Ciekawa jestem jaka bede miala dluga fl.
Takie problemy trzeciego świata :D

Casjopea
Autorytet
202

Wysłany: 5 listopada, 08:13
Cytuj | (1) | Zgłoś
kkaczuszka napisała:
Gratulacje!!! <3 Jak się czujesz??
Ach i znowu powiało nadzieją.. To też mój czwarty cykl. Człowiek to jednak umie wykończyć sam siebie :p
A dzisiaj w nocy śniły mi się ryby i już zdążyłam znaleźć w necie, że wg sennika u kobiet może to oznaczać ciążę :D

smeg lubi tę wiadomość

smeg
Autorytet
518

Wysłany: 5 listopada, 08:40
Cytuj | (0) | Zgłoś
Idę do pracy, trzymajcie kciuki! :D te 7 godzin to będzie nasze najdłuższe rozstanie w życiu :( ale z tego wszystkiego aż dostałam rozciągliwego śluzu :D

gg64o7est9yc5xll.png
Gdańsk, 29 l., 1 cs o rodzeństwo dla Gaby
b17dc0c0dcd8b3d77c68c2de53e071ac.png

farmaceutka77
Autorytet
498

Wysłany: 5 listopada, 08:41
Cytuj | (0) | Zgłoś
Casjopea napisała:
Gratulacje!!! <3 Jak się czujesz??
Ach i znowu powiało nadzieją.. To też mój czwarty cykl. Człowiek to jednak umie wykończyć sam siebie :p
A dzisiaj w nocy śniły mi się ryby i już zdążyłam znaleźć w necie, że wg sennika u kobiet może to oznaczać ciążę :D
Mi sie przed moja premierowa owulacja snily dwie kreski xD

farmaceutka77
Autorytet
498

Wysłany: 5 listopada, 08:42
Cytuj | (1) | Zgłoś
smeg napisała:
Idę do pracy, trzymajcie kciuki! :D te 7 godzin to będzie nasze najdłuższe rozstanie w życiu :( ale z tego wszystkiego aż dostałam rozciągliwego śluzu :D
Wykorzystaj ten sluz xD tzn chlopa :D

Ja na razie chodze na 4h ale od grudnia na 8h :(

smeg lubi tę wiadomość

Casjopea
Autorytet
202

Wysłany: 5 listopada, 09:56
Cytuj | (0) | Zgłoś
smeg napisała:
Trzymamy! Daj znać jak powrót do pracy.
Haha zrób test owu, może się powoli wszystkie synchronizujemy :D

farmaceutka77
Autorytet
498

Wysłany: 5 listopada, 11:20
Cytuj | (0) | Zgłoś
I wszystkie na raz w ciazy, ale by bylo;D

Casjopea
Autorytet
202

Wysłany: 5 listopada, 11:30
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja już się nie mogę doczekać wizyty jutrzejszej aczkolwiek oczywiście się boję, że rozwieja się moje ciążowe nadzieje. Ale jeśli się nie rozwieja, a wiadomo też, że tak wcześnie na pewno się nie potwierdza to chyba zaniosę jajo z niecierpliwości :D

kkaczuszka
Znajoma
18

Wysłany: 5 listopada, 13:24
Cytuj | (5) | Zgłoś
Dziewczyny powiem Wam że praktycznie nie miałam objawów w przeciwieństwie do poprzedniej ciąży. Delikatne mdłości i zgaga to wszytstko i czasem jajnik zakuje.Brak bólu piersi, brzucha. Ja już w tym cyklu wzięłam trochę na luz bo 3 poprzednie za bardzo się nakręcałam. Najlepsze jest to ze moja siostra kilka dni temu dowiedziała się że też jest w ciąży :) pół roku starali się o dzidziusia. Życzę wam również w najbliższym czasie pięknych II kresek <3

smeg, Casjopea, farmaceutka77, Annie1981, karolinams lubią tę wiadomość

smeg
Autorytet
518

Wysłany: 5 listopada, 13:42
Cytuj | (0) | Zgłoś
Gratulacje kkaczuszka dla Ciebie i siostry! :) super, że maluszki będą Wam razem rosły :D zarażaj nas tutaj też, obyśmy się spotkały na fioletowej stronie :)

gg64o7est9yc5xll.png

Casjopea
Autorytet
202

Wysłany: 5 listopada, 14:39
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ale fajnie :) Będziecie razem przeżywać ciążę, a i maluszki będą się razem chowały. Super :)

Smeg jak w pracy?

farmaceutka77
Autorytet
498

Wysłany: 5 listopada, 15:09
Cytuj | (0) | Zgłoś
Wlasnie Smeg jak tam praca?:)

Mnie dzis cmi jak na okres, pewnie dooopa z moja fl...

smeg
Autorytet
518

Wysłany: 5 listopada, 15:13
Cytuj | (0) | Zgłoś
Farmaceutka, ale wiesz przecież że ćmienie na okres to też objaw ciąży :P

W pracy spoko, od razu musiałam iść z laptopem do naprawy, bo przez rok leżenia się popsuł :D i dostanę nówkę sztukę :) ogólnie bardzo szybko mija czas, jestem na 6 godzin, a minęło jak 2! Fajnie się spotkać ze starymi znajomymi i pogadać z kimś, ubrać się i pomalować. Miałam nadzieje co prawda, że coś się zmieni na lepsze w organizacji, a jest wciąż ten sam burdel :P martwię się też o córkę - jestem dopiero w autobusie do domu, ale mąż mówił że nadal był problem żeby została z nianią :( mam nadzieję że nie przepłakała całego dnia :(

Wiadomość wyedytowana przez autora 5 listopada, 15:14

gg64o7est9yc5xll.png

farmaceutka77
Autorytet
498

Wysłany: 5 listopada, 20:58
Cytuj | (0) | Zgłoś
smeg napisała:
Farmaceutka, ale wiesz przecież że ćmienie na okres to też objaw ciąży :P

W pracy spoko, od razu musiałam iść z laptopem do naprawy, bo przez rok leżenia się popsuł :D i dostanę nówkę sztukę :) ogólnie bardzo szybko mija czas, jestem na 6 godzin, a minęło jak 2! Fajnie się spotkać ze starymi znajomymi i pogadać z kimś, ubrać się i pomalować. Miałam nadzieje co prawda, że coś się zmieni na lepsze w organizacji, a jest wciąż ten sam burdel :P martwię się też o córkę - jestem dopiero w autobusie do domu, ale mąż mówił że nadal był problem żeby została z nianią :( mam nadzieję że nie przepłakała całego dnia :(
U mnie jest troche latwiej,bo jest opiekunka i babcia, to dziecko sie nie boi :)

farmaceutka77
Autorytet
498

Wysłany: 6 listopada, 06:16
Cytuj | (0) | Zgłoś
Loo dzis spadla jeszcze bardziej...przekonanie mnie opuszcza...

Annie1981
Autorytet
3447

Wysłany: 6 listopada, 09:01
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kaczuszka. Gratulacje! :)

Podziwiam Was za powroty do pracy, ja nie potrafię mojej zostawić.

U mnie owu wczoraj albo przed wczoraj, także po mału zaczynam czas odliczania, choć w tym cyklu niewielkie nadzieje z uwagi na wyniki męża. Nadzieja jednak zawsze jest, więc zobaczymy co z tego wyjdzie.

9 cykl starań o drugiego maluszka.
uVN6p1.png

smeg
Autorytet
518

Wysłany: 6 listopada, 14:17
Cytuj | (0) | Zgłoś
Fajnie że macie takie wczesne owulacje, u mnie już 20 dc i nadal czekam...

gg64o7est9yc5xll.png

farmaceutka77
Autorytet
498

Wysłany: 6 listopada, 15:29
Cytuj | (0) | Zgłoś
U mnie to czysty przypadek :D

Casjopea
Autorytet
202

Wysłany: 6 listopada, 16:43
Cytuj | (0) | Zgłoś
No to chyba po moich nadziejach, aczkolwiek gin była nad wyraz zadowolona, więc i mi się udzieliło ;) Po pierwsze to nie widać nawet śladu po nacięciu krocza, a byłam nacięta mocno i ch..wo zszyta. Wywinieta śluzówka na zewnątrz i takie tam. Jakoś to się szczęśliwie rozeszło :D Druga sprawa to mam piękne endometrium i mówi, że cykl na pewno ruszył i w pół roku powinien się unormowac. A na jajnikach mam wszystko: ciałko żółte, torbiel oraz wzrastający pęcherzyk :p Plus 1cm mięśniak w macicy. Także mam przyjść od razu po okresie, a jak go nie dostanę przez tę torbiel to za miesiąc, półtora i da mi coś na pęknięcie. Ale mówi, że jest szansa, że sama pęknie..

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)