X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • kkaczuszka Znajoma
    Postów: 18 28

    Wysłany: 5 listopada 2018, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymałam i zrobiłam dziś testa. Zobaczyłam dziś II piękne kreski 11 dpo. Jestem taka happy :) to był 4 cs odkąd @ wróciła. Trzymam za Was moooocno kciukasy :*

    farmaceutka77, Casjopea, smeg, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 5 listopada 2018, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkaczuszka wrote:
    Nie wytrzymałam i zrobiłam dziś testa. Zobaczyłam dziś II piękne kreski 11 dpo. Jestem taka happy :) to był 4 cs odkąd @ wróciła. Trzymam za Was moooocno kciukasy :*
    Kocham takie wiadomosci ♡♡♡ jakies specjalne objawy?:)


    Casjopea...tez mam dzis juz lekkie zalamanie, bo tempka lekko spadla, poprzednio jak mialam tako wzrost i niby owulke, to.wlasnie zaczela w tym dniu spadac i doopa. Ciekawa jestem jaka bede miala dluga fl.
    Takie problemy trzeciego świata :D

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 5 listopada 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkaczuszka wrote:
    Nie wytrzymałam i zrobiłam dziś testa. Zobaczyłam dziś II piękne kreski 11 dpo. Jestem taka happy :) to był 4 cs odkąd @ wróciła. Trzymam za Was moooocno kciukasy :*
    Gratulacje!!! <3 Jak się czujesz??
    Ach i znowu powiało nadzieją.. To też mój czwarty cykl. Człowiek to jednak umie wykończyć sam siebie :p
    A dzisiaj w nocy śniły mi się ryby i już zdążyłam znaleźć w necie, że wg sennika u kobiet może to oznaczać ciążę :D

    smeg lubi tę wiadomość

  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 5 listopada 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę do pracy, trzymajcie kciuki! :D te 7 godzin to będzie nasze najdłuższe rozstanie w życiu :( ale z tego wszystkiego aż dostałam rozciągliwego śluzu :D

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 5 listopada 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    Gratulacje!!! <3 Jak się czujesz??
    Ach i znowu powiało nadzieją.. To też mój czwarty cykl. Człowiek to jednak umie wykończyć sam siebie :p
    A dzisiaj w nocy śniły mi się ryby i już zdążyłam znaleźć w necie, że wg sennika u kobiet może to oznaczać ciążę :D
    Mi sie przed moja premierowa owulacja snily dwie kreski xD

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 5 listopada 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smeg wrote:
    Idę do pracy, trzymajcie kciuki! :D te 7 godzin to będzie nasze najdłuższe rozstanie w życiu :( ale z tego wszystkiego aż dostałam rozciągliwego śluzu :D
    Wykorzystaj ten sluz xD tzn chlopa :D

    Ja na razie chodze na 4h ale od grudnia na 8h :(

    smeg lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 5 listopada 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smeg wrote:
    Idę do pracy, trzymajcie kciuki! :D te 7 godzin to będzie nasze najdłuższe rozstanie w życiu :( ale z tego wszystkiego aż dostałam rozciągliwego śluzu :D
    Trzymamy! Daj znać jak powrót do pracy.
    Haha zrób test owu, może się powoli wszystkie synchronizujemy :D

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 5 listopada 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wszystkie na raz w ciazy, ale by bylo;D

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 5 listopada 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już się nie mogę doczekać wizyty jutrzejszej aczkolwiek oczywiście się boję, że rozwieja się moje ciążowe nadzieje. Ale jeśli się nie rozwieja, a wiadomo też, że tak wcześnie na pewno się nie potwierdza to chyba zaniosę jajo z niecierpliwości :D

  • kkaczuszka Znajoma
    Postów: 18 28

    Wysłany: 5 listopada 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiem Wam że praktycznie nie miałam objawów w przeciwieństwie do poprzedniej ciąży. Delikatne mdłości i zgaga to wszytstko i czasem jajnik zakuje.Brak bólu piersi, brzucha. Ja już w tym cyklu wzięłam trochę na luz bo 3 poprzednie za bardzo się nakręcałam. Najlepsze jest to ze moja siostra kilka dni temu dowiedziała się że też jest w ciąży :) pół roku starali się o dzidziusia. Życzę wam również w najbliższym czasie pięknych II kresek <3

    smeg, Casjopea, farmaceutka77, Annie1981, karolinams lubią tę wiadomość

  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 5 listopada 2018, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje kkaczuszka dla Ciebie i siostry! :) super, że maluszki będą Wam razem rosły :D zarażaj nas tutaj też, obyśmy się spotkały na fioletowej stronie :)

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 5 listopada 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale fajnie :) Będziecie razem przeżywać ciążę, a i maluszki będą się razem chowały. Super :)

    Smeg jak w pracy?

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 5 listopada 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie Smeg jak tam praca?:)

    Mnie dzis cmi jak na okres, pewnie dooopa z moja fl...

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 5 listopada 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Farmaceutka, ale wiesz przecież że ćmienie na okres to też objaw ciąży :P

    W pracy spoko, od razu musiałam iść z laptopem do naprawy, bo przez rok leżenia się popsuł :D i dostanę nówkę sztukę :) ogólnie bardzo szybko mija czas, jestem na 6 godzin, a minęło jak 2! Fajnie się spotkać ze starymi znajomymi i pogadać z kimś, ubrać się i pomalować. Miałam nadzieje co prawda, że coś się zmieni na lepsze w organizacji, a jest wciąż ten sam burdel :P martwię się też o córkę - jestem dopiero w autobusie do domu, ale mąż mówił że nadal był problem żeby została z nianią :( mam nadzieję że nie przepłakała całego dnia :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2018, 15:14

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 5 listopada 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smeg wrote:
    Farmaceutka, ale wiesz przecież że ćmienie na okres to też objaw ciąży :P

    W pracy spoko, od razu musiałam iść z laptopem do naprawy, bo przez rok leżenia się popsuł :D i dostanę nówkę sztukę :) ogólnie bardzo szybko mija czas, jestem na 6 godzin, a minęło jak 2! Fajnie się spotkać ze starymi znajomymi i pogadać z kimś, ubrać się i pomalować. Miałam nadzieje co prawda, że coś się zmieni na lepsze w organizacji, a jest wciąż ten sam burdel :P martwię się też o córkę - jestem dopiero w autobusie do domu, ale mąż mówił że nadal był problem żeby została z nianią :( mam nadzieję że nie przepłakała całego dnia :(
    U mnie jest troche latwiej,bo jest opiekunka i babcia, to dziecko sie nie boi :)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 6 listopada 2018, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loo dzis spadla jeszcze bardziej...przekonanie mnie opuszcza...

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 6 listopada 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczuszka. Gratulacje! :)

    Podziwiam Was za powroty do pracy, ja nie potrafię mojej zostawić.

    U mnie owu wczoraj albo przed wczoraj, także po mału zaczynam czas odliczania, choć w tym cyklu niewielkie nadzieje z uwagi na wyniki męża. Nadzieja jednak zawsze jest, więc zobaczymy co z tego wyjdzie.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 6 listopada 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie że macie takie wczesne owulacje, u mnie już 20 dc i nadal czekam...

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 6 listopada 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to czysty przypadek :D

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 6 listopada 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to chyba po moich nadziejach, aczkolwiek gin była nad wyraz zadowolona, więc i mi się udzieliło ;) Po pierwsze to nie widać nawet śladu po nacięciu krocza, a byłam nacięta mocno i ch..wo zszyta. Wywinieta śluzówka na zewnątrz i takie tam. Jakoś to się szczęśliwie rozeszło :D Druga sprawa to mam piękne endometrium i mówi, że cykl na pewno ruszył i w pół roku powinien się unormowac. A na jajnikach mam wszystko: ciałko żółte, torbiel oraz wzrastający pęcherzyk :p Plus 1cm mięśniak w macicy. Także mam przyjść od razu po okresie, a jak go nie dostanę przez tę torbiel to za miesiąc, półtora i da mi coś na pęknięcie. Ale mówi, że jest szansa, że sama pęknie..

‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ