X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 27 października 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też wygląda jakby zbliżała się owulacja. W tym cyklu mam nad podziw dużo śluzu - wprawdzie póki co niepłodnego, ale jest ;) Więc jeśli nie miałam owu na wakacjach, to będzie na dniach. A przynajmniej tak mi się wydaje :D

    smeg lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kp już 1.5 roku i dziś wyszły mi dwie kreski. Mam kilka koleżanek, które kp całą ciąże wiec można zajść i można kp jeśli noe jest zagrożona.

    Jako ciekawostkę napiszę, że kp w trakcie zajścia w kolejną ciąże zwiększa szanse na ciąże bliźniaczą.

    smeg, osi, farmaceutka77, Casjopea, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 27 października 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea, super :) u mnie też jakoś dużo niepłodnego śluzu, widzę znaczną różnicę w porównaniu do czasów przed pierwszą @. Oby płodny też nam dopisał :D

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 28 października 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sztefi wrote:
    Ja kp już 1.5 roku i dziś wyszły mi dwie kreski. Mam kilka koleżanek, które kp całą ciąże wiec można zajść i można kp jeśli noe jest zagrożona.

    Jako ciekawostkę napiszę, że kp w trakcie zajścia w kolejną ciąże zwiększa szanse na ciąże bliźniaczą.
    Dostalas prezent na moje urodziny!:D gratulacje!!:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 28 października 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smeg wrote:
    Casjopea, super :) u mnie też jakoś dużo niepłodnego śluzu, widzę znaczną różnicę w porównaniu do czasów przed pierwszą @. Oby płodny też nam dopisał :D
    U mnie za to duzo plodnego! Owulaki do dupy. Wiec nie wiem czy to byl okres czy co:) zobaczymy:)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 28 października 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Farmaceutka77 wszystkiego najlepszego! :)

    U mnie rozkręca się jakby cykl, pojawiło się trochę śluzu płodnego, ale owulaki blade. Szyjka też inaczej niż w poprzednich cyklach, bardziej otwarta i miękka. Może coś w końcu u nas ruszy, drogie panie! :D

    farmaceutka77 lubi tę wiadomość

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 29 października 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedle znaków wszelakich mam owu. Test pozytywny, śluzu duzo, szyjka otwarta i miękka. Co cykl to lepiej to wygląda muszę powiedzieć :D

    smeg, farmaceutka77, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 29 października 2018, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję:) nareszcie:) u mnie tez cos sie dzieje , duzo rozciagliwego sluzu, szyjka dosyc wysoko i caly czas otwarta, ale owulaki blade:/

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 29 października 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja zatestuje 12.11. Aczkolwiek 6.11. mam gina, więc może ta wizyta rozwieje mój entuzjazm i nie będzie po co testować ;) No ale zobaczymy

    farmaceutka77 lubi tę wiadomość

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 29 października 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    To ja zatestuje 12.11. Aczkolwiek 6.11. mam gina, więc może ta wizyta rozwieje mój entuzjazm i nie będzie po co testować ;) No ale zobaczymy
    Nie zapomnij sie pochwalic :)

    Casjopea lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Alxawl Autorytet
    Postów: 468 374

    Wysłany: 30 października 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Wczoraj byłam po luteinę, nie wiem czemu lekarka dała mi tylko 2 opakowania wiedząc że następna wizyta dopiero 15.11...
    Ale wczoraj była inna lekarka, która stwierdziła że teraz już coś powinno być widać więc zrobi mi usg iiii... był pęcherzyk ciążowy!!! Na razie tylko tyle ale wg moich wyliczeń wczoraj był 5t1d także więcej na tym etapie się nie spodziewałam. Na powiększeniu podobno lekarka widziała coś więcej ale kazała spokojnie czekać do kolejnego usg ;)
    Aaa i jest 1 pęcherzyk ;) oby się udało i z tego pęcherzyka za 8 miesięcy był dzidziuś...
    Trzymam za was kciuki mam nadzieję że i u was szybko pojawią się 2 kreski na teście :*

    Casjopea, farmaceutka77, smeg, Annie1981 lubią tę wiadomość

    Mom of 3 :)
    11.2011
    11.2017
    06.2019
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 30 października 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis bylam upuscic krwi, zrobilam sobie trojke tarczycowa, lh, estradiol, morfologie i prolaktyne :D ciekawe czy prolaktyna dalej w kosmosie :P choc ostatnio mialam juz "tylko" 33:)

    Casjopea lubi tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 30 października 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ściągnę chyba od Ciebie Farmaceutka77 i uczynię podobnie :D Ujme tylko LH, a dodam kwas foliowy i Wit D3.

    W zasadzie to dopiero dziś mam porządny pozytyw na teście owu, tzn pasek testowy jest już ciemny zanim w ogóle poziom moczu dotrze do paska kontrolnego. No i testowy już dużo ciemniejszy.

    W tym cyklu zaczęłam suplementowac właśnie D3, ciekawa jestem czy miało to jakiś wpływ. Pierwsza faza cyklu trwała tym razem 20 dni.

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 30 października 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zatem tak: lh i estradiol twierdza , ze jestem w fazie owulacyjnej, co pokrywa sie z szyjka i sluzem. Prolaktyna 19,97, gdzie rano jeszcze cyc byl w uzyciu:) takze czekam:)

    Natalia1988, Casjopea, smeg lubią tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 31 października 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9970cebbe716.jpg

    Laski jaram sie jak pochodnia xD moj pierwszy superpozytywny owulak xD

    Casjopea, smeg, Annie1981 lubią tę wiadomość

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 31 października 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potem jeszcze pociemnial:) cale flaki mnie napitalaja :D

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 31 października 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Farmaceutka77 mój jest taki sam :D Czyli testujemy właściwie razem :D

    farmaceutka77, smeg, Natalia1988 lubią tę wiadomość

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 31 października 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piateczka:)
    Ciekawe jak moja tempka:) i czy do owu dojdzie :D

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 31 października 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dojdzie, zobaczysz :D Mój mąż od wczoraj podspiewuje, że jestem w ciąży.. Optymista jeden ;) Słuchajcie czy jest jakiś sposób, żeby teraz jakoś popracować nad grubościa endometrium?

  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 31 października 2018, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratsy, takiego pozytywu jeszcze nigdy u siebie nie widziałam :D w sumie to żadnego pozytywu :P działajcie z całej siły! :D na endometrium ponoć pomaga czerwone wino :)

    U mnie dziś 14 dc, wczoraj mega kłuł mnie lewy jajnik i dziś też trochę ćmi. Wzięliśmy się wczoraj do roboty, ale w niektórych pozycjach czułam jakby mnie mąż łomotal po tym jajniku XD ale śluzu brak, więc nie wiem czy to owu. Poprzednio miałam bliżej 20 dc. Temperatura lekko wzrosła, ale jestem przeziębiona i to pewnie trochę zaburza wykres.

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ