X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    ooo to będziemy szły równo :) a jakie długie cykle masz?
    Zazwyczaj 29 - 36 dni. Ostatnio mi się zdarzyła owulacja w 28 dc i cykl 43 dni! Ale mam nadzieję, że to był wyjątek i teraz będzie piękny cykl z pięknym końcem :)

    Ps: fajny nowy awatar :)

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siemanko!!!! jak tam leci? :D

    dolacze i ja ale bede malo pisac :P

    Karolina2787, Gaduaaa, Szprotka_87, zapachmalin, Caro lubią tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    No to jest nas trzy bo ja też 87 :) ja z września, szprotka z października a Ty Gaduaaa? I zmieniłaś avatarek ja też właśnie szukam co by mi podpasował jaki ;)
    styczeń ;)

    a nowy wątek to nowy profil ;)

    Karolina2787, Nats lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Zazwyczaj 29 - 36 dni. Ostatnio mi się zdarzyła owulacja w 28 dc i cykl 43 dni! Ale mam nadzieję, że to był wyjątek i teraz będzie piękny cykl z pięknym końcem :)

    Ps: fajny nowy awatar :)


    Jejciu to strasznie długie te Twoje cykle Nats i 3 mam kciuki oby ten był spoko :)

    Nats lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Zazwyczaj 29 - 36 dni. Ostatnio mi się zdarzyła owulacja w 28 dc i cykl 43 dni! Ale mam nadzieję, że to był wyjątek i teraz będzie piękny cykl z pięknym końcem :)

    Ps: fajny nowy awatar :)
    a no tak pamiętam... bo ja wcześniejszy miałam 40dni.. o owu w 24dc :D hehe

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    siemanko!!!! jak tam leci? :D

    dolacze i ja ale bede malo pisac :P


    No hejo Flamingu :D U nas wszystko ładnie pięknie na luzaku a czemu mało będziesz skrobać hę? :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    styczeń ;)

    a nowy wątek to nowy profil ;)


    No to jesteś pierwsza jak tak już masz 29 jo? :P A dokładnie jak nowy wątek to nowy avatar także ja już szperam co by tu ciekawego hmmm...

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    No to jesteś pierwsza jak tak już masz 29 jo? :P A dokładnie jak nowy wątek to nowy avatar także ja już szperam co by tu ciekawego hmmm...
    no jo , ja już 29 buuuuu

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    no jo , ja już 29 buuuuu


    Nie smutaj bo my za niedługo dołączymy do Ciebie ;) <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam i szukam i znaleźć nie mogę a kwiatki se wstawiłam co by na razie były jak czego lepszego nie znajdę ;)

  • Szprotka_87 Znajoma
    Postów: 22 26

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Kurczę ja też tak czytam i czytam ech... ale nie ma co czytać trza się przekonać na własnej skórze. Najważniejsze że już wszystko dobrze u Ciebie :) a miałaś oba niedrożne jajowody?


    Zdjęcia wykazały, że jajowody są drożne (więc zakładam, że przed zabiegiem też były). Pod tym względem przyczynę braku ciąży mogę "wykreślić". :)

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też jeszcze szukam heh :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa laski!
    Mamy 10 strone :)
    Karola - fajne nowe kwiatuszki :D

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    ja też jeszcze szukam heh :)

    Polecam tę stronkę: http://www.zedge.net/wallpapers/5748/samsung-i8160-galaxy-ace-2-wallpapers/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szprotka_87 wrote:
    Zdjęcia wykazały, że jajowody są drożne (więc zakładam, że przed zabiegiem też były). Pod tym względem przyczynę braku ciąży mogę "wykreślić". :)


    To skoro były drożne to czemu Cię tak bolał ten cały zabieg? Bo czytałam że jak są drożne to szybko przechodzi kontrast i nic nie boli. Nie wiem może się mylę bo tylko sobie poczytuję

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Aaa laski!
    Mamy 10 strone :)
    Karola - fajne nowe kwiatuszki :D


    Pędzimy jak wiatr kochane! :D A dziękuję na tej stronce jest dużo pingwinków jakby co ;) hihi wiem że lubisz <3

    Nats lubi tę wiadomość

  • Szprotka_87 Znajoma
    Postów: 22 26

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    To skoro były drożne to czemu Cię tak bolał ten cały zabieg? Bo czytałam że jak są drożne to szybko przechodzi kontrast i nic nie boli. Nie wiem może się mylę bo tylko sobie poczytuję

    Wydaje mi się, że to sprawa bardzo indywidualna i zależy od tego jak bardzo jest się wrażliwym na ból. Też się nad tym zastanawiałam - skoro ja miałam drożne jajowody, a bolało mnie jak chol**a, to jak musi boleć, gdy jest problem z drożnością? Nie mam pojęcia...
    Może jeszcze któraś z Nas tutaj miała HSG i się wypowie? Podejrzewam, że co kobieta, to będzie miała inne spostrzeżenia na ten temat...

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • Szprotka_87 Znajoma
    Postów: 22 26

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    ja też jeszcze szukam heh :)

    ja też muszę zmienić - ale sama jeszcze nie wiem na co. Poczekam, aż mnie natchnie na coś konkretnego :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szprotka_87 wrote:
    Wydaje mi się, że to sprawa bardzo indywidualna i zależy od tego jak bardzo jest się wrażliwym na ból. Też się nad tym zastanawiałam - skoro ja miałam drożne jajowody, a bolało mnie jak chol**a, to jak musi boleć, gdy jest problem z drożnością? Nie mam pojęcia...
    Może jeszcze któraś z Nas tutaj miała HSG i się wypowie? Podejrzewam, że co kobieta, to będzie miała inne spostrzeżenia na ten temat...

    Jeju teraz to aż się przeraziłam tego całego zabiegu :( czytałam że ból jest taki podobny jak na @ tylko mocniejszy tyle że u mnie ból na @ jest zaje...e mocny więc jakby miał być jeszcze mocniejszy to ja chyba bym tam wyła w niebogłosy :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2016, 15:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szprotka_87 wrote:
    ja też muszę zmienić - ale sama jeszcze nie wiem na co. Poczekam, aż mnie natchnie na coś konkretnego :)

    Może jakąś ładną i kolorową rybcię co by do nicka pasowała ;) hihi

    Szprotka_87 lubi tę wiadomość

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ