X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 28 marca 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum ja też w Twoim wieku się nie spieszylam. Mąż też mi wymyślal ze najpierw mieszkanie potem praca potem coś tam i tak w kółko.. po drodze jeszcze te poronienienia i proszę.. 32 lata :/
    Gdybym mogła się cofnąć w czasie to bym tak nie czekała :/ wydawało mi się ze mam czas
    Przemysl to dobrze - oczywiście nie mowie tu by na sile się starać - ale dobrze przemyśleć, zastanowić się dwa razy.

    Madzia ja gdybym była w wawie tez chętnie bym do niej chodziła ^_^

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2017, 21:30

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 28 marca 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybag dobrze pisze :D polać jej soczek :P coś ostatnio często się zgadzam z Twoimi wypowiedziami ( tzn chce coś napisać ale patrzę że Ty już to samo napisałaś) :P

    ladybag lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 28 marca 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26, mamaginekolog przewinęła mi się gdzieś na FB, nawet raz oglądałam transmisję na żywo, ale nie wiedziałam że jest z Warszawy. Może faktycznie to jest myśl, żeby się do niej zapisać. Muszę się zorientować jakie terminy, bo pewnie dłuugie skoro jest taka dobra i znana :) No i z tego co kojarzę to jest w ciąży, pewnie niedługo przestanie przyjmować.

    Orientujecie się ile mniej więcej kosztują takie badania hormonów jakie podała magdzia26?

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 28 marca 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko zależy w jakim laboratorium zrobisz ale nie są one jakoś kosmicznie drogie ;)
    Tak mamaginekolog jest w ciąży ale od niedawna więc myślę że jeszcze trochę będzie przyjmować :)

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 28 marca 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest z Warszawy i pracuje w szpitalu też w Warszawie więc jakby co to i poród odbierze :P

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 28 marca 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wskazówki, zbadam hormony i jak wyniki będą słabe to pójdę skonsultować do mamyginekolog jeśli się dostanę :P

    Magdzia mój Aniołek 19.08.2016 6 tc :( widzę, że jesteś w ciąży, Gratulacje :) mam nadzieję, że i nam się wkrótce uda :(

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 28 marca 2017, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszkaka będę mocno trzymała kciuki <3 nasze Aniołki bawią się razem na chmurkach ;)

    myszkaka lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 29 marca 2017, 04:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nieeee wierze..

    Dzień dobry, to kto kawka/herbatka ? :P

    magdzia bo to te same ciążowe fale :D

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kochane :-)

    Ja już w pracy zaraz kawunia bo coś głowa boli.

    Ladybag Ty znowu spać nie możesz? ;-)

    magdzia26 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 12:36

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 29 marca 2017, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już kawka :) zkawaleczkiem brownie ;) mniam :)

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 29 marca 2017, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh faceci myślą tylko o sobie czemu on nie pomyśli o tym co Ty chcesz...bo on tak uwaza...i koniec mnie w moim mężu strasznie to denerwuje...

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 29 marca 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    ja już też po pierwszej kawie :)

    Veritaserum, widzę że zaczęliśmy starania tak samo. O badania nasienia jakoś się upominaliście, czy lekarz zlecił z własnej inicjatywy? Mi ginekolog powiedziała, żeby przyjść z mężem po roku starań, chyba że jako dziecko miał problem z zejściem jąder to wtedy od razu. Szczerze to nikt nie wie o naszych staraniach, więc na razie nie pytaliśmy jego mamy czy miał problemy czy nie.

    Ostatnio wśród koleżanek wysyp ciąż, wszystkie twierdzą jak to zaszły w pierwszym cyklu..

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 29 marca 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja.

    Nowa koleżanko witaj!

    Pogoda póki co jeszcze ładna, ale niedługo ma zacząć padać.
    Wczoraj był dzień złych wiadomości i wszystkiego mi się powoli odechciewało.
    Na koniec siostra wyrwała mnie do galerii na zakupy z jej dwulatką, która na każdą prośbę przymierzenia butów reagowała histerią i odgrywała scenę w każdym sklepie.
    Zakupy skończyłyśmy przed 20 i ledwo do domu dojechałam ze zmęczenia. Nigdy więcej zakupów z siostrą! A na pewno nie w III trymestrze...

    Ja już po śniadaniu i po wizycie u położnej. Czaje się na jakąś małą kawkę, żeby doładować się...

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 29 marca 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka tak, obudzilam się cholera wie po co i zasnąć nie mogłam :/
    a specjalnie wczoraj nie odsypialam żeby pasc na twarz i spać cała noc.. no dobra kimnelam się może na 15 min ale to takie na siedząco kontrolowane było :P
    A i tak..
    Pomyślałam że może coś mnie budzi, ale co i to o tej samej porze :/

    Veritaserum no tak.. faceci. To nie mów mu o klinice i nie przymuszaj. Sama prowadź wykresy, obserwuj siebie, zrób badania. Nie musisz mu przecież o wszystkim opowiadać jeśli jest taki "wrazliwy".
    W odpowiednich momentach niby to przypadkiem inicjuje jakieś wieczorki z <3 i zobacz jaki skutek to przyniesie :)


    Samara chyba ściągnęłam Cię myslami ^_^
    Miałam dopisać w swojej poprzedniej wiadomości jak tam wasz remont :)
    Mam nadzieje ze większość zrobił mąż a Ty tylko pomagała i dużo wietrzyliscue :)a Ty nie gimnastykowalas się za bardzo :)
    Co do siostry to zafundowala Ci demo :D
    Choć masz rację - łatwiej pewnie to by było znosić bez brzuszka ;)

    Aaa i jeszcze napisz mi cos o tej położnej. . Albo nie żeby nie zaśmiecać to ja napiszę do Ciebie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2017, 10:17

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 29 marca 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ladybag wrote:
    Samara chyba ściągnęłam Cię myslami ^_^
    Miałam dopisać w swojej poprzedniej wiadomości jak tam wasz remont :)
    Mam nadzieje ze większość zrobił mąż a Ty tylko pomagała i dużo wietrzyliscue :)a Ty nie gimnastykowalas się za bardzo :)
    Co do siostry to zafundowala Ci demo :D
    Choć masz rację - łatwiej pewnie to by było znosić bez brzuszka ;)

    Aaa i jeszcze napisz mi cos o tej położnej. . Albo nie żeby nie zaśmiecać to ja napiszę do Ciebie ;)

    Remont się jeszcze nie zaczął, m.in przez wczorajsze złe wiadomości, może uda się jutro ruszyć... Może...
    Nie zamierzam się jakoś specjalnie przemęczać, ale też stać z boku nie chce. Póki co to tylko znoszę do piwnicy niepotrzebne rzeczy, żeby nie przeszkadzały.

    Jak masz pytania pisz :)

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Witam Dziewczyny. Niestety mam średni dzień. Byłam rano u chirurga szczękowego i nie usunął mi zęba bo dopiero na lipiec. Pół twarzy opuchnięte, ból węzłów i do ucha i lecę po skierowanie na SOR bo nie chcę brać czwartego antybiotyku. Trzymajcie kciuki bo zwariuję jak mnie oleją i odeślą do domu.

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    Miałam wczoraj już napisanego dłuuugiego posta i mi się skasował. Oczywiście coś nacisnęłam.. Poszłam się umyć, położyłam już do łóżka i zabrałam za pisanie od nowa. W połowie wstałam do toalety i patrzę a tam pojawiło się kilka kropli jasnobrązowego plamienia.. Myślałam że zawału dostanę. Położyłam się, uspokoiłam i zadzwoniłam do siostry. Potrzebowałam szybkiej rady.. Co robić. Stwierdziła że jak nic nie boli to mam się uspokoić i iść spać. Rano przy korzystaniu z toalety pojawia się nadal lekkie plamienie. Gin mówił że krwiak może się opróżniać lub wchłonąć. Cholerstwo chyba wybrało pierwszą opcje.. Kładę się do łóżka i się nie ruszam. Będę obserwować co się dzieje.. Jak prędzej nie zwariuje heh.

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 29 marca 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    Hej Dziewczyny,

    Miałam wczoraj już napisanego dłuuugiego posta i mi się skasował. Oczywiście coś nacisnęłam.. Poszłam się umyć, położyłam już do łóżka i zabrałam za pisanie od nowa. W połowie wstałam do toalety i patrzę a tam pojawiło się kilka kropli jasnobrązowego plamienia.. Myślałam że zawału dostanę. Położyłam się, uspokoiłam i zadzwoniłam do siostry. Potrzebowałam szybkiej rady.. Co robić. Stwierdziła że jak nic nie boli to mam się uspokoić i iść spać. Rano przy korzystaniu z toalety pojawia się nadal lekkie plamienie. Gin mówił że krwiak może się opróżniać lub wchłonąć. Cholerstwo chyba wybrało pierwszą opcje.. Kładę się do łóżka i się nie ruszam. Będę obserwować co się dzieje.. Jak prędzej nie zwariuje heh.

    A może warto skonsultować z lekarzem? Wiem, że niektórzy podają do siebie numer żeby w razie czego móc rozwiać wątpliwości.
    Trzymam kciuki żeby to było tylko chwilowe i już się nie powtórzyło :)

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 29 marca 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaka wrote:
    A może warto skonsultować z lekarzem? Wiem, że niektórzy podają do siebie numer żeby w razie czego móc rozwiać wątpliwości.
    Trzymam kciuki żeby to było tylko chwilowe i już się nie powtórzyło :)

    Mam nr do gina. Ale moja historia jest taka, że ja w 6tyg trafiłam do szpitala z krwotokiem. Plamienia po ciągneły się z jakieś 3/4 tygodnie. Teraz był spokój przez 1,5 tyg i na poniedziałkowej wizycie gin zobaczył dwa krwiaki i mówił że mogą się opróżniać i może pojawić się plamienie od żółtego, poprzez pomarańczowe do brazowego. No i cholerstwo się pojawiło szybciej niż myślałam. Jeżeli to to. Także póki nic nie boli i nie ma żywej krwi będę leżeć.. Tak myślę..

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
‹‹ 1012 1013 1014 1015 1016 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ