X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziołszki!

    Za oknem chmury. Ciekawe jak będzie potem, bo zapowiadali słońce. Hmm.. Małż jeszcze sobie smacznie śpi, a ja już od 8 wierce się w łóżku ;-)

    Yoselyn to jak pójdziesz w czwartek to będzie 4t5d nie? Dokładnie tak samo jak ja na mojej 1 wizycie. I był już pęcherzyk:-) Także kto wie, kto wie. Dobrze że idziesz tak szybko. Niech Ci ustawi leki i odpoczywać do domku:*

    Wy wiecie, że mnie Małż przekonał do siemienia? I rewelacyjnie działa na mój układ trawienny! Szok! Normalnie gotuje mi te gluty, dodaje syrop wiśniowy i jest całkiem całkiem :-P

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszaszka procentowo Twoje wyniki wyglądają tak :

    FT4 31.17% [ wynik 1.17, norma (0.93 - 1.7)]

    FT3 25.00% [ wynik 2.75, norma (2.2 - 4.4)]

    żeby zajść w ciąże musimy pilnować żeby były w okolicy 50% min... dążymy do 100% tak na prawdę... więc słaboo u Ciebie zdeczka...samo TSH masz także za wysokie... zachodzimy w ciąże z wynikami bliskimi 1,5 do 2,0 wg starej szkoły PTE a wg nowej są chyba normy 1,0 do 1,5 więc tak czy inaczej jest za wysokie..

    także czym prędzej jakaś lewotyroksynkę tylko nie wiem jak to z tym ft3 bo też wypadałoby podnieść ... to już endo musi to ugryźć bo ja nigdy u siebie ft 3 nie podnosiłam.. może konwersja się wzmocni jak przyjmiesz lewotyroksyne...

    wyniki przeciwciał wskazują na hashimoto.. przydałoby potwierdzić usg tarczycy najlepiej wykonane przed dobre endokrynologa a nie radiologa...
    z jakiej miejscowości pochodzisz?

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro no zobaczymy czy cos bedzie, ale bety chyba nie bede miala takie duzej zeby zobaczyc pecherzyk. No ale zobaczymy. Na pewno wazne dla mnie to leki i l4 zebym dala do pracy. Wizyte mam o 10:30 ale znajac zycie bedzie opoznienie :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wtorkowo ;)

    Ona ja się cieszę,że Ty wróciłaś i częściej zaglądasz bo się o Ciebie martwiłam :) Czuje się względnie.. chyba dobrze właściwie. Szybciej się męczę.. wzięłam się w niedziele za okno balkonowe i robiłam je chyba 45min a normalnie robię 15min więc masakra...
    Dziś mamy piękną pogodę , bynajmniej na razie się taka zapowiada więc zaś wezmę się za sprzątanie , trzeba się szykować pod te święta i komunie, bo w moim tempie mogę się nie wyrobić :D

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Caro no zobaczymy czy cos bedzie, ale bety chyba nie bede miala takie duzej zeby zobaczyc pecherzyk. No ale zobaczymy. Na pewno wazne dla mnie to leki i l4 zebym dala do pracy. Wizyte mam o 10:30 ale znajac zycie bedzie opoznienie :)

    A co ma piernik do wiatraka ;)
    To są jakieś mity z ta beta i pęcherzyki em.
    Trzymam kciuki żebyś zobaczyła go na wizycie i żebyś się uspokoiła :)


    Gadulka fajnie ze się pokazałas :)
    Dziś wizyta ? :)

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ladybag wrote:
    A co ma piernik do wiatraka ;)
    To są jakieś mity z ta beta i pęcherzyki em.
    Trzymam kciuki żebyś zobaczyła go na wizycie i żebyś się uspokoiła :)


    Gadulka fajnie ze się pokazałas :)
    Dziś wizyta ? :)
    w czwartek :D heheh więc jeszcze dwa długie dni czekania :D

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ladybag wrote:
    A co ma piernik do wiatraka ;)
    To są jakieś mity z ta beta i pęcherzyki em.
    Trzymam kciuki żebyś zobaczyła go na wizycie i żebyś się uspokoiła :)


    Gadulka fajnie ze się pokazałas :)
    Dziś wizyta ? :)

    no wiesz pecherzyk widac przy okreslonej mniej wiecej becie :D wiec moze byc problem zeby go dojrzeć :) he he no ale zobaczymy :)

    jutro chce isc na bete jeszcze raz przed czwartkowa wizyta, no chyba ze zrobie w czwartek bym miala swieza :P

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    no wiesz pecherzyk widac przy okreslonej mniej wiecej becie :D wiec moze byc problem zeby go dojrzeć :) he he no ale zobaczymy :)

    jutro chce isc na bete jeszcze raz przed czwartkowa wizyta, no chyba ze zrobie w czwartek bym miala swieza :P
    nie robiłabym szczerze mówiąc... nic nie wnosi

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    nie robiłabym szczerze mówiąc... nic nie wnosi

    tak myslisz, ale wtedy widze czy dobrze rosnie :D a lekarka bedzie chciala pewnie zobaczyc wynik bety

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Witam Dziewczyny :) U mnie deszczowo i chmurowo :) Wiecie może , kiedy można testować po pregnylu 5000 i czy "sikany" czy od razu na Betę trzeba się wybrać. Z góry dzięki za odp :)

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    Myszaszka procentowo Twoje wyniki wyglądają tak :

    FT4 31.17% [ wynik 1.17, norma (0.93 - 1.7)]

    FT3 25.00% [ wynik 2.75, norma (2.2 - 4.4)]

    żeby zajść w ciąże musimy pilnować żeby były w okolicy 50% min... dążymy do 100% tak na prawdę... więc słaboo u Ciebie zdeczka...samo TSH masz także za wysokie... zachodzimy w ciąże z wynikami bliskimi 1,5 do 2,0 wg starej szkoły PTE a wg nowej są chyba normy 1,0 do 1,5 więc tak czy inaczej jest za wysokie..

    także czym prędzej jakaś lewotyroksynkę tylko nie wiem jak to z tym ft3 bo też wypadałoby podnieść ... to już endo musi to ugryźć bo ja nigdy u siebie ft 3 nie podnosiłam.. może konwersja się wzmocni jak przyjmiesz lewotyroksyne...

    wyniki przeciwciał wskazują na hashimoto.. przydałoby potwierdzić usg tarczycy najlepiej wykonane przed dobre endokrynologa a nie radiologa...
    z jakiej miejscowości pochodzisz?

    Kurcze, czyli jeszcze gorzej niż myślałam, bo w takim razie to wszystkie wyniki mam złe ;(
    jestem z Warszawy, zapisałam się do lekarza ze specjalnością ginekolog-endokrynolog-androlog, ma dużo bardzo pozytywnych opinii na znany.lekarz

    Przyznam, że się podłamałam ;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2017, 10:37

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusias wrote:
    Witam Dziewczyny :) U mnie deszczowo i chmurowo :) Wiecie może , kiedy można testować po pregnylu 5000 i czy "sikany" czy od razu na Betę trzeba się wybrać. Z góry dzięki za odp :)

    Ja testowałam w dniu przewidywanej @ czyli 12dpo. Robiłam sikańca i jak był bladzioch to leciałam na bete. Też miałam pregnyl 5000. Niby się mówi, że pregnyl wydłuża cykl, u mnie tak nie było. No, ale każda jest inna.

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samara wrote:
    Ja testowałam w dniu przewidywanej @ czyli 12dpo. Robiłam sikańca i jak był bladzioch to leciałam na bete. Też miałam pregnyl 5000. Niby się mówi, że pregnyl wydłuża cykl, u mnie tak nie było. No, ale każda jest inna.

    ja mam drugą fazę bardzo długą, bo owulkę już 11 -12 dc i oczywiście robiłam siekańca dziś w nocy (bo mam z głową) i jedna krecha, więc pregnylu już nie ma w organizmie. Muszę wytrzymać jeszcze parę dni, choć planowałam w czwartek iść na betę i to by było 13 dzień po zastrzyku a 23 dc z 27 dni. Myślisz, że to za wcześnie na krew i dać sobie spokój? Niestety cierpliwość nie jest moją mocną stroną :D

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    w czwartek :D heheh więc jeszcze dwa długie dni czekania :D

    Co mi się to dzisiaj zakodowało to nie wiem :P
    ale.. nic to - tyle czekałaś to te dwa dni to pikuś ^_^
    chociaż domyślam się, że im bliżej tym wydaje się że czas się dłuży :D
    Z drugiej strony jak masz tyle zajęć to zleci anim się obejrzysz :D

    SUPER - ciotki tez są podekscytowane :D <3
    Yoselyn82 wrote:
    no wiesz pecherzyk widac przy okreslonej mniej wiecej becie :D wiec moze byc problem zeby go dojrzeć :) he he no ale zobaczymy :)

    jutro chce isc na bete jeszcze raz przed czwartkowa wizyta, no chyba ze zrobie w czwartek bym miala swieza :P

    Tak tak, też czytałam te bzdety o tym, ze pęcherzyk widać dopiero na poziomie jakiejś tam bety (1000-1500), a tymczasem moja nawet nie leżała koło tego i mimo to w 4 tyg i 6 d było widać pęcherzyk - także ja bym sobie to wsadziła między bajki bo wiadomo każdy organizm jest inny i może być różnie.. Są równiez sytuacje odwrotne = kobiety które mają dużo większą bete a pęcherzyka jeszcze nie ma. I człowiek się naczyta a potem się bez sensu stresuje :P
    Jak bedzie miał być widoczny pecherzyk to będzie - spokojnie :)

    Anusias wrote:
    ja mam drugą fazę bardzo długą, bo owulkę już 11 -12 dc i oczywiście robiłam siekańca dziś w nocy (bo mam z głową) i jedna krecha, więc pregnylu już nie ma w organizmie. Muszę wytrzymać jeszcze parę dni, choć planowałam w czwartek iść na betę i to by było 13 dzień po zastrzyku a 23 dc z 27 dni. Myślisz, że to za wcześnie na krew i dać sobie spokój? Niestety cierpliwość nie jest moją mocną stroną :D


    Ja własnych doświadczeń nie mam, ale czytałam na necie, że dziewczyny dopiero w 15-16 dniu po zastrzyku robiły. Także chyba trochę sie pospieszyłas ;)
    łapki pod dupke i siedz i się nie ruszaj :D



    a u nas dziś bezchmurnie znów prawie 20 st także, zadzieram kiece i lecę :D
    Bo straszą, że pogoda ma się popsuć :/

    Anusias, magdzia26 lubią tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusias wrote:
    ja mam drugą fazę bardzo długą, bo owulkę już 11 -12 dc i oczywiście robiłam siekańca dziś w nocy (bo mam z głową) i jedna krecha, więc pregnylu już nie ma w organizmie. Muszę wytrzymać jeszcze parę dni, choć planowałam w czwartek iść na betę i to by było 13 dzień po zastrzyku a 23 dc z 27 dni. Myślisz, że to za wcześnie na krew i dać sobie spokój? Niestety cierpliwość nie jest moją mocną stroną :D

    No za wcześnie kobieto! Dwa wdechy głębsze i czekaj jeszcze z 4/5 dni :)

    Anusias, ladybag lubią tę wiadomość

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Ladybag i Samara, dzięki :) Sama pukam się w czoło :D

    ladybag lubi tę wiadomość

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • Antalaya1990 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje! Co zrobic gdy rano budzi człowieka i towarzyszy mu przez cały czas tęsknota za kims kogo nie ma i nie było nigdy? Czy to normalne, że tak bardzo pragne dzziecka, że tęsknię za nim codziennie mocniej?

    Antalaya
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Antalaya :-)

    Oczywiście że każda z nas miała, bądź nadal ma tę tęsknotę w sercu i dla każdej jest to bolesne ale staramy się być silne i walczyć do końca aż się uda. W gronie podobnych sobie "staraczek" będzie Ci o wiele milej, nie jesteś sama każda tu walczy/wywalczyła :-) Opowiedz nam swoją historię

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:25

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heheheh, nie uwierzycie ;-)
    MatkaWariatkaPanikaraNumberOne wraca se właśnie z spontanicznej wizyty u gina hihi :-P

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
‹‹ 1024 1025 1026 1027 1028 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ