X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro no to dawaj newsy :-D

    Ja też już wracam po wizycie ^_^

    Caro lubi tę wiadomość

  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Caro uwielbiam Cię :D
    Co tam u gina?

    Witam nowa Staraczkę :)

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola To TY dawaj newsy bo widzę dobry humor!!!! :-)

    A ja już piszę. Oczywiście te plamienia nie dawały mi spokoju, więc mówię do Małża "dobra dzwonię do gina"! No to godz 13 dzwonię do gina i mu tak mówię że niepokoją mnie te plamienia i w ogóle a on na to "po co masz się niepokoić. przyjedź". Hehe. Godzina 13:15 byłam już w gabinecie :-) Siedziałam prawie 1h. Badał, mierzył sobie, szukał i szukał i tak: Maluch rośnie pięknie, zmierzył obwód główki i powiedział że idealnie, posprawdzał sobie trochę i że kosmówka ładna, bez żadnych odwarstwień, krwiaki się zmniejszyły i są małe więc nawet nie mierzył ich. Znalazł za to MIĘŚNIAKA. Szok totalny bo nigdy nie miałam z tym cholerstwem do czynienia. Powiedział że mam się nie denerwować bo jest bardzo mały. Będziemy obserwować. Poza tym jak śmiałam się że jestem panikarą to powiedział, że on nie ma nic przeciwko cotygodniowym wizytom jeżeli ma mnie to uspokoić i jak cokolwiek będzie się działo to mam dzwonić. No Skarb nie gin <3 Jadę też do hematologa 20.04 na konsultacje, bo gin chce podwyższyć dawkę Clexane, ale woli to skonsultować. No i w ogóle żeby hematolog spojrzał na moje wyniki ogólne krwi. Także kolejne fociszki z usg do albumu trafiają heheh :-P

    Karolina2787, magdzia26, Gaduaaa, Marteczka93, Posok82 lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro przewspaniale! <3 Rośnijcie zatem zdrowo kochani :)

    No a co do mnie to miałam dwie owulacje czyli mam spore szanse na bliźniaki jeśli oczywiście plemniki mojego dadzą radę. Zdjątka dwóch pękniętych pęcherzyków a trzeci pęcherzyk który był dominujący zniknął z pola widzenia i gin powiedział że nie wiadomo czy nie było trzeciej owulacji. Wszystko w rękach Boga teraz no i w plemnikach mojego, oby chociaż jeden dał radę ;)

    magdzia26, Ona29, Gaduaaa, Marteczka93, Posok82 lubią tę wiadomość

  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro cudo nie gin. Jego to ozlocic normalnie :D

    Karolajn czad !!! Trzymam potrójnie kciuki hihi ^_^

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro, super masz tego gina, mam wrażenie że to jednak rzadkość że lekarz jest taki zaangażowany i traktuje pacjentów indywidualnie. Pozazdrościć :-)

    Karolina, mocno trzymam kciuki :-) faktycznie piękna owulacja się udała, teraz pływaki się muszą wykazać ;-)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro super ze dzidź pięknie rośnie :) a taki gin to skarb :)
    Nooooo Karola jeszcze z tych bliźniaków trojaczki Ci się zrobią :D

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj wieczorem wyszłam wynieść śmieci i koło domu pod smietnikiem leżała jakąś gałąź z kolcami tak mniej więcej po 5 cm...i co oczywiście wdepnelam but przebity, noga też :( krew się lała...odkazilam, zakleilam plastrem chodzić nie mogę :(

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Śnieżka90 Autorytet
    Postów: 1091 836

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Kochane.
    magdzia26- to leż, odpoczywaj a noga się zagoi :D
    Caro- rośnijcie zdrowo !
    Karolina2728- uda się ! i to będą trojaczki mówię Ci!

    A u mnie- nadal nic. W sobotę idę do endo i się okaże czy w ogóle coś jeszcze ze mnie będzie ...

    Miłego dnia!

    Śnieżka
    Aniołek- 10 tc [*] 2019
    Aniołek- 7 tc [*]2021
    Aniołek- cb 2022
    Starania od 08.2016

    I dla Nas zaświeci słońce...
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja.
    Pogoda co prawda ładna ale ja w pochmurnym nastroju już od rana :/ Taka godzina, a ja już zdążyłam się kilka razy poirytować.. ehh co to będzie za dzień.

    No nic.. zmykam - miłego dnia wszystkim

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!

    Karola ojjjjjjjj będzie gorrąco!!! BLIŹNIAKI?? Toż to będzie piękna sprawa, a moje słowa się spełnią hihi ;-) Kurde! Anusias, Ty! Przebieram nogami na Wasze testowanka!! Sesesesese :-)

    I jeszcze Gaduua jutro takie piękne wieści Nam zaserwuje! Yoselyn tyż ma wizytę jutro! Noo zacny tydzień!

    magdzia auć! Cholercia, sprawdzaj czy coś tam Ci się nie papra.. :-/ Nosz w mordke jeża. A jak dzisiaj się czujesz?

    ladybag uuuu.. A kto lub co dzisiaj od rana już zdążyło się narazić Ciężarówce? Ojj myszy są wciągną!!

    Sniezka Spokojnie. Ważne że działasz i idziesz na wizytę. Teraz niech zadziała endo. Będzie dobrze :*

    Noo mój gin to jest kurde strzał w dziesiątkę.. Chyba mu zrobię laurkę na następną wizytę :-P ;-)

    Karolina2787, magdzia26, Anusias lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gadu taaak jestem wróciłam i mam się w miarę dobrze ;-)

    Jest Ci ciężej niż zawsze ale to chyba pozytyw :-P
    Przynajmniej ja bym tak chciała;-) i oczywiście córy Ci życzę:-*

    Caro a powiedz mi jakich proporcji używacie jeśli chodzi o siemie lniane ja dalej dwie małe łyżki na szklankę wody gotuje chwilę odcedzam czekam aż przestygnie i pije lekko ciepławe nie koniecznie glut konsystencja na ciepło to taki nie zsiadly kisiel a jak to u Ciebie wygląda?
    Dziewczyny dziś do czytałam odnośnie tego siemia że jest dość kaloryczny lekarze przepisuja go dziewczyna które chcą przytyć! Nooo masakra :-P

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się fatalnie czuję, przyszła @ w 25 dniu, boli mnie brzuch i w ogóle beznadziejnie :( U nas, tak jak we Włoszech, też powinni prowadzić urlop menstruacyjny :P

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dzięki za wsparcie ale co do trojaczków to już nie przesadzajcie :-D u mnie bliźnięta byłoby już ciężko ze względu na mięśniaka. Nasienie mojego nie jest rewelacyjnie ale liczę chociaż na jeden super plemnik ;-)

    Kurczę Magdzia współczuję biedulko teraz odpoczywaj i oszczędzaj nogę ❤

    Ladybag a co to się stało? Oby w ciągu dnia humorek się poprawił :-)

    Caro trochę jednak się martwię czy wgl się uda...

    magdzia26 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz doczytałam:

    Caro ! No i pięknie!!
    Masz wspaniałego gina! Pozdrów go od koleżanek haha :-P
    Rosnijcie zdrowo <3

    Karolinka bliźniaki omg kochana bądź po prostu w ciąży już nie ważne czy blizniczej czy nie życzę Ci tego z całego serca
    Armia żołnierzy napewno się spisała :-)

    Karolina2787, Caro lubią tę wiadomość

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kochane <3 noga boli a ja boje się zajrzeć pod opatrunek :/ ale za chwilę idę pod prysznic i będę musiała...

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka!

    Karolina zobacz jakiego ja mam do Ciebie nosa! Haha no zajebiste wieści!

    Caro Ty czarodzieju haha dobra jesteś ;) dobrze ze masz takiego gina ;)

    Karolina2787, Caro lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helo i ja.

    Zanosi się na deszcz więc za chwilę lecę po zakupy, co by nie zmoknąć.
    Odświeżanie mieszkania ciąg dalszy, tym razem aneks kuchenny idzie pod wałek. Mam pierdzielnik w salonie, bo wszystko powystawiane. Robię obiadek i spadam na kawkę do koleżanki.
    Nie mogę doczekać się jutrzejszej wizyty u gin, jestem ciekawa czy młody już się odwrócił czy nadal uparcie tyłkiem w dół.

    Karola - to w którym dniu cyklu jestes już? Nie mogę się doczekać Twojego testowania :)

    Caro - Ty to jesteś pozytywnie zakręcona, i winszuje gina. Mój też jest z tych troskliwych, raz nawet specjalnie dla mnie w sobote gabinet otworzył. Takich to ze świecą szukać.

    Caro lubi tę wiadomość

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde dziewczyny martwię się trochę bo od wczoraj mnie brzuch boli jak na @ a jestem świeżo po ....dodatkowo mam brązowe plamienia akurat tym się nie martwię myślę że to końcówka małpy ale ból brzucha mnie niepokoji dosłownie jakbym miała zaraz okres dostać:-/ o co znów kaman...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samara ja obecnie 16dc także jeszcze sporo do testowania ale też się niecierpliwie ;-) u Ciebie suwaczek zagina do przodu że hej już niedługo będziesz tuliła swojego synka ^_^

    Samara lubi tę wiadomość

‹‹ 1025 1026 1027 1028 1029 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ