X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Śnieżka90 Autorytet
    Postów: 1091 836

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczęta!
    Ladybag- współczuje jazdy komunikacją. Zimą zimno a latem- zapachy całego świata nie mówiąc o jęczeniu ludzi za krzywdy całego świata.
    Izolda- nie zawsze problem tylko tkwi w nas, więc warto zbadać wszystkich i wszystko:)
    Yoselyn82- cieszymy się pięknym wzrostem :D

    W sobotę wybieram się do endo i mam taki strach jak przed tym, że wywalę orła na ślubie. Moja małżowina dzielnie mnie wspiera i pociesza choć ja nadal jak ciepłe kluchy pociągam nosem za każdym razem jak ktoś pyta" a kiedy u Was w końcu będzie"

    Śnieżka
    Aniołek- 10 tc [*] 2019
    Aniołek- 7 tc [*]2021
    Aniołek- cb 2022
    Starania od 08.2016

    I dla Nas zaświeci słońce...
  • Barbia Przyjaciółka
    Postów: 129 39

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, ja Was podczytuję codziennie, jakoś natchnienia nie mam do pisania a dziś do mnie przylazła ta nieszczęsna @ :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się Śnieżka z Tobą- warto i zbadać męża tymbardziej że czas oczekiwania na zabieg mógłby być ewentualnym czasem leczenia męża bo jak zapewne już wiesz to minimum 3 miesiące
    U mnie jest podobnie właśnie mimo że to ja mam problem lekarz i mojego zbadał

  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki,

    ja za chwilę jadę do endokrynologa z wynikami i się martwię żeby się znowu jakiś konował nie trafił co mi powie, ze TSH 3,2 to w normie i leków nie da ;(
    Do tego prolaktyna to mi nieźle namieszała, bo okres miałam ledwo jeden dzień i to skąpy.

    Yoselyn82 Serdeczne Gratulacje!!!! Beta pięknie rośnie :)

    kurcze.. jak tu się pogrubia czcionkę? Myślałam, że tak jak w html, ale widzę że nie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2017, 10:15

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J co się stało? Jeśli chcesz powiedz może będzie Ci lżej...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2017, 11:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J. kochana chodzi o Wasz związek prawda? O Was?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2017, 11:37

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J co się dzieje kochana <3???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2017, 12:06

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli mogę Ci w jakikolwiek sposób pomóc choćby rozmowa to daj znać

    Caro lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J Kochana.. widzę, że dzieje się coś złego.. jeżeli chcesz możesz śmiało Nam się wyżalić. Możesz tu, możesz na FB. Wysłuchamy jak nikt inny. Gdybym była na chodzie to bym się z Tobą na dobrą kawę umówiła..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2017, 11:20

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka a to prolaktyna odpowiada za skapy okres ? Moja jest w normie bynajmniej tak pokazują wyniki a okres to ja mam 3 dniowy i ilość taka jak kot naplakal jednak po męczą mnie plamienia do nawet 10 dc

    Judka23 lubi tę wiadomość

  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przywitałam się dzisiaj, ojj ojj.
    Hej Dziewuszki :*

    Ona jeżeli chodzi o to siemie to Małż robi "miksturę" z ok. 2 łyżek siemienia. Zalewa to szklanką wody. Czasem wrzątkiem w szklance, czasem zagotowuje wodę ok 2 min w garnku. Odstawia do wystygnięcia, trochę syropu i bon appetit! ;-)

    myszkaka jak endo będzie kompetentny to napewno da Ci jakieś leki na zbicie. Koniecznie daj znać po wizycie!

    Sniezka spokojne. Ważne że działasz i weź tam zawalcz o konkretne info od endo. Będzie dobrze :* A kiedy ślubujesz? Ja miałam stracha że się popłacze no i tak się stało heheh ;-) Nie mogłam wypowiedzieć przysiegi bo ryczałam jak głupia :-P

    Yoselyn jak po wizycie???? :*

    Barbia Kochana co tam u Ciebie? Bo głupiej@ to nie lubimy... Nie lubimy. Tulaski :*

    magdzia jak noga??

    ladybag ale masz meksyk z tą komunikacją. O Dzizass.. A ten edno to jakiś taki gburowaty co? Nie lubię takich lekarzy. Fe!

    Samara no taki gin to zdarza się raz na jakiś czas :-) Dobrze że też masz takiego z którego jesteś zadowolna. To się chwali! Huhu! Stasinek coraz bliżej! :-)

    Gaduuua :*

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro a dziękuję już lepiej nawet mogę w miarę normalnie chodzić bo mniej boli więc myślę że idzie w dobra stronę wszystko :)

    Caro lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Judka23 Debiutantka
    Postów: 8 5

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mnie wam tu dziewczyny tego napisać na otwartym forum.

  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Myszka a to prolaktyna odpowiada za skapy okres ? Moja jest w normie bynajmniej tak pokazują wyniki a okres to ja mam 3 dniowy i ilość taka jak kot naplakal jednak po męczą mnie plamienia do nawet 10 dc

    Prolaktyna hamuje owulacje i w ogóle wszystko co zwiazane z okresem :/

    Caro nawet na mnie nie spojrzał :/ Babeczka z kolejki stwierdziła, że skoro wynik ok to nad czym ma się pochylać - no niby tak, ale czułam się tam jak intruz w tym gabinecie :/
    Siedział sobie w skórzanej kurtce pierra cardina - nie ważne, że ciepło i duszno - okularki przeciwsłoneczne na głowie.. jakby był na jakimś spotkaniu w ogrudku przy piwku, a nie w gabinecie w pracy :P a już tam..
    Ale przynajmniej co by tak na niego nie burczeć to oprócz tsh dal mi do zbadania wit. D :) więc chcoiaż tyle trzeb go pochwalić :P

    J to może w pamiętniku napisz? Później skasujesz?

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ladybag no to faktycznie tej gbur. Siedzieć w kurtce w gabinecie? Jaa pierdziele.. Brak profesjonalizmu totalny. No ale chociaż coś tam dał heh. Najważniejsze że wyniki ok :-)

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Myszka a to prolaktyna odpowiada za skapy okres ? Moja jest w normie bynajmniej tak pokazują wyniki a okres to ja mam 3 dniowy i ilość taka jak kot naplakal jednak po męczą mnie plamienia do nawet 10 dc

    Czytałam, że przy hiperprolaktynemi okresy są coraz bardziej skąpe aż mogą zniknąć całkiem, a mi wyszło że ją mam. Jeśli masz PRL w normie to nie sądzę, żeby wpływała. Ja nigdy nie miałam obfitych miesiączek, ale ostatnio to krwawienie trwa 1-1,5 dnia, a później plamienie tylko.

    Caro, wizyta u endo chyba udana. Dostałam euthyrox 25 1 tabl rano 30 min przed śniadaniem, bromergon całą tabletkę, ale najpierw żeby się powoli przyzwyczajać to przez 2-3 dni 1/4 tylko wieczorem, pózniej przez 2 dni 1/4 rano i 1/4 wieczorem i po tym już 1/2 rano i 1/2 wieczorem cały czas.
    Od 18dc luteinę 2 tabl 2 razy dziennie.
    Mam zrobić usg tarczycy i za 6 tygodni powtórzyć tsh i prolaktynę.
    Jak przez dwa najbliższe cykle nie zajdę to wtedy badanie nasienia jeszcze.
    Mimo, że aktualnie mam okres zrobił mi usg i się okazało ze mam 2 niepęknięte pęcherzyki w prawym jajniku. Miałam monitoring w lutym i teraz wyszło, że ten pęcherzyć 21mm co wtedy znalazła nadal sobie siedzi w jajniku i jest teraz drugi 20mm. Ej, czy z tego nie może być bliźniaków? Czy te pęcherzyki się wchłoną?

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    ladybag no to faktycznie tej gbur. Siedzieć w kurtce w gabinecie? Jaa pierdziele.. Brak profesjonalizmu totalny. No ale chociaż coś tam dał heh. Najważniejsze że wyniki ok :-)

    Za m-c znow do niego ide bo ta moja nadal na zwolnieniu :/ Obawiam się, że tam u niej jakaś cięższa choroba i może juz nie wrócić albo wroci na krotko jak teraz i znow jej nie bedzie :/

    myszkaka no to mała dawka, znaczy nie jest z Toba zle - głowa do góry :)
    Fajnie, że pomyślał, żeby organizm stopniowo do bromergonu przyzwyczajać - to sie chwali :)

    no to teraz brać grzecznie leki i bedzie poprawa za niedługo :)

    myszkaka lubi tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • Śnieżka90 Autorytet
    Postów: 1091 836

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro- już ślubowałam lipiec 2016 . Jedynie co zrobiłam, to usilnie chciałam wcisnąć obrączkę małżowinie na lewą rękę :D
    Co do endo- wydaje mi się, że dobrze trafiłam. Na pierwszej wizycie Pani doktor wszystko wytłumaczyła, opowiedziała ba! wszystko zapisała na kartce zaznaczając mazakiem co kiedy, gdzie abym nie zapomniała. I o dziwo idąc z wynikami na wizytę czekam 4 dni a nie parę miesięcy jak gdzie indziej.

    Ladybag- niestety, nie każdy lekarz jest z powołania... Po prostu oprócz wyglądu nie miał nic do zaoferowania ;p

    Śnieżka
    Aniołek- 10 tc [*] 2019
    Aniołek- 7 tc [*]2021
    Aniołek- cb 2022
    Starania od 08.2016

    I dla Nas zaświeci słońce...
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejoo no jestem....
    no i prawdopodobnie chłopak !!!! kurde... no ale liczyłam się z tym..
    Ogólnie jestem zajebiście zła na to usg i na to podejście w szpitalu...
    Usg tandetne.. jak dla mnie gówno widać za przeproszeniem.. takie usg to mi robili w 2008 roku jak Fabiana nosiłam...
    Pytam się o kość nosową... no jest.. jaka długa? Ona nie zmierzy... Pytam o szyjkę... no jest... wygląda okey.. ale nie zmierzy ... i nic więcej nie powie... nie znam żadnych wymiarów.. na słowo mam im wierzyć że jest okey !!!
    Waży uwaga... 400-450g.. około.. no to kuźwa trochę rozbieżność..
    Ręce mi opadły....
    Jadę do Dublina za może 3 tyg... to jest chore w tej Irl...
    mówię im że w głowie mi się często kręci.. i takie tam... może mam anemie?
    to przyjdź za 6tyg na badania krwi ! kurwa!!!!!!!!! 6 tyg

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gadi kochana współczuję że musiała tyle czekać a nie dowiedziałaś się konkretów. Co za podejście do pacjentki wgl wszystko kuźwa na oko? Albo tak albo tak, tyle lub tyle albo coś około tego a to za 6 tygodni to już wgl jakaś masakra!!! Łaaa... szlak trafić może o wcale nie dziwię się że jesteś zła ale nie nerwuj się już postaraj się uspokoić dla grocha. Oczywiście gratuluję synka kolejnego ;-) niech zdrowo rośnie.

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

‹‹ 1027 1028 1029 1030 1031 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ