X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana i witam nowa koleżankę.


    Malinka super wieści :) Trzymam kciuki i gratuluję :)
    Ale nam fasolek obrodzilo tej wiosny <3 <3 <3

    Caro to pewnie dopegyt. Dzisiaj się śmiałam ze jestem wyjątkowa.. Bo ponoć nadciśnienie występuje tylko u ok. 7-10% kobiet
    A tak w ogóle to nie jest mi do śmiechu. Ostatnio mam straszne wahania nastroju i niestety w ta negatywna stronę :/
    Teraz się jeszcze boje ze przez to głupie ciśnienie vzeka mnie cc a tak chciałam sn :/
    Ale jest 1 plus w całym tym moim marudzeniu- cały tydzień grzecznie siedzę z dupka w domu i leżę - liczba skurczy macicy mega zmalała. No tylko.. leżeć cały dzień to można szału dostać - zresztą sama wiesz.
    Raz ze to wcale nie takie fajne, kręgosłup to już mnie tak boli ze nie wiem jak się układać, a dwa ze czuje się nieuzyteczna. Mąż nade mną skacze i wszystko robi - to się chwali, powinnam się cieszyć, ale meczy mnie ta bezczynność :/
    Tyle mojego ze czasem na dłuższy spacer z bubkiem wyjdę, ale też bez szaleństw.

    Gadi przybij piątkę - tez się zastanawiałam czy jak tak kopie teraz to tez będzie taki żywiołowy po 2 stronie ;)
    Nieraz jak mi w pecherz zasunie to..
    Z tym sprzątaniem to faktycznie na spokojnie rób sobie na raty. Ja sobie pasa popuscilam i widzisz.
    Trzymam kciuki by rodzicom się podobało i by impreza się udała :)

    Gaduaaa, Caro lubią tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Ciągle czekam i czekam i co próba to rozczarowanie. Tak już pragnę aby się udało. Jestem po kolejnym staraniu. Najprędzej za tydzień mogę zrobić test. chciałabym aby się udało.

    ona32
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gadi najważniejsze że się dobrze czujecie <3 :) i widzę że u Ciebie ciągle coś się dzieje, fajnie że rodzice Cię odwiedzą będzie wesoło :)


    Caro tak 2 cykl z Clo mam nadzieję że i tym razem będzie tak ładnie ;) Możesz zapisać mnie (chyba jako jedyną na testowanie, na 16.05 )


    Gaduaaa, Caro, Marteczka93 lubią tę wiadomość

  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ladybag tak, tak. To ten lek :-) Jeżeli chodzi o nadciśnienie to powiem Ci tak moja siostra miała i nawet pod koniec raz leżała w szpitalu, bo tak wysoko jej skakało i rodziła cc, ale właściwie też ze względu na 1 cesarke. A moja koleżanka miała też spore nadciśnienie, też brała ten lek, szpitala uniknela i rodziła sn. Ty to sobie chociaż na spacer wyjdziesz hehe :-P Ja już tak długo leżę, że wrosnę w to łóżko niedługo. Na szczęście waga narazie stoi w miejscu uff ;-) Niech Mąż skacze, teraz taka jego rola ;-) Mój Małżu to jest nie do poznania. Sam z siebie sprząta, odkurza, i nawet obiady robi! Dzisiaj kotleciki mielone. Pierwszy raz w jego wydaniu!! Bo tak to siora nas wspomagała i moja mama lub teściowa.

    Karola napewno urosną ładne pęcherzyki! Trzymam za to kciukasy! Teraz Mężu niech też przygotowuje dobrą armię na wysyłkę :-P

    ona32 a który to wasz cykl? Opowiedz coś więcej o sobie.

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaak właśnie już mi siostra podała namiary ona oblatana po tych lekarzach kardiologicznie leczy się już z 20 lat od 18 roku życia więc ma ich obcykanych co ciekawe tego najlepszego u którego wizyta trwa przynajmniej godzinę za kwotę 130 zł że wszystkimi badaniami włącznie mam do niego jakieś 2 minuty drogi haha - człowiek się tym nie interesował bo nie musiał ale przy okazji wizyty pójdę zrobić jutro ten cholesterol i to drugie.
    Karola to pewnie Ci tam teraz pęcherze rosną że ho ho !

    Caro ja we wtorek spodziewana @ , niby starania były ale wyniki lipne do tego te tabletki także czekam na @ :-P
    Testować nie będę:-P

    Malinka ! Cóż za wiadomość! Gratuluję:-) !
    Szczęśliwy wątek się robi :-) same fasolki :-) No pięknie!!
    Ciekawe czy mi będzie dane kiedyś zobaczyć dwie krechy ....

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona32 wrote:
    Witajcie
    Ciągle czekam i czekam i co próba to rozczarowanie. Tak już pragnę aby się udało. Jestem po kolejnym staraniu. Najprędzej za tydzień mogę zrobić test. chciałabym aby się udało.

    Witaj :-)
    Każda z nas to przechodziła/ przechodzi i właśnie dlatego tu jesteśmy żeby się wspierać dawać sobie nadzieję...każda z nas walczy o to samo pragnie tego samego wiele dziewczyn którym się udało zapewne myślało jak Ty - dlatego głowa do góry trzeba być dobrej myśli!

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Taaak właśnie już mi siostra podała namiary ona oblatana po tych lekarzach kardiologicznie leczy się już z 20 lat od 18 roku życia więc ma ich obcykanych co ciekawe tego najlepszego u którego wizyta trwa przynajmniej godzinę za kwotę 130 zł że wszystkimi badaniami włącznie mam do niego jakieś 2 minuty drogi haha - człowiek się tym nie interesował bo nie musiał ale przy okazji wizyty pójdę zrobić jutro ten cholesterol i to drugie.
    Karola to pewnie Ci tam teraz pęcherze rosną że ho ho !

    Caro ja we wtorek spodziewana @ , niby starania były ale wyniki lipne do tego te tabletki także czekam na @ :-P
    Testować nie będę:-P

    Malinka ! Cóż za wiadomość! Gratuluję:-) !
    Szczęśliwy wątek się robi :-) same fasolki :-) No pięknie!!
    Ciekawe czy mi będzie dane kiedyś zobaczyć dwie krechy ....
    cholesterol to tam parę złotych ale homocysteina u mnie koło 40zł kosztowała ;) żebyś się nie zdziwiła jutro przy kasie.. no ale to ważne badanie no i Ci powiem że jak już badasz cholesterol to lipidogram bym sobie zrobiła :P hehe
    ale ja to jestem wiesz bardzo szczegółowa.. lipidogram u mnie koło 30zł kosztuje więc ceny pewnie dość podobne :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro no teraz było i tak myślimy się wstrzymać co by zdążyły urosnąć i działać już na pękniętych haha :D ale plan


    Ona29 wiesz ja ostatnio też sporo czytałam na temat poprawy plemniczków i znajoma podsunęła mi coś takiego: http://www.himalayaherbs.pl/zdrowie/246-addyzoa-charak-blister-20-kaps.html
    Powiedz co o tym myślisz i czy wgl warto...

    Caro lubi tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dziewczyny jeszcze raz, w sumie kupiłam dwa ale chyba nie ma po co powtarzać :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2b8a3abb33ca.jpg

    Karolina2787, Caro, magdzia26, calanthe, Samara, Marteczka93, Posok82, LILITH.P lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina ja nawet nie muszę odpalać Twojej fotki bo stąd widać jak walą po gałach te dwie tłuste krechy łaaaa.... :D Bardzo się cieszę kochana <3

    zapachmalin, Marteczka93, Caro lubią tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Malina ja nawet nie muszę odpalać Twojej fotki bo stąd widać jak walą po gałach te dwie tłuste krechy łaaaa.... :D Bardzo się cieszę kochana <3


    Trochę jak owulacyjny nie? Bo to aż nie możliwe Hahaha :D ^_^ <3

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinko ale prawdziwe! :D Jest suuuper! Cieszę się Twoim szczęściem zdrówka dla Was kochani <3

    zapachmalin lubi tę wiadomość

  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona oj ta oj tam, cuda się zdarzają w najmniej oczekiwanym momencie ;-)

    Malinka no ja nie mam żadnych wątpliwości co do Twojej ciążuni heheh :-) Kreski przecudowne! :** A gina kiedy teraz planujesz?

    Karola to niech teraz zdrowo odżywia plemniory, by były w gotowości na pęknięte jajeczka ;-)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Caro no teraz było i tak myślimy się wstrzymać co by zdążyły urosnąć i działać już na pękniętych haha :D ale plan


    Ona29 wiesz ja ostatnio też sporo czytałam na temat poprawy plemniczków i znajoma podsunęła mi coś takiego: http://www.himalayaherbs.pl/zdrowie/246-addyzoa-charak-blister-20-kaps.html
    Powiedz co o tym myślisz i czy wgl warto...

    Karola skład tych tabletek mnie zabił hahha nic a nic mi znajomego
    Zaraz wyślę Ci wiadomość na pw
    A co do tych tabletek hmm zdają się być 100 % ziolowe więc nie zaszkodza
    A powiedz mi jakie wyniki miał Twój luby mieścił się w normie ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 to dawaj na priv ;)

    U nas było tylko z ilością plemniorów licho poza tym ruchliwość i żywotność super.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2017, 15:03

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro jutro rano się wybiorę zarejestrować i zobaczymy. Liczę, że jeszcze w tym tygodniu, najdalej przyszłym bo muszę zmienić wizytę u endo z czerwca na maj i sprawdzić czy nie trzeba zmienić dawek leków. ;) nie dowierzam normalnie :D :P

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinko to oficjalnie zapraszam na fioletowa stronę na grudzień 2017 :) trochę nas tam trafiło z tego wątku :) jeszcze calanthe coś nie chce a miejsce zaklepane czeka :* bo Yoselyn i marteczka są :) noi ja oczywista sprawa :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2017, 16:06

    zapachmalin, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 13:48

    magdzia26, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gadułka napisz mi po krotce co powinnam zrobić które badania według Ciebie ;-)

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 23 kwietnia 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wrote:
    Gadułka napisz mi po krotce co powinnam zrobić które badania według Ciebie ;-)
    ja bym zrobiła lipidogram i homocysteinę :) zrób sobie morfologię z rozmazem i OB jeśli nie robiłaś dawano... i INR i czas protombinowy.. myślę że to dobry zestaw.. może nadto, ale lepiej mieć więcej wyników niż mniej ;) zawsze coś można wykukać :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
‹‹ 1049 1050 1051 1052 1053 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ