X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 maja 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    no ale z drugiej strony tyle dziewczyn bierze i nic sie nie dzieje wiec nie wiem... przeczytalam to na innym forum ale nie wiem co mam o tym myslec..
    moim zdaniem głupota..

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 12 maja 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam dupka w pierwszej ciąży mój synuś ma się świetnie ;) zresztą mam koleżankę która też ma synka i tez na dupku i wszystko ok :)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 12 maja 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Ja brałam dupka w pierwszej ciąży mój synuś ma się świetnie ;) zresztą mam koleżankę która też ma synka i tez na dupku i wszystko ok :)


    no i dobrze... :P i tak ma byc...

    czlowiek czyta i czyta i potem ma schizy i 1000 mysli na minute

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 12 maja 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn w internetach głupoty piszą nie ma co wierzyc

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 12 maja 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłałam do paru z Was zaproszenia do przyjaciółek, bo będę potrzebowała pomocy w wypełnieniu ankiety..o lęku przedporodowym. A wysłać je mogę jedynie przez maila. A nie chcę tego wrzucać na forum, bo nie wiadomo co z tymi ankietami by się stało później :)

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 13 maja 2017, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejoo. Jakie plany na sobotę?
    Ja dziś gorzej spalam.. I krótko,ah te dzieci o 6 rano mój starszy syn przyszedł drapac mnie po plecach... i weź tu się wyspij.. Będzie dziś dla mnie ciężki dzień

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 13 maja 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzisiaj w planach zakupy cosobotnie i może uda nam się złożyć piaskownice dla synka :) trawę mamy też do skoszenia :P

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 13 maja 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    My dzisiaj w planach zakupy cosobotnie i może uda nam się złożyć piaskownice dla synka :) trawę mamy też do skoszenia :P
    to taka robocza sobota :) ale fajnie jak pogoda sprzyja ;)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 13 maja 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś pięknie za oknem, a ja czuję się jakby mnie ktoś walcem rozjechał.

    Chyba skoczę po jakieś zakupy, a potem umyję okna, bo już patrzeć na nie nie mogę.

    Marteczka - przyjęłam.

    Yoselyn - ale masz super mężą :) Zobaczysz, wyjazd i zmiana klimatu dobrze Ci zrobi.

    Echhh kawka... potrzebuję kawki...

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 13 maja 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samara wrote:
    U mnie dziś pięknie za oknem, a ja czuję się jakby mnie ktoś walcem rozjechał.

    Chyba skoczę po jakieś zakupy, a potem umyję okna, bo już patrzeć na nie nie mogę.

    Marteczka - przyjęłam.

    Yoselyn - ale masz super mężą :) Zobaczysz, wyjazd i zmiana klimatu dobrze Ci zrobi.

    Echhh kawka... potrzebuję kawki...
    ja też chcę kawki ! dużo kawki ! :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 13 maja 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka przyjęłam :)

    Gadi mówisz ze Twój synuś ułożył się główka w dół bo Cię tam atakuje, za to mój mimo iż miejsca coraz mniej to chyba kręci się w te i we wte bo kopie w tak różnych miejscach ze nieraz się zastanawiam jak on leży ;)
    Brzuch mi faluje jak tych filmach grozy gdzie kosmitów chce się wydostać na zewnątrz :P
    I nie rozumiem kto wymyślił ze dziecko śpi większość dnia bo mój to większość czasu właśnie szaleje.. w nocy zresztą też - do tego stopnia ze dziś w nocy nie mogłam spac :/

    Ale nawet obudzilam się jak skowronek ;)
    Pewnie w ciągu dnia będzie trzeba odespac ;)

    Czuje się ogólnie dobrze ale plecy nieraz mnie tak bolą ze nie wiem co mam ze sobą zrobić :/
    No i ciśnienie skaczące, nie mniej przynajmniej nie przekraczam granicy.
    Skurcze i bóle tez trochę przystopodal odkąd usiadłam na tyłku - co jest dla mnie trudne bo mnie nosi.. poszła by tu i tam szczególnie ze rzeczy dla dzidzi trzeba pokupowac..
    A zaraz 30 tydz! Kiedy to zlecialo ^_^
    ATy jak?


    W ogóle suwaczki wszystkim zasuwaja :)
    Madzia juz 10 tydz :) Caro tez juz mocno do przodu :) aż miło popatrzeć <3

    Dlatego Karolajn uśmiech i pierś do przodu :) lada moment będziemy się zachwycać i wzdycha nad Twoim suwakiem :)

    magdzia26, Caro lubią tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 13 maja 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ladybag wrote:
    Marteczka przyjęłam :)

    Gadi mówisz ze Twój synuś ułożył się główka w dół bo Cię tam atakuje, za to mój mimo iż miejsca coraz mniej to chyba kręci się w te i we wte bo kopie w tak różnych miejscach ze nieraz się zastanawiam jak on leży ;)
    Brzuch mi faluje jak tych filmach grozy gdzie kosmitów chce się wydostać na zewnątrz :P
    I nie rozumiem kto wymyślił ze dziecko śpi większość dnia bo mój to większość czasu właśnie szaleje.. w nocy zresztą też - do tego stopnia ze dziś w nocy nie mogłam spac :/

    Ale nawet obudzilam się jak skowronek ;)
    Pewnie w ciągu dnia będzie trzeba odespac ;)

    Czuje się ogólnie dobrze ale plecy nieraz mnie tak bolą ze nie wiem co mam ze sobą zrobić :/
    No i ciśnienie skaczące, nie mniej przynajmniej nie przekraczam granicy.
    Skurcze i bóle tez trochę przystopodal odkąd usiadłam na tyłku - co jest dla mnie trudne bo mnie nosi.. poszła by tu i tam szczególnie ze rzeczy dla dzidzi trzeba pokupowac..
    A zaraz 30 tydz! Kiedy to zlecialo ^_^
    ATy jak?


    W ogóle suwaczki wszystkim zasuwaja :)
    Madzia juz 10 tydz :) Caro tez juz mocno do przodu :) aż miło popatrzeć <3

    Dlatego Karolajn uśmiech i pierś do przodu :) lada moment będziemy się zachwycać i wzdycha nad Twoim suwakiem :)
    ja też na plecy narzekam.. i ogólnie na senność.. jakoś dopiero teraz mnie tak na prawdę dopadła, że mogłabym z łóżka nie wychodzić.. nie wiem czy to wina tarczycy czy ciąży ogólnie.. no fakt Ty masz 30tydzień.. hihi już bliżej końca :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Śnieżka90 Autorytet
    Postów: 1091 836

    Wysłany: 13 maja 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny,
    Dawno tu nie zaglądałam a tu tyle napisane ...
    Byłam u pani dietetyk- i nawet nie wiecie jak się zdziwiłam, pierwszy raz w życiu trafiłam na tak kompetentnego lekarza!
    Wytłumaczyła, opisała, narysowała co i jak.
    I o dziwo nie będę tylko na sałacie i wodzie... :D

    U mnie sobota zaczęła się o 6:30 bo geniusz mąż zapiał się do fryzjera na 7 :/ Więc wstałam pranie, sprzątani itp a następnie nauka.

    A co u Was?
    Yoselyn82 jak u Ciebie? Jak fasol ?

    Śnieżka
    Aniołek- 10 tc [*] 2019
    Aniołek- 7 tc [*]2021
    Aniołek- cb 2022
    Starania od 08.2016

    I dla Nas zaświeci słońce...
  • myszkaka Autorytet
    Postów: 961 853

    Wysłany: 13 maja 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Caro, gratuluję córeczki, a Madzi synka :-)
    Oderwałam się od forum, uzupełniam tylko wykres, psychicznie poczułam się lepiej, nie myślę ciągle o ciąży, także chyba to była dobra decyzja
    :-)
    Karolina i Ona29, trzymam za Was kciuki, mam nadzieję że niedługo wszystkie będziemy się cieszyć z fasolek :-)

    Pozdrawiam Was serdecznie

    magdzia26, Caro lubią tę wiadomość

    f2wli09k0vt5rkls.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 13 maja 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaka wrote:
    Cześć dziewczyny :)

    Caro, gratuluję córeczki, a Madzi synka :-)
    Oderwałam się od forum, uzupełniam tylko wykres, psychicznie poczułam się lepiej, nie myślę ciągle o ciąży, także chyba to była dobra decyzja
    :-)
    Karolina i Ona29, trzymam za Was kciuki, mam nadzieję że niedługo wszystkie będziemy się cieszyć z fasolek :-)

    Pozdrawiam Was serdecznie
    jeśli Ci to pomaga to pewnie :) wykorzystaj to :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 13 maja 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro 12 tc zaczynam :P wogole tak mi brzuch od paru dni wywalilo normalnie jak w 5 mc ciąży co najmniej :D dzisiaj jak byłam w sklepie i koleżankę spotkałam to od razu zauważyła że w ciąży jestem ;)

    Caro lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 13 maja 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro czeka mnie komunia chrzesnicy ;) całe szczęście wszystko ogarniete (prezent i ubrania dla nas :) ) dzisiaj jeszcze ostatnie rzeczy kupowalam

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2017, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na groszka jeszcze sobie poczekam bo dziś 13dpo i negatyw więc czekam na @ Miłego popołudnia i wieczorku życzę wszystkim :-)

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 13 maja 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Ja na groszka jeszcze sobie poczekam bo dziś 13dpo i negatyw więc czekam na @ Miłego popołudnia i wieczorku życzę wszystkim :-)
    o jeny Karolina... eh... :(
    nie wiem nawet co napisać :( :(

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko Gadi przyzwyczaiłam się do porażek... muszę się pogodzić z tym. Postanowiliśmy z moim że następny cykl jeszcze z Clo i na monitoringu bd gadać z moim ginem na temat inseminacji. Mam dość czekania

‹‹ 1062 1063 1064 1065 1066 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ