X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 12 maja 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judka obie z Karola mieszkamy na Mazurach :) a gdzie się wybierasz jak można wiedzieć :)?

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 maja 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejooo moje lady :)
    do Polski pogoda przyszła a ode mnie uciekła ! to nie fair :) oddawać mi słońce :)
    Podczytuje Was, ale jakoś wiecie co? sama nie wiem co mi.. ft4 mocno mi spadło.. jestem na nowej dawce większej i chodzę po ścianach ! normalnie wstaję rano i jestem dalej śpiąca... Tymuś kopie jak szalony :) myślę,że ułożył się głową w dół bo nie daje mi żyć tam na dole hehe

    Karolina wiesz, że o Tobie myślę intensywnie :) cykl w którym zaszłam w obecną ciąże był taki który spisałam totalnie na straty... nikt by mi wtedy nie przemówił do rozsądku, że są jakieś szanse.. uparłam się że nic z niego nie będzie i koniec :) także... nie chcę dawać złudnych nadziei, ale nigdy nie mów nigdy :)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 maja 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak u Was ?
    Samara widzę że już gotowa to startu :) kurde nie mogę się doczekać ;)
    Marteczka wsio oki się czujesz?
    Ladybad jak się masz?
    Malina o Tobie wiem ;) I know you ;) hehe
    Judka uuu widzę pod nową postacią heh
    Ona co u Ciebie? porobiłaś te badania krwi? Jak tam się masz?

    Sorka że do wszystkich po kolei nie napiszę, wybaczcie.. kalafior zamiast mózgu.. ciążowy :) ale mam Was cały czas na oku ;)

    zapachmalin lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 12 maja 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluje pozytywnych testow i udanych wizyt :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 maja 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Dziewczyny gratuluje pozytywnych testow i udanych wizyt :)
    co u Ciebie Yos? jak się masz? zbierasz się jakoś?

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 12 maja 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Judka obie z Karola mieszkamy na Mazurach :)

    Na mazurach? A w jakich okolicach? :)

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 12 maja 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    co u Ciebie Yos? jak się masz? zbierasz się jakoś?

    mam gorsze i lepsze dni.. od paru to jestem klebkiem nerwow i placzliwa bardzo.. staram sie byc silna ale nie zawsze mi to wychodzi w ogole byl taki moment ze cos mi podpowiadalo ze mam probowac w kolejnym cyklu.. ale nie wiem sama...

    Maz mi dzis zrobil niespodzianke i zarezerwowal wylot na pare dni do Wloch - Wenecja itp :) zebym odpoczela, zmienila klimat i otoczenie i naslonecznila sie, nabrala sil do dzialania. Ciesze sie :)

    Karolina2787, magdzia26, Caro lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 maja 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    mam gorsze i lepsze dni.. od paru to jestem klebkiem nerwow i placzliwa bardzo.. staram sie byc silna ale nie zawsze mi to wychodzi w ogole byl taki moment ze cos mi podpowiadalo ze mam probowac w kolejnym cyklu.. ale nie wiem sama...

    Maz mi dzis zrobil niespodzianke i zarezerwowal wylot na pare dni do Wloch - Wenecja itp :) zebym odpoczela, zmienila klimat i otoczenie i naslonecznila sie, nabrala sil do dzialania. Ciesze sie :)
    jejka to super z Jego strony, na pewno Wam się to przyda.. :)
    ja myślę,że jak masz ochotę to działaj.. pierwszy cykl to wiesz.. nie ma się co nastawiać, bo jednak te hormony były wszystkie wysoko, spadają zanim przyjdzie ta pełna płodność to chwile musi potrwać.. ale zobacz... mnie się udało w 2 cyklu po poronieniu, a już w tym pierwszym poszedł strzał heeh więc jeśli ma Ci to poprawić samopoczucie to ja bym normalnie działała i żyła..

    Yoselyn82, Karolina2787 lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 12 maja 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    jejka to super z Jego strony, na pewno Wam się to przyda.. :)
    ja myślę,że jak masz ochotę to działaj.. pierwszy cykl to wiesz.. nie ma się co nastawiać, bo jednak te hormony były wszystkie wysoko, spadają zanim przyjdzie ta pełna płodność to chwile musi potrwać.. ale zobacz... mnie się udało w 2 cyklu po poronieniu, a już w tym pierwszym poszedł strzał heeh więc jeśli ma Ci to poprawić samopoczucie to ja bym normalnie działała i żyła..

    na ten cykl obecny co leci to nie licze na to ze sie uda, bo wiadomo musze dojsc do siebie, ale kolejny cykl... mysle ze jest szansza ze moze sie udac...

    dzieki kochana za rady :*

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 maja 2017, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    na ten cykl obecny co leci to nie licze na to ze sie uda, bo wiadomo musze dojsc do siebie, ale kolejny cykl... mysle ze jest szansza ze moze sie udac...

    dzieki kochana za rady :*
    próbujcie :) nic nie szkodzi a może coś wnieść :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gadi <3 kurczę brakowało mi tu Ciebie i to nawet bardzo ;) A Twój suwak zapierdziela... uhuhu aż miło patrzeć ^_^

    Co do mnie to powiem Ci że dziwnie jakoś u mnie w cyklach ostatnio, jestem na dupku i raz mnie cycki bolą a raz wgl czemu tak jest to nie wiem. W tym cyklu przez dwa dni i przestały nie wiem o co kaman :/ a w tych szczęśliwych jednak cyklach to widzę u każdej że ból piersi jednak występuje więc dlatego jestem pesymistycznie nastawiona co do siebie teraz ale dziękuję Ci za wsparcie i pocieszenie :) dużo mi to daje, że jednak ktoś wierzy mimo iż ja cały czas wątpię.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2017, 19:56

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 maja 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Gadi <3 kurczę brakowało mi tu Ciebie i to nawet bardzo ;) A Twój suwak zapierdziela... uhuhu aż miło patrzeć ^_^

    Co do mnie to powiem Ci że dziwnie jakoś u mnie w cyklach ostatnio, jestem na dupku i raz mnie cycki bolą a raz wgl czemu tak jest to nie wiem. W tym cyklu przez dwa dni i przestały nie wiem o co kaman :/ a w tych szczęśliwych jednak cyklach to widzę u każdej że ból piersi jednak występuje więc dlatego jestem pesymistycznie nastawiona co do siebie teraz ale dziękuję Ci za wsparcie i pocieszenie :) dużo mi to daje, że jednak ktoś wierzy mimo iż ja cały czas wątpię.
    weeee, mnie nie bolały w ogóle w tej ciąży teraz.. właśnie cały czas byłam pewna że nic z tego.. także cycki kłamią.. a to nie patrz !
    co ma być to będzie, ważne się nie poddawać i cały czas działać .. nawet jak się czasami nie wierzy :)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 12 maja 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    próbujcie :) nic nie szkodzi a może coś wnieść :)


    wiesz wyjazd moze zrobic swoje :P inne otoczenie, klimat, odpoczynek i relaks itp...

    Karolina2787, Gaduaaa lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gadi ja ogólnie myślałam że po dupku to zawsze bolą cycki a tu raz tak a raz wcale nie wiem czemu tak. No nic tak czy siak muszę czekać do wtorku ;)

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 maja 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Gadi ja ogólnie myślałam że po dupku to zawsze bolą cycki a tu raz tak a raz wcale nie wiem czemu tak. No nic tak czy siak muszę czekać do wtorku ;)
    czekam razem z Tobą..
    ja na dupku nigdy nie byłam, to Ci nie powiem..
    ale wiem,że dziewczyny które go brały też je cycki kłamały ;)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 maja 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    wiesz wyjazd moze zrobic swoje :P inne otoczenie, klimat, odpoczynek i relaks itp...
    no i jakiś Włocha nam tu wyrośnie z tego wyjazdu :P hehe

    Yoselyn82, zapachmalin lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 12 maja 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    no i jakiś Włocha nam tu wyrośnie z tego wyjazdu :P hehe

    Wszystko mozliwe :P


    A powiedzcie mi bo gdzies wyczytalam ze ponoc duphaston moze przyczyniac sie do zlego rozwoju plodu meskiego, to prawda?

    zapachmalin lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn weź mnie nie strasz :-\

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 12 maja 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka93 wrote:
    Na mazurach? A w jakich okolicach? :)
    Ja okolice Mragowa :)

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 12 maja 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Yoselyn weź mnie nie strasz :-\


    no ale z drugiej strony tyle dziewczyn bierze i nic sie nie dzieje wiec nie wiem... przeczytalam to na innym forum ale nie wiem co mam o tym myslec..

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
‹‹ 1061 1062 1063 1064 1065 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ