X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Karola a jak malz po operacji?

    To już?
    To pisz ! U mnie po operacji 3 miechy później wyniki o 1000 % lepsze ( dosłownie) !
    Także trzymam kciuki
    Wspominalas o imseminacji ja bym się wstrzymala i poczekala do badań malza zobaczysz będzie o niebo lepiej

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 25 maja 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesty mój lobuz/lobuzica schował się i nic nie dało się pomierzyc serduszko posluchalismy i długość gin zmierzył - 69 mm i to tyle ...w poniedziałek idę na powtórkę na rano do szpitala gdzie pracuje mój gin

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 25 maja 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 wiem ze Karola pisała że 23 miał iść na operację

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 12:52

  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 25 maja 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum - Masz prawo mieć mętlik w głowie. Niestety w tym kraju co lekarz to inna opinia...
    Trudno mi coś radzić, ale może zapytaj swojego wcześniejszego lekarza o skierowanie na laparo, tak wprost i bez owijania w bawełne. Powiedz, że Cię to męczy i nawet poszłaś na konsultacje do innego lekarza i on też uważa, że od tego trzeba zacząć i zobacz co powie. Zdaję sobie sprawę, że w tym kraju lekarze jak słyszą o tym, że pacjent śmiał iść do innego specjalisty po konsultację to się nadymają i obrażają. Nie daj się mu zbyć, bo tu chodzi o to, żebyś w końcu w ciążę zaszła a nie o jego urażoną ambicję. Jak zacznie marudzić i kręcić, a kasa nie będzie stanowić problemu to proponuję prywatnie to załatwić. Ja dopóki nie posmarowałam u prywatnego lekarza to też efektów nie było.

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 12:52

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 25 maja 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No powiem Ci Veritaserum że faktycznie masz niezły dylemat ja nie mam pojęcia co bym zrobila... rzadko się zdaza że dwóch lekarzy powie ci to samo poszlabys do trzeciego to pewnie jeszcze coś innego by wymyslil...najgorsze ze nie wiadomo czy ten nie chce tylko kasy wyciągnąć bo jakby nie było to od groma pieniedzy...ale z drugiej strony jak dzięki tej operacji zajdziesz w ciąże to jest to warte każdych pieniedzy...chyba jeżeli nie spróbujesz to się nie dowiesz tak czy siak ja z tego co się orientuje i mam doświadczenie z różnymi ginami to (zresztą Ci już jakiś czas temu pisalam) że powinnaś pójść na tą laparoskopie jak najszybciej czy na NFZ czy prywatnie

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 25 maja 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum - zawalcz o siebie. Powiedz, że chcesz skierowanie na laparo i koniec. Skoro obu lekarzy zgadza się co do konieczności wykonania go to moim zdaniem nie ma co zwlekać. Skoro i tak ma Cię to czekać to lepiej od razu mieć to z głowy. Jutro masz być twarda i stanowcza u tego drugiego. Tu chodzi o Ciebie, a nie o niego ;)
    Trzymam kciuki i napisz nam jutro co ci ten drugi powiedział.

    Karola - Odezwij się :)

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 12:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 05:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum u mnie w klinice też robią prywatnie laparo jednak lekarze zasugerowali iść normalnie do gina swojego aby dał skierowanie na NFZ...
    Sugerowałabym nie mówić że poszłaś do innego lekarza bardzo źle to na nich działa- znam to z własnego doświadczenia pomyśli że podwarzasz jego kompetencje- miałam taki przypadek poszłam do innej babki gin i też jej mówiłam że chcialabym się tylko upewnić była na tyle miła że stwierdziła ma samym końcu że mogę iść do kolejnego i powiedzieć że ona jest licha i kolejny potwierdzić czy miesniaki są do usuniecia pytał kto mnie leczy odpowiedziałam poprosił żeby nic nie mówić bo mój lekarz będzie miał do niego pretensje że mu pacjentki zabiera czy że pomyśli że jeden od drugiego jest lepszy

  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 26 maja 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Caro, antykopy na wyrównanie hormonów :) Średnio mnie to ciesz, żeby robić 3 miesięczną przerwą od starań, ale może z drugiej strony taki odpoczynek dobrze zrobi :)

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 12:52

    Posok82 lubi tę wiadomość

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 26 maja 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wybrana i jest w trakcie szycia. Tak 22.07 ;)
    Juz się nie mogę doczekac.
    Dopiero teraz mam chwile wejść bo mi mikus nie daje.próbuje go uśpić a ten zamiast spać się śmieje i gaworzy w łóżeczku :d
    Wymeczona jestem strasznie po dzisiejszym dniu bo robiłam przemeblowanie jeszcze dzieckiem się zajmowałam.
    Jak by nie to ze słyszę mikołaja to jiz dawno bym się przekrecala na drugi bok

    Caro lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 26 maja 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum - no i fajnie :) Doszliście z lekarzem w końcu do jakiegoś punktu. Dobrze, że jednak uda Ci się na nfz, bo 6000 to dużo kasy. Teraz ładnie na wakacjach wypoczniesz, wrócisz ze świeżą głową i będzie git. Bezowulacyjnym się nie przejmuj, plus tego taki, że przynajmniej na wakacjach skupicie się na sobie, bo będziesz wiedziała, że i tak nic z tego. Taki oddech od starań jest potrzebny, wiem sama po sobie. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, pamiętaj ;)
    Głowa do góry, cyc do przodu i ciesz się wakacjami.

    magdzia26, ladybag, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 26 maja 2017, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samara bardzo dobrze napisane :) popieram w całej rozciągłości ;) teraz relaksik a później z pełną parą wrocicie do działania :)

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2017, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry witam się weekendowo :)

    Wybaczcie że tak długo się nie odzywałam ale potrzebowałam trochę ciszy w tych sprawach. Co do mnie to w czwartek miałam monitoring i okazało się że nie jest za ciekawie bo co prawda są pęcherzyki po jednym z każdego jajnika jednakże są małe bo jedynie po 12mm lekarz powiedział że raczej wątpi w owulację w tym cyklu no i endo tragicznie mi spadło 5-6mm mimo iż jadłam migdały i brałam wieśka. Dziś mam kolejny monitoring ale nie robię sobie większych nadziei. Jeśli chodzi o mojego P. to we wtorek miał ten zabieg i czuje się bardzo dobrze :) zabieg nowoczesny bo mało kto go w Polsce wykonuje (tak nam powiedzieli) LEVD tak się nazywa, nawet w necie nie mogłam znaleźć nic na ten temat ale najważniejsze że mój ma się dobrze i nic go nie boli no może trochę mięśnie od ''nadmuchania'' ale poza tym wszystko pięknie. Ranka jedynie jedna i to w pępku także nie będzie nawet śladu. Co do staranek to lekarze ze szpitala nie widzą przeciwwskazań. (ogólnie to mój był jako królik doświadczalny bo zabieg pierwszy raz wykonany w tym szpitalu) Tyle co u nas :)

    Wam dziewczynki bardzo dziękuję za pamięć i troskę kochane jesteście wszystkie <3 życzę Wam wspaniałego weekendu i dużo słońca tak jak w tej chwili u mnie ^_^ Buziaczki :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2017, 07:32

    magdzia26, Samara, Marteczka93, Posok82 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 12:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum brawo - czasem trzeba podjąć takie decyzje jeśli już człowiek wszystkiego spróbował trzeba iść dalej zdarzają się cuda ale czas nas goni trzeba zrobić wszystko aby nasze matczyne marzenia się spełniły:-)
    Co do stracenia cyklu obawiam się że po samej laparo trzeba będzie odczekać trochę czasu nim się wróci do staranek jednak wszystko będzie szyte ( prawdopodobnie też macica- jeśli będzie to diagnostyka musi zajrzeć do środka i zobaczyć czy tam wszystko porządku ) no ale mimo to pamiętaj zawsze będziesz wiedziała że zrobiłaś wszystko aby zostać mama i się udało;-) bo uda się napewno !

    Karolina miło Cię " czytać " to super że malz już ma to za sobą i jeszcze lepiej że taka nowa technika jest - u nas był o trochę gorzej i blizna ukosna dość duża jest na brzuchu mniej więcej na wysokości bioder i poniżej
    A co do owu może pęcherza jeszcze urosną! Trzymam kciuki bardzo bardzo !!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie to ile się staracie?
    Wszystkie badania masz porobione hormony krew malz wyniki dobre ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 12:52

‹‹ 1071 1072 1073 1074 1075 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ