X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 24 maja 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Witam Dziewczyny,

    dzięki Caro za pamięć.
    U mnie bez większych zmian, zmieniłam lekarza, po tym cyklu jeśli się nie uda będę miała 2 - 3 miesiące na antykoncepcji. Później rozpisany plan działania. 30 kwietnia mam wizytę a ok 2 czerwca powinna przyjść @. Skupiam się na sobie, udało mi się w 2 tygodnie schudnąć 2,5 kg, dla nie to ogromny sukces i okres antykoncepcji planuje poświęcić na dalsze gubienie kg, które przybrałam dzięki hormonom :) Nastawiam się na kolejne cykle, bo nie czuję, aby ten cykl był szczęśliwym zobaczymy :)
    Trzymam kciuki za Mamuśki z brzuszkami o szczęśliwe rozwiązanie i o nas,a jeszcze te starające się tak jak ja również o pomyślność w działaniu :D

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • Anusias Autorytet
    Postów: 321 138

    Wysłany: 24 maja 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Witam Dziewczyny,

    dzięki Caro za pamięć.
    U mnie bez większych zmian, zmieniłam lekarza, po tym cyklu jeśli się nie uda będę miała 2 - 3 miesiące na antykoncepcji. Później rozpisany plan działania. 30 kwietnia mam wizytę a ok 2 czerwca powinna przyjść @. Skupiam się na sobie, udało mi się w 2 tygodnie schudnąć 2,5 kg, dla nie to ogromny sukces i okres antykoncepcji planuje poświęcić na dalsze gubienie kg, które przybrałam dzięki hormonom :) Nastawiam się na kolejne cykle, bo nie czuję, aby ten cykl był szczęśliwym zobaczymy :)
    Trzymam kciuki za Mamuśki z brzuszkami o szczęśliwe rozwiązanie i o nas,a jeszcze te starające się tak jak ja również o pomyślność w działaniu :D

    Marteczka93 lubi tę wiadomość

    kilka cykli na dupku
    HSG drożne
    od marzec 2017 stymulacja z Clo i Pregnylem
    kwiecieć 2017 bez wspomagaczy
    dxom3e5e3askkvtc.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verisrateum nie o to mi chodziło miałam na myśli wczasy za granicą typu Hiszpania i to samej nie do kolezanki nie do znajomych tylko samej
    I też nie o zaufanie mi chodziło a bardziej o bezpieczeństwo
    Jeśli masz możliwość to idź na laparo ja żałuję że tyle zwlekalam ogólnie już w 2011 roku pytano mnie o to i miałam wtedy też problem z prolaktyna więc lekarka zapytała czy najpierw zbijamy czy laparoskopia więc wybrałam obniżenie prolaktyny laparo miała być następna w kolejce i tak mija 2017 i teraz czekam jak na szpilkach na zabieg....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 12:51

  • monia8729 Koleżanka
    Postów: 61 6

    Wysłany: 24 maja 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam was dziewczyny czy możecie coś powiedzieć na mój wykres jak on się ma nie umiem go zinterpretować

    dodam że w 20 dniu cyklu robiłam progesteron wynik to 1,91 a w 26 dniu cyklu wynik 5,59


    dc3875d7e0903ae581401038d6aadca3.png[/url

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 24 maja 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum to chyba zależy od lekarza i szpitala mój gin na HSG wcisnal mnie w ciągu 2 tygodni od wizyty i ostatecznej decyzji że mam pójść całe szczęście mi się upieklo :P

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 24 maja 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaa to ty zbliżasz się ku końcowi :)
    Za chwilę będziesz tulić maluszka.
    Powiem ci że chciałabym wrócić do dnia w którym urodziłam Mikołaja , poród był ciężki ale jak zobaczyłam Miśka to wszystkie bóle znikły :)

    Jeszcze nie wracamy do starań, planujemy za dwa lata.
    Póki co robię wykresik bo na naukach przed małżeńskich karzą nam robić, chociaż wiedzą ze jestem niedawno po porodzie i mój cykl może wyglądać beznadziejnie :)

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Spoko źle Cię zrozumiałam ;)

    Co do laparo to mój obecny ginekolog twierdzi po prostu że ja tego zabiegu nie potrzebuje bo struktura moich jajników jest okej, z wyjątkiem jednej małej torbielki pochodzenia dermoidalnego. A że to jednak zabieg który zmniejsza rezerwe jajnikową, uszkadza miąższ itp. Co ciekawe z jajnika na którym mam tego stwora nie mam nigdy owulacji...Zbieg okoliczności? Nie wiem. No ale jak znowu się nie będzie udawać to da mi skierowanie, mówił że w sierpniu o tym porozmawiamy. Ja bym chyba już chciała ale nie chce też naciskać. No trudne to jest. Ciekawa jestem ile się na taki zabieg czeka jak już się dostanie skierowanie. Nie wiem, dużo zalezy od tego co mi jutro powie ten inny gin.

    No ja mam teraz rekord czekam prawie pół roku wcześniej czas oczekiwania to około 3 miesiące, przeszliśmy z mężem do Bociana i tam z góry mi powiedziano że nie zrobią nic poki nie będzie laparo bardzo ważne też jest hsg jedyny dokument który skserowal lekarz do teczki to właśnie wynik drożności
    Ja mam miesniaki stad koniecznośc laparo też słyszy się często że nie przeszkadzają w zajsciu w ciążę ale miałam robione przepływy i jednak przeszkadzają przynajmniej w moim przypadku

  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 25 maja 2017, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :**

    Samara noo uparty ten Twój Staszek. Ale może właśnie on czeka na to żeby wyskoczyć sobie 01.06 i mieć podwójne święto :-P Znam jednego takiego co właśnie tak zrobił - zasypia co wieczór obok mnie hahah ;-)

    Judka dziękuję:** Cieszę się że u Was mimo wszystko jest ok. Z wyjazdem coś planujecie? Nadal aktualne? Wpadaj do Nas czasem Kochana zameldować co tam u Ciebie.

    Malinka aaa widzisz, stresior a takie piękne i pozytywne wieści po wizycie :** Teraz nic innego nie pozostaje jak rosnąc <3

    Anusias oo proszę! Gratuluję zgubionych kg :-) Zawsze coś tam się zrzuci by w odpowiednim momencie zacząć nabierać w ten pozytywny sposób:* A na anty przejdziesz dla stabilizacji hormonów czy jak?

    Sniezka powiem Ci, że cofając się w czasie to ja też jakoś czułam w sobie napięcie jak w TV były reklamy związane z Dniem Matki a ja ciągle nic.. I zresztą wszystkie reklamy związane z pampersami, słoiczkami itp wywoływały we mnie smutek. Zwłaszcza w takich chwilach jak łapałam dołek. Także głowa do góry Kochana:** Lato idzie, słonko na niebie coraz częściej, a w tv niech sobie leci co chce ;-)

    Klaudys nauki przedmałżeńskie? To kiedy ślub kościelny się szykuje? :-) A u Nas powiem Ci, że tak jak początki były ciężkie tak teraz dopiero zaczynam cieszyć się tą ciąża. Chociaż nadal pojawiają się u mnie lęki i obawy.. A to ciągnie, a to zakłuje, a to może twardnieje brzuch i skurcze.. I tak w kółko. Ale Tośka coraz chętniej kopie i jakoś odgania na moment te złe myśli :-)

    Veritaserum no skoro cały czas pojawiają się takie problemy z tymi plamieniami to faktycznie można by zdecydować się na laparo.. Sprawdzili by dokładnie co tam się dzieje bo usg też nie daje całkowitego obrazu. Moja koleżanka miała podejrzenie endometriozy a oprócz tego torbiela na jajniku który się nie chciał zmniejszyć. Zrobili laparo i okazało się że musieli usunąć jej cały jeden jajnik. Ale spokojnie, zaszła niedługo potem w ciążę, tak że i z jednym jajnikiem można ;-)
    A co do samotnych wakacji, to ja tam nie wyobrażam sobie jechać gdzieś sama :-P Ja uwielbiam towarzystwo mojego Małża i nawet jak jedziemy gdzieś we dwójkę to od 11 lat nie jest nam razem nudno hehehe :-) A on też jest raczej domatorem i pewnie nie zdecydowałby się na jakiś wyjazd z kolegami. To ja już prędzej z koleżankami hehehe :-)

    Ona hula hop mówisz? Zawsze mnie to dziadostwo denerwowało bo nie mogłam nauczyć się nim kręcić :-P Nie zrobiłaś badań? Tej to na co czekasz??? ;-)

    magdzia co tam u Was? Jak się czujesz? :-) 2 trymestr huhu. Pięknie idziecie do przodu :-)

    Gaduuua mi też dokucza niskie ciśnienie, ale chyba lepiej to niż wysokie co nie? ;-)

    ladybag a co Ty taka zarobiona jesteś co? Rozumiem że kompletujesz wyprawkę?

    Chyba to będzie dłuuuuugi post :-P

    magdzia26, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 25 maja 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dpixis.jpg

    Ona29 - 11.06

    giphy.gif

    <3 <3 ZAFASOLKOWAŁY <3 <3 smileys-baby-896390.gif

    Samara ==> PTP: 26.05.2017 <3 W brzuszku rośnie Staś <3

    ladybag ==> PTP: 22.07.2017 <3 W brzuszku rośnie Adaś <3

    Gaduaa ==> PTP: 14.08.2017 <3 W brzuszku rośnie Tymon <3

    Caro ==> PTP: 12.10.2017 <3 W brzuszku rośnie Antosia <3

    magdzia26 ==> PTP: 02.12.2017 <3 W brzuszku rośnie Synek <3

    calanthe ==> PTP: 17.12.2017r <3 W brzuszku niespodzianka <3

    zapachmalin ==> PTP: 29.12.2017 <3 W brzuszku niespodzianka <3

    Marteczka93 ==> PTP: 29.12.2017 <3 W brzuszku niespodzianka <3

    Barbia <3 <3

    smileys-baby-271658.gif FORUMOWE MAMUŚKI smileys-baby-271658.gif

    Nats 02.02.2017 ==> <3 ZUZIA <3
    3500g i 53 cm szczęścia!

    Posok82 12.03.2017 ==> <3 PRZEMEK <3 3640g i 52 cm szczęścia!

    LILITH.P 24.05.2017 ==> <3 MICHAŚ <3 3050g i 53 cm miłości!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2017, 09:17

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 25 maja 2017, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to Lilith urodziła :)wiem ze się zaczelo...w takim razie gratulacje :* cieszcie się sobą to są piękne chwile :)

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 25 maja 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro u mnie ostatnio trochę nie możemy się z malzem dogadac... mój synuś chyba to odczuwa bo nie potrafię inaczej wyjaśnić jego zachowania a to co robi to przechodzi wszelkie granice...rzuca we mnie różnymi przedmiotami, przedwczoraj "umyl" pół narożnika swoimi sikami z nocnika przy pomocy chusteczki...później oblozyl błotem cały samochód, a na koniec osa go ugryzla myślałam że w łeb sobie strzele nic się nie słucha ani mnie ani męża robi co chce... zawsze był niejadkiem ale teraz to co ja musze cudowac żeby coś zjadl... mam nadzieje ze mu minie niedługo...

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 25 maja 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dzisiaj idę do swojego gina na prenatalne nie mogę się już doczekać żeby zobaczyć swojego robaczka <3 o 13:30 wizyta

    Caro lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 25 maja 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro urządzamy pokój maluchowi :)
    Jest co robić, a ze nie chce przeginac plus tez szybciej się mecze to robie wolno i na raty a czas leci :P
    Wyprawka swoją drogą :)
    A kasa ucieka w przerażającym tempie.
    W czerwcu idziemy do SR, mam też okulistę i wizytę u gina (nawet nie będę przypominać ile bierze za wizyte) potem usg III trymestu no i wózek..
    A jeszcze chciałam sesję ciążowa zrobić.
    Chyba pójdę wysłać totka :P

    Madzia jak ten czas leci :D
    Super daj znać po wizycie czy maluch machał Wam do ekranu :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2017, 09:03

    magdzia26, Posok82, Caro, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 25 maja 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro kochana dziękuję. Możesz mnie w wolnej chwili przepisać na ten 29 grudnia bo tak mam w książeczce jak coś. ;)

    Caro, Marteczka93 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carooo na kopa porządnego chyba czekam bo to tak jest jak się nic nie dzieje to po co a jak się coś stanie to człowiek żałował będzie

    Nie no ogarnęłam kręcenie szybko dziś siniak na siniaku na brzuchu i boczkach ale spróbuje pokrecic dziś jeszcze tyle że na pasie neoprenowym

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 25 maja 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro tak już 3 lata czekamy aż w końcu na ślubnym kobiercu powiemy sobie tak :)
    A ślub 22.07 także już bardzo blisko :)

    Ojj te kopniaki,powiem Ci ze mi ich brakuje i wróciła bym do bycia w ciąży :)

    Caro lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 25 maja 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia uuu.. Mam nadzieję, że te chwile nieporozumienia z Mężem miną jak najszybciej, bo zarówno jego wsparcie jak i Twój spokój ducha są teraz najważniejsze :* A co do synka, to może wchodzi w tzw "bunt"? Synek mojej siostry, tydzień temu skończył 3 lata i od jakichś kilku tygodni jest taki nieznośny że głowa mała.. Nikogo nie słucha. Dzisiaj prenatalne?? No o trzymam mocno kciuki:** I koniecznie daj znać!

    ladybag aaaaa! Misja Pokój ;-) No dobrze, dobrze możemy Ci wybaczyć :-P I nic mi nie mów o kasie, bo jak tak sobie wybiegam myślami w przód to ooo człowieku, będą wydatki że huhu. Staram się powolutku kupować pierdółki, żeby te wydatki rozłożyć :-)

    Ona no to nastawiaj się, a ja wymierzam siarczystego kopniaka :-P To kiedy idziesz zrobić?

    Klaudys noo ja pamiętam jeszcze Twój suwaczek ślubny :-) Lipiec? Noo to bardzo blisko! Sukienka wybrana? :-D

    magdzia26 lubi tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 25 maja 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola a jak malz po operacji?

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczułam!! Ha ha
    Gadu przypomnij mi co to miało być INR plus czas krzepnięcia? I cholesterol ? I ?

    Magdzia zdaje się że właśnie masz prenatalne w takim razie trzymam kciuki ażeby maluszek pokazał Ci się w całej okazałości ;-)
    A co do małego nie znam się ale nieraz widziałam maluchy co to kopia swoje mamy bo im czegoś nie kupiła czy klada się na ziemię i pokazuja fochy więc myślę że nadszedł czas jak to Caro nazwała " buntu " oby szybko minął potrzebny Ci teraz spokój:-)

    magdzia26 lubi tę wiadomość

‹‹ 1070 1071 1072 1073 1074 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ