X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 10 maja 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    niech chociaz jedna z nas tutaj zagroszkuje w tym miesiacu - popatrze sobie na wasze dwie kreski i moze zgapie haha :D
    napewno tak się stanie :) statystycznie ktoś musi zasiać ;) hehe

    Caro, rozowyflaming lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 10 maja 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Zdrówko!!!! :D
    Zdrówko Waszych Groszkow :)

    Caro, rozowyflaming, Zołza:) lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 10 maja 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elunia wrote:
    No to git, ja sie boje jakichś zawrotów głowy itp. Może niepotrzebnie.
    A wiesz że dużo dziewczyn po pierwszym clo i zastrzyku zagroszkowuje?!!!! Tak więc trzymam mocno kciuki!!!!
    Generalnie na tym samym komplecie będę lecieć w tym cyklu co Ty.
    Czekam z niecierpliwością bo pod koniec tygodnia mam termin @ ale wczoraj pokusiło mnie pogrzebać i posprawdzac szyjke i już zaczyna sie taka @ robic :-/ i troche mnie to zbilo z tropu. No ale zobaczymy ;-)

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Masakra z ta prolaktyna :(
    Ja mam w przyszłym tygodniu Gina to mam nadzieję, ze da mi Bromka czy cos. Wydaje mi się, ze tą cholera mi miesza strasznie.
    Dlatego w tym cyklu już sobie trochę odpuszczam. Właśnie zaprzyjazniam się z butelką wina :D

    Natsik goracy pingwinku - ile masz prolaktyny? ja miesiac temu 30 a teraz 50 - ide jutro prosic o dostinex :D

    Nats lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 10 maja 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Masakra z ta prolaktyna :(
    Ja mam w przyszłym tygodniu Gina to mam nadzieję, ze da mi Bromka czy cos. Wydaje mi się, ze tą cholera mi miesza strasznie.
    Dlatego w tym cyklu już sobie trochę odpuszczam. Właśnie zaprzyjazniam się z butelką wina :D
    jak tylko chcesz brać coś na prolaktyne to proś o dostinex ;) po bromku każdy narzeka... ja kiedyś dostinex brałam i super się czułam :)

    rozowyflaming, Nats lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 10 maja 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może jakąś liste ktoś by?
    Zołzetka ??

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Elunia :)

    Laseczki nie poddajemy się i walczymy o nasze małe szczęścia!!!!!

    Właśnie wróciłam od gina i... popatrzała na wyniki, wykresy itp itd i coo??
    Gin stwierdziła, że jest duże prawdopodobieństwo, że owu w ogóle nie ma...
    Ułożyłyśmy strategię dalszej walki z wrogiem i zobaczymy czy KTOŚ z tego wyrośnie

    Elunia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia wrote:
    Czekam z niecierpliwością bo pod koniec tygodnia mam termin @ ale wczoraj pokusiło mnie pogrzebać i posprawdzac szyjke i już zaczyna sie taka @ robic :-/ i troche mnie to zbilo z tropu. No ale zobaczymy ;-)

    kurcze..czytalam, ze wiekszosc zachodzi w pierwszych 6 cyklach z clo. Oby Tobie udalo sie w pierwszym!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Matura ustna z polskiego.zdana na 49% mialam pytanie jak czlowiek wplywa na drugiego czlowiego.I byl obraz kobiety ktora trzymala sznurki do.ktorych przywiazany byl chlopak

    KlaudyŚ gratki!!! Już z głowy masz czy coś jeszcze zostało??

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 10 maja 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    Natsik goracy pingwinku - ile masz prolaktyny? ja miesiac temu 30 a teraz 50 - ide jutro prosic o dostinex :D
    Ostatnio miałam 33. Teraz nie badalam, bo przez <3 nie ma Kiedy :D Ale trzeba przystopowac i ruszyć dupe do labo :)
    Zobaczymy co Gin powie. Słyszałam, ze najlepszą prolaktyna dla staraczek to ok 15...

    3500 g 54 cm <3
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 10 maja 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    kurcze..czytalam, ze wiekszosc zachodzi w pierwszych 6 cyklach z clo. Oby Tobie udalo sie w pierwszym!!!
    Dziękuję!! Mam duża nadzieję co do tego cyklu właśnie w związku z Clo, ale nie wiadomo co będzie...

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 10 maja 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    Witaj Elunia :)

    Laseczki nie poddajemy się i walczymy o nasze małe szczęścia!!!!!

    Właśnie wróciłam od gina i... popatrzała na wyniki, wykresy itp itd i coo??
    Gin stwierdziła, że jest duże prawdopodobieństwo, że owu w ogóle nie ma...
    Ułożyłyśmy strategię dalszej walki z wrogiem i zobaczymy czy KTOŚ z tego wyrośnie
    a po czym stwierdziła że owu nie ma? miałaś skoki temperatur przy owu? robiłaś testy owulacyjne? czy jak? :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 10 maja 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie, że prolaktyna to taki hormon zmienny godzinowo? Ja byłam kiedyś zbadać i siedzą na poczekalni denerwowałam się, że jest duża kolejka, że spóźnię się do pracy, zastanawiałam się na ile wykupiłam kartę parkingową i w ogóle koleżanka z pracy zadzwoniła, że miała stłuczkę i tak z pełną głową wpadłam do tego gabinetu i prl wyszła mi 49. Szłam w tym dniu, wieczorem do endo, pokazuje jej wyniki, a ona że nie bierze ich pod uwagę i mam zrobić sobie badanie w spokojny, dzień, kiedy NAPEWNO nic nie będzie mi zaprzątać głowy i będę względnie spokojna. I poszłam. prl 20. Taka anegdotka :-)

    rozowyflaming lubi tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Ostatnio miałam 33. Teraz nie badalam, bo przez <3 nie ma Kiedy :D Ale trzeba przystopowac i ruszyć dupe do labo :)
    Zobaczymy co Gin powie. Słyszałam, ze najlepszą prolaktyna dla staraczek to ok 15...

    ty gdzie masz wykres? chcialam oblukac :D

    no ja wstrzymalam serduszka, nie ogladalam horrorow, bylam wyspana a psica mi urosla :D

    trzymam kciuki za twoja!



    Nats lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w ogóle to gin z progesteronem rozwalił ostatnio bo powiedział że zupełnie nie ma sensu progesteronu badać, bo jak kontrolować coś i wyznaczać normy, czegoś co w ciąży zmienia zupełnie wartości i kazał mi olać badanie progesteronu w ogóle. Trochę mnie to dziwi szczerze mówiąc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2016, 18:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    a po czym stwierdziła że owu nie ma? miałaś skoki temperatur przy owu? robiłaś testy owulacyjne? czy jak? :)
    tak skoki jakieś tam były ale w tym cyklu miałam skok też zaraz po miesiączce a testy owu jeszcze ani razu mi nie wyszły :/

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 10 maja 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeeej :)
    Zastanawialam sie gdzie wszystkie sa :)))
    A Wy tu!
    Zolza mnie tu sciagnela kochana :*

    Caro lubi tę wiadomość

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 10 maja 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    ty gdzie masz wykres? chcialam oblukac :D

    no ja wstrzymalam serduszka, nie ogladalam horrorow, bylam wyspana a psica mi urosla :D

    trzymam kciuki za twoja!
    Mój wykres jest tak beznadziejny, ze wstyd mi go Wam pokazywać :P
    Caro też kiedyś wspominała, ze jak rośnie TSH to rośnie też prolaktyna. A jak Twoje TSH?

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    Witaj Elunia :)

    Laseczki nie poddajemy się i walczymy o nasze małe szczęścia!!!!!

    Właśnie wróciłam od gina i... popatrzała na wyniki, wykresy itp itd i coo??
    Gin stwierdziła, że jest duże prawdopodobieństwo, że owu w ogóle nie ma...
    Ułożyłyśmy strategię dalszej walki z wrogiem i zobaczymy czy KTOŚ z tego wyrośnie

    jak to? robisz testy owu? masz skierowanie na jakies hormony? moze zrob 7dpo progesteron? jak bedzie wysoki to znaczy, ze owu byla

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elunia wrote:
    Mnie w ogóle to gin z progesteronem rozwalił ostatnio bo powiedział że zupełnie nie ma sensu progesteronu badać, bo jak kontrolować coś i wyznaczać normy, czegoś co w ciąży zmienia zupełnie wartości i kazał mi olać badanie prolaktyny w ogóle. Trochę mnie to dziwi szczerze mówiąc

    tylko moje cycuszki sa biale jak snieg z bieguna polnocnego hahahah wiec ja olac prolaktyny nie moge :D :D :D

    Nats lubi tę wiadomość

‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ