X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 11 maja 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    no i dobrze to czekajmy aż się oczyści i zobaczymy jaki chleb z tej mąki powstanie ?
    oby nie na zakwasie w tym wypadku byłby nie zdrowy ! :D haha



    hahahahah wlasnie mialam napisac, ze pewnie na zakwasie:)

    Gaduaaa, Margaretka89 lubią tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 11 maja 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy ja powinnam dziś zrobić jeszcz etest owulacyjny? czy sobie darować po 2 pozytywnych?

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa ja robilabym az do negatywnego :)

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 11 maja 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    a czy ja powinnam dziś zrobić jeszcz etest owulacyjny? czy sobie darować po 2 pozytywnych?


    ja bym darowala, skoro wyszly pozytywne a tyle kasy bulisz. JEdynie dowiesz sie z nich, ze poziom LH Ci spada....a tyle to i ja za darmo moge Ci powiedziec "Gaduaaa wlasnie jestes po owulacji, od teraz poziom LH bedzie spadal i kreska powoli bedzie zanikac" :)

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 11 maja 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    ja bym darowala, skoro wyszly pozytywne a tyle kasy bulisz. JEdynie dowiesz sie z nich, ze poziom LH Ci spada....a tyle to i ja za darmo moge Ci powiedziec "Gaduaaa wlasnie jestes po owulacji, od teraz poziom LH bedzie spadal i kreska powoli bedzie zanikac" :)
    zaoszczędziłam 2 euro i 15 centów ! dzięki ;)

    zrobię sobie ebayowego bo 1 mi został więc a niech se zrobię ;)

    rozowyflaming, Lago lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago ja jakie leki biore zaznaczam na wykresie zeby nie lyknac podwojnie :)

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 11 maja 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się słabo czuję, a jeszcze 4 godziny w pracy :(

    Nieźle się załatwiłam z tą klimatyzacją :/

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 11 maja 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    zaoszczędziłam 2 euro i 15 centów ! dzięki ;)

    zrobię sobie ebayowego bo 1 mi został więc a niech se zrobię ;)


    dorzucisz jeszcze ze 2 eurasy i na ciazowy bedzie:)

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    ja bym darowala, skoro wyszly pozytywne a tyle kasy bulisz. JEdynie dowiesz sie z nich, ze poziom LH Ci spada....a tyle to i ja za darmo moge Ci powiedziec "Gaduaaa wlasnie jestes po owulacji, od teraz poziom LH bedzie spadal i kreska powoli bedzie zanikac" :)

    no właśnie dziewczyny a jak to jest?? Bo mi gin tłumaczyła ostatnio żeby kasy nie wydawać na testy owu bo LH jest uwalniane przed owulacją i ją stymuluje, i że może być nawet 3 dni wcześniej wyrzut a dopiero potem owulka. I mówiła że hormony mogą się utrzymywać ok. 70godz. w organiźmie.
    więc już zgłupiałam :/

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 11 maja 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    Lago ja jakie leki biore zaznaczam na wykresie zeby nie lyknac podwojnie :)



    no dobry patent, tylko ze ja zero wykresow czy temperatur. Ostatnio gin sie pyta "kiedy miesiaczka byla?" a ja "zapomnialam", a zapisac tez zapomnialam. Serio zaczynam sobie wkrecac cos bo moja pamiec ostatnio mocno szwankuje. Chyba za bardzo na ten luz wrzucilam...

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 11 maja 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozamonia wrote:
    Ale się słabo czuję, a jeszcze 4 godziny w pracy :(

    Nieźle się załatwiłam z tą klimatyzacją :/
    o raju biedna Ty !

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 11 maja 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    no dobry patent, tylko ze ja zero wykresow czy temperatur. Ostatnio gin sie pyta "kiedy miesiaczka byla?" a ja "zapomnialam", a zapisac tez zapomnialam. Serio zaczynam sobie wkrecac cos bo moja pamiec ostatnio mocno szwankuje. Chyba za bardzo na ten luz wrzucilam...
    Ja ostatnią miesiączkę zawsze podglądam w apce na telefonie, jak się gin pyta ;)

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 11 maja 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    no właśnie dziewczyny a jak to jest?? Bo mi gin tłumaczyła ostatnio żeby kasy nie wydawać na testy owu bo LH jest uwalniane przed owulacją i ją stymuluje, i że może być nawet 3 dni wcześniej wyrzut a dopiero potem owulka. I mówiła że hormony mogą się utrzymywać ok. 70godz. w organiźmie.
    więc już zgłupiałam :/
    tak w teorii właśnie jest.. że po piku LH owulacja może wystąpić do chyba 48h albo 72h od maksymalnego stężenia LH... więc to są tylko przypuszczenia kiedy ta owu będzie

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 11 maja 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha mnie ostatnio zatkało jak padło pytanie o ost miesiączkę :D
    Zaskoczyła mnie :D

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    tak w teorii właśnie jest.. że po piku LH owulacja może wystąpić do chyba 48h albo 72h od maksymalnego stężenia LH... więc to są tylko przypuszczenia kiedy ta owu będzie
    ahaś :) to już mi się rozjaśniło. Dzięki :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    no dobry patent, tylko ze ja zero wykresow czy temperatur. Ostatnio gin sie pyta "kiedy miesiaczka byla?" a ja "zapomnialam", a zapisac tez zapomnialam. Serio zaczynam sobie wkrecac cos bo moja pamiec ostatnio mocno szwankuje. Chyba za bardzo na ten luz wrzucilam...

    nie musisz prowadzic wykresu, wchodzisz na OF klikasz na swoj wykres i w notatkach sobie zapisujesz np. olej rybi itp. lek na tarczyce itp.

    to tylko taka propozycja mi duzo pomogla bo chcialam lyknac juz kilka razy ten sam lek w ciagu jednego dnia :D

    Lago lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 11 maja 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    no właśnie dziewczyny a jak to jest?? Bo mi gin tłumaczyła ostatnio żeby kasy nie wydawać na testy owu bo LH jest uwalniane przed owulacją i ją stymuluje, i że może być nawet 3 dni wcześniej wyrzut a dopiero potem owulka. I mówiła że hormony mogą się utrzymywać ok. 70godz. w organiźmie.
    więc już zgłupiałam :/


    bo tak jest z tego co wiem. Ja kiedys jak robilam testy to tylko do pierwszego pozytywu, czyli kreska taka sama albo mocniejsza od testowej. Pozniej juz nie robilam, bo wlasciwie nie widze sensu. Raz tylko robilam przed okresem, bo czytalam ze jak testy owu wychodza cigle pozytywne to moga wskazywac na policystyczne jajniki.


    a testy tez nie gwarantuja owulacji. Mimo pozytywnych, moze jej nie byc....takie to pokopane te nasze organizmy:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    tak w teorii właśnie jest.. że po piku LH owulacja może wystąpić do chyba 48h albo 72h od maksymalnego stężenia LH... więc to są tylko przypuszczenia kiedy ta owu będzie


    Gaduaaa ale owu wcale byc nie musi prawda? LH-peak wystepuje tez w cyklach bezowulacyjnych? czy wyrost temperatury wskazuje na owulacje na 100%? czy tylko monitoring moze to potwierdzic?

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 11 maja 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jedna osb I wyniki

    Zołza:), Margaretka89 lubią tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • kozamonia Autorytet
    Postów: 2027 1440

    Wysłany: 11 maja 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    Gaduaaa ale owu wcale byc nie musi prawda? LH-peak wystepuje tez w cyklach bezowulacyjnych? czy wyrost temperatury wskazuje na owulacje na 100%? czy tylko monitoring moze to potwierdzic?
    Mnie wychodziły pozytywne testy owu, a jak się okazało do owulacji nie było.
    Przyrost temperatury też był :/

    YLkvp1.png
    29.01.18 - Joasia 2630 g <3
    05/06.17 - IMSI + crio
‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ