X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 11 maja 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Lago ile czasu sie starasz?? Czytałam ale juz pamięć zawodzi :D dobrze ze skleroza nie boli :P


    w czerwcu bedzie rok, od 4 miesiecy robie monitoring, hormony i nasienie graja wiec powinno sie cos wykluc a sie nie wykluwa....dobrze ze jeszcze mam spora rezerwe jajnikowa wiec mam czas:)

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 11 maja 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Radzicie seks na zgode... Wiadomo super tak jest.
    Ale pytanie czy on zechce....
    Wiem!
    Bede udawala ze sie upilam :p
    Wtedy maz mi zawsze poblaza :p

    kozamonia, Caro, zapachmalin, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 11 maja 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago ja miałam histeroskopie i wyskrobiny poszly do histopatologa. To chyba to by wykrylo,tego grzyba czy grom wie co to jest ta chlap chlap.

    Lago lubi tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 11 maja 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 wrote:
    Radzicie seks na zgode... Wiadomo super tak jest.
    Ale pytanie czy on zechce....
    Wiem!
    Bede udawala ze sie upilam :p
    Wtedy maz mi zawsze poblaza :p

    Pokaż nóżke, zakręc się kilka razy wokół niego ponętnie to nawet nie będziesz musiała się zastanawiać czy chce ;-)

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 11 maja 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek zacznij od loda :D

    Marteczka93, Kasia1987, zapachmalin lubią tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 11 maja 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 wrote:
    Radzicie seks na zgode... Wiadomo super tak jest.
    Ale pytanie czy on zechce....
    Wiem!
    Bede udawala ze sie upilam :p
    Wtedy maz mi zawsze poblaza :p


    zacznij oralnie :P To nie trzeba będzie się upijać wierz mi :D

    PS. nie znam się na działaniu śliny (bo pewnie zaraz mi to ktoś wypomni ale) ja tak zaszłam mimo, że zawsze zaczynałam od deseru :D ^_^

    Kasia1987, Marteczka93 lubią tę wiadomość

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 11 maja 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha najgorzej ze on slucha jakichs wywiadow na kompie a ja walcze zeby nie zasnac nim tu przyjdzie ;)
    W zeszlym cyklu raz nastawilam cichy budzik na 4 w nocy zeby wskoczyc na meza - czujecie takie poswiecenie??;)

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 11 maja 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    To było do mnie na 100%


    A co Ty klakier jestes, ze musisz odpisywac na wszystkie glupawe zaczepki w stylu "bum tarara", "rerekumkum" i "I see you"????

    Dziewczyna napisala cos o gimnazjum, focha strzelila i sobie poszla. Przeciez kazdy jest tu z wlasnej nieprzymuszonej woli. Zalozyla swoj watek wiec pewnie tam jej lepiej


    A teraz z grubej rury:
    Zolza, dawno nie spotkalam tak infantylnej i atencyjnej osoby jak Ty:)

    Karolina2787, Margaretka89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,

    robilam wlasnie bikini chodakowskiej - nie wiem co sie stalo z moja kondycja ale myslalam, ze padne...


    do dziewczyn z podwyzszona prolaktyna: moja gin chyba sie srednio zna na staraniach... przepisala mi dostinex bo ja wyprosilam - stwierdzila tylko, ze mam problem hormonalny - tyle to ja wiem juz od pol roku


    Gaduaaa - ty kiedys zbijalas prolaktyne dostinexem. Jak duza mialas prolaktyne i jaka dawke bralas? po zbiciu prolaktyna byla juz ok?

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 11 maja 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 wrote:
    Hahaha najgorzej ze on slucha jakichs wywiadow na kompie a ja walcze zeby nie zasnac nim tu przyjdzie ;)
    W zeszlym cyklu raz nastawilam cichy budzik na 4 w nocy zeby wskoczyc na meza - czujecie takie poswiecenie??;)


    po prostu sama do niego idź i mu przerwij. On na bank się nie spodziewa loda skoro wie, że owu więc zobaczysz że ulegnie i będzie leciał jak ćma do ognia :D

    Caro, Kasia1987 lubią tę wiadomość

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 11 maja 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny....
    Az sie to przykro czyta... No co Wy :(

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 11 maja 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zapomniałam sie Wam pochwalić :P Tii wyjedzie na poczatku czerwca na czereśnie. I sam powiedzial ze jak teraz się nie uda to jak wróci z czereśni czyli lipiec sierpień to pojedziemy jego dzidziusie zbadać :) <3

    Kasia1987, kozamonia, zapachmalin, rozowyflaming, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 11 maja 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    A ja zapomniałam sie Wam pochwalić :P Tii wyjedzie na poczatku czerwca na czereśnie. I sam powiedzial ze jak teraz się nie uda to jak wróci z czereśni czyli lipiec sierpień to pojedziemy jego dzidziusie zbadać :) <3


    No proszę! Chwali się takie nastawienie, chwali. Kochany Tii :-D <3

    Gizmo, rozowyflaming, zapachmalin lubią tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 11 maja 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo - brawo on!!!!! Super!!
    Flaming - kochana a ile Ty masz teraz? Tej prolaktyny? Fakt ze gin sie nie popisala ...:/ my wiemy wiecej!!!

    rozowyflaming lubi tę wiadomość

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 11 maja 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    robilam wlasnie bikini chodakowskiej - nie wiem co sie stalo z moja kondycja ale myslalam, ze padne...


    To nie Twoja kondycja jest problemem tylko ogień Ewki. Ja nie wiem co ta laska bierze ale jest przeje.ana że tak to ujmę :D

    rozowyflaming, Caro lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    To nie Twoja kondycja jest problemem tylko ogień Ewki. Ja nie wiem co ta laska bierze ale jest przeje.ana że tak to ujmę :D

    tez sie zastanawiam co ona bierze :D wiecznie usmiechnieta, caly czas w ruchu, widac ze kocha to co robi :)

    zapachmalin lubi tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 11 maja 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    tez sie zastanawiam co ona bierze :D wiecznie usmiechnieta, caly czas w ruchu, widac ze kocha to co robi :)


    to na bank PUZZEL tak na nią działa :D

    rozowyflaming lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 11 maja 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    Gaduaaa - ty kiedys zbijalas prolaktyne dostinexem. Jak duza mialas prolaktyne i jaka dawke bralas? po zbiciu prolaktyna byla juz ok?


    JA nie Gaduaaa, ale tez walczylam z PRL. Mi spadla ladnie po pol tabletki Bromka, ale w lutym przezylam straszne zalamanie i generalnie stres (tragiczna smierc bardzo bliskiej osoby) i mimo brania lekow poszybowala w gore....2 tygodnie temu nie bralam zupelnie nic i spadla sama powyzej normy. To chyba jest tak jak ktoras dziewczyna pisala, ze ten hormon zmienia sie mega czesto i spokoj oraz brak stresu jest zalecany

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 11 maja 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    A ja zapomniałam sie Wam pochwalić :P Tii wyjedzie na poczatku czerwca na czereśnie. I sam powiedzial ze jak teraz się nie uda to jak wróci z czereśni czyli lipiec sierpień to pojedziemy jego dzidziusie zbadać :) <3


    Oby nie bylo takiej potrzeby:) Zdrowe podejscie facet ma, to sie chwali:)

    Gizmo lubi tę wiadomość

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 11 maja 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    Jak duza mialas prolaktyne i jaka dawke bralas? po zbiciu prolaktyna byla juz ok?

    Wiem, ze to nie było pytanie do mnie, ale jeśli Ci to ma pomóc to ja też miałam podwyższoną prolaktynę. Co prawda pierwsze badanie miałam w sierpniu '15 i miałam 137,76 (a normalną 6,96) a po braniu bromergonu przez 4 miesiące spadło mi do 23,86 po obciążeniu więc sporo (to było w grudniu).
    A teraz niestety nie wiem jaką mam, bo nie było potrzeby już robić - ale prawdopodobnie minimalną, bo wykresy są coraz ładniejsze.

    Więc niestety zbicie prolaktyny może odbyć się w krótkim czasie bądź dłuższym. Mi jak narazie leci 9 miesiąc z bromkiem.

    rozowyflaming lubi tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ