X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 12 maja 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago nikt budzika nie nastawia... Czasem troszkę zbyt pochopnie oceniasz niektóre osoby i wydajesz łatwo różne opinie ;)
    Moje pytanie było tylko o opinie, czy faktycznie nie ulega pogorszeniu jakość spermy i co na ten temat słyszałyście.

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 12 maja 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 wrote:
    Lago nikt budzika nie nastawia... Czasem troszkę zbyt pochopnie oceniasz niektóre osoby i wydajesz łatwo różne opinie ;)
    Moje pytanie było tylko o opinie, czy faktycznie nie ulega pogorszeniu jakość spermy i co na ten temat słyszałyście.


    Dobra nie mam czasu ani checi sie przekomarzac, jestem tu po to zeby pogadac. Sama napisalas, ze nastawilas budzik na 4 zeby sie bzykac, sama tez pytalas kilka postow wyzej czy uwazamy, ze dzis w nocy tez powinnac "tegesowac"...Odpowiedzialam Ci co mysle, ale jesli chcesz samych slodkopierdzacych odpowiedzi, to nie ode mnie:)


    Gizmo lubi tę wiadomość

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 12 maja 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Sama napisalas, ze nastawilas budzik na 4 zeby sie bzykac"
    Nie- nie napisałam.
    Nie chcę się przekomarzać z Tobą -nie lubię przeinaczania. Poza tym nie o to pytałam, ale o jakość spermy i to, co słyszałyście od swoich lekarzy.
    Znamy się tu z dziewczynami od dawna i były i teksty śmieszne i zboczone i na wesoło i na smutno, ale zawsze w 99% dziewczyny były taktowne i bardzo serdeczne dla siebie. Chciałabym, żeby tak pozostało.

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 12 maja 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 wrote:
    Gizmo, ale masz fajny avatar!:)
    Sam sex :D tak bedzie do kolejnego wyjazdu Tii

    Kasia1987, Caro lubią tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 12 maja 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 wrote:
    W zeszlym cyklu raz nastawilam cichy budzik na 4 w nocy zeby wskoczyc na meza - czujecie takie poswiecenie??;)


    nie, nie napisalas:)

    Gizmo lubi tę wiadomość

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 12 maja 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wyciągasz wypowiedź z innej rozmowy...
    Plus napisałam "raz"... Wyrywasz coś z kontekstu, co napisałam żartobliwie...
    Po co? Żeby mi coś udowadniać?

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 12 maja 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe dobre. Tez tego szukalam bo,wiem ze gdzies to juz czytałam

    Lago lubi tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 12 maja 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, nie widzę sensu siedzenia na forum, gdzie atmosfera jest nieżyczliwa. Żałuję, bo przeniosło się tu wiele dziewczyn, które bardzo polubiłam i których będzie mi brakowało.

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 12 maja 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 wrote:
    Hahaha najgorzej ze on slucha jakichs wywiadow na kompie a ja walcze zeby nie zasnac nim tu przyjdzie ;)
    W zeszlym cyklu raz nastawilam cichy budzik na 4 w nocy zeby wskoczyc na meza - czujecie takie poswiecenie??;)

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 12 maja 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej nie klocic mi sie tu prosze.
    Mamy sie wspierac zartowac z roznych sytuacji a nie jedna na druga naskakiwac ,jak to ja mowie zamiast sie zamartwiac glowa I cycki do gory I do boju

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 12 maja 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I foch! no sorry mialy byc szczere rozmowy a nie sranie w banie:)

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 12 maja 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobieto Ty się widzę bardzo nudzisz...

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 12 maja 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 wrote:
    Kobieto Ty się widzę bardzo nudzisz...


    no wlasnie sie nudze,bo inaczej nie dalabym sie sprowokowac,ale nie masz co sie obrazac na dziewczyny, przeciez one Ci nic nie zrobily. Po prostu olewaj moje posty i juz:)

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 12 maja 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie foch. Dziwię się, że o coś pytam, a Ty nie odpowiadasz, za to szukasz sposobności, żeby mi dopiec.
    Szczerość nie oznacza bycia wrednym ;)

    szuflada lubi tę wiadomość

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 12 maja 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    no wlasnie sie nudze,bo inaczej nie dalabym sie sprowokowac,ale nie masz co sie obrazac na dziewczyny, przeciez one Ci nic nie zrobily. Po prostu olewaj moje posty i juz:)

    Nie obraziłam się na dziewczyny.

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 12 maja 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 wrote:
    Dzięki dziewczyny, nie widzę sensu siedzenia na forum, gdzie atmosfera jest nieżyczliwa. Żałuję, bo przeniosło się tu wiele dziewczyn, które bardzo polubiłam i których będzie mi brakowało.


    ej no nie przesadzaj z ta zyczliwoscia. Ja nie zauwazylam to jakichs chamskich odzywek, dziewczyny sa nad wyraz mile. Zastanow sie jaka jest roznica miedzy byciem zyczliwym i ciaglym wkrecaniem sobie ciazy i owulacji, ktorej czasem nie ma:) Zolza tez sie obrazila, ze nikt nie zareagowal na to ze "zabolalo ja jak na @". Wszystkie powinny jednym ciegiem pisac, ze to na pewno zagniezdzenie....no luuuuudzie ile mozna tak sobie wkrecac. Trzeba realnie patrzec na zycie. Kazda tu sobie dobrze zyczy, ale ciagle wkrecanie sobie ciaz nikomu na dobre nie wyjdzie...... Kurtyna:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2016, 13:54

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 12 maja 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA zauważyłam chamskie odzywki:

    "A teraz z grubej rury:
    Zolza, dawno nie spotkalam tak infantylnej i atencyjnej osoby jak Ty:)"

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 12 maja 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago jak juz zasłonę zaciagnelas tzn ze sie przestaniesz odzywać? :D no weź nie rob jaj. Olubilam Cie bardzo i Twoja szczerość do bólu :) no i te realne nastawienie w temacie staran.
    Ale prawda jest ze momentami to mnie mdli(choc w ciąży nie jestem) od powtarzających sie tekstow nt owu i wkręcania sobie objawów. Niedługo to i pierdy beda zwiastowaly ze ktos ktos jest w ciąży :D

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 12 maja 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 wrote:
    JA zauważyłam chamskie odzywki:

    "A teraz z grubej rury:
    Zolza, dawno nie spotkalam tak infantylnej i atencyjnej osoby jak Ty:)"
    A wiesz ze wczoraj o tym pisałam na priv z jedna z nas. I tez mnie zapytala czy to nie zaostro. Ja uważam ze bardzo ładnie Lago sie wyslowila. I dla mnie to takie delikatne z przymruzeniem oka bylo :) tym bardziej ze Lago tez na końcu wypowiedzi uśmiech wstawiła

    Lago lubi tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 12 maja 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Lago jak juz zasłonę zaciagnelas tzn ze sie przestaniesz odzywać? :D no weź nie rob jaj. Olubilam Cie bardzo i Twoja szczerość do bólu :) no i te realne nastawienie w temacie staran.
    Ale prawda jest ze momentami to mnie mdli(choc w ciąży nie jestem) od powtarzających sie tekstow nt owu i wkręcania sobie objawów. Niedługo to i pierdy beda zwiastowaly ze ktos ktos jest w ciąży :D


    wez daj spokoj...ja nie z tych co fochem rzuca i publicznie oswiadcza, ze sie wynosi i czeka na blaganie o zostanie, heh

    Ja swojego czasu mialam taki zwiastun ciazy " kurde kot sie do mnie ciagle lasi", buch w internet i szukam...jak nic jestem w ciazy. ZA 2 tygodnie zdalam sobie sprawe, ze owszem lasi sie do mnie, bo to znajda jest a ja ja dokarmiam:)...hahahhaha

    A tak serio to ja mysle, ze fajnie jest gadac o glupotach przez ten czas od owulacji do @ niz kazdy objaw przyrownywac do ciazowego. Raz czytalam, ze laska do objawowo ciazy zaliczyla drgajaca powieke...hahahahhahahaha

‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ