X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę wyluzujcie wszystkie. Nie kłóćmy się bezsensownie bo to nie potrzebne tutaj. Nie wiem co się z nami wszystkimi stało aż przykro i smutno czytać :( Może tak dla zmiany zamiast się kłócić pogódźmy się chociażby dla dobra naszego wątku. Jak ktoś kogoś nie trawi to olewka i tyle ale bez kłótni. Znamy się już jakiś czas i czy warto psuć te znajomości, bo niedługo wszystkie będziemy obrażone i nikt tu nie zostanie a wątek zmienimy na Kłótnie staraczek w trakcie starań :/

    Lago, Gaduaaa, Marteczka93, rozowyflaming lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Generalnie wczoraj usuwalam powoli konto... i zaczynalam od przyjaciolek... ale rozmowa z jedna z Was uswiadomila mi ze nie warto przez bzdure odchodzic... Tyle...
    Także przepraszam jak ktoś odebrał to jakobym miala jakis problem do ktorejs z was.

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    miała tak samo prawo się poczuć urażona jak Ty miałaś prawo jej powiedzieć co myślisz...

    Gaduaaa mi tego nie musisz tlumaczyc, napisalam jej niech mnie olewa, staralam sie nie ciagnac tematu, ale tez nie pozwole aby ktos mnie oskarzal o zmyslanie. Udowodnilam jej tylko, ze kreci. Dobra po raz ostatni komentuje ta sprawe, bo na prawde szkoda mi energii. Dla mnie to nawet sam Antek Macierewicz moze tu pisac. Jak mi nie podejdzie, to poprostu Ignore:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ktoś ma ochotę mieć ze mną kontakt to zapraszam na prv albo na stare forum.
    Pozdrawiam

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    tymbardziej że każda walczy o grocha!


    No ja akurat walcze o Muffinka. Odkad powiedzialam Malzowi o "zalewaniu formy" to najczesciej pieczemy Muffinki. Czasem jakies Ptysie albo Brownie:) hehehehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2016, 17:08

    Gizmo lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Dlatego Gaduaaa proszę, ze jak nie skomentuje Twojej temp to nie usuwaj mnie ze swojej listy. Ja wszystkie Wasze tempki widze na wykresach. Bede miała ochotę to skomentuje je właśnie tam. :)
    Mi poprostu czasem niektóre komentarze wydają sie zbędne ;)
    i prawidłowo.. nie musisz się o to martwić z mojej strony ja rozumiem że Ty jesteś zainteresowana tym na swój sposób i okey.. ja nikogo nie zmuszam do czytania tego co piszę :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Z tamtym watkiem juz się pozegnalam. Zastanawia mnie jeszcze ten. I tak w sumie Malo sie tu udzielam.


    Nie wytrzymasz:) W sensie po niezieli bedziesz wiecej sie udzilac...na bank:)

    Gizmo lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    No ja akurat walcze o Muffinka. Odkad powiedzialam Malzowi o "zalewaniu formy" to najczesciej pieczemy Muffinki. Czasem jakies Ptysie albo Brownie:) hehehehe
    jezu... a twój maz ciemnoskóry?!

    Lago, zapachmalin, Gizmo lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Generalnie wczoraj usuwalam powoli konto... i zaczynalam od przyjaciolek... ale rozmowa z jedna z Was uswiadomila mi ze nie warto przez bzdure odchodzic... Tyle...
    Także przepraszam jak ktoś odebrał to jakobym miala jakis problem do ktorejs z was.
    no tak to Zołza właśnie wyglądało że żeś zajeba** focha na cały świat bo Ci @ idzie.. ja nie mogę .. większości z Nas tu @ co miesiąc przychodzi.. i nie każdy to komentuje... to też trzeba zrozumieć...czasem przemilczeć brak zainteresowania.. a czasem powiedzieć co się myśli ale nie od razu kasować pół forum... bo to jest po prostu głupie... mam nadzieję że to zrozumiałaś i z powrotem Nas zaprosisz i ogarniesz temat bez focha :) bo nie ma sensu się kłócić o pierdoły

    Karolina2787, Zołza:), Gizmo lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    jezu... a twój maz ciemnoskóry?!


    hahahahahhahaha no kurde wiedzialam ze kogos tym sprowokuje:) Bialy ale ja na niego czasem mowie Czarny, bo bardzo ciemna karnacje ma i czupryne tez czarna

    zapachmalin lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    Gaduaaa mi tego nie musisz tlumaczyc, napisalam jej niech mnie olewa, staralam sie nie ciagnac tematu, ale tez nie pozwole aby ktos mnie oskarzal o zmyslanie. Udowodnilam jej tylko, ze kreci. Dobra po raz ostatni komentuje ta sprawe, bo na prawde szkoda mi energii. Dla mnie to nawet sam Antek Macierewicz moze tu pisac. Jak mi nie podejdzie, to poprostu Ignore:)
    no tak bo teraz to dążymy temat jak Kaczyński o smoleńsk... mam nadzieję że to nie będzie trwało 4 lata hahaha

    Lago, rozowyflaming lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój jakby ktoś pytał też jest biało -czarny :D skóra biała ale włosy, oczy, rzęsy wszystko jak węgiel :D

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    hahahahahhahaha no kurde wiedzialam ze kogos tym sprowokuje:) Bialy ale ja na niego czasem mowie Czarny, bo bardzo ciemna karnacje ma i czupryne tez czarna
    ja może rasistką nie jestem.. ale boje się "ciapatych" a murzyny mnie brzydzą zdeczka... .. no co?! :D :D

    Lago lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Mój jakby ktoś pytał też jest biało -czarny :D skóra biała ale włosy, oczy, rzęsy wszystko jak węgiel :D
    to fajnie, pewno ma ciemną oprawę oka :) fajnie to wygląda u facetów

    zapachmalin lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    ja może rasistką nie jestem.. ale boje się "ciapatych" a murzyny mnie brzydzą zdeczka... .. no co?! :D :D


    hehe moja kuzynka jest z ciapatym :D ma bliźniaki teraz kończą 7 miesięcy bodajże ;)

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    hehe moja kuzynka jest z ciapatym :D ma bliźniaki teraz kończą 7 miesięcy bodajże ;)
    ała.... ! heheheh

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Mój jakby ktoś pytał też jest biało -czarny :D skóra biała ale włosy, oczy, rzęsy wszystko jak węgiel :D


    jaka ja bym chciala zeby nasz bejbik mial malzowe geny urodowe, ale charakter wolalabym z dwojga zlego moj, chociaz oboje mamy pokopane:)

    Karolina2787, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    ała.... ! heheheh


    :D hehe Ona raz do Indii pojechała i już się zakochała w takich ludziach ;) kiedyś nawet do mnie startował jeden ciapek hihi :P Kuzynka mówi że uwielbia ich zapach skóry bo od tych przypraw ostrych co tak jedzą to ponoć tak skóra pachnie jakoś specyficznie ;) ja nie wiem i nie chce wiedzieć heh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2016, 17:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    jaka ja bym chciala zeby nasz bejbik mial malzowe geny urodowe, ale charakter wolalabym z dwojga zlego moj, chociaz oboje mamy pokopane:)


    Ja też bym chciała żeby nasze maleństwo odziedziczyło po moim troszku np. kolor włosów, oczu i wzrost hihi ;) chyba że dziewczynka to by wzrost aż taki nie musiała mieć ale ode mnie wyższa powinna być :P

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    ja może rasistką nie jestem.. ale boje się "ciapatych" a murzyny mnie brzydzą zdeczka... .. no co?! :D :D


    mnie tez jakos czarnoskorzy nigdy nie pociagali, chociaz swego czasu znalam ich bardzo duzo...brrrrrr a wogole to ja spotkalam sie z wiekszym rasizmam wsrod czarnych niz bialych

‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ